Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

No, to teda není. Ale taky nás už nechává pěkně dlouho čekat. Není divu, že lidi z MFC odcházejí...

 

Na koncerty? Jako na jeho koncerty? S kámoškama...

 

AHA .. odcházejí .. cc náký klepavky :D

Dík za informaci :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

AHA .. odcházejí .. cc náký klepavky :D

Dík za informaci :blink:

Tak někomu se prostě nechce sem chodit, když se stejně momentálně o Mikovi moc bavit nedá, že :wink2:

 

... :blink:? Není zač :naughty:

Link to comment
Share on other sites

No já osobně bych o něm mluvila to my death.

A zkrz to, že jsem se ptala, jen jsem scháněla někoho :( kdo by jel semnou .. protože tady v okolí několika sta kilometrů neni někdo kdo by vydžel jeho zpěv.Ale to je jedno...

A ještě .. bud jsem hluchá .. v té písničce slyším že zpívá o náký sedmnáctce .. tak jestli to nejseš ty :bleh:

Jojo, nebyla bys jediná. :) Ale prostě časem tak trochu dojdou témata... koneckonců, MFC žije už víc jak dva roky jen o jednom albu... chce to nové podněty (-:

 

Klidně i jo :wink2: Však se uvidí, až nějaký ty koncerty ohlásí, podle toho kdy a kde budou... :)

 

No jasně :das: Řekla jsem mu, že za mé zásluhy mi musí věnovat písničku.... jsem ráda, že se činil... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Jojo, nebyla bys jediná. :) Ale prostě časem tak trochu dojdou témata... koneckonců, MFC žije už víc jak dva roky jen o jednom albu... chce to nové podněty (-:

 

Klidně i jo :wink2: Však se uvidí, až nějaký ty koncerty ohlásí, podle toho kdy a kde budou... :)

 

No jasně :das: Řekla jsem mu, že za mé zásluhy mi musí věnovat písničku.... jsem ráda, že se činil... :mf_rosetinted:

 

No to zase nemusíš "brát" mě sebou .. jsem o dost mladší jak ty .. ale jen kdyby jsi někoho znala ... spoluprovod :naughty:

No já mám prácičku, tak jdu makat, ale jinak tu budu .. :punk:

Link to comment
Share on other sites

No to zase nemusíš "brát" mě sebou .. jsem o dost mladší jak ty .. ale jen kdyby jsi někoho znala ... spoluprovod :naughty:

No já mám prácičku, tak jdu makat, ale jinak tu budu .. :punk:

To vůbec nevadí.... :wink2: Však jak říkám, uvidíme, až se vůbec nějaká tour vyhlásí :-)))

 

Oukej :wink2: Tak ať ti jde práce od ruky :) (V pátek odpoledne? Chudáku.. )

Link to comment
Share on other sites

Ted bude v základní umělěcké škole v Hadím oku (takovej sál).

Tak se alespon těšim, když už nic.

Tak to je super! :wink2:

 

A co že jsi dostala takovou čest zrovna ty, svou vlastní výstavu?

Link to comment
Share on other sites

Tak to je super! :wink2:

 

A co že jsi dostala takovou čest zrovna ty, svou vlastní výstavu?

 

JJ. No když já jsem jim tam vyhrála všechny soutěže (ale nechci se chlubit, to dělaj lidi s mindrákama) tak mi domluvily výstavu .. a potom pojedu do německa natáčet nákej uměleckej film ale to bude až v červenci .. tak to budou muka .. jako když člověk čeká na new cd od mr. Mika :D:bleh:

Edited by Karolinao
Link to comment
Share on other sites

JJ. No když já jsem jim tam vyhrála všechny soutěže (ale nechci se chlubit, to dělaj lidi s mindrákama) tak mi domluvily výstavu .. a potom pojedu do německa natáčet nákej uměleckej film ale to bude až v červenci .. tak to budou muka .. jako když člověk čeká na new cd od mr. Mika :D:bleh:

Zíráááám :wink2: A gratuluju :)

 

A natáčení uměleckého filmu v německu? to je teda pecka, v jakým jazyce ale?

Já myslím, že to je super příležitost :)

Link to comment
Share on other sites

Zíráááám :wink2: A gratuluju :)

 

A natáčení uměleckého filmu v německu? to je teda pecka, v jakým jazyce ale?

Já myslím, že to je super příležitost :)

 

To myslím že je. Dokonce si tam budeme pod nákým dohledem udělat svoje návrhy kostýmů. V jazyce .. no to nevim .. doufám že v ajině .. ale říkali že to bude spíš víc pantomimický.

A co ty a tvoje úspěchy .. taková šikulka ..:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

To myslím že je. Dokonce si tam budeme pod nákým dohledem udělat svoje návrhy kostýmů. V jazyce .. no to nevim .. doufám že v ajině .. ale říkali že to bude spíš víc pantomimický.

A co ty a tvoje úspěchy .. taková šikulka ..:thumb_yello:

Asi to pantomimicky dává větší smysl no... :) Každopádně, to budeš mít fakt super :) A kde v Německu? A budeš tam jako Češka sama nebo...? (V tom případě by to bylo ještě těžší .. :shocked: )

 

Já? Šikulka? Cože? Kdes na to přišla? (-:

Link to comment
Share on other sites

Asi to pantomimicky dává větší smysl no... :) Každopádně, to budeš mít fakt super :) A kde v Německu? A budeš tam jako Češka sama nebo...? (V tom případě by to bylo ještě těžší .. :shocked: )

 

Já? Šikulka? Cože? Kdes na to přišla? (-:

 

No já tam jedu s kámoškou .. jako tým.

A taková mladičká dívčička a umí tak bezvadně anglicky .. a to určitě nemluvím o tom ostatním.. že?

Link to comment
Share on other sites

No já tam jedu s kámoškou .. jako tým.

A taková mladičká dívčička a umí tak bezvadně anglicky .. a to určitě nemluvím o tom ostatním.. že?

Aha. Tak to si určitě perfektně užijete :wink2: Ostatně, já budu v Německu o prázdninách taky - na celej srpen... Což mě přivádí k mým "úspěchům" :naughty: , ten pobyt tam jsem totiž vyhrála v němčinářské soutěži :wink2: Ale jinak myslím, že slovo já a úspěchy v jedné věte moc dohromady nejde... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Aha. Tak to si určitě perfektně užijete :wink2: Ostatně, já budu v Německu o prázdninách taky - na celej srpen... Což mě přivádí k mým "úspěchům" :naughty: , ten pobyt tam jsem totiž vyhrála v němčinářské soutěži :wink2: Ale jinak myslím, že slovo já a úspěchy v jedné věte moc dohromady nejde... :roftl:

 

Ale grataluju!!! Jinak jdu papkat pizzu .. a zrovna dávám dohromady s kámoškou Natalii (myslim :D) text .. teda nic moc ..

ale jako já jsem tam přidala tak 3 slova

 

"could you believe it?

a same old story

______

_______

 

her name was Georgia

and she was gorgeous

and she had _____to get to know

 

hey whats a good girl like you

doing in this crazy world?

so she don't know...

________

 

oooooOOOooooOOooo

Good Gone Girl....

 

would you beleive me?

the same old story

_______

 

her name was sacred

but she was hateful

he doesn't want to make her

walk right out the door

 

________

_______

 

whats a _____

doing in this world?

she don't know

___

she was only 17

in a dream

 

ooooOOOoooOO

Good Gone Girl

ooooOOOooooOO

Good Gone Girl

OOOoooOOoooO

Good Gone Girl"

Link to comment
Share on other sites

Tak já půjdu Barí, jestli tu budeš zítra v podvečer .. tak se uvidíme :-* :-*

Tyjo to jste toho daly dohromady docela dost :) Tolik jsem snad neslyšela ani já :biggrin2:

 

Každopádně, zítra tu určitě budu, tak se zatím měj, ahoj! :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj!!! Ani nevíte, jaká úleva je pro mě tu napsat něco česky O:) jak se máte všichni? ;) Co řikáte na Mikovy nové písničky? A tak celkově na něj v posl.době? Vim, že tohle je dost častá a asi i otravná otázka, ale nevíte někdo jestli se Mika chystá vyrazit k nám, teda spíš někam poblíž? Plánujete někdo, že byste jel za hranice?:wink2:

Mějte se krásně, užívejte jara :huglove:

Terka

Link to comment
Share on other sites

Ahoj!!! Ani nevíte, jaká úleva je pro mě tu napsat něco česky O:) jak se máte všichni? ;) Co řikáte na Mikovy nové písničky? A tak celkově na něj v posl.době? Vim, že tohle je dost častá a asi i otravná otázka, ale nevíte někdo jestli se Mika chystá vyrazit k nám, teda spíš někam poblíž? Plánujete někdo, že byste jel za hranice?:wink2:

Mějte se krásně, užívejte jara :huglove:

Terka

Ahoj Terez :)

Jojo, ten pocit úlevy znám - přesně proto jsem tenhle thread kdysi založila (((:

Každopádně, Mikovy nové písničky se mi líbí, zní velmi slibně, ale ještě čekám na albové verze, protože ty jsou to hlavní, co potom ovlivní můj názor, těžko říct z klipu, kde ječí plno MFC-áků (-: No a na Miku v poslední době - vlastně ani nic, protože se vůbec nijak neprojevuje... Alespoň víme, že jede v létě na turné no a na podzim teprv vydá to nové album.... je škoda, že se na něj musíme ještě tolik načekat, když už je hotové...

No a o Mikových koncertních plánech se jinak nic neví, ale i tak si myslím, že reálná šance, že by zajel k nám moc vysoká není a jo, myslím, že za hranice jet plánuju, koneckonců jsem to udělala už 3krát :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Terez :)

Jojo, ten pocit úlevy znám - přesně proto jsem tenhle thread kdysi založila (((:

Každopádně, Mikovy nové písničky se mi líbí, zní velmi slibně, ale ještě čekám na albové verze, protože ty jsou to hlavní, co potom ovlivní můj názor, těžko říct z klipu, kde ječí plno MFC-áků (-: No a na Miku v poslední době - vlastně ani nic, protože se vůbec nijak neprojevuje... Alespoň víme, že jede v létě na turné no a na podzim teprv vydá to nové album.... je škoda, že se na něj musíme ještě tolik načekat, když už je hotové...

No a o Mikových koncertních plánech se jinak nic neví, ale i tak si myslím, že reálná šance, že by zajel k nám moc vysoká není a jo, myslím, že za hranice jet plánuju, koneckonců jsem to udělala už 3krát :naughty:

 

Díky moc za odpověď :) nemůžu se dočkat toho alba!! Jaktože až na podzim?? :'( chjooo...Já zapomněla, že ty jsi ten šťastný člověk, co byl na jeho koncertech:wink2: no já uvidim, jestli budu mít peníze, kdy a kde to bude a jestli mě rodiče pustí...Kolik ti je Baruš?

Link to comment
Share on other sites

Díky moc za odpověď :) nemůžu se dočkat toho alba!! Jaktože až na podzim?? :'( chjooo...Já zapomněla, že ty jsi ten šťastný člověk, co byl na jeho koncertech:wink2: no já uvidim, jestli budu mít peníze, kdy a kde to bude a jestli mě rodiče pustí...Kolik ti je Baruš?

No není vůbec zač :) A jak se ty nový písničky líbí tobě? :)

Vůbec nevím, proč si dává tak načas a nechává nás čekat až na podzim, ale je to bohužel tak :( Každopádně řekl, že v létě bude turné a vyjde ještě něco, ale nespecifikoval co... docela bych se vsadila, že to bude mít něco společnýho s jeho uměním :)

 

Však uvidíš :-) Zatím není ani co plánovat, když nejsou ohlášený termíny.. :-(

Mně je 17. co tobě? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy