Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

leblebija = slanutak!!!

 

Jel sad jasnije?:naughty:

 

hihihi, odakle to izvuče, ajde pitaj taj svoj izvor i za uleža:naughty:

mada, bas mi ćudno, mislim pošto nisu slane:naughty:

 

 

 

Dragana ima li kakvo sredstvo da se poprska ili otkud znam...to zvuci kao da ih dosta imate...ili oni sto svaka 2 dana zvone na vrata i nude dezinsekciju i deratizaciju, kazu da to bude gotovo za par minuta i ne moras namestaj da pomeras.

Link to comment
Share on other sites

E, ne ne...nije crv baš je buba u pitanju...živi u grožđu i ne mogu da nađem sliku na netu....:thumbdown:

 

neeeeeeeee, nemoj molin te. neću jist doživotno grožđe ako mi to pokažeš!!!!!!!! a grožđe je zdravo i puno antioksidanata i počinje za misec, 2

Link to comment
Share on other sites

hihihi, odakle to izvuče, ajde pitaj taj svoj izvor i za uleža:naughty:

mada, bas mi ćudno, mislim pošto nisu slane:naughty:

 

da, nije mi to palo na pamet. ja to zoven ćićer, ne pitaj zašto:mf_rosetinted:pojma neman

Link to comment
Share on other sites

hihihi, odakle to izvuče, ajde pitaj taj svoj izvor i za uleža:naughty:

mada, bas mi ćudno, mislim pošto nisu slane:naughty:

 

 

 

Dragana ima li kakvo sredstvo da se poprska ili otkud znam...to zvuci kao da ih dosta imate...ili oni sto svaka 2 dana zvone na vrata i nude dezinsekciju i deratizaciju, kazu da to bude gotovo za par minuta i ne moras namestaj da pomeras.

 

Joj Vedrana ne znam...imam( ne ja svekar i svekrva) baštu iza kuće punu beskorisnog drveća koje džiglja i širi se, i posađeno je po principu gde god nađeš prazno mesto ti drvo posadi...ali puuuuuuna baštaaaaa...pa ranije ih nije bilo dok grožđe ne počne da zri...

 

neeeeeeeee, nemoj molin te. neću jist doživotno grožđe ako mi to pokažeš!!!!!!!! a grožđe je zdravo i puno antioksidanata i počinje za misec, 2

 

 

Grožđe je kalorično!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

hihihi, odakle to izvuče, ajde pitaj taj svoj izvor i za uleža:naughty:

mada, bas mi ćudno, mislim pošto nisu slane:naughty:

 

Moj izvor odbija da saradjuje kad su u pitanju insekti....i ne mogu da ga krivim!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ja oko kuće imam u bukvalnom smislu reči DŽUNGLU i njih ima na sve strane...danas sam jednog ubila na s**nju od lamperije...više ne znam odakle ispadaju...

E pa toga se i ja plašim , zato sam zeznula Necu da stavi vatu u uši noćas, a bogami i ja ću...mene je jednom ujeo za prst ulež jer je bio na prekidaču kad sam palila svetlo...

:shocked::shocked:grizu?

ok, prestanimo o bubama, ja san bubofob, istrijebila bi do zadnje bube, zmije, skakavce, ose brrrrr

Link to comment
Share on other sites

Moj izvor odbija da saradjuje kad su u pitanju insekti....i ne mogu da ga krivim!:wink2:

 

Ni moj izvor ne sarađuje.Ali nigde na netu ne mogu da nađem j***nog uleža!!

 

A kako nikad niste videli i čuli za tu bubu...zbog nje moraš dobro da opereš grožđe svaki put...ja znam valjda zato što moj deda uzgaja grožđe...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

:shocked::shocked:grizu?

ok, prestanimo o bubama, ja san bubofob, istrijebila bi do zadnje bube, zmije, skakavce, ose brrrrr

 

Slažem se!!!:punk:

I da treba da pekinemo priču...a i u vezi istrebljenja!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Joj Vedrana ne znam...imam( ne ja svekar i svekrva) baštu iza kuće punu beskorisnog drveća koje džiglja i širi se, i posađeno je po principu gde god nađeš prazno mesto ti drvo posadi...ali puuuuuuna baštaaaaa...pa ranije ih nije bilo dok grožđe ne počne da zri...

Grožđe je kalorično!:bleh:

 

:shocked:ok, nadan se da ću ovo zaboravit dok grožđe ne sazrije, jer u suprotnom ću iselit kad moji donesu doma grožđe:ap_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ni moj izvor ne sarađuje.Ali nigde na netu ne mogu da nađem j***nog uleža!!

 

A kako nikad niste videli i čuli za tu bubu...zbog nje moraš dobro da opereš grožđe svaki put...ja znam valjda zato što moj deda uzgaja grožđe...:mf_rosetinted:

 

Vidiš Miranda...on ustvari ne postoji!!! Jer da postoji, to bi Google znao...ako niko drugi i ne bi! :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ni moj izvor ne sarađuje.Ali nigde na netu ne mogu da nađem j***nog uleža!!

 

A kako nikad niste videli i čuli za tu bubu...zbog nje moraš dobro da opereš grožđe svaki put...ja znam valjda zato što moj deda uzgaja grožđe...:mf_rosetinted:

 

mi imamo grožđe, pa ja prvi put čujem:blink: aaaaaaaa sad ću se bojat i brat :shocked:

Link to comment
Share on other sites

:shocked::shocked:grizu?

ok, prestanimo o bubama, ja san bubofob, istrijebila bi do zadnje bube, zmije, skakavce, ose brrrrr

 

Ej a jel vi imate one ogromantne skakavce što lete?

Ja pre 10 godina kad sam bila u nekom mestu u CG uveče nisi mogao da šetaš od njih...a neki su ih i kuvali ili pekli ne sećam se više :puke:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam one priručnike za špagete, lazanje i pizze, ali sam jedino špagete pravila.Možda bih i lazanje probala al' su mi kore preeeeskupe!

 

da, da to su te bube...

 

E Najdžela je super...sad ima i Džejmi svake subote u 6 na B92 u Italiji nešto...

ja sam pravila par puta lazanje i bila sam skroz zadovoljna...sad se nešto ne sećam koliko su kore(dok mama i tata placaju, slabo se to gleda:mf_rosetinted:)

Joj Vedrana ne znam...imam( ne ja svekar i svekrva) baštu iza kuće punu beskorisnog drveća koje džiglja i širi se, i posađeno je po principu gde god nađeš prazno mesto ti drvo posadi...ali puuuuuuna baštaaaaa...pa ranije ih nije bilo dok grožđe ne počne da zri...

 

 

 

 

Grožđe je kalorično!:bleh:

nista, onda lepo motorku u ruke:mf_rosetinted:

 

jeste, sto od grozdja moze zacas da se ugoji! (imam iskustvo jedne takve jeseni)

 

a ta buba ima na jednom kraju tela nesto sto izgleda kao klesta i prilicno je pljosnata, mozda vam pomogne da se setite:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ej a jel vi imate one ogromantne skakavce što lete?

Ja pre 10 godina kad sam bila u nekom mestu u CG uveče nisi mogao da šetaš od njih...a neki su ih i kuvali ili pekli ne sećam se više :puke:

 

Joooooj, Dragana...jel ti to nama pomažeš da smršamo za leto?

Link to comment
Share on other sites

Joooooj, Dragana...jel ti to nama pomažeš da smršamo za leto?

 

Ja samo preporučujem šta jesti, a šta ne!:wink2:

Moja baba se ugojila od grožđa, a Vidiš da i Vedrana može da posvedoči o tiome!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ej a jel vi imate one ogromantne skakavce što lete?

Ja pre 10 godina kad sam bila u nekom mestu u CG uveče nisi mogao da šetaš od njih...a neki su ih i kuvali ili pekli ne sećam se više :puke:

 

brrrrrrrrr imamo liti. glupan mi skoči u stan uvik kad svi odu leć:thumbdown: i onda ja bacam cipele i ostalo na njega, ali okršaj većinom završi tako da ja pozatvaram sva vrata i odem u sobu:thumbdown: i ostavim poruku da ga ubiju, potiraju, whatever:mf_rosetinted:

a to skakavce za jelo prvi put čujem bljak. ja san mislila da to samo kinezi:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ja samo preporučujem šta jesti, a šta ne!:wink2:

Moja baba se ugojila od grožđa, a Vidiš da i Vedrana može da posvedoči o tiome!:wink2:

 

A ne...taj komentar se odnosio na pečene/kuvane leteće skakavce....ne na groždje. Ja groždje i onako ne volim...a kad vidim kakvi su mu stanovnici, sad ga TEK ne volim!!!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

A ne...taj komentar se odnosio na pečene/kuvane leteće skakavce....ne na groždje. Ja groždje i onako ne volim...a kad vidim kakvi su mu stanovnici, sad ga TEK ne volim!!!:mf_rosetinted:

 

možda su dobri sa šalšom:floor::floor:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy