Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jacksie, presne i ja som bola milo prekvapena ako zabodovali...muselo to byt neskutocne hlavne pre MIKU:blush-anim-cl:...nemala som tu cest vidiet video s jeho vyrazom na tvari, ked to prvy krat zbadal...kazdopadne to musel byt hodne silny moment:blush-anim-cl:

ja som bola v portugalsku asi rok a pol dozadu - su to velmi mili ludia a hlavne nezapru temperament...no problem je asi fraza, s ktorou sa uz rodia:naughty:

 

papeza nesledujem:mf_rosetinted:, ani nic, co s nim suvisi...pre istotu...

 

to věřím, že bylo, určitě to byl hodně citlivý moment :) nebudu se snažit popisovat Mikovu reakci, protože tu si můžeš plně vychutnat tady, ale to dojetí je prostě nádherné :wub2:

v plánu prý sice bylo zvednout srdce až při WAG, ale některé zmátlo intro Rain, takže je zvedli už tehdy :wink2:

 

Portugalci a hlavně Španělé mi přijdou jako celkově pohodoví a sympatičtí lidé (většinou), je pravda, že toho temperamentu by na mě bylo někdy asi trochu moc, kdybych se v jejich společnosti vyskytovala delší domu, ale jinak - v malých dávkách rozhodně neuškodí :naughty::) jakou frázi myslíš? :naughty:

 

já tedy plány papeže taky nesleduju, ale za to víc než často sleduju Mikův Twitter (frekvence cca mých 100 otevření stránky/1 Mikův příspěvek :blush-anim-cl:) a on se tam o přítomnosti papeže zmínil... ale tak, že si z toho můžeme vybrat svoje :naughty:: Sorry Campo Pequeno! People all over the city are freaking out celebrating the Fica victory. Amazing atmosphere. Oh and the Pope is in town

Link to comment
Share on other sites

Tak to je pochopitelný, v rozmezí od 26-40 let je zkrátka doba, kdy už i ti poslední začínají vlastní život... :wink2: Spíš bych se divila, kdyby tomu bylo naopak... :naughty:

 

Je jasný, že sis po tomhle o panu učiteli musela udělat představu... jen hlupák soudí někoho po dvouminutovém projevu... a vůbec nechápu, jak se vlastně dostal k tomu, že si nerozumíš :roftl: Na to by se skoro dalo odpovědět, že jeho psychologická analýza coby "učitel" nebude o moc lepší :teehee:

 

no, pan učitel je celkově takový zvláštní... to se ale samozřejmě odvíjí i od jeho původu atp. ale teďka mě "štve" :naughty:, vždycky si totiž nechával zastřihnout vlasy na takovou nějakou rozumnou délku, takže nebylo skoro ani vidět, že se mu vůbec nějak vlní, ale teď se na to asi nějak vykašlal a nechal si narůst velmi mikovsky vypadající kudrliny :sneaky2: a štve mě to nejenom proto, že já mám vlasy jako hřebíky, ale taky proto, že kudrnaté vlasy ve mě automaticky vyvolávají pocit, že bych jejich vlastníka měla mít ráda :naughty: takže budu muset zjistit, kdy má narozky a za třídu mu věnujeme návštěvu kadeřnického salónu :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Aspoň ty školy v Německu a Francii, u nás na škole nebylo skoro nic... :sneaky2:

 

Ale chápu, pro tebe jako španělštinářku to moc význam nemá. Škoda, že nebydlíš v Brně, tady je španělský gymnázium, to by bylo jako ušitý :thumb_yello:

Já mám v "Budějicích" známou a ta chodí taky na španělský gymnázium a ti mají nějaký to intercambio každou chvíli. Nemluvě o bandě mladých hezkých Španělů, kteří se vydávají za profesory. :naughty:

 

Ale vždycky je způsob, jak se do zahraničí dostat, když víš kam a když jsi schopna tomu něco obětovat. :thumb_yello:

 

Jo a zajímavé spojení s těma Kotěhulkama s Německem a Francií.

Co takové Katzenhüttel u Berlína, či snad nebo Chatenhûtel u Paříže... :lmfao:

 

v Ově je taky španělské gymnázium a musím se přiznat, že jsem měla spíš i štěstí, že jsem se o něm dozvěděla až po přijetí na jazgym, protože bych sice po jeho absolvování asi měla hodně slušnou úroveň španělštiny (od druháku nebo třeťáku se tam v šj učí většina předmětů), ale s angličtinou by to bylo asi horší... ale v tom si nejsem jistá... ale na jazgym si taky nemůžu stěžovat, profesor na šj je dobrý, doufám, že aspoň v jedné věci mě smůla pronásledující náš ročník mine a bude nás učit až do maturity... espero! :)

Link to comment
Share on other sites

Teď fakt nevím co s nima jako. :boxed: ještě ten Meet & Greet s Children of Bodom, ... legenda death metalu... a Trifi si toho neváží.... tak se tam vydáme samy... třeba se dostaneme do centra veškerého evil a dark dění a budeme součástí nějakého tajemného rituálu :mf_rosetinted: A naučíme se praktiky, jak si co nejúčiněji zpěvem zničit hlasivky do 10 minut a stále při tom vypadat dostatečně dark :mf_rosetinted:

Trifi nám může jen tiše závidět :shun:

 

Anebo jim v zákulisí najdeme stohy plyšáků a přistihneme je při telefonátu s maminkou :teehee:

 

:roftl:

Link to comment
Share on other sites

mimochodom, taketo topanky si mozes dat spravit, len potrebujes fotku zo vzorom. V kazdom dobrom fotolabe, by to mali vediet spravit.. Ja som davala tak robit, uz salky, tricka, mikiny pre kamosky s roznymi fotkami ked mali narodky, cize topanky asi nebudu tiez problem :)

 

ee nemyslim ze by sa to dalo vo fotolabe...tam predsa na topanky nerobia potlac...to sa neda tak jednoducho asi:D

ale mozes si kupit farby na textil a nakreslit to sama:D

asi tak ucinim:D

Link to comment
Share on other sites

aaah ja chcem tieto boty :mf_lustslow:

 

30903_1463813122151_1438196216_31238825_2673750_n.jpg

 

no... teoreticky, když máme předlohu, tak nám chybí už jenom bílé tenisky (mně) a barvy na textil :) potom využijete trochu kreativity a já trochu své trpělivosti (s mou špetkou kreativity by to asi nedopadlo dobře :naughty:) a máme Mikabotky...... :teehee:

Link to comment
Share on other sites

mimochodom tak som premyslala, ze by sme Mikovi v Prahe mohli dat velkeho plysovaho medveda s podpismi vsetkych co budu v arene...co myslite? (mne by sa miesto medveda pacil aj dreveny hupaci konik, ale ja som zatazena na kone ) Keby tam aj kazdy napisal len svoje iniciali, ved dve pismena nikoho nezabiju a nestoja ani vela casu :) Keby tomu medvedovi dame nejaku karticku a napiseme venovanie? Nie nejake melancholicke verse, ale nieco originalne a pod to datum + Praha

co si o tom myslite? bolo by to realne, alebo je to az moc "pritiahnute za vlasy" ?? Viete, aby mal pamiatku na Prahu a na fanusikov, naozaj od vsetkych :)

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

no... teoreticky, když máme předlohu, tak nám chybí už jenom bílé tenisky (mně) a barvy na textil :) potom využijete trochu kreativity a já trochu své trpělivosti (s mou špetkou kreativity by to asi nedopadlo dobře :naughty:) a máme Mikabotky...... :teehee:

 

kreativita+topanky= originalne Mikabotky :thumb_yello:

 

a to karovane sako, co sme tu tak obdivovali, je z Tokia... Viete ktore myslim, to krasne farebne, co sme vsetky chceli :D Povedal, ze je japonske a kupil ho v jednom butiku :D Tak hor sa do Tokia na nakupy :teehee:

A vlastne pridam link, nech sa pozriete, mozno ste to uz aj videli, len ja som pozadu :)

milujem tu pasaz ked si tam zacne notit Madonnu :wub2:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Tak to co já překládám je odpočinková literatura - rodina se třemi dětmi co jela 4 roky okolo světa v obytňáku a napsali o tom knížku...Já jsem v překladech začátečník, takže tohle je pro mě sousto tak akorát :teehee: Na klasiky bych si netroufla :blink:

 

Je před Teslou nějaký sraz, ke kterému bych se mohla přidat? Ale jen kdyby vám to nevadilo, nechci se vnucovat, vím, že tu jsem nováček :wink2:

 

mata, kazdy nejako zacinal:wink2:...uprimne, robit preklady knih ne je vobec sranda...nie je to len o bezchybnej znalosti jazyka, nesmie sa totiz stratit charizma - styl - rukopis originalu:wink2:

 

bude tam nas zraz:teehee:...este sice nevieme presne o kolkej, kazdopadne si vitana:thumb_yello: a myslim, ze spoznat sa nebude vobec ziadny problem:wink2:

 

este mame pred sebou cca 2 mesiace, tak po novacikovi nebude ani stopy :fisch:jedine, ak by sa objavili nove posily:teehee:

Link to comment
Share on other sites

hm..to som na facebooku na fanusikovskej stranke jeho..teda..nevim jak sa to vola...vo fotkach..a daka baba tam napisala ze kontaktujte ma:D

je to hned na zaciatku fotiek:D

 

 

mimochodom, taketo topanky si mozes dat spravit, len potrebujes fotku zo vzorom. V kazdom dobrom fotolabe, by to mali vediet spravit.. Ja som davala tak robit, uz salky, tricka, mikiny pre kamosky s roznymi fotkami ked mali narodky, cize topanky asi nebudu tiez problem :)

 

 

ee nemyslim ze by sa to dalo vo fotolabe...tam predsa na topanky nerobia potlac...to sa neda tak jednoducho asi:D

ale mozes si kupit farby na textil a nakreslit to sama:D

asi tak ucinim:D

 

no... teoreticky, když máme předlohu, tak nám chybí už jenom bílé tenisky (mně) a barvy na textil :) potom využijete trochu kreativity a já trochu své trpělivosti (s mou špetkou kreativity by to asi nedopadlo dobře :naughty:) a máme Mikabotky...... :teehee:

 

realne to vidim na variantu vlastnej tvorby:naughty:...asi to naozaj nebude jednoduche dat spravit do fotolabu...na to su tenisky moc clenite...ale, ak by si shirl tuto moznost nevzdavala, kludne ju mozes preverit a rozhodne to bude ta najjednoduchsia:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Och len tak co by asi povedala na tieto boty :wink2:

Hej topanky, to je aj moja slabost, teraz maju u Bata super vyber :teehee:

Moj ex priatel vzdy nado mnou krutil hlavou, naco mi tolke topanky su... Hold, chlap nikdy nepochopi zensku radost, ked si kupi nove topanky :naughty:

 

Bata je moj druhy domov:naughty:...specialne ten v maxe:wink2:...maju tam jednoznacne best vyber...:thumb_yello:...aj slusnu zbierku kabeliek mam odtial:wink2:

 

muzi to veru nepochopia...MIKA je mam pocit svetla vynimka:wub2:...to bol dovod, ze tvoj priatel je uz ex:roftl:?

Link to comment
Share on other sites

Toto je jedna vec co mi na SR vadi, ze su tu dost obmedzene nazory. Co sa tyka aj oblecenia, keby vo Svajciarsku chodil obleceny niekto na styl Mika, nikoho by to neprekvapilo. Keby si tu nejaky chlap da cosi podobne na seba..No comment, aku pozornost by okolo seba vzbudil. :shocked:

 

presne, su tu dost konzervativni ludia:mf_rosetinted:...shirl, ale myslim, ze ty sa stazovat na extravaganciu vo svojom okoli nemusis:teehee:...ja mam odevnu v TN - navrharstvo:wink2: - teraz je to uz umelecka...no a za mojich cias sme to boli my, kto udaval trendy v TN:teehee:...a retrospektivne hodnotene bolo to hodne uletene...zvlast moji kamosi boli riadne in:wink2:...nieco na styl MIKA farebnosti a experimentov:wink2:...no a druha vec,ktoru si treba uvedomit, ze outfit, ktory tu riesime - cize MIKU, je pravdepodobne nenositelny pre ozajstnu muzsku vahu:teehee:...predstav si nejakeho 100kg dobre stavaneho muza obleceneho ala MIKA:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Vies, ze zrovna vcera ma napadlo, ze ci mam listok kupit aj tebe, aby sme si sadli vedla seba? Ved by sme sa potom dorovnali... Planovala som ich ist v pondelok kupit a vzala by som rovno aj spatne listky, nech mame pokoj, ze nas autobus odvezie aj spat :) ( Cize ktorymi spojmy chceme ist? Pre istotu sa pytam este raz :bye: )

Free...ach no to este nie...posledna skuska bude okolo 8.6. Som dost nahnevana, mohla by vyvesit termin aj skor :sneaky2:

 

inak to by bolo asi naj varianta...v podstate u nas aj tak nie je predajne miesto, cize, ak by to nebol pre teba problem a vydrzala by si s peniazkami az do stretka, tak by to bolo perfektne riesenie:thumb_yello:

 

spoje este raz pozriem a dam ti vediet...len teraz ma uz cakaju povinnosti zienky domacej:naughty:

 

snad to nebude ta najhorsia, aby si sa 5.6 mohla dostatocne uvolnit:wink2:

Link to comment
Share on other sites

no... teoreticky, když máme předlohu, tak nám chybí už jenom bílé tenisky (mně) a barvy na textil :) potom využijete trochu kreativity a já trochu své trpělivosti (s mou špetkou kreativity by to asi nedopadlo dobře :naughty:) a máme Mikabotky...... :teehee:

 

ja mam uzasne nove biele cinany s farebnymi snurkamy a aj farby na textil..tak to uz snad nejak zvladnem:D

Link to comment
Share on other sites

Toto je jedna vec co mi na SR vadi, ze su tu dost obmedzene nazory. Co sa tyka aj oblecenia, keby vo Svajciarsku chodil obleceny niekto na styl Mika, nikoho by to neprekvapilo. Keby si tu nejaky chlap da cosi podobne na seba..No comment, aku pozornost by okolo seba vzbudil.

 

to nieje pravda...ja som chodievala oblecena ako saso a nebol problem..

napriklad na strednom Slovensku je to uplne normalne....ked som dosla do Senca vsetci ti dementi raperski na mna kukali jak na dementa a nadavali mi normalne....a zas v Bratislave je to uplne normalne...

proste...umelci sa musia obliekat nejak inak:D :D

Link to comment
Share on other sites

pridavam sa :) Ja som tiez zo SR a idem do Prahy tak sa vidime.. Ale zato suhlasim,ak by na Slovensku tak chodil niekto obleceny,vsetci by sa na neho pozerali ako na idiota. To je dost smutne :/

Link to comment
Share on other sites

bude tam nas zraz:teehee:...este sice nevieme presne o kolkej, kazdopadne si vitana:thumb_yello: a myslim, ze spoznat sa nebude vobec ziadny problem:wink2:

 

este mame pred sebou cca 2 mesiace, tak po novacikovi nebude ani stopy :fisch:jedine, ak by sa objavili nove posily:teehee:

 

Tak to je skvělý, už se těším :thumb_yello:

 

...dva měsíce, taková doba...:shocked:

Link to comment
Share on other sites

mimochodom tak som premyslala, ze by sme Mikovi v Prahe mohli dat velkeho plysovaho medveda s podpismi vsetkych co budu v arene...co myslite? (mne by sa miesto medveda pacil aj dreveny hupaci konik, ale ja som zatazena na kone ) Keby tam aj kazdy napisal len svoje iniciali, ved dve pismena nikoho nezabiju a nestoja ani vela casu :) Keby tomu medvedovi dame nejaku karticku a napiseme venovanie? Nie nejake melancholicke verse, ale nieco originalne a pod to datum + Praha

co si o tom myslite? bolo by to realne, alebo je to az moc "pritiahnute za vlasy" ?? Viete, aby mal pamiatku na Prahu a na fanusikov, naozaj od vsetkych :)

 

 

Já si myslím, že je to super nápad :thumb_yello: Já osobně bych hlasovala pro koníka, přijde mi to víc origoš :teehee: Jen nevím jestli bude technicky proveditelné aby se podepsali všichni :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Já si myslím, že je to super nápad :thumb_yello: Já osobně bych hlasovala pro koníka, přijde mi to víc origoš :teehee: Jen nevím jestli bude technicky proveditelné aby se podepsali všichni :wink2:

 

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_hojdacky-a-smykacky_LAUBR-SPORT-Detsky-dreveny-hupaci-konik_309641.html?d=2

 

Nieco na tento styl by sa mi pacilo, a je aj dost velky :)

no neviem sice ci by sa tam vosli vsetky podpisi, ale gro asi hej, ked sa nebudu pisat prilis velke pismena :)

Link to comment
Share on other sites

to nieje pravda...ja som chodievala oblecena ako saso a nebol problem..

napriklad na strednom Slovensku je to uplne normalne....ked som dosla do Senca vsetci ti dementi raperski na mna kukali jak na dementa a nadavali mi normalne....a zas v Bratislave je to uplne normalne...

proste...umelci sa musia obliekat nejak inak:D :D

 

tak pridi do Trencina uvidis ako budu na teba pozerat. Je to tu dost konzervativne, minule som si dala podkolienky k sukni a ludia v autobuse sa na mna pozerali, ako by v zivote nic take nevideli :shocked:

Link to comment
Share on other sites

presne, su tu dost konzervativni ludia:mf_rosetinted:...shirl, ale myslim, ze ty sa stazovat na extravaganciu vo svojom okoli nemusis:teehee:...ja mam odevnu v TN - navrharstvo:wink2: - teraz je to uz umelecka...no a za mojich cias sme to boli my, kto udaval trendy v TN:teehee:...a retrospektivne hodnotene bolo to hodne uletene...zvlast moji kamosi boli riadne in:wink2:...nieco na styl MIKA farebnosti a experimentov:wink2:...no a druha vec,ktoru si treba uvedomit, ze outfit, ktory tu riesime - cize MIKU, je pravdepodobne nenositelny pre ozajstnu muzsku vahu:teehee:...predstav si nejakeho 100kg dobre stavaneho muza obleceneho ala MIKA:naughty:

 

No tak mozte udavat trendy znova, vobec mi to nebude vadit :thumb_yello: Mozes mi nieco navrhnut :)obohatim si satnik.

No tak vies, 100 kg nie je problem, ked americanky ktore maju 100 kg nosia minisukne na diskoteku..ehm ehm...

Ale ano mas pravdu, a kazdy by si pomyslel preboha to je gay, alebo je dnes maskarny ples? (alebo nieco podobne) Nie je to tak celkom nositelne pre bezny zivot, ale zasa keby si z toho my zeny vezmeme vzor, nejake farebne kombnacie... :naughty: A moja mama ma tusim, ze alergiu na Miku, vzdy ked si pozeram na notebooku videa, alebo co, tak ma poznamky: to zasa pozeras toho spevaka? alebo: Ved on nespieva on len skrieka. Tak moje reakcie, su, maminka nestaraj sa :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Bata je moj druhy domov:naughty:...specialne ten v maxe:wink2:...maju tam jednoznacne best vyber...:thumb_yello:...aj slusnu zbierku kabeliek mam odtial:wink2:

 

muzi to veru nepochopia...MIKA je mam pocit svetla vynimka:wub2:...to bol dovod, ze tvoj priatel je uz ex:roftl:?

 

Presne, Bata v Maxe, je najlepsi obchod v TN s topankami, citas mi myslienky :teehee: A v Deichmane pri Tescu si uz bola? Maju tam pekne topanky, aj za celkom ok ceny, ale mne sa zdaju nekvalitne (niektore)

Moj ex priatel, to je zlozite, nejako to neklapalo, tak som to nechala tak a teraz si zijem ako slobodna, nezavisla zena :wink2:

Link to comment
Share on other sites

pridavam sa :) Ja som tiez zo SR a idem do Prahy tak sa vidime.. Ale zato suhlasim,ak by na Slovensku tak chodil niekto obleceny,vsetci by sa na neho pozerali ako na idiota. To je dost smutne :/

 

Ahoj :welcomeani:

Odkial si ak sa mozem spytat? Mozno mame spolocnu cestu :)

Link to comment
Share on other sites

inak to by bolo asi naj varianta...v podstate u nas aj tak nie je predajne miesto, cize, ak by to nebol pre teba problem a vydrzala by si s peniazkami az do stretka, tak by to bolo perfektne riesenie:thumb_yello:

 

spoje este raz pozriem a dam ti vediet...len teraz ma uz cakaju povinnosti zienky domacej:naughty:

 

snad to nebude ta najhorsia, aby si sa 5.6 mohla dostatocne uvolnit:wink2:

 

Ty mas povinnosti zienky domacej a ja povinnosti poslusnej dcery, co uprace cely byt :naughty:

Popozeraj spoje, pojdem potom vziat listky, a dorovname sa potom ked ti ich dam (bola vyplata z new yorkeru, tak si to mozem dovolit :teehee: )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy