Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

děkuju moc hug_smiley.gif + ještě jedno velké díky - ještě nikdy nikdo nezaložil téma speciálně pro mě... :mf_lustslow:

 

a mladý muž také nezklamal, strávili jsme spolu včera příjemné chvilky plné barviček a ucholahodících tónů :wub2:

 

jacksie, ten tread bola ako zaloha, keby ti MIKOV vstup nestacil:roftl::roftl:...chcela som mat poistku:teehee:...

 

tak som rada, ze aspon takto na dialku som potesila:wink2:

 

strihli ste si i nejaky duet:naughty:

Link to comment
Share on other sites

je to opravdu povedené (jak jinak :wink2:) i panenky :thumb_yello: ale speciální kolekce pro ČR/SR bude ještě povedenější! :naughty::teehee:

 

Dlho som tu nebola.. :D Vidim ze nieco chystate.. zhrnie mi prosim niekto v skratke ze CO? :D

Link to comment
Share on other sites

Děvčata, předtím, než budu mít zítra KONEČNĚ všechno za sebou a začnu odpovídat (vy jste mi teda přidaly práce koukám :fisch: Ale jen tak dál :wink2: Já se od zítřka plně zapojuji :teehee:) je na místě, abych se vás zeptala, kdy v sobotu budete přijíždět do Brna. :)

O sunshine a shirl vím, že by to mělo být snad ve 12:10 (teda podle jízdních řádů 11:50) a autobusem...

Jacksie mysllím říkala, že si není jistá, protože jede autem s rodiči? V tom případě by bylo asi vhodný se domluvit na místě, kde vás "vyzvedneme", nebo kde se s náma setkáte, záleží na tom, jak se v Brně vyznáte a čas domluvíme ještě dodatečně. :wink2:

Trifi, u tebe vůbec nemám páru, nicméně koukám na IDOS a podle něj jede od vás bus v 10:42 a je tu v 11:43, což by bylo naprosto ideální, protože pár minut po tobě akorát přijedou sunshine a shirl. :-)

Co se Terou týče, začíná to vypadat, že se nebude moct dostavit a s tou to vyřeším dodatečně.. ale uvidíme.

No a já a Martinka jsme jasný. Půjdeme vyzvednout toho, kdo přijede první (což teda asi? bude Trifi) a postupně budem přibírat další :wink2:

Marti, škoda, že je Poitiers trochu dál, co :naughty: Ale je super, že tě potkáme v Praze :-))

Píšu teď jen proto, aby se tohleto do soboty pořešilo, kdyby popř. byly nějaký problémy nebo tak... tak ať máme ještě dost času upravit případné nedostatky :-))

 

Zítra se připravte na záplavu postů a už v sobotu... :woot_jump:

 

Barunko, dnes jsem taky vysílala spousty pozitivní energie, tak doufám, že došla neporušená a že brzy podáš hlášení (pokud jsi tak už neučinila na stránkách, které ještě nemám za sebou :blush-anim-cl:)

 

podle mě se tedy nemusíte nijak omezovat, mi bude stačit, když napíšete v kolik a kde se sejdeme (+ mapa), taťka by to měl najít :) + jeslti můžu poprosit, kontakt na některou z vás, kdybychom vás náhodou neviděli nebo nepoznali :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:blush-anim-cl::wub2:...ano, v ten den sa mi splnil jeden krasny sen...:blush-anim-cl:...a utvrdilo ma to len v tom, ze verit v krasu svojich snov sa naozaj oplati:blush-anim-cl:...

 

brrrr...desiva to predstava:mf_rosetinted:...

no po prahe objavis uplne nove pocity...emocie...:blush-anim-cl::wub2:...a rozhodne budu prijemne:blush-anim-cl:...

 

uuuah :wub2:ne, ne, ne, slíbila jsem si, že se nebudu těšit dokud nebude výzo za mnou... :naughty::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

dnes rano mi vycaril usmev na tvari zrovna tento maly gif:naughty:

 

velmi rada sa vraciam k mikovym starsim tanecnym variaciam:blush-anim-cl::wub2:...proste si nepomozem:blush-anim-cl::wub2:...

 

imager.php?id=595549

 

:naughty::thumb_yello::wub2:

 

mi zas dneska úsměv vykouzlil tenhle... :teehee:

 

imager.php?id=609660

post-4738-142983685758_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

uuuah :wub2:ne, ne, ne, slíbila jsem si, že se nebudu těšit dokud nebude výzo za mnou... :naughty::blush-anim-cl:

 

snad tie dvojky budu:wink2:...ved uz sa chystam na tvojich rodicov - aby sme co naj zaposobili...hlavne doveryhodne - ze sa rozhodne mozu spolahnut:wink2:...a ze byt fanusikom, pocuvat fajn hudbu a obcas si vyrazit na koncertik nie je ziadna vada...:wink2:...dodava to nasim dnom len taku tu krajsiu podobu...rozfarebni ich:blush-anim-cl:...a taky ten permanentny zasneny usmev na perach:blush-anim-cl::wub2:

 

komicke je, ked uz rano o pol siestej cupitam do prace so zasnenym usmevom a stretam ludi, ktori si asi o mne myslia, ze na niecom idem...ved kto by sa usmieval, ked prave ide do prace:naughty:...len ked mas jeho hudbu nonstop v hlave, inak posobit ani nemozes:blush-anim-cl:...jednoducho chodim ako slniecko:naughty:

Link to comment
Share on other sites

komicke je, ked uz rano o pol siestej cupitam do prace so zasnenym usmevom a stretam ludi, ktori si asi o mne myslia, ze na niecom idem...ved kto by sa usmieval, ked prave ide do prace:naughty:...len ked mas jeho hudbu nonstop v hlave, inak posobit ani nemozes:blush-anim-cl:...jednoducho chodim ako slniecko:naughty:

 

Toto si vystihla, myslim ze vela ludi ked sa na mna pozera ako idem po ulici ma pocit ze v hlave to nemam celkom v poriadku.. Ale ked pri jeho pesnickach sa NEDA nespievat si , neposkakovat a nejakou koncatinou neklepkat do rytmu :teehee::wub2::wub2:

Link to comment
Share on other sites

povedzme, ze este ma traky:naughty:...je to jedna zo starsich...teraz ich moc nenosi......a mohol by:blush-anim-cl:...aj ked i tie koberceky okolo pasu su hodne :chkn:

 

v jedné debatě tady jsem jednou četla takovou teorii o tom, proč Mika nosí kšandy... :teehee: byl to takový rozhovor mezi otcem a dcerou:

O: ten Mika má docela velké nohy...!

D: já vím... :wub2:

O: víš, co to znamená... :wink2:

D: :blush-anim-cl::roftl:

O: proto možná nosí kšandy... :roftl:

 

:thumb_yello::naughty::teehee:

Link to comment
Share on other sites

snad tie dvojky budu...ved uz sa chystam na tvojich rodicov - aby sme co naj zaposobili...hlavne doveryhodne - ze sa rozhodne mozu spolahnut:wink2:...a ze byt fanusikom, pocuvat fajn hudbu a obcas si vyrazit na koncertik nie je ziadna vada..:...dodava to nasim dnom len taku tu krajsiu podobu...rozfarebni ich:blush-anim-cl:...a taky ten permanentny zasneny usmev na perach:wub2:

 

komicke je, ked uz rano o pol siestej cupitam do prace so zasnenym usmevom a stretam ludi, ktori si asi o mne myslia, ze na niecom idem...ved kto by sa usmieval, ked prave ide do prace:naughty:...len ked mas jeho hudbu nonstop v hlave, inak posobit ani nemozes:blush-anim-cl:...jednoducho chodim ako slniecko:naughty:

 

já taky doufám a i se snažím... :)jenom teďka jsem to v jednom předmětu docela zvrzala, ale při předběžném oznamování známek mi byla řečena dvojka, čemuž se u tohohle profesora docela divím (i když, je možné, že jsem třeba špatně slyšela a řekl "trojka", to zní tak podobně... :blink:) :naughty:

 

teeda, a já jsem si myslela, že jsem sama, která všechnu tu lásku a krásu nedokáže prožívat jenom uvnitř a přenejmenším se jí derou ven ve formě úsměvu... jsem moc ráda, že nejsem... :thumb_yello::clap:

 

říkám, že sunshine splňuješ dokonale... :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

v jedné debatě tady jsem jednou četla takovou teorii o tom, proč Mika nosí kšandy... :teehee: byl to takový rozhovor mezi otcem a dcerou:

O: ten Mika má docela velké nohy...!

D: já vím... :wub2:

O: víš, co to znamená... :wink2:

D: :blush-anim-cl::roftl:

O: proto možná nosí kšandy... :roftl:

 

:thumb_yello::naughty:

 

jacksie :roftl::roftl: Som sa schuti rozosmiala, az mi slzy vybehli :teehee::naughty:

Link to comment
Share on other sites

trifi, ak mozem, tak sa priklanam k variante toho skorsieho busu:wink2:...budeme mat troska viac casu na seba:wink2:...len sa treba vyjadrit, ci prichadzame na tu istu autobusovu stanicu...my prideme (aspon mam pocit) na stanicu UAN Zvonarka:wink2:...a ty?

 

ak to nie je problem, minimalne ten dvd prehravac by bol fajn...ale, ak budes mat s tym moc komplikacii, tak ho ozeliem:wink2:

 

mam zobrat dvd-cka?

 

Počítala jsem s tím dřívějším busem :wink2:

Jj Zvonařka je hlavní brněnské autobusové nádraží a má docela dobrou polohu v centru města :)

 

DVDčka rozhodně neber, myslím že zrovna Miku jsem někde v rodinné kolekci zahlédla tak ho vezmu :naughty:

 

Link to comment
Share on other sites

Ale ked pri jeho pesnickach sa NEDA nespievat si , neposkakovat a nejakou koncatinou neklepkat do rytmu :teehee::wub2::wub2:

 

:roftl::roftl:...ja radsej ostavam len pritom usmeve:roftl:...pre istotu:teehee:...klepkanie do rytmu cimkolvek je pre mna nedosiahnutelna meta:roftl:...kto ma pozna, vie o com hovorim:naughty: a ze naozaj nesrandujem:naughty:

Link to comment
Share on other sites

v jedné debatě tady jsem jednou četla takovou teorii o tom, proč Mika nosí kšandy... :teehee: byl to takový rozhovor mezi otcem a dcerou:

O: ten Mika má docela velké nohy...!

D: já vím... :wub2:

O: víš, co to znamená... :wink2:

D: :blush-anim-cl::roftl:

O: proto možná nosí kšandy... :roftl:

 

:thumb_yello::naughty::teehee:

 

:shocked:...tak teraz neviem, ci som to len ja nepochopila...alebo, ci si len nechem pripustit tu predstavu, na ktoru by cisto teoreticky mohli narazat:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

já taky doufám a i se snažím... :)jenom teďka jsem to v jednom předmětu docela zvrzala, ale při předběžném oznamování známek mi byla řečena dvojka, čemuž se u tohohle profesora docela divím (i když, je možné, že jsem třeba špatně slyšela a řekl "trojka", to zní tak podobně... :blink:) :naughty:

 

teeda, a já jsem si myslela, že jsem sama, která všechnu tu lásku a krásu nedokáže prožívat jenom uvnitř a přenejmenším se jí derou ven ve formě úsměvu... jsem moc ráda, že nejsem... :thumb_yello::clap:

 

říkám, že sunshine splňuješ dokonale... :thumb_yello:

 

verim, ze si pocula dobre:wink2:

 

jacksie, tak sama v tom rozhodne nie si:blush-anim-cl:...myslim, ze ani jedna z nas by ta v tom nenechala samu:naughty::roftl:

 

takze si to mozme vychutnavat:wub2: a vsetci nam mozu zavidiet...:fisch:

Link to comment
Share on other sites

Počítala jsem s tím dřívějším busem

Jj Zvonařka je hlavní brněnské autobusové nádraží a má docela dobrou polohu v centru města :)

 

DVDčka rozhodně neber, myslím že zrovna Miku jsem někde v rodinné kolekci zahlédla tak ho vezmu :naughty:

 

 

:wink2:

 

takze je to jasne, mame zraz u Zvonarky:naughty:...

 

poznavacie znamenie uz mas pripravene?:wink2:...alebo mame pozerat po kocke s najdlhsimi kudrlinkami:wink2:

 

:roftl::roftl: trifi, tak dnes si mi opat sprijemnila rano...MIKA v rodinnej kolekcii...:roftl::roftl::roftl:...setri moje srdiecko:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Jinak moje švagrová pracuje v reklamce - potisky čehokoliv a tak, tak kdyby něco bylo třeba (a nebyly toho tisíce :naughty:) tak bych jí mohla říct

 

matka, ahoj do francie:wink2:...

 

tvoja ponuka nie je vobec zla...nazvala by som ju skvelou:thumb_yello:...mozno by sme ju mohli vyuzit na nieco uzitocne:naughty: v ramci prazskeho koncertu:wink2:...samozrejme nieco v unosnom rozsahu...myslis, ze vytlacit nejaky poster by bol problem?...pripadne nejake vlajocky - mavatka...

 

vidis, teraz mozme zacat rozmyslat nad realnym mottami :naughty:...sloganmi... :fich:

Link to comment
Share on other sites

matka, ahoj do francie:wink2:...

 

tvoja ponuka nie je vobec zla...nazvala by som ju skvelou:thumb_yello:...mozno by sme ju mohli vyuzit na nieco uzitocne:naughty: v ramci prazskeho koncertu:wink2:...samozrejme nieco v unosnom rozsahu...myslis, ze vytlacit nejaky poster by bol problem?...pripadne nejake vlajocky - mavatka...

 

vidis, teraz mozme zacat rozmyslat nad realnym mottami :naughty:...sloganmi... :fich:

 

Mslím, že by to neměl být problém, ale musela bych se zeptat na konkrétní návrh :wink2:

 

Chi, chi - mávátka ve stylu 1.máj by nebyly špatný :roftl:

 

Taky jsem myslela na nafukovací balonky, ale nevím, kde je vzít...

Link to comment
Share on other sites

shirl, a hlasim sa i ja do skupinky uspesnych citatelov tvojej poviedky:wink2:

 

ako som uz spominala bolo to prijemne citanie...sama som objavila vela nepoznaneho, vzhladom nato, ze som sa o konikov nikdy specialne nezaujimala:wink2:

takze myslim, ze si to spracovala rozhodne presvedcivo...niekedy som bola az sokovana myslienkovymi pochodmi hlavnej hrdinky:naughty:...pripomenulo mi to trilogiu pozri sa kto to hovori:roftl:...

 

mala to uz ma v poradovniku kniziek...je z nej momentalne riadna citatelka...:naughty:

 

a mam len taku malu pripomienku - dovolim si pouzit moj komentar, ktory som prave pouzila pri oponentskom posudku k jednej diplomovke:wink2:...

 

V texte sa vyskytli malé gramatické chyby, ktoré však neznižujú jej odbornú - v tvojom pripade umelecku úroveň.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Mslím, že by to neměl být problém, ale musela bych se zeptat na konkrétní návrh :wink2:

 

Chi, chi - mávátka ve stylu 1.máj by nebyly špatný :roftl:

 

Taky jsem myslela na nafukovací balonky, ale nevím, kde je vzít...

 

konkretny navrh myslis nasu predstavu, co by to teda malo byt?

 

ak hej, tak myslim, ze v najblizsich dnoch by sme sa uz mohli dopracovat k nejakej finalnej verzii:naughty:

 

baloniky tiez nie su zle, len kto ich nafuka:blink:...lebo dnu nas asi s nafukanymi nepustia:mf_rosetinted:, neviem...

 

ano, nieco na styl 1.maja:naughty:...pamatas i lampionove sprievody?...pre nas to bol vtedy neskutocny zazitok...:blush-anim-cl:...lampiony mame i teraz doma - peken do dokresli detsku atmosku:wink2:

 

btw, neviem, ci mi uniklo, ale spominala si uz, ktory si rocnik?...asi budes nieco pri mne, ked mame podobne spomienky na detstvo:naughty:

Link to comment
Share on other sites

konkretny navrh myslis nasu predstavu, co by to teda malo byt?

 

ak hej, tak myslim, ze v najblizsich dnoch by sme sa uz mohli dopracovat k nejakej finalnej verzii:naughty:

 

baloniky tiez nie su zle, len kto ich nafuka:blink:...lebo dnu nas asi s nafukanymi nepustia:mf_rosetinted:, neviem...

 

ano, nieco na styl 1.maja:naughty:...pamatas i lampionove sprievody?...pre nas to bol vtedy neskutocny zazitok...:blush-anim-cl:...lampiony mame i teraz doma - peken do dokresli detsku atmosku:wink2:

 

btw, neviem, ci mi uniklo, ale spominala si uz, ktory si rocnik?...asi budes nieco pri mne, ked mame podobne spomienky na detstvo:naughty:

 

 

Balonky by musely být nafouknuty heliem, jinak by to nebylo ono, a to se taky bojím, že by nás tam nepustili...

 

Na lampiony mám taky krásné vzpomínky... Mimochodem, ty by taky byly úžasný, ale s těma nás tam už vůbec nepustí :naughty:

Ach jo, ta bezpečnost je otrava...

 

Jinak moc nevím, co bychom mohly... Taky aby to nevypadalo, že se opičíme po Lisabonu :wink2: Ani žádná hesla mě nenapadají (kromě stylu "je tady Mika, to je ale klika" :roftl: -velice duchaplné, že? :roftl:)

 

Jo,jo, myslím, že asi budeme velmi podobný ročník:wink2:

Link to comment
Share on other sites

shirl, a hlasim sa i ja do skupinky uspesnych citatelov tvojej poviedky:wink2:

 

ako som uz spominala bolo to prijemne citanie...sama som objavila vela nepoznaneho, vzhladom nato, ze som sa o konikov nikdy specialne nezaujimala:wink2:

takze myslim, ze si to spracovala rozhodne presvedcivo...niekedy som bola az sokovana myslienkovymi pochodmi hlavnej hrdinky:naughty:...pripomenulo mi to trilogiu pozri sa kto to hovori:roftl:...

 

mala to uz ma v poradovniku kniziek...je z nej momentalne riadna citatelka...:naughty:

 

a mam len taku malu pripomienku - dovolim si pouzit moj komentar, ktory som prave pouzila pri oponentskom posudku k jednej diplomovke:wink2:...

 

V texte sa vyskytli malé gramatické chyby, ktoré však neznižujú jej odbornú - v tvojom pripade umelecku úroveň.:wink2:

 

Ahoj sunshine,

dakujem za nazor :wink2: k tym myslienkam, no mozno som to prehnala, ale pisala som to tak ako ma napadlo :blush-anim-cl:

Cize hodnotis to vcelku kladne, vhodne pre deti?

A tie gramaticke chyby, precitala som to mozno 15x a vzdy som tam nieco nasla :sneaky2:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy