Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

a ja wręcz przeciwnie!! :D pełnia życia!! :D ale idę spać zaraz bo rano do CArrefura jadę... wreszcie pieniążki przyszły to i jedzonko kupię :D

kurcze co się stałosię z PMFC...buuuuu może Annia coś poprzestawiała...

Annia oddaj nam PMFC... ;(

Link to comment
Share on other sites

no juz zmolestowałam Annię przez GG...a teraz idę spać, a ty kochana rób ściągi i napisz egzamin po polsku xD czyli nie omieszkaj ściągać :D hehehe jakby to MFC usłyszało, to by na zawał padło...u nich takie restrykcje odnośnie ściągania :D tylko u nas to jeszcze działa :D

ciumak kochanie...:*

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Link to comment
Share on other sites

Taaaak :biggrin2:

I czy nie jest uroczy :naughty: Czkawki jeszcze nie było:roftl:

 

A tak wogóle to my dziś zapewne będziemy już wogóle zrozpaczone (ja już jestem) bo znowu szukają LOLLIPOPEK !!!!!!!!!!!!!!!

 

Znowu jakieś szczęściary będą miały te szansę!!!!

Tym razem w Chicago, Minneapolis, Vanouver i San Francisco:tears: :tears: :tears:

 

..Lollippopka Lollipopka Lollipopka Lollipopka Lollipopka Lollipopka Lollipopka Lollipopka Lollipopka Lollipopka ..

(jakby co to mantra w celu zostania lollipopką - może jak będziemy bardzo się na tym skupiać to się spełni? LOL)

Link to comment
Share on other sites

ale ale...co tu się dzieje...wchodzę, a tu nikogo nie ma!! przychodzę z pączurów i sobie myślę fajnie...poklikam i pójdę spać...a tu zonk...nawet na KamIvę nie można liczyć xD

 

BTW mamy nowego użytkownika...o nicku Remy ;) czekamy tylko kiedy kliknie i do nas dołączy ;) Remy dawaj śmiało...:)

Link to comment
Share on other sites

 

No i may nadzieję że Remy będzie wspierać naszą polską drużynę:thumb_yello:

 

jestem, wspieram, juz sie duchowo przywiazalam do was :)

mam pytanie dziewczyny- widze ze macie w podpisach koncerty na ktorych bedziecie w londynie, brixton itd - jakas wyprawa wieksza? bo KamIva ma tych dat sporo, na ile jedziecie?

Link to comment
Share on other sites

My Będziemy w Londynie tydzień, mamy w planach 3 koncerty:2 w Brixton 1 w Hammersmith..

NA 26 dołączy do nas MegPL a 28 będzie jeszcze Agnieszka :thumb_yello:

Więc będzie nas całkiem sporo :biggrin2:

 

A ty wybierasz się może??

Link to comment
Share on other sites

tak tak...ja będę xD kurcze dawno mnie nie było....aż chyba 2 dni xD shame on me xD

niesety nie stać mnie na razie na większą wyprawę,ale jak już się wciągnęłam, to zacznę kombinować i następnym razem może mi lepiej pójdzie :D

Link to comment
Share on other sites

Niczego takiego nie mialam w planach...ale brzmi super! a macie zaklepane spanie za jakas przystepna cene? moze pomysle o takim wypadzie czysto koncertowym, jesli nie teraz to za jakis czas- np do francji w lato!

 

sluchajcie, ogladam wywiad po francusku, i na tyle na ile moje marne umiejetnosci jezykowe pozwalaja, to zrozumialam ze mika wystepowal/pracowal kiedys w warszawie (dawno) - same ocencie, to jest 4:55

 

ciekawe o co chodzilo?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy