Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Trifi,

 

já pochopila, že po zrušení koncertu se v tobě něco hlo a možná sis říkala, že na MFC není zrovna ta správná nálada... to se stává, každý z nás má období, kdy má třeba co hodně dělat anebo prostě není úplně v rozepisovací náladě a tak nepřispívá... myslím, že se nám to stalo všem (ať už jde o delší dobu, nebo třeba i jenom jeden den) a rozhodně to neznamená, že bychom fórum neměly rády, nebo tu už nechtěly být nebo tak něco.

 

Nicméně se přiznám, že si nejsem jista, jestli ti úplně rozumím - proč máš pocit, že bys nám tu měla něco kazit? Kdysi jsem si myslela, že je to proto, že třeba nemáš na Miku/MFC náladu a bála ses, že bys třeba přenesla nějakou špatnou náladu sem, ale teď mám pocit, že to tak není (už jen proto, že píšeš, že diskuzi čteš ráda a bylo pro tebe těžké se nepřipojit ke srazu) a v tom případě nerozumím, proč máš pocit, že bys něco kazila?

 

A už vůbec nerozumím tomu, proč máš pocit, že tě na srazu měl někdo "na krku", já osobně si sraz moc užila, bylo to setkání Mika fanoušků, kteří jsou podle mě úžasní a se kterýma si i jako s lidma neobyčejně rozumíme (aspoň tedy já to tak vidím :fisch::wink2::wub2:), takže au contraire, měla jsi ty z nás špatný pocit, nebo spíš měla jsi pocit, že ti dáváme nějak najevo, že jsi nám na obtíž, či jak?! Jestli jo, tak to mě taky moc mrzí, myslím, že můžu 100% mluvit za všechny když řeknu, že to nikdo nechtěl :blink:

Na sraz v prosinci jsi s náma určitě jet mohla, podle mě není jedinej důvod, kterej by tomu nějak bránil. :wink2:

 

Promiň, nechci působit zle, to vůbec, to není tak míněný, já to jen píšu, protože se snažím do celé záležitosti vidět, protože jsi dlouho byla aktivní a milou součástí fóra a bylo by mi moc líto, kdyby ses nám ztratila úplně :wink2:

 

PS: To teda jo, stejně tak vymizelo i Suit up a vůbec hodně jeho hlodů :( Díváš se ještě? Mě ten poslední díl docela zaskočil, sice to bylo strašně vyumělkovaný a dobře naplánovaný hraní na city, ale zabralo to :fisch::shocked:

 

Howg!

Trifi, kludne sa tu prid aj vystazovat, ja som momentalne tiez hrozne nasrana a depresivna, ze ma nekontaktovali, napriek tomu, ze som na 10. mieste:aah:

Tiez som v stave, ze jeho hudbu nemoze pocuvat, lebo ma to len rozlutosti:aah:

Link to comment
Share on other sites

Howg!

Trifi, kludne sa tu prid aj vystazovat, ja som momentalne tiez hrozne nasrana a depresivna, ze ma nekontaktovali, napriek tomu, ze som na 10. mieste:aah:

Tiez som v stave, ze jeho hudbu nemoze pocuvat, lebo ma to len rozlutosti:aah:

 

Beatko, Tebe je mi fakt líto...:shocked: Myslela jsem, že to máš v kapse...a myslím, že jsme Ti to tu moc přály všechny...

Třeba ještě mail dorazí:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Beatko, Tebe je mi fakt líto...:shocked: Myslela jsem, že to máš v kapse...a myslím, že jsme Ti to tu moc přály všechny...

Třeba ještě mail dorazí:boxed:

 

Si zlata, dik!

Aj ja som bola presvedcena, ze to mam v kapse...

No co uz, musim to nejako rozchodit:boxed:

Link to comment
Share on other sites

mam depku!:badmood: Dnes prvy krat v skole po troch mesiacoch,lebo som mala zlomene zapestie aj laket,a uz hned chcu vsetci ucitelia odomna nieco!! aj ked sa rozkrajam tak nestiham!:boxed::sad:

asi si idem pustit nejaku hudbu...;):rolls_eyes::bleh:

dufam ze vas den prebiehal lepsie...;)

Link to comment
Share on other sites

Ahojte dievcence!

 

Kym sa pustim do citania zameskanej literatury, najprv vam chcem vsetkym este raz zazelat uzasny a uspesny rok 2011 !!!:thumb_yello:

 

A taktiez sa chcem s vami podelit o obrovske sklamanie - napriek mojmu 10-mu miestu v sutazi som nedostala ziaden e-mail:aah:

Zda sa mi to to naozaj velmi cudne, ze by na koncert + and greats bolo pozvanych dokopy menej ako 10 ludi ???? to sa mi fakt nejako nezda.....

Barunko, nevies, koho by som sa na o mohla popytat?? Mozno som ten e-mail jednoducho nedostala....:shocked: (casto mi chodia "podozrive" maily priamo do folderu SPAM a tam som to mohla stratit....

 

Tak to je teda fakt pech :boxed:

A myslím, že taky mohli napsat nějaké informace (kolik lidí co vyhrálo a tak...) a taky jak dopadla ta tričková soutěž (už to musí mít vyhodnocený, ne, když už znají všechny vítěze?)

Já jsem, jak to tak vypadá, přišla i o můj interaktivní screensaver :aah: když už všechno o magic numbers zmizelo....

 

Beatko, ale v každém případě máš osobní video vzkaz, ne? :mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

To je pravda, mozeme len dufat, ze to 3 cd u nas zozne vacsi uspech :thumb_yello:

 

Ale je to dobry pocit, zastavit sa na par minut v realite, ked hraju nieco od Miku v radiu :blush-anim-cl: (Je sice pravda, ze si clovek moze dat na usi mp3, ale to nie je ten isty pocit, ako zapocut nieco v radiu :mf_rosetinted: )

 

Přesně - tuhle jsme přijížděli domů a v radiu začli hrát Love today, tak jsme seděli 3 min na parkovišti :teehee: a Cyrille kroutil hlavou a říkal, vždyť si to můžeš pustit kdy chceš, - ale to prostě není to samé, jako to potěšění "chytit" to v rádiu :mf_lustslow:

 

A ještě jedna perlička - včera jsem jela z práce, pršelo, tak si říkám to zas bude jízda, nesnášim řídit za deště, pustím rádio a na plné pecky slyším: I hate das like this, when it rains, rains, rains....:aah:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte dievcence!

 

Kym sa pustim do citania zameskanej literatury, najprv vam chcem vsetkym este raz zazelat uzasny a uspesny rok 2011 !!!:thumb_yello:

 

A taktiez sa chcem s vami podelit o obrovske sklamanie - napriek mojmu 10-mu miestu v sutazi som nedostala ziaden e-mail:aah:

Zda sa mi to to naozaj velmi cudne, ze by na koncert + and greats bolo pozvanych dokopy menej ako 10 ludi ???? to sa mi fakt nejako nezda.....

Barunko, nevies, koho by som sa na o mohla popytat?? Mozno som ten e-mail jednoducho nedostala....:shocked: (casto mi chodia "podozrive" maily priamo do folderu SPAM a tam som to mohla stratit....

 

Wow, tak toto je uz ine kafe. Ziadny mail? Myslela som, ze to uz mas vo vacku... :shocked: To bude koncert mozno pre nejakych 5 ludi a este k tomu dostanu meet and greet?

Tiez je celkom zahada, kam sa podeli vysledky z tych triciek. Mikasounds je normalne bermudsky trojuholnik :blink:

Link to comment
Share on other sites

Dik, Baru:naughty:

Dovolenku som si celkom uzila, aj ked som vacsiu cast prelezala v posteli.

Pred odchodom domov som priserne ochorela, kaslala soma ako tuberak - ale podla tunajsej lekarky mi nic nebolo. Vraj to je len nejaky virus a netreba na to nic, dala mi len obycajny paracetamol.

Nedalo mi to a o dva dni som isla k lekarovi znova - tentokrat uz na doma na Slovensku - a ten sa uplne zhrozil, vraj som len tak tak na hranici zapalu pluc.

Sa pytal, kde studovala ta "lekarka" u ktorej som bola v Belgicku:naughty:

Uz som ok, len som sa na zaciatku dovolenky musela vyhybat mojej tehotnej sestre a jej detickam; aby som ich nenakazila, takze som si ich velmi neuzila:boxed:

 

Ani som vam pocas vasho stretka nemohla zavolat - bola som totiz takmer 10 dni bez hlasu:naughty:

 

Ale inak bolo ok - povinne sledovanie rozpravok a starych ceskych komedii - ziadne lepsie filmy na celom svete neexistuju !!!!:thumb_yello:

 

A ja som si myslela, ze na Trencianskych doktorov nikto nema. Beriem spat, tvoja doktorka ich vopchala so vsetkymi ich diagnozami do vrecka :blink:

My sme na teba mysleli, ze ako sa mas, ci nahodou nebude cas na stretko potom niekedy, aj ked uz Martinka bude spat v Francuzsku. Snad sa nam coskoro podari daky full members zraz :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ano, to slubene turne v 2011 ma prekvapilo - prijemne samozrejme:wub2:

Aj ked si s tym vianocnym prianim vela roboty nedal:sneaky2:

 

Ktovie ako to s tym turne nakoniec bude.. Ked zacne tak asi az ku koncu roka, alebo tak nejako, co myslite? Ja hadam, ze kym vyda treti album, tak si este pockame.. (kazdopadne aspon mam dost casu setrit na pripadne listky, letenky a tak podobne :mf_rosetinted: )

Link to comment
Share on other sites

mam depku!:badmood: Dnes prvy krat v skole po troch mesiacoch,lebo som mala zlomene zapestie aj laket,a uz hned chcu vsetci ucitelia odomna nieco!! aj ked sa rozkrajam tak nestiham!:boxed::sad:

asi si idem pustit nejaku hudbu...;):rolls_eyes::bleh:

dufam ze vas den prebiehal lepsie...;)

 

Joj, to vyzera na velmi neprijemne zranenie:blink: Dufam, ze sa to zahojilo bez nejakych komplikacii.

Ten natlak ucitelov hned po navrate, to asi tiez nebude ziadna malina....

Zhlboka dychat a POSTUPNE to vsetko nejako dohonit, neda sa to zo dna na den. Neda sa s nimi nejako rozumne dohodnut? Vzhladom na okolnosti dohodnut nejake rozumne deadline?

Link to comment
Share on other sites

Obdivuju, jak to bereš:shocked:...ale co taky dělat, že..

Asi tak:boxed:

Jasne, ze som bola zufala, ale potom znova zapadnes do bezneho zivotneho kolotoca s beznymi problemami ... a povies si jednoducho, ze zivot musi is dalej, aj bez Miku:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

mam depku!:badmood: Dnes prvy krat v skole po troch mesiacoch,lebo som mala zlomene zapestie aj laket,a uz hned chcu vsetci ucitelia odomna nieco!! aj ked sa rozkrajam tak nestiham!

asi si idem pustit nejaku hudbu...;)

dufam ze vas den prebiehal lepsie...;)

 

Z toho si nic nerob :) Ja ked som po zlomenine clenku este ledva chodila, tak ma nahali, ze neprejdem z telesnej vychovy, pretoze som necvicila pomaly 3 mesiace :naughty:

Tie casy pominuli a teraz pomaly zacinam chytat paniku z mojej bakalarky... :aah: V kniznici sa pravidelne hrabem v starych vytlackoch novin a dokopy som nenasla nic vhodne co by som mohla pouzit.. :emot-sad: Vidim to na rozhovor s mojim konzultantom (na ktory sa tesim :naughty:) , ale nedavam tomu velke nadeje, ze mi poradi nejake knihy, kedze knih na moju temu je ako safranu :aah:

Link to comment
Share on other sites

Tak to je teda fakt pech :boxed:

A myslím, že taky mohli napsat nějaké informace (kolik lidí co vyhrálo a tak...) a taky jak dopadla ta tričková soutěž (už to musí mít vyhodnocený, ne, když už znají všechny vítěze?)

Já jsem, jak to tak vypadá, přišla i o můj interaktivní screensaver :aah: když už všechno o magic numbers zmizelo....

 

Beatko, ale v každém případě máš osobní video vzkaz, ne? :mf_lustslow:

 

aaaaaale houby, nemam ani video, mam len oci pre plac:aah:

Ale to video by vraj mali poslat - aj ked teraz uz fakt nieviem, ci sa im da este vobec verit - ved aj to bolo v pravidlach, ze prvych 10 bude mat M&G s Mikom.

Ja mam pocit, ze to cele bol iba nejaky podfuk, fakt...:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

A ja som si myslela, ze na Trencianskych doktorov nikto nema. Beriem spat, tvoja doktorka ich vopchala so vsetkymi ich diagnozami do vrecka :blink:

My sme na teba mysleli, ze ako sa mas, ci nahodou nebude cas na stretko potom niekedy, aj ked uz Martinka bude spat v Francuzsku. Snad sa nam coskoro podari daky full members zraz :mf_rosetinted:

 

full members zraz by bol genialny:blush-anim-cl:

S nami ex-pats je to sice trosku komplikovane, vsak Marti, ale raz sa nam to urcite podari :thumb_yello:

Ja najblizsie pridem domov 28 januara a zostanem pravdepodobne tyzden.

Link to comment
Share on other sites

Přesně - tuhle jsme přijížděli domů a v radiu začli hrát Love today, tak jsme seděli 3 min na parkovišti :teehee: a Cyrille kroutil hlavou a říkal, vždyť si to můžeš pustit kdy chceš, - ale to prostě není to samé, jako to potěšění "chytit" to v rádiu :mf_lustslow:

 

A ještě jedna perlička - včera jsem jela z práce, pršelo, tak si říkám to zas bude jízda, nesnášim řídit za deště, pustím rádio a na plné pecky slyším: I hate das like this, when it rains, rains, rains....:aah:

 

To ano, vam vo Francuzsku hraju Miku v radiu dost casto, nie? U nas je to biednejsie, ale o to lepsi pocit, ked clovek nieco zacuje.

Ja som sla minule z kniznice a v takej kaviarni kde maju krytu terasu hrali zrovna happy ending :wub2:(nie, nemusim hovorit, ze som tam nenapadne postavala :blush-anim-cl:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=-0r4ba4WQv4 aj pri tejto reklame sa vzdy zastavim, aj ked nesuvisi s Mikom :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Z toho si nic nerob :) Ja ked som po zlomenine clenku este ledva chodila, tak ma nahali, ze neprejdem z telesnej vychovy, pretoze som necvicila pomaly 3 mesiace :naughty:

Tie casy pominuli a teraz pomaly zacinam chytat paniku z mojej bakalarky... :aah: V kniznici sa pravidelne hrabem v starych vytlackoch novin a dokopy som nenasla nic vhodne co by som mohla pouzit.. :emot-sad: Vidim to na rozhovor s mojim konzultantom (na ktory sa tesim :naughty:) , ale nedavam tomu velke nadeje, ze mi poradi nejake knihy, kedze knih na moju temu je ako safranu :aah:

 

... to som tu niekde zmeskala, Lubi - aku to mas temu?

Link to comment
Share on other sites

To ano, vam vo Francuzsku hraju Miku v radiu dost casto, nie? U nas je to biednejsie, ale o to lepsi pocit, ked clovek nieco zacuje.

Ja som sla minule z kniznice a v takej kaviarni kde maju krytu terasu hrali zrovna happy ending :wub2:(nie, nemusim hovorit, ze som tam nenapadne postavala :blush-anim-cl:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=-0r4ba4WQv4 aj pri tejto reklame sa vzdy zastavim, aj ked nesuvisi s Mikom :naughty:

 

To je krasne:biggrin2:

Joj, a ta nasa naaaadherna slovenska priiiiroda !!! Tie krasne kopce !!!

Belgicko je z vacsej casti rovne ako doska - hrozna nuda:biggrin2:...

Link to comment
Share on other sites

aaaaaale houby, nemam ani video, mam len oci pre plac:aah:

Ale to video by vraj mali poslat - aj ked teraz uz fakt nieviem, ci sa im da este vobec verit - ved aj to bolo v pravidlach, ze prvych 10 bude mat M&G s Mikom.

Ja mam pocit, ze to cele bol iba nejaky podfuk, fakt...:sneaky2:

 

Je mi fakt luto, ze Ti to nevyslo, dala si do toho kopu prachov a nadeji a takto to dopadlo. Je to od nich dost velky podraz, najprv tu sutaz skor skoncia, ludia tam spamovali ako blaznivy, len aby nachytali body a este mali drzost kradnut druhym fotky. (Nie ze by som sa blizila k celnym prieckam, ale aj mne slohli fotky zo Szigetu, co som pozerala, ze to je ako vtip)

Ja dufam, ze Ti aspon to video vyde...patrilo by sa, aby sa ozvali a nejako to vsetko doriesili, ved ludia do toho dali dost namahy aj penazi. :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

full members zraz by bol genialny:blush-anim-cl:

S nami ex-pats je to sice trosku komplikovane, vsak Marti, ale raz sa nam to urcite podari :thumb_yello:

Ja najblizsie pridem domov 28 januara a zostanem pravdepodobne tyzden.

 

Ja pevne verim, ze ano...ked tak by to mohol byt full zraz na nejakom koncerte v nasich koncinach :naughty::mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

To je krasne:biggrin2:

Joj, a ta nasa naaaadherna slovenska priiiiroda !!! Tie krasne kopce !!!

Belgicko je z vacsej casti rovne ako doska - hrozna nuda:biggrin2:...

 

 

Belgicko ma len nudu na kolesach, co? :naughty:

 

Teraz ma tak napadlo (ked som citala tvoj prispevok, ze ti zrusili let), este ked boli tie velke snehove kalamity pred Vianocami, tak v spravach ukazovali Francuzov a s jednym tam bol aj taky kratky spot, odhrnal sneh pred svojim domom - ze co si mysli, o takejto snehovej nadielke...On nato povedal asi nieco ako - je to dost namahave odhrnat tento sneh, nepaci sa mi to, ze nemozem sediet doma a vychutnavat si pravu vianocnu atmosferu... (som si tak pomyslela, chalan, aby ti ruky neodpadli :naughty: )

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

 

Belgicko ma len nudu na kolesach, co? :naughty:

 

Teraz ma tak napadlo (ked som citala tvoj prispevok, ze ti zrusili let), este ked boli tie velke snehove kalamity pred Vianocami, tak v spravach ukazovali Francuzov a s jednym tam bol aj taky kratky spot, odhrnal sneh pred svojim domom - ze co si mysli, o takejto snehovej nadielke...On nato povedal asi nieco ako - je to dost namahave odhrnat tento sneh, nepaci sa mi to, ze nemozem sediet doma a vychutnavat si pravu vianocnu atmosferu... (som si tak pomyslela, chalan, aby ti ruky neodpadli :naughty: )

 

V Bruseli to ani neodhrnali:roftl:

Rozbite drzky, polamane koncainy, ale co by odhrnali:roftl: Sneh a lad bola na chodnikoch az kym sa to neroztopilo a tesime sa, ze sa oteplilo uz v januari, nie az v marci:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy