Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

:biggrin2: Tak to potom proběhlo takové podobné stretko i v Mikulově, brácha totiž začal Miku celkem poslouchat... :naughty::naughty::teehee:

 

Tak takových "ve dvou" bylo asi víc, koneckonců já a Martinka se vídáme téměř denně, či já a Terou občas, nebo jednou i všechny tři naráz.... ale v takovým velkým rozměru to bude teprve teď :thumb_yello:

 

Bráchovi se líbí Mika? teda, kolik vlastně bráchovi je? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

presne tak, wow listky do pariza a nepouzite:mf_rosetinted:...jednoducho vyssia moc...islandska sopka si mohla rozhodne na predvadzanie vybrat iny termin...akcia, ktoru planujes polroka sa rozplynula v priebehu par sekund:mf_rosetinted:...tak som si doma pustala koncertne dvd-cka:naughty:

a bola som v prvom rade:naughty:

 

a ty si nahodou nebola na koncertne vo viedni?

 

cz/sk tam malo slusne zastupenie :fisch:

Teď jsem nedávno četla něco na mikasounds a psal tam jakýsi Slovák, že byl na vídeňským koncertě a že jede i do Prahy.... až jsem nevěřila svým očím, kluk a fanoušek... to jsme tu ještě neměli... myslíte, že se někdy v budoucnu k nám přidá i nějaký kluk sem na fórum? :roftl:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:...presne:thumb_yello:...shirl, kludne pokracuj dobre sa to cita, ked to pise i niekto iny a nebezia mi tie slova iba v mojich myslienkach:blush-anim-cl:...naozaj niet nad pocit spolupatricnosti:biggrin2:

 

Spolupatřičnost... nádherný výraz pro "pocit, že nejsem ten jediný cvok" :naughty: ... :thumb_yello:

 

A na tom staví celé CZ&SK... nebo spíš celé MFC... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

kocky, neviem, ci ste zaregistrovali uvedenu press conference :wub2:...je sice v mojej oblubenej french:blush-anim-cl:, ale kedze nechyba english translation, stoji za nahliadnutie:blush-anim-cl:...takze pre vsetkych, kto zatial nemal tu cest:wink2:

 

MOROCCO press conference :wub2:

 

:wub2::wub2::wub2:

 

speechless, speechless, that's how he makes me feel... (♫♪)

 

díky za odkaz :)

Link to comment
Share on other sites

Na to bych si vsadila... on ví, že si o něm MFC je schopno zjistit všechno. Jestliže už ví, kde bydlí a plno dalších drobností, nějaká skladba pod pseudonymem je pro ně hračka... :naughty:

 

Jinak skladba je krásná.... klasicky :wub2:

 

o těchto MFCrech je asi v přítomnosti Miky radno mluvit v té třetí osobě, že? :naughty::teehee:

Link to comment
Share on other sites

jacksie, vyzera to, ze na dany datum mame rovnake plany:wink2:...a ocina by si mohla troska obmakcit...mozu si s maminou urobit tour de brno:naughty:...ved zasa stravit poobedie v brne nemoze byt az taky problem ani pre vasich:wink2:...a ak by sa moc nudili, mozu si pozriet dvd s nami:thumb_yello:...a co tvoja kamoska? pride tiez?...este nas neprisla pozriet:teehee:

 

jo, tour de Brno jsem taky navrhovala, ale tvářili se jako kdyby tam měli prolezlý každý kout a výlet po Brně pro ně znamenal nudu... :sneaky2: uvidíme, uvidíme... :) jako mamku si při koukání na DVD představit i dokážu - už se mnou koukala na Live @ Home a už ji psychicky připravuju i na něco "většího", ale taťka... ten by pravděpodobně trpěl :naughty::sneaky2:

 

ona ještě neví, určitě by chtěla jít, ale zrovna do toho přišla akce, u které pravidelně asistuje, takže pokud za ní nebude náhrada, tak asi nebude moct... já doufám, že náhrada se najde :) jinak, už v sobotu mi (zase) slibovala, že sem něco napíše, ale jak vidím, kde nic tu nic... budu ji muset nějak silněji popstrčit :mf_rosetinted::naughty:

Link to comment
Share on other sites

kocky a niekto mi tu este stale spinka v posteli a nie a nie ho zobudit:naughty:...uz som vyskusala vsetko:teehee:...asi mu nas sk vzduch prospieva:roftl:

 

mm00002.jpg

 

jak se ti podařilo dostat se do mého pokoje? :shocked:

 

:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem tu diskuzi v rychlosti "prolítla" a musím říct, že jsem tam právě nic moc zajímavýho nenašla, v zásadě bych ty příspěvky rozdělila do tří kategorií:

1. "Ten je tak slaďouškej"

2. "Je to kastrát"

3. "On je gay?/Ne, proč by měl být gay?/ ... " apod.

 

Mezi tím teda pár, ale opravdu jen pár docela normálně znějících. Už jsem se usmívala po přečtení jednoho příspěvku, ale pak jsem si všimla, že ho psala nějaká "Jacksie" .. :lmfao:

 

Zajímavý je, když tam nad tím přemýšlím, že jsem na českým internetu ještě nenarazila na moc diskuzí o nějakým umělci, aniž by to nebyla jen sprška oboustranných extrémních výlevů.... asi chodím na špatný stránky :boxed: O to víc si cením, když tady Miku můžeme v klidu rozebírat :-)

 

A hlavně: UzH By mE DoCeLa zAyIiImAlO WoE, kDy kOnEcZnE WyMiZiIi tEnHlE StYl pSaNiIi... <3 MrTe vAs MuCiNkAaAm!

 

( :lmfao::thumb_yello: Ten program na vypatlání textu funguje fakt skvěle)

 

:naughty: ta Jacksie je opravdu člověk k pousmání, ale přijde mi to, že se aspoň pokusila tu diskuzi tam trošku pozvednout... :naughty: leč asi marně :wink2:

 

já jsem se už s nezajímavostí příspěvků na většině jakýchkoli českých stránek i celkem smířila, takže mě příspěvky typu "ten je tak slaďouškej" vlastně i potěšily :blink::blush-anim-cl:

 

To bY Me tAkY ZaYiIiMaLo =D. dIwIiIm sE, zHe tO Ty lIdI YeShTe bAwIiI WoE, wZhDyT YeDnU WeTu mUsIiI PsAaAt hOdInU. :-*** I aM dIyNg!!! ZhiWOT jE Na nIc

 

vypatlátor rules :naughty:

Link to comment
Share on other sites

vím, že jsme se na koncertní make-up už předběžně zhruba domluvily, ale měla jsem takovou relaxačně-kreativní chvilku a podařilo se mi najít celkem ladící barvy (a to jsem se o to ani nesnažila, prostě je už mám asi tak zafixované... :blush-anim-cl:), takže kdybychom náhodou nevěděly, do jakých barev ty naše kytičky sladit...... :):blush-anim-cl:

 

29532_1319855204661_1479233595_30788034_7368303_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

vím, že jsme se na koncertní make-up už předběžně zhruba domluvily, ale měla jsem takovou relaxačně-kreativní chvilku a podařilo se mi najít celkem ladící barvy (a to jsem se o to ani nesnažila, prostě je už mám asi tak zafixované... :blush-anim-cl:), takže kdybychom náhodou nevěděly, do jakých barev ty naše kytičky sladit...... :):blush-anim-cl:

 

29532_1319855204661_1479233595_30788034_7368303_n.jpg

 

Fiha, no tak ja sa v sminkach po pravde moc nevyznam, cize jedine, ze by si ma namalovala som v tychto veciach absolutne neschopna :teehee:

Pre mna existuje rano len riasienka a popripade nejaky ten korektor, ked mam vyrazky. A sem tam dam aj licka... :blush-anim-cl: Absolutne nevyhnutnych pripadoch ked ideme niekam na diskoteku tak dam aj ciernu linku :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Takže na příjmačky příští týden jdu do Mikova sestřihu... :roftl:

 

Noo, to neznie zle :teehee:

Vidim, uz tu bol navrh nafarbit vlasy na fialovo, ty zasa chces dat novy zostrih.... Tesim sa co pride nabuduce :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Teď jsem nedávno četla něco na mikasounds a psal tam jakýsi Slovák, že byl na vídeňským koncertě a že jede i do Prahy.... až jsem nevěřila svým očím, kluk a fanoušek... to jsme tu ještě neměli... myslíte, že se někdy v budoucnu k nám přidá i nějaký kluk sem na fórum? :roftl:

 

No co nie moze byt....Aj ja som na toto forum natrafila tak viac menej nahodou :blush-anim-cl:to by som nemala vyslovovat ani nahlas, ze? :teehee:

Link to comment
Share on other sites

kocky, neviem, ci ste zaregistrovali uvedenu press conference :wub2:...je sice v mojej oblubenej french:blush-anim-cl:, ale kedze nechyba english translation, stoji za nahliadnutie:blush-anim-cl:...takze pre vsetkych, kto zatial nemal tu cest:wink2:

 

MOROCCO press conference :wub2:

 

Ano uz som to citala, a zabavala som sa na tom :teehee:

Mimo reci, nechapem preco do neho stale rypu ohladom toho ci je gay, alebo nie. Vie spievat? VIE. Ma dobre pesnicky? MA. + jeho vzhlad a styl, co viac si mozme priat :blush-anim-cl:To si viem predstavit keby odpovedal hocijako tak by to bolo na titulkach bulvaru. :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Fiha, no tak ja sa v sminkach po pravde moc nevyznam, cize jedine, ze by si ma namalovala som v tychto veciach absolutne neschopna :teehee:

Pre mna existuje rano len riasienka a popripade nejaky ten korektor, ked mam vyrazky. A sem tam dam aj licka... :blush-anim-cl: Absolutne nevyhnutnych pripadoch ked ideme niekam na diskoteku tak dam aj ciernu linku :naughty:

 

já teda taky ne, mám doma jen pár celkem použitelný věcí, co jsem nashromáždila během prvních pubertálních let, kdy jsem nechápala, že i přirozenost je důležitá :naughty::blush-anim-cl: konkrétně ty modré a fialové stíny byly jako příloha k Top dívce a ty oranžové jsou z barev na obličej, které byly jako příloha, když si člověk koupil 5 prázdných VHS Sony :roftl: ale drží to dobře, možná, že by přežily i koncert :)

jinak na malování sebe i ostatních budeme mít před koncertem asi dost času, předběžně tady padl návrh, že bychom si mohly namalovat kytičky kolem očí jako Mika & band v Live @ Home :)

 

jinak teďka už taky chápu, že přirozenost hraje roli :)a za tvářenku tě obdivuju, s tím bych nikdy neuměla :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

No co nie moze byt....Aj ja som na toto forum natrafila tak viac menej nahodou :blush-anim-cl:to by som nemala vyslovovat ani nahlas, ze? :teehee:

 

no... doufám, že někdy budu/eme mít možnost ho poznat :) Slovák, kluk + fanoušek Miky... není to zrovna běžná kombinace :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

já teda taky ne, mám doma jen pár celkem použitelný věcí, co jsem nashromáždila během prvních pubertálních let, kdy jsem nechápala, že i přirozenost je důležitá :naughty::blush-anim-cl: konkrétně ty modré a fialové stíny byly jako příloha k Top dívce a ty oranžové jsou z barev na obličej, které byly jako příloha, když si člověk koupil 5 prázdných VHS Sony :roftl: ale drží to dobře, možná, že by přežily i koncert :)

jinak na malování sebe i ostatních budeme mít před koncertem asi dost času, předběžně tady padl návrh, že bychom si mohly namalovat kytičky kolem očí jako Mika & band v Live @ Home :)

 

jinak teďka už taky chápu, že přirozenost hraje roli :)a za tvářenku tě obdivuju, s tím bych nikdy neuměla :blush-anim-cl:

 

Jacksie aj tak mas viac sminiek ako ja :teehee: U mna najdes hadam z tienov na oci len hnede , co som si kupila vo swiss, lebo boli v akcii :naughty: A licenku ma naucila si davat kamaratka, donedavna som ju pokladala za zbytocnost :naughty:

Tie kvetinky budeme musiet asi kreslit najskor s tekutou ocnou linkou, ci?

Link to comment
Share on other sites

no... doufám, že někdy budu/eme mít možnost ho poznat :) Slovák, kluk + fanoušek Miky... není to zrovna běžná kombinace :thumb_yello:

 

Je to mozne, uvidime kolko chalanov Slovakov uvidime pred arenou :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Juhuuu, jsem zase homo internetus :teehee::naughty:

 

A právě jsem pročetla všechny stránky co jsem tu nebyla, docela fuška :lol3: Jdu vrhnout na odepisování :mf_rosetinted: Chybělo mi to :blush-anim-cl:

 

 

Link to comment
Share on other sites

:wub2:

 

to vies, my co sme vyrastli na beverly hills znesieme toho dost:naughty:...co ine som mohla v 90-tych rokoch pozerat:naughty:...od MTV sa mi nedalo odlepit, a BH bol asi jediny serial, co som kedy sledovala...

 

dnes apriori mam alergiu na vsetky serialy, ktore si tu spomenula...to kludne mozu pozerat argentinske telenovely...cas je vzacny...zatial s nim neplytvam:naughty:

 

:naughty: BH 90210 mi připomnělo takovou zákeřnou hlášku která se vžila u nás na střední když chtěl někdo říct že je někdo "mimo": "Nech ho, on bydlí na 90210" :naughty: Ani nevím proč to bylo tak populární, mě to nikdy jako extra hláška nepřišlo :lol3: Ale tak byl to školní kult... :teehee:

No mohla jsi pozerat třeba MASH, Colomba, Krok za krokem... :biggrin2: To byly aspoň trochu seriály k světu z té doby :teehee:

 

Telenovely sleduju zásadně když potřebuju usnout, to funguje naprosto perfektně :lol3: Ovšem pokud se zrovna neřežu smíchy :naughty:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

priklanam sa k trifi, u mna bez predskona:naughty:...druhy raz zazit utrpenie mladeho werthera ako vo viedni...nieeeeeeeeeeee:blink:

 

:lol3: Už vím co ti přivezu na sraz do Brna - CD Zweitfrau :naughty::roftl:

 

Jinak, vsadila bych spíš na to že v Praze bude nějaký předskokan, o to víc když je to v Tesla Aréně... Sice mám k české hudební scéně důvěru, ale i tak pro jistotu vezmu pár párů špuntů do uší :naughty:

 

 

Link to comment
Share on other sites

trifi, nemas nejake konexie v mediach...novinach...:teehee: myslim, ze by si zasluzil byt v povedomi:blush-anim-cl:...okrem stranky tesla areny, kde ponukaju jeho listky som tiez nic nezachytila...ani nase hudobne tv asi este nezaznamenali jeho koncert:mf_rosetinted:

 

Konexe nějaké jsou, jenže bohužel ne přímo na hudební časopisy/stanice :( Navíc, média si moc nerada nechávají od exteráků kecat do článků a propagací akcí :sneaky2: Ale když mi teď jde net tak zkusím napsat na pár míst, třeba se něco chytne :wink2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

vím, že jsme se na koncertní make-up už předběžně zhruba domluvily, ale měla jsem takovou relaxačně-kreativní chvilku a podařilo se mi najít celkem ladící barvy (a to jsem se o to ani nesnažila, prostě je už mám asi tak zafixované... :blush-anim-cl:), takže kdybychom náhodou nevěděly, do jakých barev ty naše kytičky sladit...... :):blush-anim-cl:

 

29532_1319855204661_1479233595_30788034_7368303_n.jpg

 

Super! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Já momentálně žiju ve Francii a tady hrajou víc songů :wink2: Pak už jsem si začala hledat na You Tube, koupila CD....

Na pražský koncert už mám lístky, to si nemůžu nechat ujít! :mf_lustslow:

 

A ty znáš Miku odkud?

 

Aha, tak tím pádem je mi všechno jasné :) A je super že se ti tak krásně střetl pobyt v Praze s koncertem :thumb_yello:

 

Já vlastně poprvé uslyšela něco od Miky úplnou náhodou - jako podkres jednoho tribute videa na YT byl Any Other World... Tu skladbu jsem si okamžitě zamilovala (a to jsem nemohla tušit, že live verze to ještě znásobí), našla jsem si další songy, koupila DVDčka a už to jelo... Byla to láska a první poslech :wub2:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy