Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

No není vůbec zač :) A jak se ty nový písničky líbí tobě? :)

Vůbec nevím, proč si dává tak načas a nechává nás čekat až na podzim, ale je to bohužel tak :( Každopádně řekl, že v létě bude turné a vyjde ještě něco, ale nespecifikoval co... docela bych se vsadila, že to bude mít něco společnýho s jeho uměním :)

 

Však uvidíš :-) Zatím není ani co plánovat, když nejsou ohlášený termíny.. :-(

Mně je 17. co tobě? :)

 

Zrovna jsem si teď nejvíc zamilovala Lonely Alcoholic, ale všechny mi přijdou dost povedený a fakt se nemůžu dočkat až vyjdou!!! :)

14. května mi bude 16....;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ahoj všichni, plánujete někdo jet za Mikou do Berlína či někam jinam? :wink2:

 

Já jsem se jakože ptala rodičů ... chtěj vědět informace o lístkách ... a na Mikových stránkách jsem nic nenšla .. nevíte something about that? :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Já jsem se jakože ptala rodičů ... chtěj vědět informace o lístkách ... a na Mikových stránkách jsem nic nenšla .. nevíte something about that? :sneaky2:
Já nic nevím bohužel :( takže máš nějakou naději? Och, závidím, u mých rodičů to nepřipadá v úvahu...špatnej termín se školou a tak...:boxed::sad: budu si holt zas muset počkat...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
hello

 

 

nic tak barunka ahoj za Mika

 

You coming to London for the gig barunka or any of you at that???

 

xxx

:naughty: :naughty:

 

I guess as you noticed, I didn't go.... Did you? :)

Link to comment
Share on other sites

Ahooooj vám nemnoha, avšak věřícím (hláška ze Sestry v akci :naughty: )

 

Nejpve omluva že jsem si nevšimla tohodle česko-slovenského vlákna než jsem hyperaktivně založila ještě jedno, ale tak snad to tak nevadí :wink2:

 

Docela by mě zajímalo jak tu tahle naše majinkatá komunitka :lol3: funguje, jak moc se znáte a tak :drunk_sing::D Znáte to, Mikova hudba se tak krááásně sdílí.. :rolleyes:

 

 

Zatím se tu mějte, keep smile a viva Mika!

 

PS: Fakt mě nadchlo že tu někdo stejně jako já propadl LEGEN... počkejte si na to... DÁRNÍMU sitcomu HIMYM :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ahooooj vám nemnoha, avšak věřícím (hláška ze Sestry v akci :naughty: )

 

Nejpve omluva že jsem si nevšimla tohodle česko-slovenského vlákna než jsem hyperaktivně založila ještě jedno, ale tak snad to tak nevadí :wink2:

 

Docela by mě zajímalo jak tu tahle naše majinkatá komunitka :lol3: funguje, jak moc se znáte a tak ..Znáte to, Mikova hudba se tak krááásně sdílí.. :rolleyes:

 

 

Zatím se tu mějte, keep smile a viva Mika!

 

PS: Fakt mě nadchlo že tu někdo stejně jako já propadl LEGEN... počkejte si na to... DÁRNÍMU sitcomu HIMYM :thumb_yello:

 

Já myslím, že určitě nevadí :) Bylo by ale fajn, pokračovat v tomhletom fóru :wink2:

 

Jsem moc ráda, že to tu alespoň trošičku zase žije... víš, bývalo nás tu víc, ale pak se někteří lidi prostě sebrali a beze slova odešli.... Tak jsem tak trochu v to ztratila důveru, nevím.. Teď se ani nedá říct, jaké vztahy tu vlastně teď máme...

 

No jo, HIMYM je kouzelný, nejlepší seriál :-)

 

A propos, odkud ty jsi? :-)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj holky, hraje z vás někdo na klavír nebo na kytaru?? No mě jen napadlo, že bych se chtěla naučit hrát na kytaru LA nebo Blue Eyes, tak kdybyste někdo měli akordy prosím, budu ráda, když se mi ozvete...děkuju...:huglove:

 

Víte o tomhle? http://www.enoty.eu/mika-life-in-cartoon-motion-pianovocalguitar-3656

docela drahý...

Jojo, vím o tom - teda - částečně, vím že to existuje, ale nevěděla jsem, že se to prodává i u nás...

 

Já hraju na klavír, brzy začnu i na kytaru... :) Já kdysi měla noty k hodně písničkám Miky, ale už nevím kde jsou. Pohledám. :)

Link to comment
Share on other sites

Jojo, vím o tom - teda - částečně, vím že to existuje, ale nevěděla jsem, že se to prodává i u nás...

 

Já hraju na klavír, brzy začnu i na kytaru... :) Já kdysi měla noty k hodně písničkám Miky, ale už nevím kde jsou. Pohledám. :)

 

Skvělý, předem dík moc!:-**

Link to comment
Share on other sites

Já myslím, že určitě nevadí :) Bylo by ale fajn, pokračovat v tomhletom fóru :wink2:

 

Jsem moc ráda, že to tu alespoň trošičku zase žije... víš, bývalo nás tu víc, ale pak se někteří lidi prostě sebrali a beze slova odešli.... Tak jsem tak trochu v to ztratila důveru, nevím.. Teď se ani nedá říct, jaké vztahy tu vlastně teď máme...

 

No jo, HIMYM je kouzelný, nejlepší seriál :-)

 

A propos, odkud ty jsi? :-)

 

 

Tak to mě fakt moc mrzí že to tu přestalo žít... Opustit "beze slova" takovouhle úžasnou komunitu, to mi prostě nejde do hlavy...

Ikdyž už fandím Mikovi několik měsíců, je to pro mě pořád silnější a silnější pocit. Nechápu to, ale Mika a jeho hudba mi dává něco magického, nedá se to moc dobře popsat, ale ta úžasná kombinace talentu, lidskosti a laskavosti, toho se nikdy nenabažím... :wub2:

Proběhl třeba už nějaký sraz českých fans?

 

Jsem z Mikulova, to je cca 50 km pod Brnem (úplný jih jižní Moravy :biggrin2:, na hranicích s Rakouskem a Slovenskem), a ty?

 

 

PS k těm seriálům: HIMYM je pro mě jasná dvojka hned po Freaks and geeks, znáš? Pokud ne, vřele doporučuju :):thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Tak to mě fakt moc mrzí že to tu přestalo žít... Opustit "beze slova" takovouhle úžasnou komunitu, to mi prostě nejde do hlavy...

Ikdyž už fandím Mikovi několik měsíců, je to pro mě pořád silnější a silnější pocit. Nechápu to, ale Mika a jeho hudba mi dává něco magického, nedá se to moc dobře popsat, ale ta úžasná kombinace talentu, lidskosti a laskavosti, toho se nikdy nenabažím... :wub2:

Proběhl třeba už nějaký sraz českých fans?

 

Jsem z Mikulova, to je cca 50 km pod Brnem (úplný jih jižní Moravy :biggrin2:, na hranicích s Rakouskem a Slovenskem), a ty?

 

 

PS k těm seriálům: HIMYM je pro mě jasná dvojka hned po Freaks and geeks, znáš? Pokud ne, vřele doporučuju :):thumb_yello:

 

Taky jsem to moc nepochopila... především u těch, u kterých to bylo beze slova... každej může toho mít někdy dost, ale zmizet jen tak.. prostě..nechápu. Ale nač je řešit, teď jsme tu my :wink2:

 

Tvé pocity chápu... :-)

Takže na koncertě jsi ještě asi nebyla..?

 

Proběhly tři srazy, jeden československej, kde jsme byli tři druhej čistě českej a třetí zase československej :) Od té doby nějak nic...

 

Simtě, Mikulov já znám :-) Já jsem z Brna (-:

Link to comment
Share on other sites

Taky jsem to moc nepochopila... především u těch, u kterých to bylo beze slova... každej může toho mít někdy dost, ale zmizet jen tak.. prostě..nechápu. Ale nač je řešit, teď jsme tu my :wink2:

 

Tvé pocity chápu... :-)

Takže na koncertě jsi ještě asi nebyla..?

 

Proběhly tři srazy, jeden československej, kde jsme byli tři druhej čistě českej a třetí zase československej :) Od té doby nějak nic...

 

Simtě, Mikulov já znám :-) Já jsem z Brna (-:

 

 

Na koncertě jsem ještě nebyla :emot-sad: Měla jsem jet před pár dny do Berlína, tak moc jsem se těšila... No a dva dny před koncertem jsem chytla nějakou virózu, měla jsem horečky a prostě to nešlo... Heh a to jsem nebyla asi tři roky nemocná... No nevím čím jsem si tuhle podpásovku od osudu zasloužila :crybaby: Ale příště už to musí klapnout. Přemýšlím, že bych zajela na některý z těch britských festů ale ty ceny jsou dost přehnané a navíc se mi do toho motá Michael Jackson takže uvidím jestli to nějak zkloubím...

 

Tak to je dobrá náhoda že seš z Brna, to je fakt za humny :biggrin2::wink2:

 

Nechtělo by to uspořádat nějaký letní sraz? Teda je to asi hloupé aby to říkal zrovna někdo kdo je tu služebně nejmladší :D ale nedalo mi to...

Link to comment
Share on other sites

Teď koukám, že vás za tu dobu, co jsem tu nebyla, hodně přibylo:thumb_yello: Tak já jsem Terou, pro ty, kdo by mě neznal:naughty:

 

Ahoj Terou :biggrin2: Já jsem tu služebně nejmladší, zato asi nejaktivnější :naughty: Blbá kombinace :naughty::lol3:

 

Mika 4EVER, keep smile :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy