Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

Gde da je nabavimo Ana...?!

 

Bivšetine, koja je delovala kao neiscrpan izvor...sada više nema!!!:crybaby:

Možda Miranda i Vedrana imaju koje zaboravljeno parče...da prilože...u ovim kriznim vremenima?

 

Nadam se...i ja imam još nešto bivšetine, ali ne mnogo.:naughty:

 

Joooooooj, moram ići sad...kad mame nema kod kuće pa me ja zamolila da se pobrinem za njen vrt, tako da ga moram ići zaliti i macam moram dati jesti. Ne znam da li ću se vratiti jer mi će vjerovatno tata zasjesti računaro i igrati nogomet.:mf_rosetinted:

 

Vidimo se! Nadam se da će naša kriza brzo proći!

Lepo spavaj! Laku noć!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadam se...i ja imam još nešto bivšetine, ali ne mnogo.:naughty:

 

Joooooooj, moram ići sad...kad mame nema kod kuće pa me ja zamolila da se pobrinem za njen vrt, tako da ga moram ići zaliti i macam moram dati jesti. Ne znam da li ću se vratiti jer mi će vjerovatno tata zasjesti računaro i igrati nogomet.:mf_rosetinted:

 

Vidimo se! Nadam se da će naša kriza brzo proći!

Lepo spavaj! Laku noć!

 

I ti me napuštaš?

Ćaos...:crybaby::crybaby::crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tu :wink2: ali moram da učim :thumbdown: bila sam bolesna svih ovih dana,pa nam sad svi nastavnici navalili završne kontrolne i pismene :thumbdown:

 

Ali imam dobru vest : NE MORAM DA RADIM ZAVRŠNI TEST IZ MATIŠA,NASTAVNICA MI JE ZAKLJUČILA 5 ! ! ! :biggrin2::biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam tu! :D

 

Pa što ne vičeš?

 

Ja sam tu :wink2: ali moram da učim :thumbdown: bila sam bolesna svih ovih dana,pa nam sad svi nastavnici navalili završne kontrolne i pismene :thumbdown:

 

Ali imam dobru vest : NE MORAM DA RADIM ZAVRŠNI TEST IZ MATIŠA,NASTAVNICA MI JE ZAKLJUČILA 5 ! ! ! :biggrin2::biggrin2:

 

E, kad se raspuštate, vi osnovci?

Link to comment
Share on other sites

Hey narode dosla sam krisom samo da vam se javim:D Cujemo se za par dana kad zavrsi skola,a mozda i prije(krisom)-ne daju mi-sestra dize frku kako joj treba net za skolu a ja kao potrosim sve sate...znate vec....POZZ:D :P

 

glitterfy144648T602D32.gif

 

event.png

Link to comment
Share on other sites

Hey narode dosla sam krisom samo da vam se javim...Cujemo se za par dana kad zavrsi skola,a mozda i prije(krisom)-ne daju mi-sestra dize frku kako joj treba net za skolu a ja kao potrosim sve sate...znate vec....POZZ

 

 

 

event.png

 

Sad je frka pred kraj škole,a?:wink2: eeeh,znam kako ti je...:thumbdown: vidimo se!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy