Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

Ha-ha

 

Draga moja, ti si sa liste "najboljih" odavno spala!:bleh:

 

Pa de si ti? Jel to lepo, tako nas ignorisati?!?

 

Ako si u medjuvremenu našla dečka i zaljubila se...to će ti biti oprošteno. Za sve ostale razloge ćemo prvo morati da razmotrimo, da li da ih prihvatimo kao opravdanje...

Da, da!!!:wink2:

 

to zvuči kao :giljotiini:

kako bi bilo da perem čaše sljedećih mjesec dana:fisch:

O ho ho hoooooo...pa ko se to nas setio?:naughty:

eto sjetim se ja često:wub2:, ali 7 sati otkako se sat pomaka, jednostavno ne stižem ništa:bleh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

to zvuči kao :giljotiini:

kako bi bilo da perem čaše sljedećih mjesec dana:fisch:

 

eto sjetim se ja često:wub2:, ali 7 sati otkako se sat pomaka, jednostavno ne stižem ništa:bleh:

 

2 meseca!!!

 

Da se ne lažemo...ipak su to virtuelne čaše...:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Laku noć svima....ne mogu više biti na MFCu zbog te alergije!

Čujemo se kad se čujemo!

Ćaooooo!

 

Odo ja.......ne mogu da caskam imam puuuuno obaveza ):o( aliii dobro....cujemo se sjutra,drustvo! ;)

 

glitterfy090219T789D33.gif

 

Laku noć devojke!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

toliko dugo? pa ti brojiš:wub2:

 

Džaba su ti srca...ne padam ja na te fore. Ja sam čelična lady!:bleh:

 

I onda...ne kažeš nam... jesi se bar zaljubila u tom tvom odsustvu?

Ajde pričajjjj nam!!! Ja nemam sopstveni život, pa volim da slušam o tudjim životima!

Link to comment
Share on other sites

Eh...pa ja sam oduvek tvrdila da rad nije zdrav...al mi niko ne veruje.:thumbdown:

 

Evo ja ti verujem...Ti definitivno moraš da se udaš u neku kraljevsku ili plemićku porodicu inače si propala!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Evo ja ti verujem...Ti definitivno moraš da se udaš u neku kraljevsku ili plemićku porodicu inače si propala!:cool:

 

Znam!!!

Al me neće ni ovi običnjaci...a ne ti plavci...:boxed:

Link to comment
Share on other sites

:giveup::giveup:

logiram se ja, ali 7h mi je vrijeme kad sam rijetko doma, a ako jesam spavam..... sve mi je hektično u zadnje vrime i ništa ne stižem....a od prolića konstantno spavam- na mene ima anti učinak- kad se sve budi ja spavan 14 sati dnevno:rolls_eyes:

Link to comment
Share on other sites

Znam!!!

Al me neće ni ovi običnjaci...a ne ti plavci...:boxed:

 

Pa možda tebe nećče običnjaci, ali pošto na plavce još nisi naletela ne možeš da tvrdiš da te neće!:bleh:

 

:giveup::giveup:

logiram se ja, ali 7h mi je vrijeme kad sam rijetko doma, a ako jesam spavam..... sve mi je hektično u zadnje vrime i ništa ne stižem....a od prolića konstantno spavam- na mene ima anti učinak- kad se sve budi ja spavan 14 sati dnevno:rolls_eyes:

 

To ti nije neko opravdanje!Počeću da delim packe...:mf_rosetinted:

U 7 sati spavaš?KO kokoška!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

:giveup::giveup:

logiram se ja, ali 7h mi je vrijeme kad sam rijetko doma, a ako jesam spavam..... sve mi je hektično u zadnje vrime i ništa ne stižem....a od prolića konstantno spavam- na mene ima anti učinak- kad se sve budi ja spavan 14 sati dnevno:rolls_eyes:

 

Blago tebi!!!

 

Samo spavaj dok možeš...

Link to comment
Share on other sites

Džaba su ti srca...ne padam ja na te fore. Ja sam čelična lady!:bleh:

 

I onda...ne kažeš nam... jesi se bar zaljubila u tom tvom odsustvu?

Ajde pričajjjj nam!!! Ja nemam sopstveni život, pa volim da slušam o tudjim životima!

 

dobro da nisi završila pravo, ti kao sudac..:sweatdrop::kachinga:

 

ivona, prospavala sam većinu proljeća...možemo skupa slušat o tuđim šta se toga tiče:thumbdown::drunk_sing:

Link to comment
Share on other sites

Blago tebi!!!

 

Samo spavaj dok možeš...

 

:shocked:Ma kakvo spavanje!!!Neće bre da precrkava celu mladost!:mf_rosetinted:Nema spavanja!Život je kratak...i treba ga što više iskoristiti, zato svako veče ubuduće hoću da vas vidim ovde inače ja odoh...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

dobro da nisi završila pravo, ti kao sudac..:sweatdrop::kachinga:

 

ivona, prospavala sam većinu proljeća...možemo skupa slušat o tuđim šta se toga tiče:thumbdown::drunk_sing:

 

Eh...ni kod tebe ništa?

A već sam htela da kažem kako izbegavaš temu...

 

Pa kuda ide ovaj svet?

 

:shocked:Ma kakvo spavanje!!!Neće bre da precrkava celu mladost!:mf_rosetinted:Nema spavanja!Život je kratak...i treba ga što više iskoristiti, zato svako veče ubuduće hoću da vas vidim ovde inače ja odoh...:mf_rosetinted:

 

Aaaa.... Misliš da je provesti mladost na netu dobro rešenje?

Pa ja onda živim punim plućima...a nisam toga bila ni svesna!

 

Hvala Draganče...prosvetlila si me!

Link to comment
Share on other sites

Pa možda tebe nećče običnjaci, ali pošto na plavce još nisi naletela ne možeš da tvrdiš da te neće!:bleh:

 

Evo...čim mi dodju ovi tipovi plave krvi na vrata...izabraću jednog i za tebe, Miranda!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Aaaa.... Misliš da je provesti mladost na netu dobro rešenje?

Pa ja onda živim punim plućima...a nisam toga bila ni svesna!

 

Hvala Draganče...prosvetlila si me!

 

 

A ne ne ne...nisam ja rekla da je provesti mladost na netu dobra ideja...odsustvo je opravdano samo kad upecaš nešto...:naughty: ali kad spavaš-to je NEOPRAVDANO!Meni se kad je počelo proleće jako spavalo, ali ja nisam spavala i tako sam se izlečila!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

A ne ne ne...nisam ja rekla da je provesti mladost na netu dobra ideja...odsustvo je opravdano samo kad upecaš nešto...:naughty: ali kad spavaš-to je NEOPRAVDANO!Meni se kad je počelo proleće jako spavalo, ali ja nisam spavala i tako sam se izlečila!:wink2:

 

Ali kako upecati dotični plavi primerak...ako si stalno online?

 

Začarani krug? Zona sumraka?

 

Balkan?:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy