Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ništa,bila sam na pregledu kod očnog lekara,pa na nemačkom,i sad sam tu.

 

Ti?:wink2:

 

Slusam muziku.Ne smem da gledam Freda zato sto se moj brat ljuti :naughty:

Kaze da su to bljuvotine :tears:

Dobro,dosadna sam :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Pa one koje nemam slusam na youtube-u.Ranije sam skidala preko interneta ali vise nista ne radi :thumbdown:

 

Pffffffff,ne znam...slušaj onu muziku koju voliš :naughty: vau,koliko sam ti suzila izbor :naughty: baš sam od pomoći a? :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Hej djevojke!

Samo da vas malo pozdravim. Kako ste mi? Ja sad nemam mnogo vremena i ne mogu doći na MFC svaki dan. Potpuno sam zaposlena s faksom i stvari baš ne ide tako kako bi trebale.:thumbdown:Tipično.

Nadam se da ste ve bolje. Čujemo se kad ću imati malo više vremena. A za tad uživajte!!

 

blowkiss.gif

Link to comment
Share on other sites

Hej djevojke!

Samo da vas malo pozdravim. Kako ste mi? Ja sad nemam mnogo vremena i ne mogu doći na MFC svaki dan. Potpuno sam zaposlena s faksom i stvari baš ne ide tako kako bi trebale.:thumbdown:Tipično.

Nadam se da ste ve bolje. Čujemo se kad ću imati malo više vremena. A za tad uživajte!!

 

blowkiss.gif

 

Ćaos Anči!

 

Samo ti uči...družićemo se kad diplomiraš!:bleh: A vidiš kako si ti disciplinovana...i kad učiš, ne pojavljuješ se na netu. :thumb_yello: A loša stvar kod mog samostalnog rada, kod kuće...je u tome što podrazumeva sedenje za računarom. A sedenje za računarom znači da te samo jedan klik deli od "online" statusa... Evo, i danas ja tako radim, i radim....i crtam, i crtam...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Hej djevojke!

Samo da vas malo pozdravim. Kako ste mi? Ja sad nemam mnogo vremena i ne mogu doći na MFC svaki dan. Potpuno sam zaposlena s faksom i stvari baš ne ide tako kako bi trebale.:thumbdown:Tipično.

Nadam se da ste ve bolje. Čujemo se kad ću imati malo više vremena. A za tad uživajte!!

 

blowkiss.gif

 

Bice bolje :wink2::huglove:

Link to comment
Share on other sites

Dobro vece, vidim danas se svi odvojeno javljaju, pa evo da i ja kazem da sam bila, i to 2x, ali nikad nikog da sretnem...

Anci, srecno sa ispitima! znam jos nekog kome ce sreca biti preko potrebna

Ivona, vrednice, samo ti crtaj, ostali uzivajte u raspustu, pa cujemo se...:wink2::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy