Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

To myslíš Black Beauty?

 

Rádi si přečteme, Tereza (ta větší) je blázen do koní, takže to určitě taky ocení :wink2:

 

Ano po anglicky Black Beauty, bola to moja oblubena knizka, ked som bola mala :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:thumb_yello:...francuzstina...:blush-anim-cl::wub2:...moj sen...zavidim zavidim zavidim - tiiiiisko...

 

u nas teraz leti kick ass:wink2:...len ta moja hviezdicka vie narozdiel odo mna spievat, takze spieva i s mikom :naughty:...

 

to tokio tu naozaj nejako casto sklonujeme:naughty:...uz sme si tym presli i u nas doma:naughty:

 

super, mat doma dve kocky je vzdy zaruka skvelej naladicky...:thumb_yello:...

 

Je úžasný když to moje škvrně zpívá anglicky (i když anglicky vůbec neumí...) :wink2:

 

Tokio teď posloucháme pořád, teď je mi vyčítáno že nemůžeme na koncert (hlavně když moje neteř - Terky sestřenice jezdí na všechny) :sneaky2:

 

To jo, máme doma veselo, zvlášť potože jsou obě naprosto odlišné, takže se bezvadně doplňují :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Je úžasný když to moje škvrně zpívá anglicky (i když anglicky vůbec neumí...) :wink2:

 

Tokio teď posloucháme pořád, teď je mi vyčítáno že nemůžeme na koncert (hlavně když moje neteř - Terky sestřenice jezdí na všechny) :sneaky2:

 

To jo, máme doma veselo, zvlášť potože jsou obě naprosto odlišné, takže se bezvadně doplňují :teehee:

 

 

tak podobnu english som mala na mysli i ja:naughty:...coci sice uz vie, aj sa obcas s mikom v texte stretnu...ale kazdopadne je to komedia:roftl:...

 

ja som mala doma tiez troska problemy s mikovym koncertom...jednoducho, nedokazala pochopit, ze je to vekovo obmedzene - hranica je 14 rokov...:mf_rosetinted:...a na tokio nie je problem s vekom?

 

o prahe som zatial nemala odvahu povedat...to bude zasa vycitiek:naughty:

 

a mladsia sa ako vola?

Link to comment
Share on other sites

tak podobnu english som mala na mysli i ja:naughty:...coci sice uz vie, aj sa obcas s mikom v texte stretnu...ale kazdopadne je to komedia:roftl:...

 

ja som mala doma tiez troska problemy s mikovym koncertom...jednoducho, nedokazala pochopit, ze je to vekovo obmedzene - hranica je 14 rokov...:mf_rosetinted:...a na tokio nie je problem s vekom?

 

o prahe som zatial nemala odvahu povedat...to bude zasa vycitiek:naughty:

 

a mladsia sa ako vola?

 

Já jsem věkovou hranici ani nezjišťovala, neteř jezdí od 13 (ale je fakt, že mám pocit, že lístky musely být koupeny na jméno maminky, nebo tak něco)

 

Ale hlavně by koncert Tokia vyšel dost draho, a navíc pokud chceš něco vidět, tak tam musíš být den předem :naughty: A taky bych asi musela jít s ní, a nevím jestli bych si tam nepřipadala trochu nepatřičně :teehee:

 

 

Mladší je Verunka (Veronique) a koncert zatím nevyžaduje... Ta atím bude s dědečkem, kterého už dlouho neviděla, tak si to vynahradí...

Edited by martinaP
Link to comment
Share on other sites

Neviete nahodou ze kolko ludi priblizne si kupilo listky na ten koncert na Prahu? lebo vypredana sala asi nebude,tak chcem vediet ze ci bude velky natresk a tak no :D

 

Nevím, kolik se jich prodalo, ale ještě je skoro 3000 k dispozici...

Takže myslím, že bude nátřesk fanynek z MFC a pak hrstka místních :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Nevím, kolik se jich prodalo, ale ještě je skoro 3000 k dispozici...

Takže myslím, že bude nátřesk fanynek z MFC a pak hrstka místních :teehee:

 

No ja len neviem aka je celkova kapacita :D no a chcem vediet ze po koncerte kam treba ist po autogramy a fotky a tak chapes.. a ze ci tam bude vela ludi sa okolo neho motat.. chapes ci budem mat aspon minutku na to sa s nim porozpravat a tak :D

Link to comment
Share on other sites

No ja len neviem aka je celkova kapacita :D no a chcem vediet ze po koncerte kam treba ist po autogramy a fotky a tak chapes.. a ze ci tam bude vela ludi sa okolo neho motat.. chapes ci budem mat aspon minutku na to sa s nim porozpravat a tak :D

 

Kapacita je 8000, ale do prodeje byla dána asi polovina míst. Víc ti neporadím, jsem koncertní nováček :teehee: Ale popovídat si s ním by asi chtělo spousta lidí :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Kapacita je 8000, ale do prodeje byla dána asi polovina míst. Víc ti neporadím, jsem koncertní nováček :teehee: Ale popovídat si s ním by asi chtělo spousta lidí :teehee:

 

No to ano,ale zase vies podla mna polovica z nich nebude ani vediet,ze Mika po koncertoch chodi medzi fans.. Stvrtina z tej polovice uz bude unavena.. :D No a neviem,snad by sa to nejak dalo... :) Koncertny novacik som aj ja :P

Link to comment
Share on other sites

No to ano,ale zase vies podla mna polovica z nich nebude ani vediet,ze Mika po koncertoch chodi medzi fans.. Stvrtina z tej polovice uz bude unavena.. :D No a neviem,snad by sa to nejak dalo... :) Koncertny novacik som aj ja :P

 

Uvidíme, jak to bude probíhat :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj :) Děkuji moc za přání, je to moc milé... Omlouvám se, že píšu takhle pozdě, z nějakého důvodu jsem se k tomu nemohla odhodlat... Mám ráda Miku téměř od počátku jeho kariéry a jsem moc ráda, že můžu být součástí tohoto skvělého fanclubu :)

Ještě jednou moc děkuji, mějte se hezky :)

Link to comment
Share on other sites

To myslíš Black Beauty?

 

Rádi si přečteme, Tereza (ta větší) je blázen do koní, takže to určitě taky ocení :wink2:

 

Mohla by si mi prosim ta poslat tvoj mail do sukromnej spravy? neviem kam ti to mam poslat :wink2:

Link to comment
Share on other sites

jasně, hned ti ho pošlu, dík :wink2:

 

Ja dakujem :wink2: prave som odoslala.

Pevne verim, ze tam nebudu preklepy, lebo ja rychlejsie citam ako je napisane, cize ehm, ehm, potom to tak vyzera :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Ja dakujem :wink2: prave som odoslala.

Pevne verim, ze tam nebudu preklepy, lebo ja rychlejsie citam ako je napisane, cize ehm, ehm, potom to tak vyzera :blush-anim-cl:

 

Už to dorazilo:wink2:

Překlepy znám moc dobře ze svého překladu :naughty: I po trojím přečtení pořád nacházím další a další :sneaky2:

 

S potěšením si to přečtu (i když asi už ne dneska :wink2:) a dám to přečíst Terce, pro tu to navíc bude premiéra ve slovenštině :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Speciální vzkaz pro Jacksie: Všechno nejlepší k narozeninám!!! :wub2:

 

Přeju ti hlavně aby se ti splnila všechna přání, bylas se svým životem maximálně spokojená a pořád veselá a obklopena skvělými lidmi a hudbou (což je zajištěno, dokud máme Miku :teehee: ) ... oslavuj! .. Za pár dní to oslavíš s náma... :wink2:

 

:):wub2:

Link to comment
Share on other sites

Už to dorazilo:wink2:

Překlepy znám moc dobře ze svého překladu :naughty: I po trojím přečtení pořád nacházím další a další :sneaky2:

 

S potěšením si to přečtu (i když asi už ne dneska :wink2:) a dám to přečíst Terce, pro tu to navíc bude premiéra ve slovenštině :teehee:

 

No tak to dufam, ze vsetky slova bude vediet pochopit :shocked: Aj ked je slovencina dost podobna cestine :teehee:

Preklepy ani nepripominaj, po tom ako som sa ich snazila vcera/dnes poopravovat je to pre mna nocna mora:sweatdrop: :naughty:

Mimochodom to sa mi zda, alebo tento smajlik :giljotiini: a tento :throw: su to nove??

Link to comment
Share on other sites

Speciální vzkaz pro Jacksie: Všechno nejlepší k narozeninám!!! :wub2:

 

Přeju ti hlavně aby se ti splnila všechna přání, bylas se svým životem maximálně spokojená a pořád veselá a obklopena skvělými lidmi a hudbou (což je zajištěno, dokud máme Miku :teehee: ) ... oslavuj! .. Za pár dní to oslavíš s náma... :wink2:

 

:):wub2:

 

děkuju moc, Barunko, muchísimas gracias :):wub2:

Link to comment
Share on other sites

Já jsem věkovou hranici ani nezjišťovala, neteř jezdí od 13 (ale je fakt, že mám pocit, že lístky musely být koupeny na jméno maminky, nebo tak něco)

 

Ale hlavně by koncert Tokia vyšel dost draho, a navíc pokud chceš něco vidět, tak tam musíš být den předem :naughty: A taky bych asi musela jít s ní, a nevím jestli bych si tam nepřipadala trochu nepatřičně :teehee:

 

 

Mladší je Verunka (Veronique) a koncert zatím nevyžaduje... Ta atím bude s dědečkem, kterého už dlouho neviděla, tak si to vynahradí...

 

problem kupit listok na moje meno by asi nebol, len neviem neviem, ci by som ich ukecala, ze mala ma uz 14 rokov:naughty::roftl:...

 

myslis?...no mozno zmena farby vlasov by stacila...:naughty: resp. urobit z nich jedneho velkeho kohuta:naughty:

 

obe mena su naozaj pekne...zvlast Veronigue znie :blush-anim-cl:...terazka ma nejaku french podobu?...

 

do prahy cestujete iba ako damska posadka?...a ako dlho sa planujete zdrzat?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj :) Děkuji moc za přání, je to moc milé... Omlouvám se, že píšu takhle pozdě, z nějakého důvodu jsem se k tomu nemohla odhodlat... Mám ráda Miku téměř od počátku jeho kariéry a jsem moc ráda, že můžu být součástí tohoto skvělého fanclubu :)

Ještě jednou moc děkuji, mějte se hezky :)

 

ahoj deepka:wink2:...tak predsa si nas nasla:biggrin2:

 

mate tie narodky pekne s jacksie po sebe...uz ste nastartovali oslavy?...

 

posielam dazdive pozdravy do ostravy i s RAINOM v pozadi :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy