Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

hola, mis amores :wub2:

 

jen bych vám chtěla popřát, ať se vám krásně vydaří sraz a všechno s ním spojené - ať vám vyjde počasí, ať potkáváte jenom příjemné lidi atp. :-)

 

budu na vás myslet :original:

 

:group_hug:

Link to comment
Share on other sites

hola, mis amores :wub2:

 

jen bych vám chtěla popřát, ať se vám krásně vydaří sraz a všechno s ním spojené - ať vám vyjde počasí, ať potkáváte jenom příjemné lidi atp. :-)

 

budu na vás myslet :original:

 

:group_hug:

 

Nuestra amor,

 

mockrát děkujeme :blush-anim-cl:

 

Potkáme jedna druhou, takže 90% z toho už je splněno :thumb_yello:

 

Ani nevíš, jak mě mrzí, že na srazu nebudeš :( Myslím, že po TN bychom měly na program zařadit !!! :original: (pro neznalé !!! = Ostrava :roftl: )

 

:wub2:

Link to comment
Share on other sites

shirl, ano definitivne nie...v nedelu musim byt doma, mame navstevu dost z daleka a neda sa to uz prelozit...:mf_rosetinted:...a vies ako dlho sa cestuje do prahy, ta sa neda urobit na otocku...ale verim v krajsie zajtrajsky:wink2:

 

Návštěvo :sneaky2:

 

*Zle se dívá na návštěvu*

 

 

 

 

:mf_rosetinted:

 

 

Jak si opovažuješ tvářit se důležitěji než my :mf_rosetinted:

 

 

:sneaky2:

 

 

 

 

... Achich, no co už :dunno:

 

(Omlouvám se, pokud jde o blízkou návštěvu, ale zkrátka.... :shun::tears::sneaky2: ... No, co už naděláme ... :wink2: )

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

ano mne to vadi!!!!...lebo nemozem byt s vami :sad::crybaby:...hnevam sa velmi...

 

tak dufam, ze som ta troska vyplasila:naughty:...nie, u mna v pohodicke, som smutna to hej, ale vacsina moze tak by to boli naozaj velke komplikacie to menit na poslednu chvilu...nehovoriac o tom, ze vlastne i nemci sa mi postarali o nahradny program:mf_rosetinted:

 

:roftl: No já už jsem sice z toho zařizování dost paf (takhle to nevypadá, ale věčné obepisování všech zúčastněných se děje... ale zase dělám to ráda, vím, že to přinese ony pověstné melouny na dortu ozdobené třešničkou :mf_rosetinted::wink2: ) .... ale vyděsila jsem se jen tak trochu, kupodivu mysl ještě pracuje :naughty:

 

To je těžký, z jedné strany Němci, z druhé strany návštěva.... :dunno: Ale zkrátka, nemá cenu plakat nad rozlitým mlíkem, ale spíš připravovat, kde a kdy v Trenčíně koupíme novou krabici :wink2:

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

teda teda, takto ste nas ochudobnili o zopar stranok diskusie:naughty:...

 

:naughty: No, normálně bych to i tady řešila, ale v rámci potřeby rychlého vyřešení to zkrátka muselo být uděláno na FB :wink2: A taky by to pro nezúčastněné byl převážně nezajímavý rozhovor :naughty:

 

Myslím, že teď máme slušnej počet postů i tak... :wink2:

 

(Ale čím víc, tím líp :teehee: )

Link to comment
Share on other sites

Nuestra amor,

 

mockrát děkujeme :blush-anim-cl:

 

Potkáme jedna druhou, takže 90% z toho už je splněno :thumb_yello:

 

Ani nevíš, jak mě mrzí, že na srazu nebudeš :( Myslím, že po TN bychom měly na program zařadit !!! :original: (pro neznalé !!! = Ostrava :roftl: )

 

:wub2:

 

to nemáte za co :)

 

to spíš 99%, věřím, že skupinu složenou z tak pohodových lidí by někdo jenom tak nenaštval ;)

 

mě to taky mrzí, ale taky doufám, že to není první a poslední sraz, kde budou i Marťa a Beata :)

 

ve Vykřičníkově jste samozřejmě vždy vítány :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj holky, už jsem připojena! :wink2:

 

Ještě jednou vám všem děkuju za úplně super víkend, doufám že jednou se takhle sejdeme úplně všechny!

 

Doufám, že jste vpořádku dojely a budu nedočkavě čekat na foto i jinou dokumentaci :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj holky, už jsem připojena!

 

Ještě jednou vám všem děkuju za úplně super víkend, doufám že jednou se takhle sejdeme úplně všechny!

 

Doufám, že jste vpořádku dojely a budu nedočkavě čekat na foto i jinou dokumentaci :naughty:

 

Ahoj Marti! Jsem ráda, že internet konečně spravili :thumb_yello: To byla docela rychlost, na to, že je teď ani ne 11 ráno :shocked:

 

No my hlavně strašně děkujeme tobě! Jen díky tomu, že jsme měli tu možnost přespání (ehm... :naughty: ) se to pravděpodobně mohlo takhle konat :wink2: Takže ještě jednou velké díky :wub2:

 

No a o tom, jak to bylo úžasné, mezi zúčastněnými snad ani není třeba polemizovat - myslím, že se všichni shodneme na slovech "naprosto skvělé" :thumb_yello:

 

Z toho co vím, v pořádku jsme doma já, Martinka i shirl... :wink2:

 

No a Beatka tu několikaminutovou cestu v Praze snad taky zvládla (pokud ještě doteď nehledá místo na parkování... :naughty: ) .. :wink2:

 

Na dokumentaci se jdu dívat teďka... připravuju se na mnoho záchvatů různého druhu :lmfao:

 

Mimochodem, jak jste se všichni vyspali? :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj holky, už jsem připojena! :wink2:

 

Ještě jednou vám všem děkuju za úplně super víkend, doufám že jednou se takhle sejdeme úplně všechny!

 

Doufám, že jste vpořádku dojely a budu nedočkavě čekat na foto i jinou dokumentaci :naughty:

 

Ahooj,

ja moc dakujem Tebe, ze sme u Teba mohli prenocovat :wink2:

Cesta spat bola ok :)

Aj ja dufam, ze si to niekedy zopakujeme bol to super vikend :thumb_yello:

Fotky stahujem prave do pocitaca, tak ich coskoro rozposlem :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Marti! Jsem ráda, že internet konečně spravili :thumb_yello: To byla docela rychlost, na to, že je teď ani ne 11 ráno :shocked:

 

No my hlavně strašně děkujeme tobě! Jen díky tomu, že jsme měli tu možnost přespání (ehm... :naughty: ) se to pravděpodobně mohlo takhle konat :wink2: Takže ještě jednou velké díky

 

No a o tom, jak to bylo úžasné, mezi zúčastněnými snad ani není třeba polemizovat - myslím, že se všichni shodneme na slovech "naprosto skvělé" :thumb_yello:

 

Z toho co vím, v pořádku jsme doma já, Martinka i shirl... :wink2:

 

No a Beatka tu několikaminutovou cestu v Praze snad taky zvládla (pokud ještě doteď nehledá místo na parkování... :naughty: ) .. :wink2:

 

Na dokumentaci se jdu dívat teďka... připravuju se na mnoho záchvatů různého druhu :lmfao:

 

Mimochodem, jak jste se všichni vyspali? :teehee:

 

Spanok bol dlhy a dlhy a dlhy ... :naughty:

Barunka uzi si zachvaty smiechu, ja som prave dokreslila kusok z prveho obrazku a nejako stagnujem co sa muzy tyka :(

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, fotky by ste uz mali mat na mailoch - teda az na Beatku, na tu mail nemam a MartinkaP mas plnu schranku, tak prosim nieco pomaz, podarilo sa mi poslat Ti ich len zopar. :)

 

 

Hope you enjoy :wink2:

Link to comment
Share on other sites

No taky nechápu..... Já si myslím, že takovíhle ty rodiny často i mají (i když často taky ani ne ), ale jsou natolik šáhlí, že jim to nevadí a radši makaj.... zkrátka jaké flákání, ordentlich do práce, co na tom, že je pátek odpoledne Zítra na ně budu myslet ... ale ne v dobrém (A mají štěstí, že jsem dostatečně daleko (no i když teď ne až tak úplně :-))), jinak bych jim přišla říct v jejich Muttersprache co si o nich myslím...)

 

... :-(((( ... Ale vidíš, ty budeš mít i vlastní sraz, jen osobně s Beatkou Tak si to moc užijte! Taky budeš muset poreferovat... !! :-))

 

No, toho 14. není jediný volný termín, jen jsem si říkala, že asi těžko by sis chtěla brát dovolenou kvůli srazu.... totiž, ráda bych tě viděla předtím, než odjedu.... :wink2: ... No a časově mám čas od 2.-6. a 11.-18. srpna... :wink2: No a jedinej víkend mezi tím je právě toho 14. ... Takže kdyby seděl ještě jiný termín v tomhle období (o čemž teda pochybuju, ale přece jenom, za zeptání nic nedáš :wink2: ), tak stačí říct... Držet palce moc budu, už jen z čistě egoistického důvodu :blush-anim-cl:

 

prave si si ta predstavujem ako im prehovaras do duse:naughty:...zislo by sa, tomu ver...ale dnes mam od nich snad aspon chvilku pokoj...ale aby som si nahodou na to nezvykla, tak ak sa i ty chces pobavit zajtra mame meeting od 18.00 do 19.00...dobreeee, vsak...ked si uvedomis, ze chodim do prace teraz tak 5.30, tak zistujem, ze sa mi neoplati ist ani domov:mf_rosetinted:...ale kaslem nato...je to az zajtra...

 

stretko s beatkou nam vyslo uplne super...cca 2 hodky sme si podebatili pri kavicke...a musim uznat, ze beatka je frajerka, nasla puchov i parkovisko uplne bez problemov:thumb_yello:...kedze ju cakala este cesta do BA, museli sme sa rozlucit v podstate v tom najlepsom...ale ked netecie, tak nech aspon kvapka:wink2:...takze sme mali sukromny zraz:teehee:...bei, bolo to naozaj prijemne, dakujem:thumb_yello:

 

barunka, isla si na to strategicky:wink2:...cez tyzden to u mna naozaj nema sancu...a vikendy mame rozbehane vlastne vsetky...vymyslame milion aktivit, aby michalka mala pekne prazdniny a kopec spomienok:wink2:...a hlavne chceme vyuzit cas, kym je tatino doma...takze program je bohatsi ako standardne...no tu sobotu 14. musim vyuzit, lebo dalsi termin by u mna bol az niekedy v septembri a to uz ty si asi na cestach...uz mas nejaky casovy plan?...ja mozem byt v TN tak okolo 11.00 a k dispozicii som cca do vecera...potom vyrazame na chatu oslavovat bratove narodky...tak daj vediet ako to vidis...

Link to comment
Share on other sites

Mna ten pocit lutosti pravidelne zalieva, ked citam reporty odo dna, ked som zistila, ze Praha padla.. Vzdy mi klesne nalada o par bodov dolu :boxed:

Sunshine neviem ako to chodi, ale teraz ked skonci turne, tak uz asi koncerty nebudu? Alebo hej? Myslela som, ze ked uz raz zacne pracovat na novom albume koncerty sa nekonaju... :mf_rosetinted:

Kazdopadne ako som si pozrela Sweet Dreams z Moskvy tak mi prebehol mraz po chrbte.

Cakat ho na letisku, to mne osobne pride uz trosku doterne, vzhladom nato, ze ma taky nabity program mu je asi sukromie vzacne ale ano keby sa dalo aj ja ho tam pockam :naughty:

Skoda, ze vo Warsawe je len festival. Keby bol koncert tak uz bookujem listky :blink:

 

Takyto dojem mam z Gagy aj ja. Pride mi to, ze v podstate uz nema co nove vytiahnut, co sa jedna oblecenia, extremov aj natacania klipov. Som zvedava co vytiahne v dalsom :naughty:

 

skor tie koncerty asi nebudu:mf_rosetinted:...urcite nie nikde pobliz...budeme si moct robit tak doma sukromne party s dvd:teehee:...pevne verim, ze to obdobie rychlo ubehne, aby sme sa mohli zacat tesit na dalsie svetle body:wub2:....nehovoriac o dalsich skladbach:wub2:

 

neboj, na letisko by som nesla ani ja...no prislo mi to ovela jednoduchsie sa ku nemu dostat v moskve ako kdekolvek inde...zvlast, ked asi i sam ma k russii specialny vztah:blush-anim-cl:...

 

festivaly ma nelakaju vobec...radsej si pockam na koncertik:wub2:...a to by som ti do tej warsawy robila garde:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Já vážně nechci být zlá... ale.... tohle je teda fakt moc :roftl: .... To jsem našla při brouzdání na Mikasounds - evidentně nové tričko:

 

183.jpg

 

Není snad nutno dodat, že k jiné zemi nic takovýho neexistuje.... :naughty:

 

Jak říkám - k příležitosti jubilejního 10000. koncertu....limitovaná edice... :roftl::thumb_yello::roftl:

 

:roftl:...barunka, zasa ti ide karta...ja som tam tiez brazdila a neobjavila som ho, tak musi byt jednoznacne nove...tak myslim, ze k tomu 10000. koncertu by sa uz patrilo...pozri aspon je v nasich farbach:naughty:...su sice troska inak usporiadane, ale trikolora by z nich bola:wink2:

Link to comment
Share on other sites

hola, mis amores :wub2:

 

jen bych vám chtěla popřát, ať se vám krásně vydaří sraz a všechno s ním spojené - ať vám vyjde počasí, ať potkáváte jenom příjemné lidi atp. :-)

 

budu na vás myslet :original:

 

:group_hug:

 

jacksie ahoj:wink2:...ako idu prazdniny?...vydarili sa plany?...i ja som na kocky cez vikend intenzivne myslela:blush-anim-cl:...a teraz ked mi prisli fotky, tak je to este intenzivnejsie:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:naughty: No, normálně bych to i tady řešila, ale v rámci potřeby rychlého vyřešení to zkrátka muselo být uděláno na FB :wink2: A taky by to pro nezúčastněné byl převážně nezajímavý rozhovor :naughty:

 

Myslím, že teď máme slušnej počet postů i tak... :wink2:

 

(Ale čím víc, tím líp :teehee: )

 

ja viiiim...jasne, je to operativnejsie...a dolezite je, ze ste nasli riesenie:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj holky, už jsem připojena! :wink2:

 

Ještě jednou vám všem děkuju za úplně super víkend, doufám že jednou se takhle sejdeme úplně všechny!

 

Doufám, že jste vpořádku dojely a budu nedočkavě čekat na foto i jinou dokumentaci

 

 

 

Ahoj Marti! Jsem ráda, že internet konečně spravili To byla docela rychlost, na to, že je teď ani ne 11 ráno

 

No my hlavně strašně děkujeme tobě! Jen díky tomu, že jsme měli tu možnost přespání (ehm... ) se to pravděpodobně mohlo takhle konat :wink2: Takže ještě jednou velké díky

No a o tom, jak to bylo úžasné, mezi zúčastněnými snad ani není třeba polemizovat - myslím, že se všichni shodneme na slovech "naprosto skvělé"

 

Z toho co vím, v pořádku jsme doma já, Martinka i shirl... :wink2:

 

No a Beatka tu několikaminutovou cestu v Praze snad taky zvládla (pokud ještě doteď nehledá místo na parkování... :naughty: ) .. :wink2:

 

Na dokumentaci se jdu dívat teďka... připravuju se na mnoho záchvatů různého druhu :lmfao:

 

Mimochodem, jak jste se všichni vyspali? :teehee:

 

 

 

Ahooj,

ja moc dakujem Tebe, ze sme u Teba mohli prenocovat Cesta spat bola ok :)

Aj ja dufam, ze si to niekedy zopakujeme bol to super vikend Fotky stahujem prave do pocitaca, tak ich coskoro rozposlem :)

 

kocky, aaaaaaach...tak vidim, ze vsetko dopadlo uplne skvele...vlastne ine som ani necakala:wink2:...tesim sa na historky:naughty:...pozdravujem vsetky:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, fotky by ste uz mali mat na mailoch - teda az na Beatku, na tu mail nemam a MartinkaP mas plnu schranku, tak prosim nieco pomaz, podarilo sa mi poslat Ti ich len zopar. :)

 

 

Hope you enjoy :wink2:

 

poslusne hlasim prijem:thumb_yello:...fotky dorazili a su super:thumb_yello:...atmoska musela byt neskutocna:blush-anim-cl:...a zavidim vam tu skvelu spolocnost:wub2::blush-anim-cl:...perfektne vam to seklo:thumb_yello::wub2:

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, fotky by ste uz mali mat na mailoch - teda az na Beatku, na tu mail nemam a MartinkaP mas plnu schranku, tak prosim nieco pomaz, podarilo sa mi poslat Ti ich len zopar. :)

 

 

Hope you enjoy :wink2:

 

Děkuji za první várku :thumb_yello:, moje schránka je bohužel hrozně malá, budu muset fotky postupně ukládat. Ještě mám druhý mail (martv@atlas.cz), ale ten není o moc lepší... :blink:

Link to comment
Share on other sites

ahoj, holčiny :original:

 

vidím, že sraz se naprosto wagovitě vydařil :thumb_yello:(i když od takového složení lidí se ani nedá očekávat nic jiného :wink2: )

 

jinak, právě jsem nám založila společný mail na Centrum.cz - wags@centrum.cz, heslo: mika83; založila jsem ho, abychom měly kam posílat např. společné fotky a abychom měly někde pohromadě uložené zajímavosti o Mikovi, které nám občas jednotlivě přijdou pod ruku ;)

 

zatím jsem tam tu schránku nějak nenavyšovala, protože jsem zjistila, že tam může být "jenom" 2000 MB, zatímco na Seznam.cz je po navýšení schránka neomezená, takže kdybychom se náhodou ještě rozhodly pro ten Seznam... :)

Link to comment
Share on other sites

jacksie ahoj...ako idu prazdniny?...vydarili sa plany?...i ja som na kocky cez vikend intenzivne myslela...a teraz ked mi prisli fotky, tak je to este intenzivnejsie:wink2:

 

ahooj, sunshine :) prázdniny jdou celkem pohodově, hlavně odpočinkově od školy :naughty:, děkuju za optání :) abych se přiznala, plány se nevydařily, protože mi je zkazilo to závěrečné výzo, jak jsem už zmiňovala, ale tento rok mi to ani moc nevadí :)

 

jak užíváš léta ty? plánujete ještě nějakou dovolenou? :)

 

jee, fotky :) taky už jsem viděla :) jsou úplně... wagovité :naughty::original: moc vám to sluší, holky, a už se moc těším na video :)

 

a... shirl, ten obal na CD je úplně geniální :wub2:

Edited by Jacksie
Link to comment
Share on other sites

Děkuji za první várku :thumb_yello:, moje schránka je bohužel hrozně malá, budu muset fotky postupně ukládat. Ještě mám druhý mail (martv@atlas.cz), ale ten není o moc lepší... :blink:

 

ahoj, holčiny :original:

 

vidím, že sraz se naprosto wagovitě vydařil :thumb_yello:(i když od takového složení lidí se ani nedá očekávat nic jiného :wink2: )

 

jinak, právě jsem nám založila společný mail na Centrum.cz - wags@centrum.cz, heslo: mika83; založila jsem ho, abychom měly kam posílat např. společné fotky a abychom měly někde pohromadě uložené zajímavosti o Mikovi, které nám občas jednotlivě přijdou pod ruku ;)

 

zatím jsem tam tu schránku nějak nenavyšovala, protože jsem zjistila, že tam může být "jenom" 2000 MB, zatímco na Seznam.cz je po navýšení schránka neomezená, takže kdybychom se náhodou ještě rozhodly pro ten Seznam... :)

 

 

Tak dievcata fotky su poslane na ten novy mail. Prajem prijemne pozeranie :wink2:

Link to comment
Share on other sites

uz si ho zachytila v programe?...ja to sledujem, ale pre istotu mrkaj ockom i ty:wink2:

 

Hmm no zaujimave je, ze premiera mala byt 29.7., ale tak nejak nikde nevidim kde sa to premietalo. Preto som myslela, ze uz sa to pomaly v tom programe objavi, ale zatial nic :blink:

Link to comment
Share on other sites

:roftl:...barunka, zasa ti ide karta...ja som tam tiez brazdila a neobjavila som ho, tak musi byt jednoznacne nove...tak myslim, ze k tomu 10000. koncertu by sa uz patrilo...pozri aspon je v nasich farbach:naughty:...su sice troska inak usporiadane, ale trikolora by z nich bola:wink2:

 

Jasssneee...ved to je nove moderne umenie, urcite to mala byt nasa vlajka (ale tiez je jasne, ze Francuzsko by na nas ziarlilo tak to museli nejako zakamuflovat) :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy