Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

yes, you can:wink2:

day tickets are rarely sold out it might happen for Saturday and Sunday (becasue of a Hungarian band, Iron Maiden and Muse) but not for Firday.

In any case, there are always people selling the tickets they cannot use,and there is only one entrance to the island, so easy to find one. No problem.

 

I will come back on more on these threads later tonight

 

Thanks for the help! :flowers2: :flowers2:

Link to comment
Share on other sites

Esetleg találkozhatunk a hétvégén egy kis időre, vagy megbeszélhetjük, hogy szombaton egy bizonyos időpontban mindenki az MFC-n lesz, és átbeszélhetjük a dolgokat online. (pl. érkezés..stb) :wink2:

Ki mit szól hozzá?

Link to comment
Share on other sites

Esetleg találkozhatunk a hétvégén egy kis időre, vagy megbeszélhetjük, hogy szombaton egy bizonyos időpontban mindenki az MFC-n lesz, és átbeszélhetjük a dolgokat online. (pl. érkezés..stb) :wink2:

Ki mit szól hozzá?

 

Nekem mindegyik jó!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Nekem mindegyik jó!:thumb_yello:

 

Nekem is, de egyelőre nincs nagy lelkesedés :dunno:

 

Na, mindegy. Arra gondltam, hogy megszervezhetnénk magunkat. Először is pl. találkozni kellene, ha lehet együtt kimenni, és fenntartani egymásnak a helyet...stb. Én nem pályázom az első sorra, de ennek ellenére ott akarok lenni valahol elöl, mert nem akarom, hogy esetleg egy rakás nem éneklő, csak tátott szájjal bámuló szerencsétlen álldogáljon ott. Pl. megbeszélhetnénk azokkal. akik a 30 Secs to Mars-ra jöttek, hogy mi lelépünk Mika után..stb.

 

Terveztek valamit kivinni / felvenni? Vagy beszéljük meg azt is holnap?

Link to comment
Share on other sites

Nekem is, de egyelőre nincs nagy lelkesedés :dunno:

 

Na, mindegy. Arra gondltam, hogy megszervezhetnénk magunkat. Először is pl. találkozni kellene, ha lehet együtt kimenni, és fenntartani egymásnak a helyet...stb. Én nem pályázom az első sorra, de ennek ellenére ott akarok lenni valahol elöl, mert nem akarom, hogy esetleg egy rakás nem éneklő, csak tátott szájjal bámuló szerencsétlen álldogáljon ott. Pl. megbeszélhetnénk azokkal. akik a 30 Secs to Mars-ra jöttek, hogy mi lelépünk Mika után..stb.

 

Terveztek valamit kivinni / felvenni? Vagy beszéljük meg azt is holnap?

 

remek ötlet! én benne vagyok! jó lenne, ha Mika látná azért h magyar rajongói is vannak! :teehee:

Link to comment
Share on other sites

It is definitely happening as far as Mika's official tour program is concerned. Sziget confirmed it a long time ago, too.

 

It is only illness we can't plan with, but we all know that..

I am buying my day ticket today.

 

Vááá, most már én is annyira nagyon szeretném, ha tényleg eljönne!!! :mf_rosetinted::wub2:

De figyu, ez a "as far as Mika's official tour program is concerned" most hogy jött Neked?

Találtál vmit a mikasounds.com-on, amit én nem?

Ez persze simán lehet, de akkor írd meg légyszi, mert már én is kezdem már megint beleélni magam, de sehol se látom megerősítve Mika által. :dunno:

Vááá, gyűlölöm ezt a bizonytalanságot! :furious:

Link to comment
Share on other sites

De figyu, ez a "as far as Mika's official tour program is concerned" most hogy jött Neked?

Találtál vmit a mikasounds.com-on, amit én nem?

Ez persze simán lehet, de akkor írd meg légyszi, mert már én is kezdem már megint beleélni magam, de sehol se látom megerősítve Mika által. :dunno:

Vááá, gyűlölöm ezt a bizonytalanságot! :furious:

 

Rigában megkérdeztem a turné menedzserét. Azt mondta, hogy már mindenkinek megvan a repülőjegye Budapestre, tehát nagyon reméli, hogy megtartják a fesztivált...:roftl:

 

Ez szerintem biztosabb konfirmáció, mint bármi egyéb. Nemrég is volt egy fesztivál Spanyolországban, amit sohasem erősítettek meg hivatalosan pl, a mikasounds-on vagy az MFC-nek, pedig még az MTV is felvette (ezt játsszák majd le a jövő hét pénteken az MTV-n)

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Rigában megkérdeztem a turné menedzserét. Azt mondta, hogy már mindenkinek megvan a repülőjegye Budapestre, tehát nagyon reméli, hogy megtartják a fesztivált...:roftl:

 

Ez szerintem biztosabb konfirmáció, mint bármi egyéb. Nemrég is volt egy fesztivál Spanyolországban, amit sohasem erősítettek meg hivatalosan pl, a mikasounds-on vagy az MFC-nek, pedig még az MTV is felvette (ezt játsszák majd le a jövő hét pénteken az MTV-n)

 

Húhh...

Köszi a gyors választ! :thumb_yello:

Hát igen, ez elég hiteles infónak tűnik. :biggrin2:

Azért én még várok picit a napijegy megvásárlásával, elvégre akár a helyszínen is megvehetem majd.

Link to comment
Share on other sites

Húhh...

Köszi a gyors választ! :thumb_yello:

Hát igen, ez elég hiteles infónak tűnik. :biggrin2:

Azért én még várok picit a napijegy megvásárlásával, elvégre akár a helyszínen is megvehetem majd.

 

Persze, a napijegy szerintem sem fogy el. Én mindenesetre megvettem a jegyet. Ha Mika véletlen megbetegszik, akkor majd megnézem a Heaven Street Seven-t. :dunno: (Épp egyidőben játszanak:teehee:)

Link to comment
Share on other sites

Nekem is, de egyelőre nincs nagy lelkesedés :dunno:

 

Na, mindegy. Arra gondltam, hogy megszervezhetnénk magunkat. Először is pl. találkozni kellene, ha lehet együtt kimenni, és fenntartani egymásnak a helyet...stb. Én nem pályázom az első sorra, de ennek ellenére ott akarok lenni valahol elöl, mert nem akarom, hogy esetleg egy rakás nem éneklő, csak tátott szájjal bámuló szerencsétlen álldogáljon ott. Pl. megbeszélhetnénk azokkal. akik a 30 Secs to Mars-ra jöttek, hogy mi lelépünk Mika után..stb.

 

Terveztek valamit kivinni / felvenni? Vagy beszéljük meg azt is holnap?

 

Én azt tervezem és még látom páran,hogy beöltözüüüünk:biggrin2:

Nagyon remélem Mika anyukája ottlesz és megint keresnek BG+LG-öket:roftl:

Szóval nem tudom,hogy mikorra kéne kimenni és én igazából nem nagyon vagyok kíváncsi a 30 seconds to mars-ra,de mikor adódik mégegy ilyen lehetőség?

Szóval lehet,hogy mégnézem őket is,feltéve,ha még páran maradnak.

És ki kéne találni valamit,mert már nincs sok időnk(jáááááj már csak 6nap!)

Link to comment
Share on other sites

Én azt tervezem és még látom páran,hogy beöltözüüüünk:biggrin2:

Nagyon remélem Mika anyukája ottlesz és megint keresnek BG+LG-öket:roftl:

Szóval nem tudom,hogy mikorra kéne kimenni és én igazából nem nagyon vagyok kíváncsi a 30 seconds to mars-ra,de mikor adódik mégegy ilyen lehetőség?

Szóval lehet,hogy mégnézem őket is,feltéve,ha még páran maradnak.

És ki kéne találni valamit,mert már nincs sok időnk(jáááááj már csak 6nap!)

 

IGEN, már csak 6 NAP!:aah: ti mikorra mennétek ki? gondolom most nincs az a számos dolog, meghát ez a sziget...sztetek mikorra ésszerű kimenni?

Link to comment
Share on other sites

IGEN, már csak 6 NAP!:aah: ti mikorra mennétek ki? gondolom most nincs az a számos dolog, meghát ez a sziget...sztetek mikorra ésszerű kimenni?

 

hát én már délben,kora délután kimegyek..sosem voltam még, és ha már kifizetem a napijegyet akkor nem otthon akarok ücsörészni és malmozni hogy mikor indulhatok Mikázni :teehee::biggrin2:

Én is pályázok egy LG helyre! :mf_rosetinted:

 

Meg azon morfondírozom hogy vigyek-e neki megint valami rajzot, vagy sem...a fényképezőt már megkérdeztem, és a nagyokat is beengedik hálistennek, úgyhogy remélem ezúttal tényleg tudok pár remek fotót csinálni :thumb_yello:

 

Nagyon várom már, és örülök hogy megint mind így összegyűlünk!:thumb_yello:

 

Szerintem nem kell konkrét találkát megszervezni, a Nagyszínpadnál fogunk úgyis gyülekezni már időben és sztem meglátjuk egymást :)....jah és egy barátnőm szerint, már az előző koncertre is érdemes beállnunk hogyha szeretnénk jó helyet elcsípni!

 

Suzie..nemtudod esetleg hogy John ilyenkor milyen módszerrel szedi össze a színpadra menő lánykákat? Csak úgy kisétál a nagyszínpadhoz, vagy van ittis valami Mika backstage sátor? :teehee:

Link to comment
Share on other sites

ti mikorra mennétek ki? gondolom most nincs az a számos dolog, meghát ez a sziget...sztetek mikorra ésszerű kimenni?

 

Részemről kinn leszek az előtte fellépő 2 zenekar fellépésén, Mika után pedig hazamegyek. Szombat reggel külföldre utazom, jó lenne egyet aludni is előtte:teehee:

 

@DuMika Mika anyukája szerintem a Mika előtt fellépő zenekarok közti szünetben keres majd LG /BG jelentkezőket.

Az Exit fesztiválon legalábbis ez volt.

 

Ui: én egész biztos nem öltözök be se a színpadra, se azon kívül, de arra csak bítatok mindenkit, hogy ha van valami jó transzparensre ötletetek, azt valósítsátok meg.

A legjobb talán az nem lenne, ha Mika neve vagy valamelyik karaktere / dalszövege stb szerepelne rajta, mert magyar zászlót pl. más zenekarért is kivihetnek, nem ő az egyetlen fellépő itt - sajnos.

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Szerintem nem kell konkrét találkát megszervezni, a Nagyszínpadnál fogunk úgyis gyülekezni már időben és sztem meglátjuk egymást :)....jah és egy barátnőm szerint, már az előző koncertre is érdemes beállnunk hogyha szeretnénk jó helyet elcsípni!

 

Már a legelső koncertre, Zsina:wink2: . Bár ha LG / BG szeretnél lenni, akkor mindegy.

 

Suzie..nemtudod esetleg hogy John ilyenkor milyen módszerrel szedi össze a színpadra menő lánykákat? Csak úgy kisétál a nagyszínpadhoz, vagy van ittis valami Mika backstage sátor? :teehee:

 

Épp válaszoltam erre DuMikának. Szerintem ha ott lesz, akkor M anyukája fogja összeszedni a jelentkezőket, és szerintem az 1. és a 2. fellépők közti szüntetben, Vagy hény fellépő lesz előtte? 3? akkor a 2.és 3 közt esetleg .:dunno:

 

a színpad előtt, a fotósoknak fenntartott hely erre a legjobb, de elvileg az is elképzelhető, hogy oldalról szereznek embereket. Igaz, a helyzet fura, mert a legtöbben nem is Mika miatt lesznek ott, így fura lesz majd embereket leszólítgatni. Az 1. sor tutibb ötletnek tűnik.

Link to comment
Share on other sites

Már a legelső koncertre, Zsina:wink2: . Bár ha LG / BG szeretnél lenni, akkor mindegy.

 

 

 

Épp válaszoltam erre DuMikának. Szerintem ha ott lesz, akkor M anyukája fogja összeszedni a jelentkezőket, és szerintem az 1. és a 2. fellépők közti szüntetben, Vagy hény fellépő lesz előtte? 3? akkor a 2.és 3 közt esetleg .:dunno:

 

a színpad előtt, a fotósoknak fenntartott hely erre a legjobb, de elvileg az is elképzelhető, hogy oldalról szereznek embereket. Igaz, a helyzet fura, mert a legtöbben nem is Mika miatt lesznek ott, így fura lesz majd embereket leszólítgatni. Az 1. sor tutibb ötletnek tűnik.

 

Előtte Gentleman és Papa roach lesz.Utóbitt szerintem mindenképp megnézem,mert ők érdekelnek.Nekem Keti úgy írta,hogy M anyukája felment a színpadra és onnan keresett 'táncosokat'.Én mindenképpen szeretnék,de mivel még nem voltam ilyenen,ezért nem tudom...Ilyenkor csak a színpad mögül nézhetjük a koncertet?

Link to comment
Share on other sites

hát én már délben,kora délután kimegyek..sosem voltam még, és ha már kifizetem a napijegyet akkor nem otthon akarok ücsörészni és malmozni hogy mikor indulhatok Mikázni :teehee::biggrin2:

Én is pályázok egy LG helyre! :mf_rosetinted:

 

Meg azon morfondírozom hogy vigyek-e neki megint valami rajzot, vagy sem...a fényképezőt már megkérdeztem, és a nagyokat is beengedik hálistennek, úgyhogy remélem ezúttal tényleg tudok pár remek fotót csinálni :thumb_yello:

 

Nagyon várom már, és örülök hogy megint mind így összegyűlünk!:thumb_yello:

 

Szerintem nem kell konkrét találkát megszervezni, a Nagyszínpadnál fogunk úgyis gyülekezni már időben és sztem meglátjuk egymást :)....jah és egy barátnőm szerint, már az előző koncertre is érdemes beállnunk hogyha szeretnénk jó helyet elcsípni!

 

Suzie..nemtudod esetleg hogy John ilyenkor milyen módszerrel szedi össze a színpadra menő lánykákat? Csak úgy kisétál a nagyszínpadhoz, vagy van ittis valami Mika backstage sátor? :teehee:

 

Én is olyan délre gondoltam kimenni :biggrin2: én is szívesen lennék egy Mika karakter a színpadon...hát csak megtalálnak majd minket :)

 

ja és örülök h most TÉNYLEG behozhatod majd a gépedet :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Nekem Keti úgy írta,hogy M anyukája felment a színpadra és onnan keresett 'táncosokat'....Ilyenkor csak a színpad mögül nézhetjük a koncertet?

 

Nem nem a színpadra ment fel. A fotós 'árokban' jött ki, egyből megismert bennünket, és kérdezte, ki akar BG / LP lenni :wink2:

 

Igen, a színpad mögül, vagy oldalról . Fesztiválok esetén nemigen láttok majd sokat, szerintem, az más, mint a saját koncert

Link to comment
Share on other sites

Nem nem a színpadra ment fel. A fotós 'árokban' jött ki, egyből megismert bennünket, és kérdezte, ki akar BG / LP lenni :wink2:

 

Igen, a színpad mögül, vagy oldalról . Fesztiválok esetén nemigen láttok majd sokat, szerintem, az más, mint a saját koncert

 

Akkor szerinted nem látunk majd sokat a színpad mögül?Én örülnék neki azért,de mikor lesz mégegy olyan alkalom,hogy színpadon táncolhassunk,nem?:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Akkor szerinted nem látunk majd sokat a színpad mögül?Én örülnék neki azért,de mikor lesz mégegy olyan alkalom,hogy színpadon táncolhassunk,nem?:biggrin2:

 

igen, igen. Aki szeretne, az most menjen, szerintem is. Ez csak egy fesztivál, nem igazi koncert, és mivel Te már láttad élőben, sokat nem veszítesz. Ezen kívül, általában ilyenkor mindig készül legalább egy csoportkép és autogrammot is ad...stb..:wink2:

Én mondjuk soha nem öltöznék be, de ez csak a személyiségemből és részben az életkoromból adódik :teehee:. Hajrá mindenkinek.:thumb_yello:

csak amiatt aggódom, hogy ha Zsina is beöltözik, ki fog videózni?:blink:

Link to comment
Share on other sites

igen, igen. Aki szeretne, az most menjen, szerintem is. Ez csak egy fesztivál, nem igazi koncert, és mivel Te már láttad élőben, sokat nem veszítesz. Ezen kívül, általában ilyenkor mindig készül legalább egy csoportkép és autogrammot is ad...stb..:wink2:

Én mondjuk soha nem öltöznék be, de ez csak a személyiségemből és részben az életkoromból adódik :teehee:. Hajrá mindenkinek.:thumb_yello:

csak amiatt aggódom, hogy ha Zsina is beöltözik, ki fog videózni?:blink:

 

úh hát sajnos a fényképezőm nem tud videózni, de lesz kint fotós ismerősöm és gyanítom hogy az ő menő gépe tud...majd megpróbálom rávenni hogy álljon be veletek első sorba és élvezze a koncertet...mindjárt rákérdezek Mikával hogy áll :roftl:

Link to comment
Share on other sites

úh hát sajnos a fényképezőm nem tud videózni, de lesz kint fotós ismerősöm és gyanítom hogy az ő menő gépe tud...majd megpróbálom rávenni hogy álljon be veletek első sorba és élvezze a koncertet...mindjárt rákérdezek Mikával hogy áll :roftl:

 

jaj, köszi! Az nagyon jó lenne! Én általában még fényképezőgépet se szoktam vinni a koncertekre, vagy ha igen, akkor sem használom a koncert közben...

Egyébként bárhogyan áll vele az ismerősöd, a koncert után tuti, hogy elismeréssel nyilatkozik majd róla. Akár fogadást is köthetsz vele.:teehee:

Link to comment
Share on other sites

jaj, köszi! Az nagyon jó lenne! Én általában még fényképezőgépet se szoktam vinni a koncertekre, vagy ha igen, akkor sem használom a koncert közben...

Egyébként bárhogyan áll vele az ismerősöd, a koncert után tuti, hogy elismeréssel nyilatkozik majd róla. Akár fogadást is köthetsz vele.:teehee:

 

ebben teljesen egyetértek :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Fúúúú dráága drágáim!

Először is ezer éve nem írtam, ami szörnyű, de azért általában követem az eseményeket csak lusta vagyok hozzá szólni....:blush-anim-cl:

 

naaa de amiért most írok: VAN EGY ÖTLETEM! *-*

és szerintem jó :D

Szóval ugyebár szóba került, h kéne vmit szervezni, amivel Mikának kedveskedhetünk és ami a színpadról is jól látható! Egész eddig nem volt semmi jó ötletem, pedig sokat agyaltam rajta, de most rögtön van 3 is! :teehee:

(szerintem eddig is csak azért maradt el a nagy "megvilágosodás" mert a sok bizonytalanság miatt nem tudtam a koncertre hanglódni :naughty:)

na tehát az ötleteim (remélem tetszenek majd nektek is :))

1. ARANY SZÍNŰ LUFIK TÖMEGÉVEL! - arra gondoltam, hogy ha sok-sok arany színű lufit vennénk, amit szétosztogatnánk a rajongók között, azzal jó kis feltűnést lehetne kelteni, szerintem igazán jól mutatna :teehee: ugyebár azlrt pont arany színű, hogy ezzel utaljunk arra, hogy We Are Golden :] az is eszembe jutott, hogy esetleg rájuk is írhatnánk, hogy "we are golden" vagy "hungarian fans are golden" esetleg "we love you MIKA"...

na utána is néztem ennek a dolognak, találtam egy jó kis honlapot (webshoppal), amin lufikat árulnak. A szív formájú arany színű lufi 25 Ft/darab, és az arany színű és metálfényű lufi (szerintem ennek a színén jobban látszik, hogy arany) 45 Ft/darab. Én arra gondoltam, hogy olyan 100 lufi kéne, mert az már igazán látványos, és ha annyi Mika fan nem is jön el, szerintem azok akik csak úgy megnézik a koncertet is szívesen elfogadnak egy lufit. :]

és hogyha esetleg tényleg írnánk a lufikra valamit, akkor abban is kérném a segítségeteket, mert én aztán nagggyon rondán írok :P

és amennyiben a lufik mellett döntünk, akkor azért örülnék, hogyha páran beszálnátok az árukba olyan 500 Ft-al.... :blush-anim-cl: de alapvetően abba se halok bele, ha nekem kell mindet fizetnem...

 

2. NAGY MAGYAR MFC-S ZÁSZLÓ - Na, hát magyar zászlót is lehet már kapni kb. 1000 Ft-ért (én pl találtam 60x40 cm-eset ennyiért a neten). Szerintem ha megvennénk egy zászlót közösen, amire aztán a Szigeten szép arany színű lakkfilccel ráírnánk, h "Hungarian MFCers", az is nagyon jó lenne. Kérdés: Ki tudna esetleg segíteni abban, hogy ez a felirat szépen rá legyen írva? (jó, bevallom, Zsina itt elsősorban rád gondoltam :D) és esetleg ennek az árába beszállna valaki?

 

3. EGYEDI KÉSZÍTÉSŰ MIKA POLÓK RAJTUNK - na hát az utolsó 5letem az lenne, hogy mindenki közületek hozzon magával egy fehér polót, amit szívesen feláldozna Mikás célokból :D mert akkor ezekre a polókra még aznap arany színű lakkfilccel ráírogathatnánk Mika idézeteket, vaagy bármit ami Mikás :) (esetleg, hogyha meg tudjuk oldani, hogy egymás mellett álljunk, akkor a We are golden is mehet rá, úgy, h mindenki polójára 1 betű nagyban.)

 

na szóval nekem ezek az 5letem! :) várom a nagyon gyors válaszokat, mert holnap mindenképp kéne is intézkednem pl. a lufi ügyben :)

 

én szívesen vállalom azt, hogy mindent megveszek, megrendelek, elmászkálok a dolgokért, de mint ahogy említettem, azért örülnék, ha mondjuk mindenki 500 Ft-al beszállna!

Link to comment
Share on other sites

Fúúúú dráága drágáim!

Először is ezer éve nem írtam, ami szörnyű, de azért általában követem az eseményeket csak lusta vagyok hozzá szólni....:blush-anim-cl

 

naaa de amiért most írok: VAN EGY ÖTLETEM! *-*

és szerintem jó

Szóval ugyebár szóba került, h kéne vmit szervezni, amivel Mikának kedveskedhetünk és ami a színpadról is jól látható! Egész eddig nem volt semmi jó ötletem, pedig sokat agyaltam rajta, de most rögtön van 3 is! :teehee:

(szerintem eddig is csak azért maradt el a nagy "megvilágosodás" mert a sok bizonytalanság miatt nem tudtam a koncertre hanglódni :naughty)

na tehát az ötleteim (remélem tetszenek majd nektek is :

1. ARANY SZÍNŰ LUFIK TÖMEGÉVEL! - arra gondoltam, hogy ha sok-sok arany színű lufit vennénk, amit szétosztogatnánk a rajongók között, azzal jó kis feltűnést lehetne kelteni, szerintem igazán jól mutatna :teehee ugyebár azlrt pont arany színű, hogy ezzel utaljunk arra, hogy We Are Golden :] az is eszembe jutott, hogy esetleg rájuk is írhatnánk, hogy "we are golden" vagy "hungarian fans are golden" esetleg "we love you MIKA"...

na utána is néztem ennek a dolognak, találtam egy jó kis honlapot (webshoppal), amin lufikat árulnak. A szív formájú arany színű lufi 25 Ft/darab, és az arany színű és metálfényű lufi (szerintem ennek a színén jobban látszik, hogy arany) 45 Ft/darab. Én arra gondoltam, hogy olyan 100 lufi kéne, mert az már igazán látványos, és ha annyi Mika fan nem is jön el, szerintem azok akik csak úgy megnézik a koncertet is szívesen elfogadnak egy lufit. :]

és hogyha esetleg tényleg írnánk a lufikra valamit, akkor abban is kérném a segítségeteket, mert én aztán nagggyon rondán írok :P

és amennyiben a lufik mellett döntünk, akkor azért örülnék, hogyha páran beszálnátok az árukba olyan 500 Ft-al.... :blush-nim-cl: de alapvetően abba se halok bele, ha nekem kell mindet fizetnem...

 

2. NAGY MAGYAR MFC-S ZÁSZLÓ - Na, hát magyar zászlót is lehet már kapni kb. 1000 Ft-ért (én pl találtam 60x40 cm-eset ennyiért a neten). Szerintem ha megvennénk egy zászlót közösen, amire aztán a Szigeten szép arany színű lakkfilccel ráírnánk, h "Hungarian MFCers", az is nagyon jó lenne. Kérdés: Ki tudna esetleg segíteni abban, hogy ez a felirat szépen rá legyen írva? (jó, bevallom, Zsina itt elsősorban rád gondoltam :) és esetleg ennek az árába beszállna valaki?

 

3. EGYEDI KÉSZÍTÉSŰ MIKA POLÓK RAJTUNK - na hát az utolsó 5letem az lenne, hogy mindenki közületek hozzon magával egy fehér polót, amit szívesen feláldozna Mikás célokból :D mert akkor ezekre a polókra még aznap arany színű lakkfilccel ráírogathatnánk Mika idézeteket, vaagy bármit ami Mikás : (esetleg, hogyha meg tudjuk oldani, hogy egymás mellett álljunk, akkor a We are golden is mehet rá, úgy, h mindenki polójára 1 betű nagyban.)

 

na szóval nekem ezek az 5letem! :) várom a nagyon gyors válaszokat, mert holnap mindenképp kéne is intézkednem pl. a lufi ügyben :)

 

én szívesen vállalom azt, hogy mindent megveszek, megrendelek, elmászkálok a dolgokért, de mint ahogy említettem, azért örülnék, ha mondjuk mindenki 500 Ft-al beszállna!

 

Én bennevagyok...szerintem a lufis a legjobb, a zászló az mégiscsak egy dolog, a lufikat meg jól szét lehet osztani és iszonyú jól mutatnak, legalábbis sztem a Bécsi képeken nagyon jól néztünk ki ott azzal a kb 10 szines lifival, 100 arany lufi az eszméletlen hangulatot csinálna sztem :D:biggrin2: Szivesen be is szállok 500 forinttal :)

 

A póló már más kérdés, főleg ha ugye fel tudunk menni a szinpaadra LGnek meg BGnek, mert akkor kb mindegy....de egyébként az az ötlet is tetszik, lehet hogy legközelebb kéne...

VAGY....kinyomtathatnánk például, úgy hogy mindenkinek az első sorban lenne egyvalami a kezében....egy WE, egy ARE meg egy GOLDEN lapocska.....de ez úgyis megoldható hogy viszunk vagy 50 A4es nyomtatópapírt meg egy fekete filcet és ráírjuk helyben amit gondolunk....nemtudom mennyi jófej ember lesz aki bevállalná hogy feltartja őket, de azért biztos akadnának néhányan!

Sztem a lufi meg a papírozás a legegyszerűbb és legköltséghatékonyabb :mf_rosetinted:

 

Apropó....elvileg hnap Mika nap lesz a NEO fm-en, és lehet jegeket nyerni a koncertre...gondolom Sziget napijegyeket :thumb_yello:

De ennek azért utánanézek mert anya csörgött rám most hogy egy munkatársa hallotta az imént egy rádióreklámban....de ha igaz akkor tökjó, én úgyis helyben akarom megvenni a jegyet a bnőmmel, jó lenne nyerni rá :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Fúúúú dráága drágáim!

Először is ezer éve nem írtam, ami szörnyű, de azért általában követem az eseményeket csak lusta vagyok hozzá szólni

 

naaa de amiért most írok: VAN EGY ÖTLETEM!

és szerintem jó

Szóval ugyebár szóba került, h kéne vmit szervezni, amivel Mikának kedveskedhetünk és ami a színpadról is jól látható! Egész eddig nem volt semmi jó ötletem, pedig sokat agyaltam rajta, de most rögtön van 3 is!

(szerintem eddig is csak azért maradt el a nagy "megvilágosodás" mert a sok bizonytalanság miatt nem tudtam a koncertre hanglódni

na tehát az ötleteim (remélem tetszenek majd nektek is

1. ARANY SZÍNŰ LUFIK TÖMEGÉVEL! - arra gondoltam, hogy ha sok-sok arany színű lufit vennénk, amit szétosztogatnánk a rajongók között, azzal jó kis feltűnést lehetne kelteni, szerintem igazán jól mutatna :teehee: ugyebár azlrt pont arany színű, hogy ezzel utaljunk arra, hogy We Are Golden :] az is eszembe jutott, hogy esetleg rájuk is írhatnánk, hogy "we are golden" vagy "hungarian fans are golden" esetleg "we love you MIKA"...

na utána is néztem ennek a dolognak, találtam egy jó kis honlapot (webshoppal), amin lufikat árulnak. A szív formájú arany színű lufi 25 Ft/darab, és az arany színű és metálfényű lufi (szerintem ennek a színén jobban látszik, hogy arany) 45 Ft/darab. Én arra gondoltam, hogy olyan 100 lufi kéne, mert az már igazán látványos, és ha annyi Mika fan nem is jön el, szerintem azok akik csak úgy megnézik a koncertet is szívesen elfogadnak egy lufit

és hogyha esetleg tényleg írnánk a lufikra valamit, akkor abban is kérném a segítségeteket, mert én aztán nagggyon rondán írok :P

és amennyiben a lufik mellett döntünk, akkor azért örülnék, hogyha páran beszálnátok az árukba olyan 500 Ft-al.... :blush-anim-cl: de alapvetően abba se halok bele, ha nekem kell mindet fizetnem...

 

2. NAGY MAGYAR MFC-S ZÁSZLÓ - Na, hát magyar zászlót is lehet már kapni kb. 1000 Ft-ért (én pl találtam 60x40 cm-eset ennyiért a neten). Szerintem ha megvennénk egy zászlót közösen, amire aztán a Szigeten szép arany színű lakkfilccel ráírnánk, h "Hungarian MFCers", az is nagyon jó lenne. Kérdés: Ki tudna esetleg segíteni abban, hogy ez a felirat szépen rá legyen írva? (jó, bevallom, Zsina itt elsősorban rád gondoltamés esetleg ennek az árába beszállna valaki?

 

3. EGYEDI KÉSZÍTÉSŰ MIKA POLÓK RAJTUNK - na hát az utolsó 5letem az lenne, hogy mindenki közületek hozzon magával egy fehér polót, amit szívesen feláldozna Mikás célokból :D mert akkor ezekre a polókra még aznap arany színű lakkfilccel ráírogathatnánk Mika idézeteket, vaagy bármit ami Mikás :) (esetleg, hogyha meg tudjuk oldani, hogy egymás mellett álljunk, akkor a We are golden is mehet rá, úgy, h mindenki polójára 1 betű nagyban.)

 

na szóval nekem ezek az 5letem! :) várom a nagyon gyors válaszokat, mert holnap mindenképp kéne is intézkednem pl. a lufi ügyben

 

én szívesen vállalom azt, hogy mindent megveszek, megrendelek, elmászkálok a dolgokért, de mint ahogy említettem, azért örülnék, ha mondjuk mindenki 500 Ft-al beszállna!

 

Dóri, egyre gondoltunk: tegnap az orrom előtt zárt be a Campona-ban a Party-bolt (az egy elég jó, nagy választékú bolt) és a lufikat nézegettem a kirakatban én is...:) a lufis ötlet szerintem kiváló és megvalósítható, ha be tudod szerezni péntekre a METÁL ARANY színű lufikat! :clap:

Menni fog ilyen gyorsan? Természetesen anyagilag is számíthatsz rám és szerintem a többiek is be fognak szállni. FONTOS: olyan filc is kell, amivel rá tudunk írni a lufikra és valami spárga / cérna, amin ugye az égbe eregetjük őket. Azt is tudsz hozni? Én sajnos még holnap is dolgozom, csak péntekre vettem ki szabit - ha aznap még kell, tudok segíteni, szólj!

Többiek - szóljatok Ti is hozzá!:group_hug:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy