Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

HAHAHA dziewczeta rozbrajacie mnie xD caz jest swietna ale jeszcze nei znalazlam chwili wolnego, zeby to przeczytac...Alicjo gratuluję ;) oby jak najwiecej "roków" na tym i naszym forum :D hmmm wiem, ze sie nie staram z PMFC bo ostatnio ponad 100 zUJow jest ale uwierzcie nie mam czasu sie po tylku podrapac... w wikend ani minuty nie siedzialam przed kompem...wywialo mnie na urodziny do kolegi...a teraz zaraz musze wychodzic na zaliczenie ćwiczeń potem spotykam sie z kolezanka z Bytomia... no masakra... na sr mam 2 wystapienia w czwartek mam pytanie.... no przerabane... a najgorsze jest to, ze w dlugim wikend majowy sobie nie odpoczne, bo musze napisac prace roczna do typa ktory mnie nie znosi... jestem w "czarnej dupie" jak to w jakims filmie ostatnio bylo... ;(

Link to comment
Share on other sites

HAHAHA dziewczeta rozbrajacie mnie xD caz jest swietna ale jeszcze nei znalazlam chwili wolnego, zeby to przeczytac...Alicjo gratuluję ;) oby jak najwiecej "roków" na tym i naszym forum :D hmmm wiem, ze sie nie staram z PMFC bo ostatnio ponad 100 zUJow jest ale uwierzcie nie mam czasu sie po tylku podrapac... w wikend ani minuty nie siedzialam przed kompem...wywialo mnie na urodziny do kolegi...a teraz zaraz musze wychodzic na zaliczenie ćwiczeń potem spotykam sie z kolezanka z Bytomia... no masakra... na sr mam 2 wystapienia w czwartek mam pytanie.... no przerabane... a najgorsze jest to, ze w dlugim wikend majowy sobie nie odpoczne, bo musze napisac prace roczna do typa ktory mnie nie znosi... jestem w "czarnej dupie" jak to w jakims filmie ostatnio bylo... ;(

 

heej, fajnie Cie tu widziec, nawet jesli na chwilke tylko. btw, jest nowa czesc caz :das:

a co do zujow to no worries. i of kors powodzenia na zaliczeniu, wystapieniach i wszystkich innych masakrach, ktore pominelam.. :original:

Link to comment
Share on other sites

ja tez! :roftl: teraz zaluje ze poprzednie czytalam w srodku nocy, bo musialam sie powstrzymywac.. :thumbdown:

dokładnie :roftl: zatem wszystkie kolejne części czytamy w dzień, żeby nie mieć żadnych ograniczeń śmiechowych :naughty:

Link to comment
Share on other sites

podobno caz nie ma ich juz zbyt wiele w planach :tears:

 

nie załamuj mnie :sad::crybaby:

 

boziu jaka załamka z waszej strony xD hehehe a macie to spięte w jeden plik? bo mi się nie chce czytać każdej strony...z reszta nie mam czasu na to zbytnio...a tak wydrukowałabym sobie i czytała w autobusie czy tramwaju jadąc na uczelnię :)

Link to comment
Share on other sites

boziu jaka załamka z waszej strony xD hehehe a macie to spięte w jeden plik? bo mi się nie chce czytać każdej strony...z reszta nie mam czasu na to zbytnio...a tak wydrukowałabym sobie i czytała w autobusie czy tramwaju jadąc na uczelnię :)

 

wydrukowane troche traci bo nie ma emotek, chyba ze to zrzutki z ekranu. mam takie od noa, wyslac Ci? ale ostrzegam przed czytaniem w miejscach publicznych. chociaz z drugiej strony jak czlowiek slyszy takie ohy i ahy to sie nastawia i potem mozna sie rozczarowac. wiec mowie od razu, przeczytaj jak bedziesz miala sprzyjajacy humor :wink2:

Link to comment
Share on other sites

ej, no, quoty maja sens jesli cytujesz posta, ktory nie jest bezposrednio przed twoim :wink2: ale jesli cytujesz cos co jest dokladnie przed toba, to bez sensu, jak dla mnie ( chyba, ze wybiorczo...)

ale, w sumie, jak tam sobie chcecie...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy