Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odlicna odluka Keti!:naughty::thumb_yello:

 

 

eee upravo sam i ja to sve isto dosla da kazem...ako bude previse detalja potpuno ce zagusiti zastavu, i to za skrnavljenje sam se isto bas pitala! I pogotovu mi je sada potpunoooo taj ex yu momenat na srpskoj zastavi...neprikladan...ne znam tacno kako da se izrazim...naprosto mi je glupo da to pise na srpskoj zastavi. Ja sam bila za to da bude "ex yu mfc" ali na nekom neutralnom platnu, ali sada posto je zastava...sve u svemu kada mi je malo odlezalo u glavi, ja glasam za

1. bez previse detalja

2. nisam sigurna za ex yu deo...ne zelim da se iko oseca iskljucenim, ali mi je nekako bas bezveze: boxed:..kao da neko npr. na madjarskoj zastavi napise Austrian mfc :blink::blink::blink: grandmothers and frogs sto rece Vuk jednom:roftl: :dunno:

 

Potpuno se slažem!!:thumb_yello::thumb_yello:

ne treba rizikovati....znam da neće sad baš da nešto zagledaju tamo u gužvi, ali...ko zna koji sve likovi nacionalisti tamo mogu da dođu...:boxed:

Ništa, ostaviću samo:

Serbian MFC girls i jedno malo srce sa strane.

 

Je l' može??

Dobro je da sam se na vreme ovoga setila dok još radovi nisu odmakli :sweatdrop:

E, a možemo ovako jedan veliki hamer papir da kupimo pa da napišemo EX-YU MFC loves you, MIKA! :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Pa mi valjda, hvala bogu, ne živimo u BIH. :naughty:

 

Ne živimo, ali naš zakon o zastavama nije dostupan online...ili ga ja bar nisam našla...

 

eee upravo sam i ja to sve isto dosla da kazem...ako bude previse detalja potpuno ce zagusiti zastavu, i to za skrnavljenje sam se isto bas pitala! I pogotovu mi je sada potpunoooo taj ex yu momenat na srpskoj zastavi...neprikladan...ne znam tacno kako da se izrazim...naprosto mi je glupo da to pise na srpskoj zastavi. Ja sam bila za to da bude "ex yu mfc" ali na nekom neutralnom platnu, ali sada posto je zastava...sve u svemu kada mi je malo odlezalo u glavi, ja glasam za

 

Ja o tome uopšteeee nisam razmišljala...:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Ne živimo, ali naš zakon o zastavama nije dostupan online...ili ga ja bar nisam našla...

 

 

 

Ja o tome uopšteeee nisam razmišljala...:boxed:

Jeste malo glupo...

 

To sam ja bila rekla još mnogo preee....da on dolazi u SRBIJU. I da SRBIJA samo i piše. Svaki drugi podatak bi bio suvišan i neprikladan. :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Potpuno se slažem!!

ne treba rizikovati....znam da neće sad baš da nešto zagledaju tamo u gužvi, ali...ko zna koji sve likovi nacionalisti tamo mogu da dođu...

Ništa, ostaviću samo:

Serbian MFC girls i jedno malo srce sa strane.

 

Je l' može??

Dobro je da sam se na vreme ovoga setila dok još radovi nisu odmakli

E, a možemo ovako jedan veliki hamer papir da kupimo pa da napišemo EX-YU MFC loves you, MIKA!

 

ja sam skroooz za! :thumb_yello::thumb_yello::thumb_yello:

 

šta vi ostali mislite?:blink:

 

 

 

*Off topic*

Bojana vas avatar :wub2::mf_lustslow::swoon::wub2:

 

sad bi bio momenat da se vratiš on topic:sneaky2:

 

:wink2:

 

ozbiljno Šaki, šta ti misliš?

 

btw je li bilo dobro danas? :original:

 

Meni je ovo

Serbian MFC girls i jedno malo srce sa strane.
super! kratko, jasno... i ne skrnavi nista:naughty:
Link to comment
Share on other sites

ja sam skroooz za! :thumb_yello::thumb_yello::thumb_yello:

 

šta vi ostali mislite?:blink:

 

 

 

 

Meni je ovo super! kratko, jasno... i ne skrnavi nista:naughty:

 

Ok, onda ćemo tako!!:thumb_yello:

 

Da, dajte pustite glasa od sebe :biggrin2::naughty:

Link to comment
Share on other sites

ja sam skroooz za! :thumb_yello::thumb_yello::thumb_yello:

 

šta vi ostali mislite?:blink:

 

sad bi bio momenat da se vratiš on topic:sneaky2:

 

:wink2:

 

ozbiljno Šaki, šta ti misliš?

 

btw je li bilo dobro danas? :original:

 

Meni je ovo super! kratko, jasno... i ne skrnavi nista:naughty:

 

Vedrance popuno se slazem sa ceeeliim tvojim postom :thumb_yello:

 

Kako je bilo...Nemam pojma-ali sada me nesto ubi kicma:boxed:, ne mogu da stojim:boxed:

Link to comment
Share on other sites

E da, inače je bio jedan mali incident sa zastavom sinoć... Ja *mozak* prostrla zastavu po tepihu i booojim ti ja onako, ono tamno plava akrilna boja..i sve super...kad dođe tata i pita:"Podmetnula si mušemu ispod, zar ne?"

:blink::shocked::shocked:

Podignem zastavu kad onoooo... veliko SERBIAN preko celog mog narandžastog tepiha se oslikalo :lmfao::crybaby:

Bilo je grdnje...i ribanja tepiha... :aah:

Link to comment
Share on other sites

*Off topic*

Bojana vas avatar :wub2::mf_lustslow::swoon::wub2:

 

Aaa, hvala :huglove: to smo se kao picnuli za Mikin dolazak.:biggrin2:

 

Ne živimo, ali naš zakon o zastavama nije dostupan online...ili ga ja bar nisam našla...

 

 

 

Ja o tome uopšteeee nisam razmišljala...:boxed:

 

Pa niko nije razmišljao dok moj muž juče nije napravio lom, a o tome ste sve čule, pa da ne ponavljam.:naughty: I ja mislim da je ovaj predlog za srpski MFC bolji. Ima svakojakih, ne znam, a ne bi ni u Hrvatskoj i Sloveniji stavili Ex-Yu ili Srbe ne daj bože za Miku. To znam 100%.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Pa niko nije razmišljao dok moj muž juče nije napravio lom, a o tome ste sve čule, pa da ne ponavljam.:naughty: I ja mislim da je ovaj predlog za srpski MFC bolji. Ima svakojakih, ne znam, a ne bi ni u Hrvatskoj i Sloveniji stavili Ex-Yu ili Srbe ne daj bože za Miku. To znam 100%.:mf_rosetinted:

ma, da je neko obicno platno, sto se tice mene, bilo bi skroz u redu da se svi ukljuce, ionako nas je saka jada:aah: ali posto je u pitanju zastava stavljati bilo sta vezano za druge drzave (pri tom nepostojece:aah:) je u najmanju ruku glupo.

Zastava je gotova:biggrin2::biggrin2:

 

:boing: cekam slicke :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy