Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

Jsou moc sladké.... ani já nemám ráda kyselé, ale na ty naštěstí nějak nenarážím :punk:

 

:roftl: No jo, ještě bych někde objevila to dékovné fórum, za ty celé hodiny, co Mika proseděl u počítače a snažil se překódovávat a debugovat... :mf_rosetinted::naughty:

 

Není zač.... tak co, už taky pořádně užíváš na plné pecky... :punk:

 

halo halooo...prajem krasne prazdninove predvianocne ranko:wink2:...

Barunka, tak ako?...co nove?...darceky su uz dorobene...nachystane?...som zvedava...

my si uzivame pohodicku...sice stale mimo doma, ale da sa...mame toho este nejako vela :-))))...takze potrebujem natiahnut cas...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To mě taky... :) Ještě jsem ale nepřišla na teorii, proč by schválně šili špatně padnoucí rifle.... já na to ještě přijdu :glasses3:

 

A myslím, že pejskem se zavděčíš 100% :wink2:

 

tak to je as pravdiva teoria...:naughty:...vcera sme boli na nakupy a sestra sa snazila kupit si rifle...bez uspechu...takze dalsia, co ma problem:wink2:

 

potom napisem reakcie...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Už se ani nemůžu dočkat :wub2:

Na další sraz chce určitě přijít Martinka, vždycky když se na to téma bavíme, tak říká, jaká je škoda, že tě ještě nepotkala...

 

bude mi potesenim sa s martinkou stretnut:wink2:...odovzdaj moje pozdrvay - alebo by si ich mohla prist i precitat, vsak...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Bys mu napsala text na papírek.... popřípadě odpovědi na možné otázky.... :naughty: To už by snad i s inteligencí prvoka zvládnout mohl :wink2:

 

No právě já vím, že takových je spoustu a proto říkám, že je fajn, jak to ten seriál krásně vystihuje (-:

 

:roftl::roftl:...fakt si to vystihla:thumb_yello:

 

ja sa dobre zabavam na Hannah Montana:punk:

Link to comment
Share on other sites

k poslednímu postu: Ještě, že to Mika všechno dokáže zachránit... nálady, servery... brzo snad i tu neustále omílanou ekonomickou krizi :lmfao: .....

 

Doufám, že už pořádně rozjíždíte Vánoce, ale hlavně pohodu.... Já už jsem nastartovala ve čtvrtek..nakonec jsme se neučili ale hromadně dívali na náš oblíbený seriál :-D ...

 

Tak zatím papa! :huglove:

 

Plno dobré nálady směrem PU ((((-:

 

mi to pripomina jeden z jeho blogov MIKA ALMIGHTY:naughty:...ale fakt to zabera...uz si ani neviem nepamatam ako som si naziva pred nim...no teraz je to neporovnatelne...ved vies...

 

Barunka, i tebe posielam more pozitivna...uzivaj si volna...myslim na teba...:wink2:...:huglove:

 

p.s.: a co vieden?...boli ste?...rozpravaj...

Link to comment
Share on other sites

halo halooo...prajem krasne prazdninove predvianocne ranko:wink2:...

Barunka, tak ako?...co nove?...darceky su uz dorobene...nachystane?...som zvedava...

my si uzivame pohodicku...sice stale mimo doma, ale da sa...mame toho este nejako vela :-))))...takze potrebujem natiahnut cas...:naughty:

 

Napodobne, napodobne... ale tohle je uz opravdu predvanocni...! Ani si nejak neuvedomuju, ze zitra uz jsou vanoce. :shocked:

 

Ja mam darecky uz nachystane.... oboum rodicum jsem nakonec koupila... a nekterym kamaradkam vyrabim - maluju :wink2: ...

 

A kde porad behate? :-) .... Neboj, to se vsechno vzdycky stihne :thumb_yello: A kdyz ne, svet se nezbori :-)

Link to comment
Share on other sites

tak to je as pravdiva teoria...:naughty:...vcera sme boli na nakupy a sestra sa snazila kupit si rifle...bez uspechu...takze dalsia, co ma problem:wink2:

 

potom napisem reakcie...:punk:

Problém má celé lidstvo... má teorie je už téměř hotova.... už chybí jen kousek a hotovo.... :mf_rosetinted::naughty:

 

To musíš napsat o celých Vánocích!!! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

dobre, ukecala si ma...uz si ta rano pri budiku nepredstavujem:naughty:

Opravdu to není hezká představa. Hmmm, radši si mě představ v hodině češtiny. Anebo ne, matiky. Anebo né, angličtiny. Tam mám věčné záchvaty smíchu :lmao: Anebo víš co? Radši si mě představ o přestávce :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

bude mi potesenim sa s martinkou stretnut:wink2:...odovzdaj moje pozdrvay - alebo by si ich mohla prist i precitat, vsak...:wink2:

To by teda mohla.... ale už se mi ji k tomu nechce dokopávat a když ona sama nepřijde... :sneaky2:

 

Každopádně jsem vyřídila a byla moc ráda a zdraví zpátky! :punk:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl:...fakt si to vystihla:thumb_yello:

 

ja sa dobre zabavam na Hannah Montana:punk:

To jsem ráda :naughty:

 

Hannah Montana? To jsem nikdy neviděla, ale o hlavní představitelce můžu říct jen... No fuj! ... Když budu velmi slušná.... :blink:

 

Nedávno jsem dokonce měla tu smůlu slyšet její zpěv naživo.... doporučila bych jen v případě oteklých uší.... nával krve, který by z nich tekl by otok určitě uvolnil... :blink:

Link to comment
Share on other sites

mi to pripomina jeden z jeho blogov MIKA ALMIGHTY:naughty:...ale fakt to zabera...uz si ani neviem nepamatam ako som si naziva pred nim...no teraz je to neporovnatelne...ved vies...

 

Barunka, i tebe posielam more pozitivna...uzivaj si volna...myslim na teba...:wink2:...:huglove:

 

p.s.: a co vieden?...boli ste?...rozpravaj...

To je pravda... myslím, že skoro všichni lidi tady na fanklubu můžou říct, že jim Mika docela zásadně změnil život..... mě taky určitě :) Nebýt jeho, asi vážně nesedím do půl třetí a nepíšu si s děvčaty v girls threadu.... a plno jiných věcí!

 

Přijato... děkuji (-: posílám nově obnovenou energii taktéž... :huglove:

 

Nakonec nejeli.... špatný počasí :( Snad příště.... ale zato se chystají jiné pikle, muhehehe. :-)

Link to comment
Share on other sites

tak teraz som tu len na skok...ale nemohla som si nechat ujst tu skvelu novinku a zablahozelat nasej vyherkyni:wink2:

 

Barunka, tak predsa si to dvd ku tebe naslo cestu:punk:

 

je to uplne uplne super...vytesujem sa s tebou...tak si ho uzi, fakt to stoji zato...:wub2:

 

ozvem sa neskor...este vyrazame na cesty...tak pa...

Link to comment
Share on other sites

Napodobne, napodobne... ale tohle je uz opravdu predvanocni...! Ani si nejak neuvedomuju, ze zitra uz jsou vanoce. :shocked:

 

Ja mam darecky uz nachystane.... oboum rodicum jsem nakonec koupila... a nekterym kamaradkam vyrabim - maluju :wink2: ...

 

A kde porad behate? :-) .... Neboj, to se vsechno vzdycky stihne :thumb_yello: A kdyz ne, svet se nezbori :-)

 

takze uz su vianoce tuuuuuuuu...olalala...:punk:...fakt to ubehlo...takze nech vam vsetkym prinesie jezisko aspon kusok z toho, po com tuzite...:wink2::wub2::blush-anim-cl:...

Link to comment
Share on other sites

Problém má celé lidstvo... má teorie je už téměř hotova.... už chybí jen kousek a hotovo.... :mf_rosetinted::naughty:

 

To musíš napsat o celých Vánocích!!! :wink2:

 

to asi bude o com pisat...:naughty:...michalka strasi uz od siestej a caka na jeziska...:wink2:...takze si vies predstavit...ale posnazim sa i ked od zajtra asi budeme na cestach po rodine...fakt "zboznujem" navstevy...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Opravdu to není hezká představa. Hmmm, radši si mě představ v hodině češtiny. Anebo ne, matiky. Anebo né, angličtiny. Tam mám věčné záchvaty smíchu :lmao: Anebo víš co? Radši si mě představ o přestávce :lmfao:

 

:roftl:...vystihla si to...ta prestavka bude uplne vystizna...:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

To jsem ráda :naughty:

 

Hannah Montana? To jsem nikdy neviděla, ale o hlavní představitelce můžu říct jen... No fuj! ... Když budu velmi slušná.... :blink:

 

Nedávno jsem dokonce měla tu smůlu slyšet její zpěv naživo.... doporučila bych jen v případě oteklých uší.... nával krve, který by z nich tekl by otok určitě uvolnil... :blink:

 

mne sa paci ich humor...pozerame to na jetixe:wink2:...spev ma nezaujal...americku music v tomto prevedeni nemusim...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

To je pravda... myslím, že skoro všichni lidi tady na fanklubu můžou říct, že jim Mika docela zásadně změnil život..... mě taky určitě :) Nebýt jeho, asi vážně nesedím do půl třetí a nepíšu si s děvčaty v girls threadu.... a plno jiných věcí!

 

Přijato... děkuji (-: posílám nově obnovenou energii taktéž... :huglove:

 

Nakonec nejeli.... špatný počasí :( Snad příště.... ale zato se chystají jiné pikle, muhehehe. :-)

 

pravdu vravis..:thumb_yello:...je to sranda, ale je to tak...inak by sme si tu asi ani my nevypisovali:naughty::roftl:, vsak...

 

a ake mate plany?...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy