Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

Sunshine, z toho mi jde fakt až mráz po zádech, prostě amazing :shocked::wub2:

 

 

Jenom by mě zajímalo jestli tenhle gif opravdu odráží realitu nebo je jenom tak perfektně sestříhaný? Myslím tím, fakt se Mika tak úžasně tvářil přímo na to co dělalo to publikum, nebo to s tím přímo nesouviselo a je to třeba z jiné části koncertu? Pro mě je dost důležité to zjistit :blush-anim-cl:

 

Protože jestli umí tak krásně reagovat na to, co mu fans připraví, opravdu to se mnou v Praze šlehne takže si budu muset předobjednat záchranku :naughty:

 

 

 

snad se do té sanitky vejdu taky... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

trifi, skus mrknut sem, ked sa budes v noci nudit

 

lisbon portugal

 

cele to muselo byt neskutocne...i jacksie tu nechala link na jedno video, kde skoro zabudol, ze ma spievat, ked zbadal vsetky tie trblietajuce sa slniecka...a ten velky poster...proste, na portugalsko rozhodne nezabudne...:blush-anim-cl: precitala som si vsetky reporty a slzicky som mala na krajicku:blush-anim-cl:...

 

a myslim, ze radsej sa priprav na hodne silne emocie:blush-anim-cl:...pre istotu:wink2:...proste tu presne funguje princip akcie reakcie...co dava on nam...to sa mu vracia niekolkonasobne spat:wink2:...v podstate sa vzajomne dobijame:wink2:...na mna by uz mohol svietit cely puchov:roftl:

 

myslím, že z portugalských fanoušků by ještě teď mohla čerpat nejméně celá jižní Evropa... :teehee:fakt jsem si je po tom lisabonské koncertu oblíbila :wub2: musím zjistit, jestli někdo z nich pojede do Prahy :)

 

taky jsem u těch reportů byla v sedmém nebi :thumb_yello::mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

jacksie, ahoj:wink2:

 

dnes mam prijemny vecer...:wink2:...mrkla som na ten odkaz, co si sem dala...a som v krci:roftl:...kukli ste na zoznam pod mikom, ze "similar artists":roftl:...neviem si vybrat...

 

taky zdravím :)

 

:thumb_yello::roftl: ... když už je někdo opravdu "artist", tak by podle mě mělo existovat jenom zanedbatelné procento lidí, kteří by k němu mohli být "similar" :) myslím, že nuestra amor to splňuje na 1* :clap::wub2:

Link to comment
Share on other sites

Sunshine, len tak som si klikla na tu debatu...dostala som sa do polky a uz mi naskakovali zimomriavky...V momente mi napadlo, spravme nieco aj my :teehee:ale co take by sme vymysleli?

A netesim sa na moment ked sa koncert skonci...to bude nasledovat veru par tazkych dni .... :blink:

 

taky mám nutkavý pocit, že bychom mu měli nabídnout něco speciálního, bohužel ale v "jak na to" co se týče kocertní atmosféry jsem úplný nováček, tak tady jenom shromažďuju nějaké nápady na transparenty, které kdyžtak můžeme prodiskutovat na sraze :)

 

na ten moment nemysli... :wink2: ještě toho máme toolik před sebou :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Moc děkuju :thumb_yello:, už nějaké odpovědi mám, a když to dám všechno dohromady tak už mi neuteče ani jedna nota :wink2:

 

není za co :) to věřím, Mikovy noty v zásadě neutíkají, ty si na tebe počkají a potom se ti zavrtají pod kůži až do srdce, mozku... :wub2: sice to zní docela nepříjemně, ale já to myslím jenom v tom nejlepším :wink2::teehee:

Link to comment
Share on other sites

jacksie...noooooooo, povedzme, ze ma jemne vlny...ale fakt jemne...vysledny efekt je naozaj dobre odvedena praca kulmy:wink2:...

 

inak skvely namet na darcek:thumb_yello:...a moja neoddelitelna sucast zivota:naughty:

 

ale nee... zas tak jemné být nemůžou :teehee: já bych to spíš než jemnými vlnami nazvala těmi jemnými kudrlinkami :naughty:ale to možná jen proto, že si nechci brát ideály :blush-anim-cl::naughty: v podtatě na tom ale vůbec nezáleží... jsou krásné i když jsou třeba úplně narovnané :wub2::blush-anim-cl:

 

:thumb_yello: jsem ráda, že nejsem jediná rovnovláska toužící po vlnách nebo ještě lépe kudrlinkách (i když je pravda, že někdy jsou ty rovné vlasy i výhodou :) ) ... neměla bys, prosím, náhodou nějaký typ na přípravek, který zamezí tomu, že se vlasy při častém používání kulmy ničí? :)

Link to comment
Share on other sites

kocky, tak troska zaberov do mikovej povedzme rovnovlasej minulosti

thyoung20mika.jpg

 

 

1jg.jpg

 

cabaret200201.jpg

 

 

a tieto mam ukryte hodne hlboko v mojom archive:mf_rosetinted:...preto som ich i dlhsie hladala

 

47227116tz5er1.jpg

 

dsc09414.jpg

 

l0e2c2187571b04c1b4dae4.jpg

 

nooo... musím se přiznat, že do dneška jsem viděla jenom 1. 3 fotky a... vždycky jsem to sváděla na délku, resp. krátkost vlasů :blush-anim-cl::blush-anim-cl: měla jsem i nějaké podezření, ale prakticky jste tady první, kdo mi to řekl tak otevřeně... :naughty: to ale to nemění nic na tom, že to pro mě nic nemění (doufám, že je ta věta apsoň trochu pochopitelná :blush-anim-cl:) :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Nechapem co riesite, on je krasny stale, na zozratie :P nech by mal aj cerveny cop na hlave :D:D Proste je nenormálne kráásny.. az uvazujem, ci by to nemalo byt ilegalne tak dobre vyzerat.. ách .. trpím a slintám :D krásny je

Link to comment
Share on other sites

nooo... musím se přiznat, že do dneška jsem viděla jenom 1. 3 fotky a... vždycky jsem to sváděla na délku, resp. krátkost vlasů :blush-anim-cl::blush-anim-cl: měla jsem i nějaké podezření, ale prakticky jste tady první, kdo mi to řekl tak otevřeně... :naughty: to ale to nemění nic na tom, že to pro mě nic nemění (doufám, že je ta věta apsoň trochu pochopitelná :blush-anim-cl:) :wub2:

 

veta absolutne zrozumitelna a pochopitelna :teehee:

Link to comment
Share on other sites

ale nee... zas tak jemné být nemůžou :teehee: já bych to spíš než jemnými vlnami nazvala těmi jemnými kudrlinkami :naughty:ale to možná jen proto, že si nechci brát ideály :blush-anim-cl::naughty: v podtatě na tom ale vůbec nezáleží... jsou krásné i když jsou třeba úplně narovnané :wub2::blush-anim-cl:

 

:thumb_yello: jsem ráda, že nejsem jediná rovnovláska toužící po vlnách nebo ještě lépe kudrlinkách (i když je pravda, že někdy jsou ty rovné vlasy i výhodou :)

 

Aj ja som vzdy chcela kucerave vlasy ale nejako sa nevydarili... to je tak, kto ma kucerave chce rovne a kto zasa rovne chce kucerave :naughty:

Link to comment
Share on other sites

taky mám nutkavý pocit, že bychom mu měli nabídnout něco speciálního, bohužel ale v "jak na to" co se týče kocertní atmosféry jsem úplný nováček, tak tady jenom shromažďuju nějaké nápady na transparenty, které kdyžtak můžeme prodiskutovat na sraze :)

 

na ten moment nemysli... :wink2: ještě toho máme toolik před sebou :thumb_yello:

 

Aj ja som novacik ak neratame ten rammstein :bye:

Myslim, ze mas z videa a tej debaty rovnake pocity ako ja :blush-anim-cl:

Jedine co ma napadlo, rovnako ako teba, ze by sme mohli spravit nejake vtipne duchaplne transparenty a potom este starsie spominany hupaci konik :wink2::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Aj ja som novacik ak neratame ten rammstein :bye:

Myslim, ze mas z videa a tej debaty rovnake pocity ako ja :blush-anim-cl:

Jedine co ma napadlo, rovnako ako teba, ze by sme mohli spravit nejake vtipne duchaplne transparenty a potom este starsie spominany hupaci konik :wink2::naughty:

 

Mě napadlo, že bychom si mohly zahrát na "pom-pom girls" :teehee:

Link to comment
Share on other sites

poznámka pod čarou:

 

já teda doufám, že to nevyznělo tak, že mi ta Mikova "neúplněkudrnatost" nějak vadí... :blink: jak jsem říkala: vůbec nic to pro mě ani nemá šanci změnit, samozřejmě :wink2: jenom několik let žiju v domění, že tu kulmu nepoužívá zase tak často... :teehee: vždycky jsem se hádala, když někdo tvrdil, že určitě ty vlasy musí mít nějak upravené a odpovídala jsem stylem: tak možná trochu, aby to dotáhnul k úplné dokonalosti... takže to bylo jenom zajímavé zjištění, jinak nic neřeším :) navíc, tohle úplně sedí k jeho stylu - i ty vlasy vypadají pokaždé jinak, když si je trošku jinak/víc/míň natočí... :wub2::thumb_yello:

Edited by Jacksie
Link to comment
Share on other sites

... ale jestli by to byl zrovna ten kýžený/požadovaný :naughty:

 

Neviem, mas nejaku pevnu predstavu? :naughty:alebo skor ma Mika nejaku predstavu? ktovie, mozno by aj zabudol spievat :roftl:

Link to comment
Share on other sites

poznámka pod čarou:

 

já teda doufám, že to nevyznělo tak, že mi ta Mikova "neúplněkudrnatost" nějak vadí... :blink: jak jsem říkala: vůbec nic to pro mě ani nemá šanci změnit, samozřejmě :wink2: jenom několik let žiju v domění, že tu kulmu nepoužívá zase tak často... :teehee: vždycky jsem se hádala, když někdo tvrdil, že určitě ty vlasy musí mít nějak upravené a odpovídala jsem stylem: tak možná trochu, aby to dotáhnul k úplné dokonalosti... takže to bylo jenom zajímavé zjištění, jinak nic neřeším :) navíc, tohle úplně sedí k jeho stylu - i ty vlasy vypadají pokaždé jinak, když si je trošku jinak/víc/míň natočí... :wub2::thumb_yello:

 

"kudrlinky" su sice super, ale prezijeme aj bez nich :teehee:

Priznam sa, ze ja som si myslela tiez donedavna, ze ma original take kucerave vlasy, ale po precitani tu na fore niekolkych debat som prisla nato, ze tak celkom nie :wink2: Nuz, on ma kamosku kulmu, ja mam kamosku zehlicku (a celkom si rozumieme) :teehee:

Je fesak aj bez nich, na hlase a sposobe vyjadrovania/komunikacie to nic nemeni = som spokojna aj nadalej :wub2::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

"kudrlinky" su sice super, ale prezijeme aj bez nich :teehee:

Priznam sa, ze ja som si myslela tiez donedavna, ze ma original take kucerave vlasy, ale po precitani tu na fore niekolkych debat som prisla nato, ze tak celkom nie :wink2: Nuz, on ma kamosku kulmu, ja mam kamosku zehlicku (a celkom si rozumieme) :teehee:

Je fesak aj bez nich, na hlase a sposobe vyjadrovania/komunikacie to nic nemeni = som spokojna aj nadalej :wub2::blush-anim-cl:

 

taktéž... i více než spokojená :):wink2:

 

já dneska šla omrknout pár svých potencionálních kámošek kulem do obchodu a zrovna tu, co mi byla nejsympatičtější, už neměli na skladě (takže byla asi sympatická i ostatním :thumb_yello:)... tak snad příští týden budu už taky kámoška s Mikovou kámoškou (tedy aspoň jí podobnou)... :)

Edited by Jacksie
Link to comment
Share on other sites

Neviem, mas nejaku pevnu predstavu? :naughty:alebo skor ma Mika nejaku predstavu? ktovie, mozno by aj zabudol spievat :roftl:

 

tak se zodpovědností za toto bych nemohla normálně existovat :blink: ... možná bychom radši měly zůstat u těch transparentů :naughty: ale musím uznat, že nějaké tanečky bez akrobatických výkonů a chocholů na rukou by určitě nebyly na škodu... :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy