Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

:drool:

 

:bleh:ogladnit ću ako nastavimo- oooobožavan sve navedeno:licks_lips:

bas sam i ja htela reci da je dosta o hrani, ogladnicu a kasno je sada da se jede:naughty:

Ja znam, ja znam!!!

Sos od paradajza...

Znaš ono...šalša-salsa!:naughty:

 

braaavooo:clap: nisam ja to znala

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ide....jedan korak napred, tri nazad :mf_rosetinted: Al dobro je, dok nam ne udare deadline...:bleh:

 

Prošle god. je na festivalu vina, u NS, bilo baš dosta proizvodjača maslinovog ulja iz Dalmacije. Uf...degustirala sam na svakom štandu! A kažu da je lepo čak i sa sladoledom!?! To još nisam probala....a ne mogu baš ni da zamislim...:shocked:

 

užas:shocked: di ti je to palo na pamet..ok, možda ne sa svime:thumbdown: ubila si mi apetit..

Ja znam, ja znam!!!

Sos od paradajza...

Znaš ono...šalša-salsa!:naughty:

:clap:

Link to comment
Share on other sites

:drool::drool:Mmmmmmmmmmmmm...ja bih tu još samo dodala malo majčine dušice!:thumb_yello:

mmmm,tacno jos malo neke trave preko, ali ja tako retko imam išta sveže od tih začina mrsko lenštini ići na pijacu

ajoj šalša- umak od poma- znaš ono tjestenina s umakon od poma-pasta milanese:bleh:

uh, znam...nemojmo više o hrani...

E te pare me živo zanima kolike će biti...:sneaky2:

ma,ajde, pa bice za jedne cipele:naughty:

 

šalim se...biće i za dvoje:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Prošle god. je na festivalu vina, u NS, bilo baš dosta proizvodjača maslinovog ulja iz Dalmacije. Uf...degustirala sam na svakom štandu!:naughty: A kažu da je lepo čak i sa sladoledom!?! To još nisam probala....a ne mogu baš ni da zamislim...:shocked:

 

ko to kaže?

Link to comment
Share on other sites

užas:shocked: di ti je to palo na pamet..ok, možda ne sa svime:thumbdown: ubila si mi apetit..

 

:clap:

 

A pa nisam to JA izmislila! To mi rekao čika što ga proizvodi...

Ni meni nije baš zvučalo primamljivo.:mf_rosetinted: A posle to isto vidim na tv-u...kuhinja kod Ane, mislim da se zove emisija...ili tako nešto? Na HRT-u ide...? Tamo su isto pomenuli tu kombinaciju sladoled-maslinovo ulje.:shocked:

Link to comment
Share on other sites

A pa nisam to JA izmislila! To mi rekao čika što ga proizvodi...

Ni meni nije baš zvučalo primamljivo.:mf_rosetinted: A posle to isto vidim na tv-u...kuhinja kod Ane, mislim da se zove emisija...ili tako nešto? Na HRT-u ide...? Tamo su isto pomenuli tu kombinaciju sladoled-maslinovo ulje.:shocked:

 

bljak:shocked:, svaka čast ženi, ali tu kombinaciju bi propustila:mf_rosetinted: to ti je na novoj tv, ta žena se fura na jamie olivera, ali recepti su joj u principu ok. iako ja bi ispalila kuvat ono po dana:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

bljak:shocked:, svaka čast ženi, ali tu kombinaciju bi propustila:mf_rosetinted: to ti je na novoj tv, ta žena se fura na jamie olivera, ali recepti su joj u principu ok. iako ja bi ispalila kuvat ono po dana:mf_rosetinted:

 

Super mi je emisija! A ona je stvarno fascinantna... Ok razumem ja i da se tu pola stvari iseče u montaži i sve...ali ona 5 različitih jela pravi odjednom!!!:shocked: A ja, da mogu, bih verovatno i jaje pekla iz dva puta... Prvo žumance, onda belance....

(naravno, kad bih znala da razdvojim jedno od drugog...:mf_rosetinted:)

Link to comment
Share on other sites

Super mi je emisija! A ona je stvarno fascinantna... Ok razumem ja i da se tu pola stvari iseče u montaži i sve...ali ona 5 različitih jela pravi odjednom!!!:shocked: A ja, da mogu, bih verovatno i jaje pekla iz dva puta... Prvo žumance, onda belance....

(naravno, kad bih znala da razdvojim jedno od drugog...:mf_rosetinted:)

 

odjednom i satima to traje i traje..tooooo much, iako dosta toga izgleda:licks_lips:

danas je radila čokoladu:drool::drool::drool:

Link to comment
Share on other sites

Ćao ženske?Šta ima?

 

Ko o čemu ja o uležima!:mf_rosetinted:Sinoć pre spavanja dignem jastuk da uzmem spavaćicu, kad ono jedan pod mojim jastukom!:thumbdown:Od večeras spavam s vatom u ušima!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

bljak:shocked:, svaka čast ženi, ali tu kombinaciju bi propustila:mf_rosetinted: to ti je na novoj tv, ta žena se fura na jamie olivera, ali recepti su joj u principu ok. iako ja bi ispalila kuvat ono po dana:mf_rosetinted:

 

ja nemam taj kanal:mf_rosetinted:

a od J.Olivera nikad nisam nijedan upotrebljiv recept videla, probala jednom neku corbu sa leblebijama i bila je ocajna...a od Najdžele stalno pravim jedan kolac, svima se smucio, al sta me briga meni je super:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Super mi je emisija! A ona je stvarno fascinantna... Ok razumem ja i da se tu pola stvari iseče u montaži i sve...ali ona 5 različitih jela pravi odjednom!!!:shocked: A ja, da mogu, bih verovatno i jaje pekla iz dva puta... Prvo žumance, onda belance....

(naravno, kad bih znala da razdvojim jedno od drugog...:mf_rosetinted:)

 

meni se najviše sviđa činjenica da se vidi da žena zna šta se s čime može kombinirat, koji začini, šta;

Link to comment
Share on other sites

ja nemam taj kanal:mf_rosetinted:

a od J.Olivera nikad nisam nijedan upotrebljiv recept videla, probala jednom neku corbu sa leblebijama i bila je ocajna...a od Najdžele stalno pravim jedan kolac, svima se smucio, al sta me briga meni je super:naughty:

 

Ja nikad nisam eksperimentisala sa jelima sa TV-a, samo iz kuvara i uvek su bila OK!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ćao ženske?Šta ima?

 

Ko o čemu ja o uležima!:mf_rosetinted:Sinoć pre spavanja dignem jastuk da uzmem spavaćicu, kad ono jedan pod mojim jastukom!:thumbdown:Od večeras spavam s vatom u ušima!:mf_rosetinted:

 

ja nemam taj kanal:mf_rosetinted:

a od J.Olivera nikad nisam nijedan upotrebljiv recept videla, probala jednom neku corbu sa leblebijama i bila je ocajna...a od Najdžele stalno pravim jedan kolac, svima se smucio, al sta me briga meni je super:naughty:

 

malo mi prevedite:

uleži?

leblebije? najdžela?

Link to comment
Share on other sites

Ćao ženske?Šta ima?

 

Ko o čemu ja o uležima!:mf_rosetinted:Sinoć pre spavanja dignem jastuk da uzmem spavaćicu, kad ono jedan pod mojim jastukom!:thumbdown:Od večeras spavam s vatom u ušima!:mf_rosetinted:

 

Ćao! jaoj, Dragana, pa otkud toliki :shocked: ja se jedino u toj varijanti bojim buba, da mi setaju po meni dok spavam i da mi se zavuku u kakav telesni otvor:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ćao ženske?Šta ima?

 

Ko o čemu ja o uležima!:mf_rosetinted:Sinoć pre spavanja dignem jastuk da uzmem spavaćicu, kad ono jedan pod mojim jastukom!:thumbdown:Od večeras spavam s vatom u ušima!:mf_rosetinted:

 

Ćaos!

 

Joooooj Dragana...jel može to deratizacija da sredi? A ranijih godina ih niste imali?

 

ja nemam taj kanal:mf_rosetinted:

a od J.Olivera nikad nisam nijedan upotrebljiv recept videla, probala jednom neku corbu sa leblebijama i bila je ocajna...a od Najdžele stalno pravim jedan kolac, svima se smucio, al sta me briga meni je super:naughty:

 

 

Hehehe...ja to sve samo volim da gledam. Isprobala bih ja te recepte, da imam nekog fizikalca da mi ljušti i secka povrće...i sl. prljave poslove obavlja umesto mene...:bleh: Ovako...obarim testo, dodam pesto iz teglice...i toliko o mom kulinarskom umeću...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

malo mi prevedite:

uleži?

leblebije? najdžela?

 

uleži-neke čudne bube, koje možemo naći u voću, i, kako stvari stoje, kod Dragane u kući!:thumbdown:

leblebije....hm...ne znam drugi naziv. Koštuničavo voće...izgleda kao lešnik, samo je manje. Hm...ili su leblebije žitarice?! Dosta se u istočnjačkoj kuhinji koriste...(arapskoj, indijskoj, turskoj...to je sve istočnjačka, jeli?)

A Najdžela je nešto kao ženski J. Oliver!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ja nikad nisam eksperimentisala sa jelima sa TV-a, samo iz kuvara i uvek su bila OK!:naughty:

 

heello dragana! ja je samo gledan:bleh: a pripremam samo ono provjereno i brzo:bleh: ispalila bi bit satima u kužini:hair: još da se neko požali..:rip_1::fisch:

Link to comment
Share on other sites

Ja nikad nisam eksperimentisala sa jelima sa TV-a, samo iz kuvara i uvek su bila OK!:naughty:

ja nemam nijedan kuvar, kod mene je sva kuhinja sa tv-a:naughty:

malo mi prevedite:

uleži?

leblebije? najdžela?

 

1.to je ona odvratna buba, ne znam vise nijedan drugi naziv osim uholedža

barem mislim da je to to o cemu Dragana prica

2.leblebije-nemam pojma, izgleda kao očišćen lešnik, a ukus ima brašnjav

3. Nigella Lawson- britanska TV kuvarica:naughty: meni se skroz dopada

Link to comment
Share on other sites

Ćaos!

 

Joooooj Dragana...jel može to deratizacija da sredi? A ranijih godina ih niste imali?

 

 

 

 

Hehehe...ja to sve samo volim da gledam. Isprobala bih ja te recepte, da imam nekog fizikalca da mi ljušti i secka povrće...i sl. prljave poslove obavlja umesto mene...:bleh: Ovako...obarim testo, dodam pesto iz teglice...i toliko o mom kulinarskom umeću...:mf_rosetinted:

 

Ja oko kuće imam u bukvalnom smislu reči DŽUNGLU i njih ima na sve strane...danas sam jednog ubila na s**nju od lamperije...više ne znam odakle ispadaju...

 

E kad smo kod kuvanja, što sam pre neki dan jela voćnu salatu u kafiću...žali Bože para!I ja bih lepšu spremila...:mf_rosetinted:

 

Ćao! jaoj, Dragana, pa otkud toliki :shocked: ja se jedino u toj varijanti bojim buba, da mi setaju po meni dok spavam i da mi se zavuku u kakav telesni otvor:mf_rosetinted:

 

E pa toga se i ja plašim , zato sam zeznula Necu da stavi vatu u uši noćas, a bogami i ja ću...mene je jednom ujeo za prst ulež jer je bio na prekidaču kad sam palila svetlo...

 

malo mi prevedite:

uleži?

leblebije? najdžela?

 

Uleži su ti one bube što se uvlače u uši, a žive u grožđu...

Link to comment
Share on other sites

uleži-neke čudne bube, koje možemo naći u voću, i, kako stvari stoje, kod Dragane u kući!:thumbdown:

leblebije....hm...ne znam drugi naziv. Koštuničavo voće...izgleda kao lešnik, samo je manje. Hm...ili su leblebije žitarice?! Dosta se u istočnjačkoj kuhinji koriste...(arapskoj, indijskoj, turskoj...to je sve istočnjačka, jeli?)

A Najdžela je nešto kao ženski J. Oliver!:bleh:

 

jel misliš na crva (bilog šta gmiže:puke:, njih se užasavam bljak bljak bljak) ili baš bubu?

Link to comment
Share on other sites

ja nemam nijedan kuvar, kod mene je sva kuhinja sa tv-a:naughty:

 

 

1.to je ona odvratna buba, ne znam vise nijedan drugi naziv osim uholedža

barem mislim da je to to o cemu Dragana prica

2.leblebije-nemam pojma, izgleda kao očišćen lešnik, a ukus ima brašnjav

3. Nigella Lawson- britanska TV kuvarica:naughty: meni se skroz dopada

 

Ja imam one priručnike za špagete, lazanje i pizze, ali sam jedino špagete pravila.Možda bih i lazanje probala al' su mi kore preeeeskupe!

 

da, da to su te bube...

 

E Najdžela je super...sad ima i Džejmi svake subote u 6 na B92 u Italiji nešto...

Link to comment
Share on other sites

jel misliš na crva (bilog šta gmiže:puke:, njih se užasavam bljak bljak bljak) ili baš bubu?

 

Ne, baš buba...

Mada, mislim da ih ja nikad nisam videla...ali znam po Draganinom opisu!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

jel misliš na crva (bilog šta gmiže:puke:, njih se užasavam bljak bljak bljak) ili baš bubu?

 

E, ne ne...nije crv baš je buba u pitanju...živi u grožđu i ne mogu da nađem sliku na netu....:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy