Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Ahoj holky, doufám, že pořád platí náš sraz :wink2: Já už jsem v Praze, tak jen dejte vědět kdy a kde :cheerful_h4h:

Holčiny, já taktéž doufám, že sraz pořád platí. :) Já s ním rozhodně počítám, Martinka podle mě taky... a snad i shirl :wink2: ? Bohužel víc se nás letos asi nesejde, musím se rovnou omluvit, že jsem letos jako "organizátor" tomu nedala 100% - psala jsem totiž ještě Beatce a sunshine někdy v průběhu června, ale ani jedna z nich mě neodpověděla, přičemž u Beatky jsem si vlastně ani nebyla jistá, jestli mám správnou adresu... :confused: No a ze zahraničí už bylo potom těžký je dopátrat.... Tak se tedy za nedokonalou organizaci omlouvám a slibuju, že příště do toho zase dám vše :)

 

Nicméně, pořád budeme 4 a myslím, že si to maximálně užijeme! :blush-anim-cl: 8-) Martinko, platí tedy ubytování u tebe tak, jako loni? :)

 

Jako vždy, já a Martinka můžeme přijet v zásadě kdykoliv, teď bych spíš ponechala na shirl, na kolikátou ten sraz budeme směřovat.... tedy podle toho, v kolik tam může přijet? A kam? :)

 

Strašně moc se na vás těším, děvčata moje! Bude to perfektní dávka úžasnosti po dlouhém nechtěném absťáku z MFC :)

Link to comment
Share on other sites

Holčiny, já taktéž doufám, že sraz pořád platí. :) Já s ním rozhodně počítám, Martinka podle mě taky... a snad i shirl :wink2: ? Bohužel víc se nás letos asi nesejde, musím se rovnou omluvit, že jsem letos jako "organizátor" tomu nedala 100% - psala jsem totiž ještě Beatce a sunshine někdy v průběhu června, ale ani jedna z nich mě neodpověděla, přičemž u Beatky jsem si vlastně ani nebyla jistá, jestli mám správnou adresu... :confused: No a ze zahraničí už bylo potom těžký je dopátrat.... Tak se tedy za nedokonalou organizaci omlouvám a slibuju, že příště do toho zase dám vše :)

 

Nicméně, pořád budeme 4 a myslím, že si to maximálně užijeme! :blush-anim-cl: 8-) Martinko, platí tedy ubytování u tebe tak, jako loni? :)

 

Jako vždy, já a Martinka můžeme přijet v zásadě kdykoliv, teď bych spíš ponechala na shirl, na kolikátou ten sraz budeme směřovat.... tedy podle toho, v kolik tam může přijet? A kam? :)

 

Strašně moc se na vás těším, děvčata moje! Bude to perfektní dávka úžasnosti po dlouhém nechtěném absťáku z MFC :)

 

Taky myslím, že si to užijeme v jakémkoliv počtu :thumb_yello:

Ubytování u mě platí, můžete přijet kdykoli v sobotu, napište kam a já vás vyzvednu :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Holky, strašně se omlouvám, ale v sobotu by se mi to hodilo až tak v 16hod, nevadilo by vám to?:blink: Právě jsem se dozvěděla, že u Kladna bude setkání s partou, kterou už jsem roky neviděla a moc ráda bych tam jela...

Link to comment
Share on other sites

Holčiny, já taktéž doufám, že sraz pořád platí. :) Já s ním rozhodně počítám, Martinka podle mě taky... a snad i shirl :wink2: ? Bohužel víc se nás letos asi nesejde, musím se rovnou omluvit, že jsem letos jako "organizátor" tomu nedala 100% - psala jsem totiž ještě Beatce a sunshine někdy v průběhu června, ale ani jedna z nich mě neodpověděla, přičemž u Beatky jsem si vlastně ani nebyla jistá, jestli mám správnou adresu... :confused: No a ze zahraničí už bylo potom těžký je dopátrat.... Tak se tedy za nedokonalou organizaci omlouvám a slibuju, že příště do toho zase dám vše :)

 

Nicméně, pořád budeme 4 a myslím, že si to maximálně užijeme! :blush-anim-cl: 8-) Martinko, platí tedy ubytování u tebe tak, jako loni? :)

 

Jako vždy, já a Martinka můžeme přijet v zásadě kdykoliv, teď bych spíš ponechala na shirl, na kolikátou ten sraz budeme směřovat.... tedy podle toho, v kolik tam může přijet? A kam? :)

 

Strašně moc se na vás těším, děvčata moje! Bude to perfektní dávka úžasnosti po dlouhém nechtěném absťáku z MFC :)

 

Holky, strašně se omlouvám, ale v sobotu by se mi to hodilo až tak v 16hod, nevadilo by vám to?:blink: Právě jsem se dozvěděla, že u Kladna bude setkání s partou, kterou už jsem roky neviděla a moc ráda bych tam jela...

 

 

Ahojte :)

Takze pozerala som si spoje - bohuzial okolo 16:00 sa do Prahy nedostanem (Teda dalo by sa to, ale je tam vela prestupov, takze by som zabila dost casu cestovanim. Prinajhorsom by bola aj toto alternativa, ale bola by som radsej keby sa dohodneme na nejaky iny cas) a vychadza mi to takto:

- mozem ist z TN o 12:00 s tym, ze o 17:00 by som bola na Florenci, alebo potom skor

- o 8:00 z TN a na Florenci by mal byt prichod o 14:30.

 

Barunka tie busy idu cez Brno, tak popripade by ste si mohli s Matkou kupit listky a dorazili by sme do Prahy naraz - ak sa teda dohodneme na niektorom z tych spojov :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte :)

Takze pozerala som si spoje - bohuzial okolo 16:00 sa do Prahy nedostanem (Teda dalo by sa to, ale je tam vela prestupov, takze by som zabila dost casu cestovanim. Prinajhorsom by bola aj toto alternativa, ale bola by som radsej keby sa dohodneme na nejaky iny cas) a vychadza mi to takto:

- mozem ist z TN o 12:00 s tym, ze o 17:00 by som bola na Florenci, alebo potom skor

- o 8:00 z TN a na Florenci by mal byt prichod o 14:30.

 

Barunka tie busy idu cez Brno, tak popripade by ste si mohli s Matkou kupit listky a dorazili by sme do Prahy naraz - ak sa teda dohodneme na niektorom z tych spojov :wink2:

 

Já myslím, že klidně můžete přijet dřív a zatím si to užívat beze mě - nechci vás okrádat o drahocenný čas strávený s mfc:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte :)

Takze pozerala som si spoje - bohuzial okolo 16:00 sa do Prahy nedostanem (Teda dalo by sa to, ale je tam vela prestupov, takze by som zabila dost casu cestovanim. Prinajhorsom by bola aj toto alternativa, ale bola by som radsej keby sa dohodneme na nejaky iny cas) a vychadza mi to takto:

- mozem ist z TN o 12:00 s tym, ze o 17:00 by som bola na Florenci, alebo potom skor

- o 8:00 z TN a na Florenci by mal byt prichod o 14:30.

 

Barunka tie busy idu cez Brno, tak popripade by ste si mohli s Matkou kupit listky a dorazili by sme do Prahy naraz - ak sa teda dohodneme na niektorom z tych spojov :wink2:

 

Holky, strašně se omlouvám, ale v sobotu by se mi to hodilo až tak v 16hod, nevadilo by vám to?:blink: Právě jsem se dozvěděla, že u Kladna bude setkání s partou, kterou už jsem roky neviděla a moc ráda bych tam jela...

 

Teda, to se to vždycky tak blbě sejde :) Ale to nevadí, jestli se dá zvládnout oboje, o to líp :wink2:

 

Shirl, já bych byla docela pro ten, který přijede ve 14:30 na Florenc, co ty na to? My bychom se přidat klidně mohly, co je ta za firmu? :)

 

A potom bychom se někde s tebou, Marti, potkaly... :)

Link to comment
Share on other sites

Teda, to se to vždycky tak blbě sejde :) Ale to nevadí, jestli se dá zvládnout oboje, o to líp :wink2:

 

Shirl, já bych byla docela pro ten, který přijede ve 14:30 na Florenc, co ty na to? My bychom se přidat klidně mohly, co je ta za firmu? :)

 

A potom bychom se někde s tebou, Marti, potkaly... :)

 

Je to Eurolines - dufam, ze pojde tento link http://cp.atlas.sk/detail/?p=MjIwMTk3MiUyOTYyMDEl

 

V Brne je bus o 11:00 a odchadza o 11:30 - predpokladam, ze to je prestup (tak sme prestupovali aj minuly rok co si pamatam) Pozerala som si obsadenost busu, este stale su volne listky, ale nie je to nejake extra prazdne, takze ak suhlasite tak si vezmem listok radsej cim skor.

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Martinko, a kde se tedy potkáme? :-) My budeme v Praze všechny v 14:30... takže máme technicky čas i někam dojet. Řekni místo a čas... a my tam budem :wink2:

 

Já přijedu v 16.00 na Zličín, takže cca v 16.30 můžu být kdekoliv v centru. Asi bude nejlepší, když mi napíšete kde jste, a já dojedu...

Link to comment
Share on other sites

Ahojte kocky, ako ste dohnali spankovy deficit? :biggrin2: Prave som poslala na maila fotky (ako som na ne pozerala tak je toho dost co sme postihali :blink:), tak dufam, ze sa Vam budu pacit. Matka este raz dakujem, ze si poskytla ubytko :flowers2: a kocky celkove dakujem za super vikend :thumb_yello: Snad si to niekedy (v blizkej dobe :mf_rosetinted:) zopakujeme :)

 

P.S. Barunka ten bus Brno-TN to naozaj presiel za 2 a pol hodky....neviem ako sa mu to podarilo, ale boli sme v TN iba s 5 minutovym meskanim :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte kocky, ako ste dohnali spankovy deficit? Prave som poslala na maila fotky (ako som na ne pozerala tak je toho dost co sme postihali), tak dufam, ze sa Vam budu pacit. Matka este raz dakujem, ze si poskytla ubytko a kocky celkove dakujem za super vikend Snad si to niekedy (v blizkej dobe) zopakujeme :)

 

P.S. Barunka ten bus Brno-TN to naozaj presiel za 2 a pol hodky....neviem ako sa mu to podarilo, ale boli sme v TN iba s 5 minutovym meskanim :shocked:

 

Holky moje, vy mi tak chybíte!!! :wub2:

Taky chci ještě jednou poděkovat vám všem za úžasnej víkend, bylo to naprosto Mikovské a dokonalé! :group_hug: Úplně je mi ouzko, dnešek je ještě ke všemu takovej blbej den, hned bych se s váma vrátila do Prahy.. Jediný, co mi dneska vykouzlilo úsměv na tváři, bylo to, že jsem si stáhla Elle Me Dit :wub2:

Musím honem mrknou na ty fotky a spravit si náladu, ale úplně jsem zapomněla, jakej je mail a heslo, zachráníte mě některá? :teehee:

Edited by Martinibaby
Link to comment
Share on other sites

Ahojte kocky, ako ste dohnali spankovy deficit? :biggrin2: Prave som poslala na maila fotky (ako som na ne pozerala tak je toho dost co sme postihali :blink:), tak dufam, ze sa Vam budu pacit. Matka este raz dakujem, ze si poskytla ubytko a kocky celkove dakujem za super vikend Snad si to niekedy (v blizkej dobe zopakujeme :)

 

P.S. Barunka ten bus Brno-TN to naozaj presiel za 2 a pol hodky....neviem ako sa mu to podarilo, ale boli sme v TN iba s 5 minutovym meskanim :shocked:

 

Holky moje, vy mi tak chybíte!!! :wub2:

Taky chci ještě jednou poděkovat vám všem za úžasnej víkend, bylo to naprosto Mikovské a dokonalé! :group_hug: Úplně je mi ouzko, dnešek je ještě ke všemu takovej blbej den, hned bych se s váma vrátila do Prahy.. Jediný, co mi dneska vykouzlilo úsměv na tváři, bylo to, že jsem si stáhla Elle Me Dit :wub2:

Musím honem mrknou na ty fotky a spravit si náladu, ale úplně jsem zapomněla, jakej je mail a heslo, zachráníte mě některá? :teehee:

 

Já se přidám, ještě jenou mooooc dík, že jste přijely, bylo to fakt děsně skvělý:mf_lustslow:, je to vždycky hrozná změna, když odjedete - jako kdyby člověk vypnul jeden kanál a jel jenom na půl - nevím, jestli mi rozumíte :teehee:

Díky za fotky, taky jsem měla problém vzpomenout si na mail - martinko, jestli ti ještě holky neřekly, tak je to wags@centrum.cz, a heslo je podle kamaráda z mekáče:naughty:

Doufám, že se zas co nejdřív sejdeme a že se aspoň budeme čatějc scházet tady :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Kocky hlasim, ze dnes som kratko pred pol 1 rano zapocula v radiu prvy krat Elle me dit :wub2: Takze uz dorazila aj do nasich koncin :shocked:

 

edit: zacinam pocuvat fun radio, ako som pozerala playlisty v archive...hraju elle me dit vzhruba 2-3x denne uz asi 4 dni :shocked:

 

..a ten novy klip...ehm...co nan hovorite? Ja poviem asi tolko, ze som dufala, ze je to iba vtip, ale ocividne je to oficialna verzia. Osobne mu neviem prist na chut...je to proste..divne??? Neviem prist na to spravne slovne vyjadrenie...Nic to sice nemeni natom, ze ta pesnicka je super, ale je to asi prvy klip, ktory sa mi vyslovene nepaci.

Osobne mi to pripomina jeden serial co u nas bezal - mozno ho poznate volal sa "Susedia" - myslim teraz na prvych cca 26 sekund http://www.youtube.com/watch?v=tvhXOeM2118&feature=related

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Barunkaaa!! Ja viem, ze sa momentalne nachadzas niekde v zahranici, ale ved ty si to tu potom najdes

 

:happybday: Vsetko najlepsie k dnesnym narodeninam :happybday:

vela, vela zdravia, stastia a samozrejme Mika koncertov do buducnosti :wink2:

Jéé, toho jsem si všimla pořádně až teďka - a sice už je to hodně pozdě, ale přece jenom zareaguju - děkuju moc, že sis vzpomněla! :blush-anim-cl:

 

Já bych si dodatečně přála, aby těch koncertů bylo plno.. a s váma! :)

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

Tak nic no.. totiž udělala jsem si takové boty v mika stylu (prostě pokreslené tenisky) a přemýšlím, že bych mu nějaké podobné dala na narozky, ale netuším jakou má velikost nohy (a pak je tu ještě takový detail, že nemám ponětí, jak bych mu je předala :D) ..

 

A copak jsi s tím nakonec provedla? :wink2: Musím říct, že přes veškeré detailní rozebírání Miky, na které jsem tu kdy na fanklubu narazila, nikoho jsem ještě neviděla řešit jeho velikost bot :teehee:

 

Určitě musí být nějaká oficiální Mikova adresa, na kterou mu můžeš posílat věci... :wink2:

 

A taktéž tě tedy velmi opožděně vítám na fanklub! :) A těším se, že posiluješ naše nepříliš početné řady krajanů... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Já z ní sice nejsem úplně odvařená, ale je to rozhodně dobrý song :thumb_yello: Jenom je to něco podobného jako chválit Šumavu poté, co jste se vrátili z Yosemitského parku... Prostě si na sebe Mika upletl moc silný bič :naughty::wink2:

 

Dokonce musím říct, že Blame It On The Weather je první Mikova píseň, který se mi vyloženě nelíbí :blink::blush-anim-cl: Možná to zlomí studiová verze, ale zatím mi na ní prostě nesedí ta... jak to vlastně popsat... až kýčovitá nasládlost? :boxed: To je asi trochu zcestné, ale nevím jak jinak to popsat...

 

Ale zato zatím poslední nový song Karen mě naprosto odrovnal, je to přesně podle Mikova rukopisu a pokud se ještě povede tu energii a drive znásobit ve studiu, bude to pecka :wub2:

 

Trifi, ty jsi jako Lochneska ... objevíš se jednou za neurčitou dobu jen tak jakoby nic a než se o tvé přítomnosti roznese zpráva a všichni se přijdou podívat, jsi už zase pryč... :shocked: Ale lidi se z tvé přítomnosti vždy těší a doufají, že se třeba jednou objevíš i na delší dobu :wink2:

 

Musím s tebou souhlasit, co se Blame it on the weather týče... jak to popsala shirl, zní to jak z nějaké pohádkové scény, ta Ida se mi tam taky nějak moc nelíbí a vůbec, taky si mě bude Mika muset získat pravděpodobně až studiovou verzí.. a třeba nakonec ani nebude a písnička se sesype do věčného propadliště dějin společně s Holy Johnny a How much do you love me...

 

Zato Karen a Elle me dit mě prostě nadchly, hlavně Elle me dit :wub2: Věřím, že Mika na tom s jeho perfekcionismem určitě ještě popracuje a bude to prostě pecka :)

 

Trifi, a jak se ti vůbec daří? :)

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

Ahojte kocky, ako ste dohnali spankovy deficit? Prave som poslala na maila fotky (ako som na ne pozerala tak je toho dost co sme postihali ), tak dufam, ze sa Vam budu pacit. Matka este raz dakujem, ze si poskytla ubytko a kocky celkove dakujem za super vikend Snad si to niekedy (v blizkej dobe ) zopakujeme

P.S. Barunka ten bus Brno-TN to naozaj presiel za 2 a pol hodky....neviem ako sa mu to podarilo, ale boli sme v TN iba s 5 minutovym meskanim

 

Já osobně doháněla spánkový deficit tou nejlepší možnou metodou - ještě větším spánkovým deficitem :roftl: Hned další den jsem se vydala na Slovensko, kde se mi stále děly věci jako že jsem byla vzbuzena ve čtyři ráno bratrancem, abych se s ním šla dívat na další díly The big bang theory... :roftl: Ale myslím, že po nějakých třech týdnech (cože, už tři týdny? kde?!) jsem to docela i dohnala :teehee: A co ty? :-)

Za fotky moc děkuju! :) Zase jsem jednou musela uznat, že jsme prostě kočky :cool::naughty: A to, že je třeba si to brzo zopakovat, je absolutní NUTNOST!!! :)

 

A taktéž se chci připojit k poděkování Martince za ubytování :) Je to perfektní příležitost, jak ty srazy dělat... kdybych taky měla nějakou možnost, tak jí okamžitě taktéž využiju, ale jelikož není, tak to je potom těžký. :( takže... děkujeme, děkujeme, děkujeme! :wub2:

 

No way... :shocked: Beztak nějaký vesnice vynechal :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Holky moje, vy mi tak chybíte!!! :wub2:

Taky chci ještě jednou poděkovat vám všem za úžasnej víkend, bylo to naprosto Mikovské a dokonalé! :group_hug: Úplně je mi ouzko, dnešek je ještě ke všemu takovej blbej den, hned bych se s váma vrátila do Prahy.. Jediný, co mi dneska vykouzlilo úsměv na tváři, bylo to, že jsem si stáhla Elle Me Dit :wub2:

Musím honem mrknou na ty fotky a spravit si náladu, ale úplně jsem zapomněla, jakej je mail a heslo, zachráníte mě některá? :teehee:

 

Přidávám se ke group hugu a taktéž musím ještě vyjádřit, jak moc jsem si to taktéž užila :)

 

Jste nejlepší! :wub2:

 

MartinkoP, hned jak budeš vědět, kdy zase budeš "back in town", víš co máš dělat... :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Já se přidám, ještě jenou mooooc dík, že jste přijely, bylo to fakt děsně skvělý:mf_lustslow:, je to vždycky hrozná změna, když odjedete - jako kdyby člověk vypnul jeden kanál a jel jenom na půl - nevím, jestli mi rozumíte :teehee:

Díky za fotky, taky jsem měla problém vzpomenout si na mail - martinko, jestli ti ještě holky neřekly, tak je to wags@centrum.cz, a heslo je podle kamaráda z mekáče:naughty:

Doufám, že se zas co nejdřív sejdeme a že se aspoň budeme čatějc scházet tady :wink2:

 

Já to chápu přesně! :shocked: Taky jsme si po cestě zpátky říkaly, jak asi doženeš ty ten největší spánkový deficit.... Už byla šance se vyspat? naughty:

 

Kamarád z Mekáče... :naughty: :naughty: Ten pomalu Miku nahradí v roli maskota.. :naughty:

 

Už už se na tom pracuje.... :fisch::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Kocky hlasim, ze dnes som kratko pred pol 1 rano zapocula v radiu prvy krat Elle me dit :wub2: Takze uz dorazila aj do nasich koncin :shocked:

 

edit: zacinam pocuvat fun radio, ako som pozerala playlisty v archive...hraju elle me dit vzhruba 2-3x denne uz asi 4 dni :shocked:

 

..a ten novy klip...ehm...co nan hovorite? Ja poviem asi tolko, ze som dufala, ze je to iba vtip, ale ocividne je to oficialna verzia. Osobne mu neviem prist na chut...je to proste..divne??? Neviem prist na to spravne slovne vyjadrenie...Nic to sice nemeni natom, ze ta pesnicka je super, ale je to asi prvy klip, ktory sa mi vyslovene nepaci.

Osobne mi to pripomina jeden serial co u nas bezal - mozno ho poznate volal sa "Susedia" - myslim teraz na prvych cca 26 sekund http://www.youtube.com/watch?v=tvhXOeM2118&feature=related

 

Teda! :) Takže se tu o Mikovi už zase aspoň trochu bude vědět :) Rozuměj.. na Slovensku se bude vědět. U nás jestli tu písničku budou někdy hrát, tak 100% tak za měsíc až dva možná...

 

Hlavně že je na 99. místě naší rádiové hitparády (celonárodní) American Idiot od Green Day, písnička stará 7 let...

 

Česká rádia forever!

 

Jsem zvědavá, jak bude domácí publikum reagovat na Miku, když je ke všemu ve francoužštině... ale je fakt, že často se chytnou písničky v jazycích, kterým většina lidí ani nerozumí... viz Alors on danse :) Tak třeba to tu Mikovi vážně vyjde teďka... *áách*.

 

A co se videa týče... no musím s tebou kompletně souhlasit. Toho klipu jsem si všimla relativně brzo poté, co ho hodili na youtube, pustila jsem si ho... a po minutě prostě vypla.... protože jsem si říkala, že to asi musí být nějaký vtip či omyl. Pak jsem pochopila, že nebyl... ale musím se přiznat, že jsem se nedonutila se na něj podívat znovu, až doteď, jen abych mohla říct, že jsem se na něj tedy vážně podívala a mohla nějak adekvátně reagovat na tvůj příspěvek...

 

A pořád s tebou 100% souhlasím, nemůžu tomu přijít na chuť, taky mi to přijde divný. Když pominu první zásadní problém - absenci Miky :teehee: .. protože to se ještě přežít dá... tak i tak nechápu, co se mi ten klip snaží říct... snažila jsem si v tom najít nějaký významy, metafory, cokoliv... ale nemůžu se pořád zbavit pocitu, že prostě jenom sebrali bandu pravděpodobně slavných Francouzů a řekli jim, ať se do té písničky zkusí vžít, že to pak nějak nastříhají a bude z toho klip a všichni budou spokojení. Nebo jinak si to vážně neumím vysvětlit... :blink:

 

Je sranda, že zrovna zatímco tenhle příspěvek píšu, řešíme stejné téma s Jacksie na chatu a ona v zásadě mé myšlenky shrnula hezky, když jsem se : "myslím si, že hlavně posbírali nějaké slavné francouzské lidi, které my neznáme a mysleli si, že když je nechají natřásat se ve vintážobarevném prostředí, nikdo už ani smysl hledat nebude :D" ...

 

... Zkrátka... nevím. :blink:

 

A ti sousedé... muhaha... :roftl: Fakt trochu jo. :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Trifi, ty jsi jako Lochneska ... objevíš se jednou za neurčitou dobu jen tak jakoby nic a než se o tvé přítomnosti roznese zpráva a všichni se přijdou podívat, jsi už zase pryč... Ale lidi se z tvé přítomnosti vždy těší a doufají, že se třeba jednou objevíš i na delší dobu

 

Musím s tebou souhlasit, co se Blame it on the weather týče... jak to popsala shirl, zní to jak z nějaké pohádkové scény, ta Ida se mi tam taky nějak moc nelíbí a vůbec, taky si mě bude Mika muset získat pravděpodobně až studiovou verzí.. a třeba nakonec ani nebude a písnička se sesype do věčného propadliště dějin společně s Holy Johnny a How much do you love me...

 

Zato Karen a Elle me dit mě prostě nadchly, hlavně Elle me dit Věřím, že Mika na tom s jeho perfekcionismem určitě ještě popracuje a bude to prostě pecka

 

Trifi, a jak se ti vůbec daří?

 

 

To je trefné s tou Lochneskou :teehee::thumb_yello: Díky, když se mě teď někdy někdo zeptá "Řekl ti někdy někdo Lochnesko?", můžu odpovědět ano :mf_rosetinted::naughty:

Mrzí mě, že než přiběhnou pozorovatelé tak vždycky odpluju, ale věř mi že vůbec nešlo o nějakou schválnost, prostě to tak bylo nejlepší :wink2:

 

Jj, jak už jsem psala, Karen mě prostě dostala a každý večer věnuju poctivých pět minut - ač zapřísáhlý ateista - motlitbě, aby studiová verze zachytila duši a drive který skrývá...

 

Díky za optání, trošku váhám jestli zdvořilostně odpovědět "Daří se fajn, co tobě?" :naughty: nebo to trošku rozvést... nu, rozhodla jsem se pro druhou možnost protože holt nesnáším zdvořilostní klišé...

V podstatě se dá říct, že se u mě nic zásadního nezměnilo - obrovská změna nastala "jen" v tom, jak se na to všechno dívám. Když jsi fanoušek HIMYM tak si neodpustím parafrázi že najednou vidím králíka místo kachny... :fisch: ;-) Problém zůstal, jen ho najednou vidím jinak...Není to výhra, ale protože o tu už vůbec nejde a já dávno prohrála, je to alespoň velká úleva.

No a jinak mě kromě hudby pořád nejvíc baví sport (pasivně...) a hlavně filmy/seriály. Je to pro mě něco jako droga - únik z reality do jakéhosi alternativního, perfektního světa. Poslední dobou jsem narazila na pár obzvlášť geniálních kousků které mě nesmírně baví, takže pomalu nemám čas to všechno sledovat ale jsem za ně nesmírně vděčná.

 

Takže tak, snad tahle odpověď obsahem a rozsahem vyhovuje :fisch: :-)

 

A co u tebe nového? :-) Klidně i staronového, dlouho jsme se neviděly... :naughty::teehee: Hádám že mám stejně jako já absťák co se týče Miky live... :-(

 

Btw, nevím proč najednou nemůžu dostat z hlavy: "...Brno hučí jako turbííína. Neděláááme nic na polovinu plynu..." :lol3::fisch:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Trifi
Link to comment
Share on other sites

Trifi, ty jsi jako Lochneska ... objevíš se jednou za neurčitou dobu jen tak jakoby nic a než se o tvé přítomnosti roznese zpráva a všichni se přijdou podívat, jsi už zase pryč... :shocked: Ale lidi se z tvé přítomnosti vždy těší a doufají, že se třeba jednou objevíš i na delší dobu :wink2:

 

Musím s tebou souhlasit, co se Blame it on the weather týče... jak to popsala shirl, zní to jak z nějaké pohádkové scény, ta Ida se mi tam taky nějak moc nelíbí a vůbec, taky si mě bude Mika muset získat pravděpodobně až studiovou verzí.. a třeba nakonec ani nebude a písnička se sesype do věčného propadliště dějin společně s Holy Johnny a How much do you love me...

 

Zato Karen a Elle me dit mě prostě nadchly, hlavně Elle me dit :wub2: Věřím, že Mika na tom s jeho perfekcionismem určitě ještě popracuje a bude to prostě pecka :)

 

Trifi, a jak se ti vůbec daří? :)

 

Suhlas s Barunkou, mohla by si sa "vynorit" castejsie :wink2: Ako sa Ti dari? Uzivas si leto? :) Vlastne skor by som mala napisat, ako si si uzivala leto (nejako to rychlo bezi este si ani neuvedomujem, ze co chvila sa ide spat do skoly).

Link to comment
Share on other sites

Já osobně doháněla spánkový deficit tou nejlepší možnou metodou - ještě větším spánkovým deficitem :roftl: Hned další den jsem se vydala na Slovensko, kde se mi stále děly věci jako že jsem byla vzbuzena ve čtyři ráno bratrancem, abych se s ním šla dívat na další díly The big bang theory... Ale myslím, že po nějakých třech týdnech (cože, už tři týdny? kde?!) jsem to docela i dohnala :teehee: A co ty?

Za fotky moc děkuju! Zase jsem jednou musela uznat, že jsme prostě kočky A to, že je třeba si to brzo zopakovat, je absolutní NUTNOST!!!

 

A taktéž se chci připojit k poděkování Martince za ubytování :) Je to perfektní příležitost, jak ty srazy dělat... kdybych taky měla nějakou možnost, tak jí okamžitě taktéž využiju, ale jelikož není, tak to je potom těžký. :( takže... děkujeme, děkujeme, děkujeme!

 

No way... :shocked: Beztak nějaký vesnice vynechal

 

 

Vynechal, nevynechal - hlavne ze som stihla bus domov :mf_rosetinted:

Ja som zasa kratko po zraze zacala chodit ku konom, uf...moj spankovy deficit balancoval prvy tyzden na pokraji zaspatia na bicykli ked som sla domov zo stajne, takze ti uplne rozumiem :blink: Normalne som si povedala, ze ked pojdem do skoly rano na 8, ze sa asi konecne normalne vyspim :naughty:

Tie fotky su tento rok celkom originalne...teda aspon podla mojho nazoru ta cajovna bola eeeh no celkom exoticke miesto (pre mna) :blush-anim-cl: A rozluckova manikura a vlaciky boli tiez super :thumb_yello: ... myslim, ze na tomto zraze sme stihli navstivit uplne TOP miesta :thumb_yello: (Terou az to budes nahodou citat, tak vdaka za tip na kaviaren :flowers2:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy