Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

Sunshine, kde se celou dobu flákáš? :bleh: Tak trochu už mě to přestává bavit! :naughty:

 

A co vy ostatní... Terou? ... všichni...?

 

:wink2:

 

huhuhu...:wink2:...Barunka, ze by telepatia?

uz som opat tu aj napriek obmedzeniam v praci...takze uvidim, kedy ma odhalia:naughty:...

a ako sa dari tebe?...co nove?...co vysvedcko?...aj ked som tu nebola, intenzivne som myslela na teba a vysielala pozitivno:wink2:...you know:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pockaj, a este otazocka...uz si bola na tom koncerte mojej oblubenkyne:mf_rosetinted:...

nejako mi to casovo uslo...tak neviem, predsa by si sa napriek mojim "sympatiam" mohla podelit o zazitky...:punk:...

aj ked pravda je, ze ju hraju az prehnane casto na moj vkus:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Sunshine!!!!!!!!!!!!!!! :wub2:

Já už fakt postupně dostávala strach, co se děje... jsem moc ráda, že ses tu ukázala...

 

No a co net doma, pořád nejede? o.O Škoda, že se vás takhle v práci rozhodli šmírovat... :sneaky2: Nepřijde mi to moc fér, ... i po uvážení, že se takhle dá kontrolovat, jestli lidi opravdu pracují... nevím nevím prostě no (-: Doufám, že už to problémové období nějak tak přešlo a uvidím tě tu častějc (-:

 

No fakt si srandu nedělám, tak jsem to četla, s takovýma věcma se nežertuje... jen doufám, že to byla nějaká nemilá kachna... o_O

 

Na Beyoncé jdu 30. dubna... no... já si tímhle vynahrazuju všechny neexistující nákupy či nákladné koníčky.. :fisch: ... Pojď taky... schovám tě... do kabelky :naughty:

 

tak to mas uplnu pravdu...s takymi vecami sa nezartuje...len dufam, ze ho vyda cim skor...pracovat pod tlakom sa tiez sice neda...ale uz by som sa rada zapocuvala do noveho cd...som zvedava, co nam ponukne...fakt netusim...a asi ma rad, ked nas takto moze napinat:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

k Barunkinemu postu 571, iba dodatok:wink2:...dufam, ze mas hodne velku kabelku...na beyonce by som isla...:punk:

a ked sme pri tych kabelkach...vcera sme boli s jankou v TN na vyjazd do MAXU - viem, ze nakupy nemusis...ale predsa...sa pochvalim...mam krasny ulovok...kabelku - sedu...lesklu...nadhernu...:wink2:...tak sa tu tak troska vytesujem...cize vikend bol super...

Link to comment
Share on other sites

huhuhu......Barunka, ze by telepatia?

uz som opat tu aj napriek obmedzeniam v praci...takze uvidim, kedy ma odhalia...

a ako sa dari tebe?...co nove?...co vysvedcko?...aj ked som tu nebola, intenzivne som myslela na teba a vysielala pozitivno...you know

 

Já si myslím! Koukám, že mezi náma funguje :):punk:

 

Já doufám, že tě neodhalí vůbec :das:

 

Člověče, vysvědčení docela dobrý, teda až na 4 za matiky... :sneaky2: Ale mám motivaci to do příětího roku spravit... nebo ne motivaci, ale spíš prostě jsem se rozhodla, že na tu trojku to zase uhrát musím... no a jinak jsem měla 9 jedniček, 3 dvojky a 2 trojky.. docela v pohodě (-:

 

A moc děkuju za pozitivno.... dorazilo v plné míře ((((-: Momentálně v podobě jistého kamaráda ze Španělska... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

pockaj, a este otazocka...uz si bola na tom koncerte mojej oblubenkyne:mf_rosetinted:...

nejako mi to casovo uslo...tak neviem, predsa by si sa napriek mojim "sympatiam" mohla podelit o zazitky...:punk:...

aj ked pravda je, ze ju hraju az prehnane casto na moj vkus:sneaky2:

No to je pravda, hrají ji asi hoodně, ale já rádio a televizi radši neposlouchám, tudiž si můžu kdykoliv pustit cokoliv a nemusí se mi to znechutit. :wink2:

 

Na koncert jdu až 27. února, takže času je ještě plno.... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak to mas uplnu pravdu...s takymi vecami sa nezartuje...len dufam, ze ho vyda cim skor...pracovat pod tlakom sa tiez sice neda...ale uz by som sa rada zapocuvala do noveho cd...som zvedava, co nam ponukne...fakt netusim...a asi ma rad, ked nas takto moze napinat:blush-anim-cl:

Taky si myslím, že ho baví, jak nás může napínat... potvor jeden malej :mf_rosetinted: Ale taky si myslím, že je na něj vyvíjenej docela velkej tlak a pod tím se dost těžko tvoří.... ale uvidíme no... já hlavně doufám, že s tím co vydá bude spokojenej... a že bude spokojenej už velmi brzy :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Já si myslím! Koukám, že mezi náma funguje :):punk:

 

Já doufám, že tě neodhalí vůbec :das:

 

Člověče, vysvědčení docela dobrý, teda až na 4 za matiky... :sneaky2: Ale mám motivaci to do příětího roku spravit... nebo ne motivaci, ale spíš prostě jsem se rozhodla, že na tu trojku to zase uhrát musím... no a jinak jsem měla 9 jedniček, 3 dvojky a 2 trojky.. docela v pohodě (-:

 

A moc děkuju za pozitivno.... dorazilo v plné míře ((((-: Momentálně v podobě jistého kamaráda ze Španělska... :wink2:

 

Barunka, tak snad ma neodhalia...idem na to pomalicky:wink2:

 

hohoho, co to tu citam o nejakych spanielskych kamaratoch...teda teda...kto je to????...a kolko sa zdrzi?...

som zvedava...you know

 

 

a k vysvedcku...myslim, ze je to OK, znamky nehovoria o nicom...mozno tak o stasti....tak drzim palce, aby sa dostavila spravna motivacia:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

No to je pravda, hrají ji asi hoodně, ale já rádio a televizi radši neposlouchám, tudiž si můžu kdykoliv pustit cokoliv a nemusí se mi to znechutit. :wink2:

 

Na koncert jdu až 27. února, takže času je ještě plno.... :wink2:

 

tebe sa v tom februari nejako paci cestovat do anglie...no myslim, ze minuly rok by som s tebou menila bez zavahania:blush-anim-cl::wub2:...co ty na to???

Link to comment
Share on other sites

Taky si myslím, že ho baví, jak nás může napínat... potvor jeden malej :mf_rosetinted: Ale taky si myslím, že je na něj vyvíjenej docela velkej tlak a pod tím se dost těžko tvoří.... ale uvidíme no... já hlavně doufám, že s tím co vydá bude spokojenej... a že bude spokojenej už velmi brzy :mf_rosetinted:

 

 

asi nas chce troska posponovat:wink2:...tak este chvilku ho nechame, a potom bude iny bigbit:naughty:...vystihla si to presne...hlavne nech je spokojny...skor aj tak s tym nevyjde na svetlo, kym nebude mat pocit, ze vacsia dokonalost nie je dosiahnutelna...ved vieme s akymi perfekcionistom mame docinenia...:wink2:...vsak...a este ku tomu s tak neskutocne :chkn:

Link to comment
Share on other sites

asi nas chce troska posponovat:wink2:...tak este chvilku ho nechame, a potom bude iny bigbit:naughty:...vystihla si to presne...hlavne nech je spokojny...skor aj tak s tym nevyjde na svetlo, kym nebude mat pocit, ze vacsia dokonalost nie je dosiahnutelna...ved vieme s akymi perfekcionistom mame docinenia...:wink2:...vsak...a este ku tomu s tak neskutocne :chkn:

Já jen doufám, že v tom studiu nezešílí.:wink2:

Dneska prý v L.A. děsně lilo - možná, že se dal do další, spontánně vylepšený verze "Rain".:roftl:

 

Zase jsem šla kolem, tak opět zdravím!:punk:

Link to comment
Share on other sites

Já jen doufám, že v tom studiu nezešílí.:wink2:

Dneska prý v L.A. děsně lilo - možná, že se dal do další, spontánně vylepšený verze "Rain".:roftl:

 

Zase jsem šla kolem, tak opět zdravím!:punk:

Zdravíme i tebe!

 

Směla bych se zeptat na jméno? Mám pocit, že ho ještě neznám a že jsme vůbec ještě nějak neměly tu čest... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Marie, kamarádi mi říkají Maj.:punk:

Tak tedy... těší mě, Maj :wink2:

 

Myslím, že u mě uhodnutí jména tak těžké nebude, ale přece jenom...

 

těší mne, já jsem Barunka :wink2:

 

A co tě sem přivedlo? Tedy spíš, jak jsi na toto místo narazila?

Link to comment
Share on other sites

k Barunkinemu postu 571, iba dodatok:wink2:...dufam, ze mas hodne velku kabelku...na beyonce by som isla...:punk:

a ked sme pri tych kabelkach...vcera sme boli s jankou v TN na vyjazd do MAXU - viem, ze nakupy nemusis...ale predsa...sa pochvalim...mam krasny ulovok...kabelku - sedu...lesklu...nadhernu......tak sa tu tak troska vytesujem...cize vikend bol super...

 

a este jedna news...vo stvrtok nas caka zapis do skoly:punk:...to bude ine kafe...takze skola sa nezadrzatelne blizi...koniec starym dobrym casom...nastava realita...t.j. michalka sa bude v najblizsich 19 rokoch mat comu venovat:naughty:...

 

a aby som nezabudla...nadherny den zelam vsetkym......

 

Tak!

 

Po týdnu plném nebytí online jsem zase zpět! :punk:

 

Jinak se svými úlovky se zásadně chlub, já nemám ráda nakupování, ale když už něco seženu, tak se ráda pochlubím a totéž očekávám od ostatních! :wink2: Kabelka zní hodně dobře, tu bych ráda viděla (-:

 

Aježiš... zápis... to mi pak musíš popsat jak to probíhalo a jaké z toho měla Michalka pocity... já nikdy u zápisu nebyla... :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, tak snad ma neodhalia...idem na to pomalicky:wink2:

 

hohoho, co to tu citam o nejakych spanielskych kamaratoch...teda teda...kto je to????...a kolko sa zdrzi?...

som zvedava...you know

 

 

a k vysvedcku...myslim, ze je to OK, znamky nehovoria o nicom...mozno tak o stasti....tak drzim palce, aby sa dostavila spravna motivacia:thumb_yello:

 

Aaa, takže ty na to máš strategii :das: ... Jen tak dál :wink2:

 

Tak toto téma bych nerada rozváděla tu.... očekávej PM... :fisch:

 

Taky si myslím! :thumb_yello: Tolik známek, který padnou fakt nespravedlivě... nesčetně a to samozřejmě nemluvím jen o sobě :) ... děkuju :-) Snad bude (-:

Link to comment
Share on other sites

tebe sa v tom februari nejako paci cestovat do anglie...no myslim, ze minuly rok by som s tebou menila bez zavahania:blush-anim-cl::wub2:...co ty na to???

 

Hehe :wink2: Taky jsem přemýšlela nad tím, že je to sranda, že se vracím do Londýna přesně po roce... přesně ve stejný den... :wink2:

 

Já bych to spíš udělala tak, že bychom tu vzpomínku neměnily, ale dosadili tě do ní... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

asi nas chce troska posponovat:wink2:...tak este chvilku ho nechame, a potom bude iny bigbit:naughty:...vystihla si to presne...hlavne nech je spokojny...skor aj tak s tym nevyjde na svetlo, kym nebude mat pocit, ze vacsia dokonalost nie je dosiahnutelna...ved vieme s akymi perfekcionistom mame docinenia...:wink2:...vsak...a este ku tomu s tak neskutocne :chkn:

 

Líp bych to nevystihla. :wink2::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Já jen doufám, že v tom studiu nezešílí.:wink2:

Dneska prý v L.A. děsně lilo - možná, že se dal do další, spontánně vylepšený verze "Rain".:roftl:

 

Zase jsem šla kolem, tak opět zdravím!:punk:

 

zeby sme sa nechali prekvapit:wink2:...

 

 

zdravim i ja a posielam pozdravy do prahy:punk:

Link to comment
Share on other sites

Tak!

 

Po týdnu plném nebytí online jsem zase zpět! :punk:

 

Jinak se svými úlovky se zásadně chlub, já nemám ráda nakupování, ale když už něco seženu, tak se ráda pochlubím a totéž očekávám od ostatních! :wink2: Kabelka zní hodně dobře, tu bych ráda viděla (-:

 

Aježiš... zápis... to mi pak musíš popsat jak to probíhalo a jaké z toho měla Michalka pocity... já nikdy u zápisu nebyla... :fisch:

 

Barunka, a coze ta tak zamestnavalo:naughty:...zeby navsteva:blush-anim-cl:

 

nakupne ulovky, to by som sa vedela rozbasnit...jednoducho vzdy idem len tak a skoncim s niecim peknym...ale ako som spominala, s riflami to take jednoduche nie je...zasa patram...tak drz palceky...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

a este ku tomu zapisu...noooooooo akoby som to povedala...bola som sokovana urovnou dnesneho skolstva...neviem, mozno to bude tymi rokmi, co som vonku...mozno to bude tym, ze som absolvala skolu za totalizmu...no teraz sa mi to zdalo nejake rozpustene...bez organizacie...chaoticke a take na americky styl...formou hry...mala som pocit, ze absolvujeme cestu rozpravkovym lesom...pomaly sa hupala na lianach...asi nechceli deticky sokovat a vystrasit skolou...no neviem...myslim, ze realita bude o niecom inom...:mf_rosetinted:

fakt som mala chut, ze ju necham doma a budem ju ucit ja...ved tam zakrpatie...brrrrrr...najsmutnejsie bolo, ze jedine ja som bola v nemom uzase...ostatni rodicia boli v euforii...stastni...tak neviem, kto je divny...:shocked:

este stale tu mame moznost zvolit skolu pre sikovne deticky, lenze tam ma zasa odraca dochadzanie...tak fakt neviem...

 

takze tolko ku zapisu...

a ty si sa ho preco nezucastnila?...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Aaa, takže ty na to máš strategii :das: ... Jen tak dál :wink2:

 

Tak toto téma bych nerada rozváděla tu.... očekávej PM...

 

Taky si myslím! :thumb_yello: Tolik známek, který padnou fakt nespravedlivě... nesčetně a to samozřejmě nemluvím jen o sobě :) ... děkuju :-) Snad bude (-:

 

tak ocakavam PM:wink2:...sem s nou...som zvedava...:blush-anim-cl:

 

moje slova moje slova:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Hehe :wink2: Taky jsem přemýšlela nad tím, že je to sranda, že se vracím do Londýna přesně po roce... přesně ve stejný den... :wink2:

 

Já bych to spíš udělala tak, že bychom tu vzpomínku neměnily, ale dosadili tě do ní... :wink2:

 

pocuvaj ty jedna spekulantka...este moze byt, ze tam predsa len stretnes nase slniecko :chkn::wub2:...vies, ze sa mojou oblubenkynou podporuju, takze nic nie je stratene a mozno dobehne z LA na koncert i on...

 

som ta prekukla...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy