Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro vece.

 

Ijaoooo Ketttiiiii!:wub2:

 

Ćaos Gašo!! :biggrin2:

 

Na slikama bez cvika izgledaš starije!:wink2:

 

Heh,kako kome. Neki kažu da izgledam kao beba.

 

event.png

 

Ewo meEEEEEEEEEEEEEE............

Bila sam na plazu(sryte zbog padeza-znam ih,al ne volim bas da ih ''upotrebljavam'')....Bilo nam je EXTRAAAAAAAAA

 

Ali sad kad sam dosla kuci pocela sam da ucim moj bivsi omiljeni predmet iz koga sad imam 4:thumbdown: & pocela da

 

Ne znam ga...Ovo sto sad ucimo je STRAAAAAAAASNOooo a i izgubila sam list gdje sam pisala to sto treba da naucim za sjutra.....:tears: Na*ebala sam

 

 

Sta ima kod vas...?

 

E ko od vas radi&sto tj. gdje...?

 

]

 

 

Hello! Jaooo,bila si na plaži...:wub2:

Link to comment
Share on other sites

E DA,,,MORAM DA JEDEM(DANAS KAO DA SAM BILA NA DIJETI)...pa se wracam za 10-ak min!

 

glitterfy090219T789D33.gif

 

Dijeta? To je za mene strana reč! :naughty: ok,vidimo se!

 

Kako ste?:wink2:

 

Pa,dobro sam...koliko mogu da budem dobro! Znam da zvučim kao neka nana...:naughty: šta ti radiš? jesi li videla sličice na mom sajtu,jesi videla Saruuuu,moju zekuu?:wub2::wink2:

Link to comment
Share on other sites

xe xe ewo me:D....A,dijeta...?ma nisam na nju...nego sam slabo jela danas,pa kao da jesam;)..... YESSS...Bila sam na plazici.... xaxaxaxaxaxxaxaxaxa sad sam se sjetila da vi nemate plazu:p xaxa ne mogu vjerovat d sam to zaboravila:D

 

glitterfy090219T789D33.gif

Link to comment
Share on other sites

Ijaoooo Ketttiiiii!:wub2:

 

Dijeta? To je za mene strana reč! :naughty: ok,vidimo se!

 

 

 

Pa,dobro sam...koliko mogu da budem dobro! Znam da zvučim kao neka nana...:naughty: šta ti radiš? jesi li videla sličice na mom sajtu,jesi videla Saruuuu,moju zekuu?:wub2::wink2:

 

Rekla sam jos pre 20 minuta :mf_rosetinted::bleh:

Link to comment
Share on other sites

xe xe ewo me....A,dijeta...?ma nisam na nju...nego sam slabo jela danas,pa kao da jesam;)..... YESSS...Bila sam na plazici.... xaxaxaxaxaxxaxaxaxa sad sam se sjetila da vi nemate plazu:p xaxa ne mogu vjerovat d sam to zaboravila:D

 

glitterfy090219T789D33.gif

 

He he...pa da,mi nemamo plažu...imamo Adu Ciganliju,ali ja nikad nisam bila na Adi :bleh:

 

Ja sam sa dijetom jednom izdržala 4 dana. I to mi je rekord:bleh:

Šta ti radiš još,ima li nečeg novog?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

hm......dazaboravila sam da sam dobila 4 iz matisa:( a,dobicu 5 na pismeni-ono je bio test....Zapisala me iz italijanskog ...ludaca :( ... nismo ni trebali imat cas.........hmmmm....ma.......koga briga,ustvari:D :P?

Link to comment
Share on other sites

xm...pa nema...tj.ima ako se u to novo ubraja da sam se 'odljubila' od 1 decka u koga sam bila zaljubljena .....4,...,8,9 da,9 mjeseci:( budala(ja) i tako......nema vise nista new kod tebe??

 

hm......dazaboravila sam da sam dobila 4 iz matisa:( a,dobicu 5 na pismeni-ono je bio test....Zapisala me iz italijanskog ...ludaca ... nismo ni trebali imat cas.........hmmmm....ma.......koga briga,ustvari?

 

 

Mi danas imali kontrolni iz fizike...mislim da sam dobro uradila - dobiću 4 ili 5...nadam se.Ali,moooram da dobijem 5 jer ako ne dobijem,moraće nastavnica da razmisli šta da mi zaključi za kraj godine,a to ne valja :thumbdown:

 

Ja danas otišla sa nemačkog,rekla Nemcu da mi je loše i on me pustio :D

Tako da sam kući došla oko 11,umesto oko pola 2...hurray!!!:punk:

Pre toga sam išla na saslušavanje kod psihologa/pedagoga,šta je već...i tako.

Link to comment
Share on other sites

Hello!:wink2:

Ja sređujem neke sličice na svom sajtu,smaram se...:bleh: uskoro moram u krevet...

 

Ti?

 

E videla sam sajt...lepe su slike, al ja zeca nisam našla. Jel to nešto poput myspace-a?

Link to comment
Share on other sites

xexe keti,pa ti si bas nemirna 'devojcica' ok...pozz vas puno sve,,,i zao mi je ALI znate vec...moram da idemmmmmmmm

 

Vidimo se :P;) bye:

 

Vidimo se,laku noć!:wink2:

 

Evo me dosla sam opet :naughty: A brat mi kaze:"Da,da,da samo se ti nadaj..." Cao Mirandaaaa :huglove: Idem opet :bleh: Laku nooooc!;)

 

Laku noć po drugi put!

Link to comment
Share on other sites

E videla sam sajt...lepe su slike, al ja zeca nisam našla. Jel to nešto poput myspace-a?

 

Pa da,slično je.

 

Kako nisi? Ideš na 'Pages',koje stoji skroz na vrhu strane,i onda u ponuđenim stranama imaš stranicu "Moj zeka".:wink2: a imaš i sa leve strane na home page-u,ispod ABOUT ME.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy