Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

hej! u mnie wszystko dobrze...strasznie dobrze mowisz po polsku! jestem w szoku :) moze masz ochote zajrzec na nasze polskie forum?

http://www.mikafans.go.pl jest tez tam dzial Introductions wiec mozesz sie wpisac ;)

 

Dzieki dla zaproszenie, ale nie mowim ja tak dobrze po polsku..Prawie wszistko rozumiem, ale nie znam calkiem slowa!Jeszcze musim uczić!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Aż miło patrzeć, jak koleżanka tak się ładnie stara mówić w naszym ojczystym języku i w dodatku pała chęcią jego dalszej nauki! :biggrin2:

Missaga, Polish MFC to całkiem dobre miejsce, żeby poćwiczyć mówienie po polsku! Rozwiniesz słownictwo, nauczysz się przypadków... :wink2:

Swoją drogą, nie wiedziałam, że w serbskim też są przypadki!

Link to comment
Share on other sites

Ja i nie myslim ze MFC Polski nie dobre miejse!:wink2:

Wy barzo przyjemne, ladne i sympaticzne kolezanke.:thumb_yello: I grzeczny dziewczyny!:wink2:

Ale pierwszej musim kupić Polski slownik!:thumb_yello::blush-anim-cl:

 

My tez mamy 7 przypadki!Bardzo ciezko za uczenie!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

missgaga! mowisz (piszesz) po polsku nie gorzej niz niektorzy moi znajomi Polacy, mnostwo ludzi ma problemy z przypadkami...

 

emka! nienawidze cie za ten link, te zabawki sa przecudne!!! mam 15 funtow co mi sie ostaly z Londynu na czarna godzine, chyba je jutro wymienie

 

Mika :punk:

nie wiem o co chodzi z tym Mika ale wy tak piszecie, wiec ja tez, psychologia tlumu itd

Mika :punk: spodobalo mi sie

Link to comment
Share on other sites

oj agniesiu, nie miej do mnie pretensji bo OSTRZEGAŁAM :fisch:

ja niestety już w to wpadłam, mam nadzieje, że niedługo otrzymam swoją przesyłkę... ślicznego, malutkiego Dunny'ego :mf_lustslow: .... teraz się obawiam, czy to nie przerodzi się w obsesję :insane: i czy nie zacznę kupować ich więcej, i więcej, i więcej ... :hypo:

Link to comment
Share on other sites

oj agniesiu, nie miej do mnie pretensji bo OSTRZEGAŁAM :fisch:

ja niestety już w to wpadłam, mam nadzieje, że niedługo otrzymam swoją przesyłkę... ślicznego, malutkiego Dunny'ego :mf_lustslow: .... teraz się obawiam, czy to nie przerodzi się w obsesję :insane: i czy nie zacznę kupować ich więcej, i więcej, i więcej ... :hypo:

 

hje hje, zaczniesz na pewno :biggrin2:

tylko jedna rzecz mnie irytuje, jak juz widze takiego wymarzonego to jest SOLD OUT :tears:

Link to comment
Share on other sites

ja tez :naughty: ale nie wiem jak to sie stalo, myslalam do wczoraj ze emka ma 17 lat, nie ze kilkanascie, utkwilo mi w glowie ze rowne 17.. why?..

oj, 17 to ja miałam hmmm osiem lat temu :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mika :punk:

nie wiem o co chodzi z tym Mika ale wy tak piszecie, wiec ja tez, psychologia tlumu itd

Mika :punk: spodobalo mi sie

no bo to chodzi o to, ze jak jakies mody tu wleza, to zeby myslaly, ze my nigdy w zyciu ot...ze tu sie rozmowy tylko i wylacznie NA TEMAT tocza...:wink2: mozesz tez wrzucac inne, powiazane nazwy... i tego, o :punk: nie musi wcale byc martin :naughty:

Link to comment
Share on other sites

a skąd Ty to wiesz? skarżył Ci się :naughty::mf_rosetinted:

 

no jacha xD LOL dziwczyny nawet nie wiecie jakiego mam LOLa w głowie... a tyle do zrobienia... ale uciekam posnić o moim..cz...Martinie znaczy się :roftl::wub2:

boziu jak ja go uwielbiam...pomóżcie mi wymyśleć coś dla niego..bo mam dwa prezenty mu sprawić...jeden od MFC a drugi od siebie...więc od MFC wymyśliłam to

http://www.allegro.pl/item339037857_spinki_do_mankietu_mankiet_gitara_gitary_hade_wz_2.html

hmmm troszkę drogie ale może się zbiorę w sobie i odłożę coś...ale nie wiem...musze znaleźć coś tanszego...

no a od siebie to juz pojęcia nie mam... tak jak mi dzisiaj Io pisala zebym mu gacie z napisem "guitar hero" kupila :D:roftl:

Link to comment
Share on other sites

ej no, ja ci 1o euro moge dorzucic...a spinki sa super!!!!

a z gaciami uwazaj...zona sie fqrvi i moze na niego negatywnie wplynac...

 

noa przestan! hehe a te gacie to by smiesznie wygladalo...xD ale nie mialam ich w planie :roftl: ale wyobrazcie sobie go lazacego po mieszkaniu a na pupci napis guitar hero :punk: Martin :punk:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy