Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hey já sem machrrrrrrrrrrrrrrrr :D konečně můžu obdivovat MIKU tady s čechama nečechama :D heh srry jsem štastná a je to přitom taková volovina .. budu sem chodit každý den, protože jsem strašnej závislák na PC .. beru to popořadě, 2 moje oblíbený blogy, potom můj, potom mikův blog, potom lide.cz, a potom skončim tady a nebo se juknu na new videa na youtube. Jinak mám jen jednu otázku... jsem tu nejmladší? :D200708220954574pyq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hey já sem machrrrrrrrrrrrrrrrr :D konečně můžu obdivovat MIKU tady s čechama nečechama :D heh srry jsem štastná a je to přitom taková volovina .. budu sem chodit každý den, protože jsem strašnej závislák na PC .. beru to popořadě, 2 moje oblíbený blogy, potom můj, potom mikův blog, potom lide.cz, a potom skončim tady a nebo se juknu na new videa na youtube. Jinak mám jen jednu otázku... jsem tu nejmladší? :D200708220954574pyq.jpg

 

 

tak vidim, ze optimizmus ta neopusta...a to je super...:punk:...na zaciatok slusna vybava...

a to sa tes, ked dorazi Barunka...to je ina partacka...

a s tym vekom...no asi si tu najmladsia...ale to neva, ja som tu zasa asi najstarsia...myslim u nas medzi cz a sk...mam 32...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

barunka? aha no ona asi umí dobře anglicky co? a kdo je wendi? nákej administrátor?

 

wendi je super kocka, ktora nam tu napisala, ze si jej poslala spravu a tak nasla nas trhead, aby sme sa ta ujali...tak som na teba prisla i ja...:wink2:

 

no a Barunka je v english borec, ale neboj vie i po cesky:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte všichni! Snad jste na mě nezanevřeli, že jsem se tu nějakou dobu neukázala.. ani nevím proč, nemám k tomu vysvětlení!:D ale teď už se to budu snažit napravit.:):wub2:

 

to je dobře že jsi tu .. já i ted chodim ještě na nějaké jiné forum, taky se tam dá dobře popovídat .. :D ale ne česky :D

Link to comment
Share on other sites

Ahojte všichni! Snad jste na mě nezanevřeli, že jsem se tu nějakou dobu neukázala.. ani nevím proč, nemám k tomu vysvětlení!:D ale teď už se to budu snažit napravit.:):wub2:

 

Terou pekne zdravim po dlhsej dobe:wink2:...ak si si zarabala na klavir, tak je tvoja absencia uznana:naughty:...

zelam pekny zysok vecera...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Nazdar moje milovane forum!

 

Omlouvam se, ze jsem se vubec nerozloucila, nemela jsem pristup na internet i kdyz jsem cekala, ze ho jeste mit budu o.O

 

Vitam novou clenku! :) Neboj, s tebou toho vyrizovani budu mit jste vic, obvykle takto strucna byvam jen v pripadech velke casove tisne :naughty:

 

Koukam, ze mi to tu hezky udrzujte, tak jen budte nadale krasne aktivni, at mam pak co cist (:

 

Musim spechat, protoze toho casu moc neni, vsechno vam popovidam po prijezdu domu, v pondeli jsem tam jako na koni.

Moc se na vas tesim!!!

 

Zatim se mejte, papa :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Nazdar moje milovane forum!

 

Omlouvam se, ze jsem se vubec nerozloucila, nemela jsem pristup na internet i kdyz jsem cekala, ze ho jeste mit budu o.O

 

Vitam novou clenku! :) Neboj, s tebou toho vyrizovani budu mit jste vic, obvykle takto strucna byvam jen v pripadech velke casove tisne :naughty:

 

Koukam, ze mi to tu hezky udrzujte, tak jen budte nadale krasne aktivni, at mam pak co cist (:

 

Musim spechat, protoze toho casu moc neni, vsechno vam popovidam po prijezdu domu, v pondeli jsem tam jako na koni.

Moc se na vas tesim!!!

 

Zatim se mejte, papa :wub2:

 

OKEC ... potřebuju trochu přiučit :D a udělám pro to cokoli!!

Link to comment
Share on other sites

OKEC ... potřebuju trochu přiučit :D a udělám pro to cokoli!!

:roftl: Pouceni a ruzne rady rozdavam dokonce i zadarmo a jeste rada! Od pondeli sem vtrhnu jako hurikan a budu tu byvat pravidelne, taaakze me potom muzes zavalit dotazy :das:

Link to comment
Share on other sites

Nazdar moje milovane forum!

 

Omlouvam se, ze jsem se vubec nerozloucila, nemela jsem pristup na internet i kdyz jsem cekala, ze ho jeste mit budu o.O

 

Vitam novou clenku! :) Neboj, s tebou toho vyrizovani budu mit jste vic, obvykle takto strucna byvam jen v pripadech velke casove tisne :naughty:

 

Koukam, ze mi to tu hezky udrzujte, tak jen budte nadale krasne aktivni, at mam pak co cist (:

 

Musim spechat, protoze toho casu moc neni, vsechno vam popovidam po prijezdu domu, v pondeli jsem tam jako na koni.

Moc se na vas tesim!!!

 

Zatim se mejte, papa :wub2:

 

nazdar nasa milovana Barunka:wink2:...

 

vidim, ze vzdy sa najde sposob ozvat sa...to je fajn...tak si pekne uzivaj slniecka...aj ked pravdu povediac, tu ho mame tiez viac ako je potrebne...teda pre mna...

no a mame tu novu posilu, takze bude treba vypomoc na zaskolenie:naughty:...

 

Barunka posielam pozdravy do dalekych krajin a zelam stastny navrat...

 

pa...

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Pouceni a ruzne rady rozdavam dokonce i zadarmo a jeste rada! Od pondeli sem vtrhnu jako hurikan a budu tu byvat pravidelne, taaakze me potom muzes zavalit dotazy :das:

 

Barunka, tak si setri sily:naughty:...mam pocit, ze ich budes potrebovat:naughty:...ale myslim, ze prides oddychnuta, opalena, zrelaxovana a hlavne nedockava...

 

tak vela zdaru...:thumb_yello:

 

:huglove:

Link to comment
Share on other sites

:eek::bow:

ahoj Karolinao:wink2:...neboj, v pondelok ti uz dorazi partacka...a hned tu bude veselo:punk:

 

Ok už se těšim, protože nejen že to tady neznám, ale má angličtina neni nej. Tak potřebuju jen malou "nápovědu" a budu za ní moc ráda :-*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy