Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

Hej Ivona, online si!:biggrin2:

Naravno da se možeš pridružiti Any other world mug, to je za Mikov rd a prvo trebaš to kazati Avoci u threadu...naćiću ti link.:wink2:

 

HP...ma ja.:blush-anim-cl: To je moja prva knjiga (ne sledim baš trendovima:roftl: ) ali je jako zanimiva!:thumb_yello:

 

EDIT: našla link- http://www.mikafanclub.com/forums/sh...ad.php?t=13032...bio je u citatu. Jao mene.:doh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hej Ivona, online si!

Naravno da se možeš pridružiti Any other world mug, to je za Mikov rd a prvo trebaš to kazati Avoci u threadu...naćiću ti link.:wink2:

 

HP...ma ja.:blush-anim-cl: To je moja prva knjiga (ne sledim baš trendovima:roftl: ) ali je jako zanimiva!:thumb_yello:

 

Aaaaaaa, blago tebi...imaš još 6 knjiga do kraja!!! Šta bih ja dala da imam još 6 neizvesnih HP-a. I to je mozda u pocetku bio trend, ali sada opasno preti da uđe u klasike!:bleh: A ako si volela 5 prijatelja (mislim da sam pročitala u tvom profilu) Harija nećeš ispuštati do poslednje knjige!!! Garantujem!:naughty::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Uh, 5 prijatelja....moja najstniška ljubav.:wub2: Sve knjige sam pročitala više puta i sad si pravim malo osobno zbirko.:blush-anim-cl: Ali nije lako naći teh knjig.:blink: I mislim da imaš pravo- pročitat ću sve knjige HP samo zbog toga jer sam znatiželjna kako će se završiti. Haha.

I svaka čast toj ženski. Od kud ji ta mašta? Nevjerovatna je!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ana jel ti radi myspace?

 

Meni ne! A i potpis mi je nestao...OPET!!!

 

Ne, i meni ne radi. A tvoj potpis mogu vidjeti! EDIT: a sad ga više ne mogu.

 

Još nešto- zašto se tam u bd threadu ne pridružiš i foto albumu?

Link to comment
Share on other sites

Uh, 5 prijatelja....moja najstniška ljubav.:wub2: Sve knjige sam pročitala više puta i sad si pravim malo osobno zbirko.:blush-anim-cl: Ali nije lako naći teh knjig.:blink: I mislim da imaš pravo- pročitat ću sve knjige HP samo zbog toga jer sam znatiželjna kako će se završiti. Haha.

I svaka čast toj ženski. Od kud ji ta mašta? Nevjerovatna je!:thumb_yello:

 

Ja kao nekadašnji fan 5 prijatelja mogu reći da Hari bar 5 puta bolji!!! Uz svo dužno poštovanje prijateljima! A ja nisam proičitala sve knjige...kod nas je izašlo samo 16 nastavaka (a ima 21 ako se ne varam).

 

P.S. Samo su prva i druga knjiga HP tako...dečije. Kasnije postaje sve puno mračnije...i puuuunooo zanimljivije!

 

Ne, i meni ne radi. A tvoj potpis mogu vidjeti!

 

Znam, ponovo sam ga sredila...ali to izgleda moram da radim svaki sec!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ne, i meni ne radi. A tvoj potpis mogu vidjeti! EDIT: a sad ga više ne mogu.

 

Još nešto- zašto se tam u bd threadu ne pridružiš i foto albumu?

 

 

Jel može kratko objašnjenje...mrzi me da čitam! Pliiiiiiiiiizzzzzz!:wink2:

 

Edit: Ne treba...pročitala sam!!!

Link to comment
Share on other sites

Da 21 knjig je.:wink2: Pri nas su sve ali u knjižnicama...kupiti ih je jako teško.:thumbdown:

 

Uh, mračnije! E pa sad stvarno jedva čekam da sve to pročitam.:cool:

 

Foto album je kao čestitke. Svak će poslati svoju sliku i napisati nešto malo- npr. srećan rd ili nešto tako.:bleh:

Link to comment
Share on other sites

E to stalno hoću da te pitam... jesi poslala već MM paketić svom paru? Jel se javila ta devojka najzad?

Ja sam upravo završila svoj...i šaljem joj i frutabelu i šuuummmm bombone...:wink2: To što je sa Ex-Yu prostora ja smatram kao svoje!

Btw. na šuuuuuuummm sam se totalno navukla! Sreća pa imamo Merkator!

Link to comment
Share on other sites

Ne nisam. Ona cura se mi nije javila i mislim da nisam dobila drugog para. Ne znam što se dogodilo.:blink: Ona mi je sama javila da bi si mogle poslati MM a posle toga se mi nije više javila.

Haha, i ja isto smatram da ako je iz ex yu je naše.:naughty: Tako da ako ću ikad dobiti MM par poslat ću stvari od Kraša i Plazmu da je prodajo pri nas.

Šuuummmm bomboni? Šta je to?

Link to comment
Share on other sites

Ne nisam. Ona cura se mi nije javila i mislim da nisam dobila drugog para. Ne znam što se dogodilo.:blink: Ona mi je sama javila da bi si mogle poslati MM a posle toga se mi nije više javila.

Haha, i ja isto smatram da ako je iz ex yu je naše.:naughty: Tako da ako ću ikad dobiti MM par poslat ću stvari od Kraša i Plazmu da je prodajo pri nas.

Šuuummmm bomboni? Šta je to?

 

:roftl: :roftl: :roftl:

Pa ti si mi ih poslala!!! Šššum sa mandarinom i jabukom. Imaju sodu unutra, pa šume kad ih jedeš! Kupila sam u Merkatoru one velike od 400g i sad svaki čas cuclam!

 

 

A jesi tražila ti novog para uopšte? Baš nije fer devojka!:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Ah da to vjerovatno misliš tiste bombone koji su bili u kutiji...:doh: Nisam ja baš bonbon fan.:naughty: Ali tamo su bli jako različiti bomboni, ne? Ja volim šumijevo jabuku.

 

Ma ona mi je nije bila ''oficijalni'' parnter...sama se mi javila a ja ne znam da bi tko drugi bio dodeljen kao partner.

Link to comment
Share on other sites

Ah da to vjerovatno misliš tiste bombone koji su bili u kutiji...:doh: Nisam ja baš bonbon fan.:naughty: Ali tamo su bli jako različiti bomboni, ne? Ja volim šumijevo jabuku.

 

Ma ona mi je nije bila ''oficijalni'' parnter...sama se mi javila a ja ne znam da bi tko drugi bio dodeljen kao partner.

 

Piše da ti je Hunnyangel par...ona ti se sama javila? Pa traži novog... Aaaa, ja jedva novi paketić. Jeste da i ovde ima slatkiša i svega...ali ono iščekivanje paketića i kad najzad stigne... Osećaj je neprocenjiv!!! (Ko reklama za master card:wink2: )

Link to comment
Share on other sites

:flowers2:

 

 

 

Znam, stalno mi nestaje...treba da promenim hosting site. Imate neki predlog?

 

 

 

 

Evo ja sam se prijavila za mug!:wink2:

 

A šta kažeš...navukla si se na Harija? Znala sam!!!:naughty::wink2: Ja te knjige ne ispuštam iz ruku dok ih ne pročitam....

 

Koliko sam ti puta do sada rekla da se registruješ na photobucket...tamo možeš da imaš i svoj album i čuvaš slike..-ne moraš 100 puta da ih uploaduješ!:wink2:

 

Da sam znala poklonila bih ti poster Harija...ja imam u spavaćoj sobi ali je malo spuki!:bleh:

 

Ja ne znam šta se tu radi u mugu...ne razumem...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam šta se tu radi u mugu...ne razumem...

 

U pitanju je poklon za Mikin rodj. Treba da se oslika set za čaj...šoljice, čajnik, posuda za mleko...i šta već ide uz to. Ana i još par ljudi (sad i ja!:wink2:) smišljaju kako će biti oslikana šolja na temu pesme "Any other world."

Link to comment
Share on other sites

U pitanju je poklon za Mikin rodj. Treba da se oslika set za čaj...šoljice, čajnik, posuda za mleko...i šta već ide uz to. Ana i još par ljudi (sad i ja!:wink2:) smišljaju kako će biti oslikana šolja na temu pesme "Any other world."

 

Skntala sam...ali ja sam tako nekreativna!:sad:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy