Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

oila

a si mi odpisala na prejšnga? prašam ker ga ne najdem (odg.), sej tut če ne, se zgodi.

kupila sm karte=D! kumi čakam! ei mene zanima če je tm na koncertu kkšna trkovina-štant da kupiš mikine stvari? a si dubla ti njegov avtogram al pa kej tazga, mislm prašam da vem za kaj težit po koncertu=). sam če se mi prou zdi lahk dubijo avtogram sam uni z vip karto?

še vedno nism naredla nč u zvezi z darilom k neštekam kako za voščilnco=D.

čau

Manca

Link to comment
Share on other sites

i am so curious what is that language?

Hey Dilek. Welcome to the ex yu thread! The languages we speak here are serbian-croatian (mostly) and also a bit of slovenian every now and then.

Dobro vece!:biggrin2: Nema nikog...eehhhh :thumbdown:

 

Veče Gasho. Kako si?:)

Link to comment
Share on other sites

Hey Dilek. Welcome to the ex yu thread! The languages we speak here are serbian-croatian (mostly) and also a bit of slovenian every now and then.

 

 

Veče Gasho. Kako si?:)

 

Super.A ti?:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

oila

a si mi odpisala na prejšnga? prašam ker ga ne najdem (odg.), sej tut če ne, se zgodi.

kupila sm karte=D! kumi čakam! ei mene zanima če je tm na koncertu kkšna trkovina-štant da kupiš mikine stvari? a si dubla ti njegov avtogram al pa kej tazga, mislm prašam da vem za kaj težit po koncertu=). sam če se mi prou zdi lahk dubijo avtogram sam uni z vip karto?

še vedno nism naredla nč u zvezi z darilom k neštekam kako za voščilnco=D.

čau

Manca

 

:woot_jump:

 

Karte maš, karte maš, karte maš!!!!!Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Kaka srečnica! Ti kr zavidam.:sneaky2: Haha, hec seveda. Sem res ful vesela za tebe, samo glej da mi boš temeljito poročala o koncertu, hehe.:lol3: Itak da bojo štanti, vsaj v Bologni je blo tak- pred dvorano je blo polno, polno štantov, ampak tam moraš vedet da verjetno ne prodajajo originalnih stvari, torej ne tistih iz Mikinega merchandise-a. Bo pa verjetno v sami dvorani kaka prodajalna, kjer lahko te stvari nabaviš. Vsaj v Bologni je blo tak-jaz sem si kupla obesek za ključke+značko. Majo ogromno stvari. Ja pa še to- če se boš srečala z njim ga pozdravi v mojem imenu.:lol3:

No, če bi jaz ostala po koncertu bi lahko dobla avtogram, samo zadnje čase, pa glede na vse, kar se je zgodlo, pa dvomim da bo to možno, žal. Mogoče pa...saj veš, upanje umira zadnje. Res držim pesti, da ti uspe.;) Za VIP karte žal ne vem kak je.

 

Lepo bodi!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy