Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Barunka, a coze ta tak zamestnavalo:naughty:...zeby navsteva:blush-anim-cl:

 

nakupne ulovky, to by som sa vedela rozbasnit...jednoducho vzdy idem len tak a skoncim s niecim peknym...ale ako som spominala, s riflami to take jednoduche nie je...zasa patram...tak drz palceky...:wink2:

 

Jasně, že návštěva... :wink2: Tak trochu jsem se rozhodla ignorovat všechno - školu, počítač, mobil.... doporučuju zkusit... super na pročištění hlavy :thumb_yello:

 

Ajeje, cítím krizi..... budu v duchu s tebou a držet palce :wink2: Já si nedávno jedny koupila, zjistila jsem, že v C&A prostě mají rifle přesně na mě, tak jsem byla super šťastná :)

Link to comment
Share on other sites

a este ku tomu zapisu...noooooooo akoby som to povedala...bola som sokovana urovnou dnesneho skolstva...neviem, mozno to bude tymi rokmi, co som vonku...mozno to bude tym, ze som absolvala skolu za totalizmu...no teraz sa mi to zdalo nejake rozpustene...bez organizacie...chaoticke a take na americky styl...formou hry...mala som pocit, ze absolvujeme cestu rozpravkovym lesom...pomaly sa hupala na lianach...asi nechceli deticky sokovat a vystrasit skolou...no neviem...myslim, ze realita bude o niecom inom...

fakt som mala chut, ze ju necham doma a budem ju ucit ja...ved tam zakrpatie...brrrrrr...najsmutnejsie bolo, ze jedine ja som bola v nemom uzase...ostatni rodicia boli v euforii...stastni...tak neviem, kto je divny...:shocked:

este stale tu mame moznost zvolit skolu pre sikovne deticky, lenze tam ma zasa odraca dochadzanie...tak fakt neviem...

 

takze tolko ku zapisu...

a ty si sa ho preco nezucastnila?...:wink2:

No co já jsem slyšela od mých bývalých spolužáků, náš zápis probíhal tak, že se tam taky nic nedělo a děti jen dostaly pár hraček :) Nevím nevím bohužel no, vůbec neznám žádné děti a vůbec nevím, jak systém dneska funguje, jsem jak odřízlá od světa... :shocked::naughty: Nevím, myslím, že škola pro nadané děti by jí taky nemusela moc prospět, to se totiž těžko určí, jestli dítě na takovou školu má... no a škola doma je sice hodně fajn, má to plno výhod, ale jednu obrovskou nevýhodu a to, že by se takhle vůbec neseznámila s dětma a asi se moc "neotrkala" v běžným světě.... tohle je fakt dost blbá otázka, protože každé dítě potřebuje něco jiného a je hodně těžký určit co... asi dej normální škole šanci a vždycky se rozhodnutí koneckonců dá změnit... :wink2:

 

Já u zápisu nebyla, protože v té době jsem měla neštovice (((-: Musela jsem pak po vyléčení ale do školy jít a tam se mě ptala paní zástupkyně jak se jmenuju, kde bydlím a tak... a bylo :bleh:

Link to comment
Share on other sites

pocuvaj ty jedna spekulantka...este moze byt, ze tam predsa len stretnes nase slniecko :chkn::wub2:...vies, ze sa mojou oblubenkynou podporuju, takze nic nie je stratene a mozno dobehne z LA na koncert i on...

 

som ta prekukla...:punk:

Hehe :roftl: Musím se naprosto upřímně přiznat, že to mě čestně vůbec nenapadlo :) Ani poté, co jsem včera viděla fotku, kde je Mika s Katy Perry a Perezem Hiltonem v zákulisí na jednom z jejich koncertů v USA :wink2:

 

Tak nevím, jestli pujde znovu v Londýně, ale na škodu by to nebylo... :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Google. :wink2:

A tady na fóru jsem něco hledala a tenhle thread se tam nějak objevil. Je docela milý objevit na mezinárodním fóru CZ/SK místečko.:punk:

To rozhodně :wink2: Taky jsem ho s tou myšlenkou zakládala... :punk: Sobecky musím říct, že angličtina mi problémy nedělá, ale přesto je vždycky nejjednodušší se vyjádřit v rodném jazyce, žejo :wink2:

 

No a měla jsi už tu čest vidět Miku naživo? :)

Link to comment
Share on other sites

To rozhodně :wink2: Taky jsem ho s tou myšlenkou zakládala... :punk: Sobecky musím říct, že angličtina mi problémy nedělá, ale přesto je vždycky nejjednodušší se vyjádřit v rodném jazyce, žejo :wink2:

 

No a měla jsi už tu čest vidět Miku naživo? :)

 

Ne ne, čekám, až hora přijede za mnou.:wink2:

 

Ale jestlli se uskuteční ty menší komorní koncertíky, tak za tím bych se možná i někam vydala. Se uvidí. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ne ne, čekám, až hora přijede za mnou.:wink2:

 

Ale jestlli se uskuteční ty menší komorní koncertíky, tak za tím bych se možná i někam vydala. Se uvidí. :)

Myslím, že určitěš uskuteční a že to bude stát za to :) Ale bude tam asi značný nával.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Awww...thanks. Glad to see I have not been forgotten! Will be on more often now hopefully! :thumb_yello:

 

I have to tell you what you actually wrote, cos it doesn't even slightly make sense and it's totally cool! :roftl: It's something like this:

 

'It will be so and I'll leave here Barunka so honour released!!!' :roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

I have to tell you what you actually wrote, cos it doesn't even slightly make sense and it's totally cool! :roftl: It's something like this:

 

'It will be so and I'll leave here Barunka so honour released!!!' :roftl::roftl:

 

lol, thats so funny! I love playing with foreign words!

Link to comment
Share on other sites

I have to tell you what you actually wrote, cos it doesn't even slightly make sense and it's totally cool! :roftl: It's something like this:

 

'It will be so and I'll leave here Barunka so honour released!!!' :roftl::roftl:

A Martinka je zase tady! :):woot_jump:

 

Tyjo, po měsíci naprosté umrtvenosti tohoto threadu se tu najednou objevili dva lidé... nestačím zírat... super :)

Link to comment
Share on other sites

ok, you gotta tell me what you jus said in your last message, i cant speak czech that well :wink2:

Oh I just said that it's really nice to see Martinka and you here again, and that it's really shocking that after two months of this thread being absolutely dead, two people come and post at the same time! How cool is that :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Paráda... :wink2: Nové písničky zní velmi slibně, co ty na to? :)

 

Jo to máš pravdu, Good gone girl, se mi velmi zalíbila, i když moje překladatelské schopnosti nejsou zrovna úžasné, poslouchám jí už po 43. Navíc jsem tady už dlouho nebyla, tak se to snažím trošku napravit.

Link to comment
Share on other sites

Jo to máš pravdu, Good gone girl, se mi velmi zalíbila, i když moje překladatelské schopnosti nejsou zrovna úžasné, poslouchám jí už po 43. Navíc jsem tady už dlouho nebyla, tak se to snažím trošku napravit.

No, ono té Good Gone Girl pořádně nerozumí ani sami rodilí mluvčí, tak buď v klídku... :) Budeme si hold muset počkat na oficiální verzi, tam už tomu bude rozumět mnohem líp než ze záznamu, co někdo točil na foťák či co... :)

 

Koukám, žes tu dlouho nebyla, docela mě překvapilo, že tu zase vidím nějakou aktivitu :) Jsem ráda! Vítej zpět :wink2:

Link to comment
Share on other sites

No, ono té Good Gone Girl pořádně nerozumí ani sami rodilí mluvčí, tak buď v klídku... :) Budeme si hold muset počkat na oficiální verzi, tam už tomu bude rozumět mnohem líp než ze záznamu, co někdo točil na foťák či co... :)

 

Koukám, žes tu dlouho nebyla, docela mě překvapilo, že tu zase vidím nějakou aktivitu :) Jsem ráda! Vítej zpět :wink2:

 

Aha ..no to jsem taky už někde četla .. ale nevěřila jsem, že by tomu nemohli rozumět :D no nic :D.

No a jinak je tu něco nového? Nebo jestli se něco nového chystá?

Edited by Karolinao
Link to comment
Share on other sites

Aha ..no to jsem taky už někde četla .. ale nevěřila jsem, že by tomu nemohli uvěřit.

No a jinak je tu něco nového? Nebo jestli se něco nového chystá?

Tady se vůbec, ale vůbec nic neděje... všichni jsou jen napjatí na nové album a jakoukoliv aktivitu ze strany mistra M, jenže kromě toho koncertu zatím nic. A nové album bude tak až někdy na podzim....

Link to comment
Share on other sites

Tady se vůbec, ale vůbec nic neděje... všichni jsou jen napjatí na nové album a jakoukoliv aktivitu ze strany mistra M, jenže kromě toho koncertu zatím nic. A nové album bude tak až někdy na podzim....

 

Já jsem si všimla, že si dává dost na čas. No ono to neni na 5 minut.

A s kym ty jezdíš na koncerty :D jestli se tomu tak dá říct :D spíš show :D

Link to comment
Share on other sites

Já jsem si všimla, že si dává dost na čas. No ono to neni na 5 minut.

A s kym ty jezdíš na koncerty :D jestli se tomu tak dá říct :D spíš show :D

No, to teda není. Ale taky nás už nechává pěkně dlouho čekat. Není divu, že lidi z MFC odcházejí...

 

Na koncerty? Jako na jeho koncerty? S kámoškama...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy