Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Joj, to vyzera na velmi neprijemne zranenie:blink: Dufam, ze sa to zahojilo bez nejakych komplikacii.

Ten natlak ucitelov hned po navrate, to asi tiez nebude ziadna malina....

Zhlboka dychat a POSTUPNE to vsetko nejako dohonit, neda sa to zo dna na den. Neda sa s nimi nejako rozumne dohodnut? Vzhladom na okolnosti dohodnut nejake rozumne deadline?

 

Z toho si nic nerob :) Ja ked som po zlomenine clenku este ledva chodila, tak ma nahali, ze neprejdem z telesnej vychovy, pretoze som necvicila pomaly 3 mesiace :naughty:

Tie casy pominuli a teraz pomaly zacinam chytat paniku z mojej bakalarky... :aah: V kniznici sa pravidelne hrabem v starych vytlackoch novin a dokopy som nenasla nic vhodne co by som mohla pouzit.. :emot-sad: Vidim to na rozhovor s mojim konzultantom (na ktory sa tesim :naughty:) , ale nedavam tomu velke nadeje, ze mi poradi nejake knihy, kedze knih na moju temu je ako safranu :aah:

 

Ruka je uz v pohode uz len rehabilitujem ;)

S nektorymi som sa uz dohodla a anglinu mam uz za sebou:)Najviac sa obavam matiky a fyziky! Ale uz mi je to jeno hlavne hech to nieje 5:fisch:

shirl, to si mala teda tiez blaznivych ucitelov ked ta nechceli nechat prejst z telesnej!My sme mali zevraj telesnu od septembra asi len 4 krat takze...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

To ano, vam vo Francuzsku hraju Miku v radiu dost casto, nie? U nas je to biednejsie, ale o to lepsi pocit, ked clovek nieco zacuje.

Ja som sla minule z kniznice a v takej kaviarni kde maju krytu terasu hrali zrovna happy ending :wub2:(nie, nemusim hovorit, ze som tam nenapadne postavala :blush-anim-cl:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=-0r4ba4WQv4 aj pri tejto reklame sa vzdy zastavim, aj ked nesuvisi s Mikom :naughty:

 

nenapadne postavanie aj ja casto vyuzivam:naughty::blush-anim-cl:

naposledy v obchode,uz som mala vsetko co mi bolo treba ale ked zacali hrat kick ass,tak som si tam este chvilku pochodila:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Děvčata, vím, že je to kapku předčasné :teehee: ale zase si říkám, že jestli chceme uspořádat nějaký full memebres sraz, tak se to musí pořádně a včas naplánovat...:wink2:

Proto já za sebe mám volný víkend 29.-31.7. nebo 5.-7.8. kdekoiv v čr nebo sr. Pokud by byl zájem, budu mít zase volný byt na "přespání" :aah:

Tak kdyžtak každá pomalu popřemýšlejte kdy máte volno vy, ať se včas shodneme na nějakém termínu...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Děvčata, vím, že je to kapku předčasné :teehee: ale zase si říkám, že jestli chceme uspořádat nějaký full memebres sraz, tak se to musí pořádně a včas naplánovat...:wink2:

Proto já za sebe mám volný víkend 29.-31.7. nebo 5.-7.8. kdekoiv v čr nebo sr. Pokud by byl zájem, budu mít zase volný byt na "přespání" :aah:

Tak kdyžtak každá pomalu popřemýšlejte kdy máte volno vy, ať se včas shodneme na nějakém termínu...:wink2:

 

 

joj, dievcence, to je pre mna este strasne daleko, este netusim, aky budem mat v lete program...

Link to comment
Share on other sites

a vraj dnes je ten zahadny tajny sukromny gig, ktory som nevyhrala...

 

Pozerala som nejake videa a urcite ich tam bolo viac ako 10 ! Nechapem preco si nebola medzi nimi.Bolo by super keby sa tam jedna z nas dostala...

No divne to je divne...

Link to comment
Share on other sites

Pozerala som nejake videa a urcite ich tam bolo viac ako 10 ! Nechapem preco si nebola medzi nimi.Bolo by super keby sa tam jedna z nas dostala...

No divne to je divne...

 

bolo 6 vyhercov + priatelia alebo rodinni prislusnici....

Ale je fakt, ze to "nasere" -aby som presne a bez elegancie vyjadrila svoje pocity:wink2:

Link to comment
Share on other sites

bolo 6 vyhercov + priatelia alebo rodinni prislusnici....

Ale je fakt, ze to "nasere" -aby som presne a bez elegancie vyjadrila svoje pocity:wink2:

 

tak ano to nasere ale nieco si predsa vyhat musela. Ten sukromny koncert bola ta "hlavna" vyhra a potom tam boli aj nejake ine.Ci ako to bolo...

Link to comment
Share on other sites

Zohnat najake specialne edicie tak na to treba vynalozit nadludske schopnosti. Ja som si CDcka isla kupit do predajne a kedze ich tam nemali tak mi ich ten predavac objednal.

Aj ked minule som jeho druhe CD dokonca nasla v TESCU:biggrin2:

Je pravda ze ho dost malo hravaju ,pritom si myslim ze ma vela pesniciek co by v radiach uspeli keby ich hrali.Dufam ze ak sa vykluje ten dalsi album bude mat vacsi uspech!

Minule ma ale prekvapilo ze v TESCU (zasa:naughty:) hrali my interpretation! a ked sme nastupili do auta a zapli radio akurat hrali happy ending:original: to bolo vtedy super:biggrin2:

 

Řekla bych, že u nás je to spíš i nemožný a člověk se rovnou musí obrátit na pana interneta... :wink2: ....

 

Tak jsi měla štěstí, že ti ho aspoň objednali :thumb_yello: Já jsem takhle zažila nakupování DVDčka s kamarádem, kde pochopitelně jsme museli spellovat jméno Mika (jméno DVDčka nemluvě) a pak na nás zírali, jakože takovýho zpěváka jsme si určitě vymysleli.. :roftl:

 

Vaše obchody jsou evidentně líp zásobovaný :thumb_yello:

 

Je fakt ironie a krásně to jen vystihuje naše myšlenky o tom, jak málo Miku hrajou, když si dokážeme přesně vzpomenout na momenty, kdy ho v rádiu hráli... ty momenty jsou vždycky rozhodně skvělý :thumb_yello: Ale vzácný... V tom Tescu musel pracovat asi nějakej fanoušek, My Interpretation by fakt asi jen tak nehráli :)

 

Taky jsem nikdy stoprocentně nepochopila, proč Mika u nás nebyl úplně přijat, i když důvody by se za tím daly najít, jako zkrátka jeho extravagance, na kterou není naše publikum zvyklý.... takže se trochu bojím, že Mikovi v tomhletom jakýkoliv další album nepomůže, i když bych si to moc přála :) Spíš mě udivil (a to celosvětově, nejen u nás) pokles zájmu o Miku u druhýho alba... už jen to, že byla obnovena před nedávnem Mikova "secret society" na propagaci Miky, protože si dobře uvědomují, že se to dost zhoršilo, mluví samo za sebe... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Tak niekde musi setrit, aby si udrzal tu 13 priecku v Young Brit rich list :roftl:

 

Odkaz je na mikasounds pod blogom :)

 

13.? :shocked: Dobře on :blink: To bych zrovna čekala, že bude i níž..... no, ale tak on aspoň má dostatek talentu, který za každou tou librou stojí... :wink2:

 

Pěveckýho i šetřícího na ponožkách talentu, pochopitelně :mf_rosetinted:

 

Našla, našla... no... na to, že letos bude potřebovat hodně podpory s novým albem, si fakt moc práce nedal :bleh: Ale tak na druhou stranu si můžeme myslet, že ten čas, který nevěnoval tomu přání radši trávil pilnou prácí na albu... :naughty::fisch:

Link to comment
Share on other sites

Prehanat nemusim - v Nemecku bolo super (az na tu nenormalnu zimu). Sivestrovska oslava sa naozaj vydarila, potom pridam nejake foto na facebooku, este som sa k tomu nedostala.

Najlepsi zazitok vsak bol, ked sme sa 15 rozhodli ist vyskusat motokary. Tie male auticka hucali ako kosacka, este aj startovali na to natahovacie lanko Bola to celkom sranda, odhliadnuc od toho, ze zopar krat som bola mimo drahy a museli po mne opravovat tie pneumatikove zabrany :blush-anim-cl: (Hm, ziadny Schumacher zo mna asi nebude) Ale rozhodne to odporucam vsetkym vyskusat

To ma mrzi, ze mas toho tak vela a skoro ziadne prazdniny si ani neuzivas. Drzim palce, aby si cim skor vsetky skusky porobila - snad to bude v lete lepsie a ostane ti aspon mesiac volna :mf_rosetinted: Ja uz som sa tiez doflakala, od pondelka zasa makam na bakalarke :aah:

 

Ach, ještě doteď závidím, už mi kriticky schází výjezdy do zahraničí :) ... Na fotky pořád čekám :wink2:! (Anebo jsem slepá, ale mám pocit, žes je tam ještě nedávala? :-) ) ... Jo, zrovna to počasí se na Silvestra fakt vyřádilo... já pořádala Silvestra u sebe a vím, že jsem si říkala, že jsem i ráda, že nemusím ven... :naughty:

Hehe, s těma motokárama tě přesně chápu! Já je zrovna v létě taky zkoušela a byla jsem taky úplně mimo a ze začátku jsem furt vrážela do těch zábran a pak už jsem jen radši jezdila pomalu ze strachu nárazu... :roftl: Mám pocit, že fajn, ale nevím, jestli bych do toho vlezla znovu :teehee: A taky teda ta cena... :shocked:

 

Naštěstí v létě budou napevno skoro tři měsíce :) I když abych pravdu řekla, dokážu z nich zaplnit jenom část a zbývají mi skoro dva měsíce, se kterýma moc nevím, co naložit.. :blink:

 

Teď ještě tři zkoušky a "je to"... uuuuf... :blink:

 

Jak jde bakalářka? :-) Teď ani nevím, ptala jsem se, na jaký téma píšeš?

Link to comment
Share on other sites

Ahojte dievcence!

 

Kym sa pustim do citania zameskanej literatury, najprv vam chcem vsetkym este raz zazelat uzasny a uspesny rok 2011 !!!:thumb_yello:

 

A taktiez sa chcem s vami podelit o obrovske sklamanie - napriek mojmu 10-mu miestu v sutazi som nedostala ziaden e-mail:aah:

Zda sa mi to to naozaj velmi cudne, ze by na koncert + and greats bolo pozvanych dokopy menej ako 10 ludi ???? to sa mi fakt nejako nezda.....

Barunko, nevies, koho by som sa na o mohla popytat?? Mozno som ten e-mail jednoducho nedostala....:shocked: (casto mi chodia "podozrive" maily priamo do folderu SPAM a tam som to mohla stratit....

 

Ahoj, moc promiň za takhle pozdní reakci, předpokládám, že teď, když už proběhl ten koncert, tak už je asi definitivní, že jsi opravdu nic nevyhrála (i když to neměla být tvoje cena, ale přece jenom... )....

 

No hlavně musím říct, že to zkrátka a dobře nechápu :shocked: Předpokládám, že ses ptala nebo zjišťovala někde na nějakým threadu o těch bodech a výhrách.... a jestli nebylo nic tam, zkusila bych se poptat někoho z modů, ti většinou ví úplně všechno...

 

Přijde mi to prostě divný všechno... :blink: Na jednu stranu vím, že se u soutěží často píše (otázka je, jestli i u téhle), že pořadatel má právo změnit ceny a tak, ale jestli po uzavření soutěže změnili ceny... a jakože 10. místo na meet and greet prostě nárok mělo... tak to je teda maximálně sprostý... nemůžu si pomoct, ale přijde mi to tak. Lidi na to nakupovali a sbírali body neskutečně dlouho a pak jim to je takhle odepřeno? Jasný, je sice super, že vůbec nějaký takovýhle akce pořádaj, ale přece jenom... tohle není fair play... :dunno:

 

To mě fakt mrzí. :(

Link to comment
Share on other sites

Ebay, ebay...ja som raz v slabej chvily prehlasila, ze lutujem den ked som si odblokovala kreditku na zahranicne platby a zriadila pay pal :blush-anim-cl:

 

Ale kocky pochvalim sa, na Vianoce mi brasko daroval to specialne 3-cd vydanie korejskeho magazinu :wub2: (a samozrejme, ze to prislo z ebayu :naughty: )

 

:roftl::thumb_yello: Je to tak... :teehee: Na druhou stranu by toho člověk litoval, kdyby našel něco, co opravdu stojí za to a nepořídil by si to jen proto, že nemá zřízenej paypal nebo tak něco :)

 

Ooo, no teda :) Brácha se fakt vyzná! :thumb_yello: (korejština, to si asi počteš, co :naughty: ) To mu o těch věcech asi říkáš, ne? To by byl fakt machr, kdyby si zjistil sám, jaký speciální edice čeho zrovna existujou a jsou žádaný... :wink2:

 

Povídej a přeháněj, co se v něm dá najít? :-)

 

Ach, všemocný ebay. :wub2:

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

To je pravda, mozeme len dufat, ze to 3 cd u nas zozne vacsi uspech :thumb_yello:

 

Ale je to dobry pocit, zastavit sa na par minut v realite, ked hraju nieco od Miku v radiu :blush-anim-cl: (Je sice pravda, ze si clovek moze dat na usi mp3, ale to nie je ten isty pocit, ako zapocut nieco v radiu :mf_rosetinted: )

 

:thumb_yello: Ten pocit, že Mika není jen přízrak, kterej vidí jenom Anglie, Francie a pár "vyvolených" jako my... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Dievcence,

tak vidim, ze zraz bol super - vsak ako inak; ze ?:naughty:

Ja som nakoniec priletela az 21 vecer, 20 dec mi zrusili let....

Dovolenka usla ako blazon a uz som spat v bxl.... A novy rok mi nezacal bohvieako - tesila som sa na stretko s Mikom a prd makovy z toho :boxed:este som to nestravila:aah:

 

Sraz hlavně utekl neskutečně rychle :shocked: Martinka tentokrát zůstala jenom pět hodin (však chápeš, co to pro nás je.. pět hodin :naughty: ) a Ľubka jen o trochu dýl.... Ale zkrátka bylo to naprosto perfektní, jako vždy, přesně jak říkáš, "jak jinak" :wink2: Strašně doufám, že nám to brzo znovu vyjde nějak... a pořádně.... :wink2: I když organizace je pochopitelně těžká, s tebou a Martinkou... :( Uf, nějak to dohromady dát musíme. :) Kdy vlastně budeš příště doma, máš už představu?

 

Jakto, že ti zrušili let? Špatný počasí?

Prázdniny a dovolená utíkají nechutně rychle... ber to ale pozitivně, já od začátku října ještě žádný prázdniny neměla, tak dá se na tom být ještě hůř :naughty: Ale chápu, člověk by nejradši zevlil dál... :-)

 

Došlápnem si na něho, potvora jednoho! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, moc promiň za takhle pozdní reakci, předpokládám, že teď, když už proběhl ten koncert, tak už je asi definitivní, že jsi opravdu nic nevyhrála (i když to neměla být tvoje cena, ale přece jenom... )....

 

No hlavně musím říct, že to zkrátka a dobře nechápu :shocked: Předpokládám, že ses ptala nebo zjišťovala někde na nějakým threadu o těch bodech a výhrách.... a jestli nebylo nic tam, zkusila bych se poptat někoho z modů, ti většinou ví úplně všechno...

 

Přijde mi to prostě divný všechno... :blink: Na jednu stranu vím, že se u soutěží často píše (otázka je, jestli i u téhle), že pořadatel má právo změnit ceny a tak, ale jestli po uzavření soutěže změnili ceny... a jakože 10. místo na meet and greet prostě nárok mělo... tak to je teda maximálně sprostý... nemůžu si pomoct, ale přijde mi to tak. Lidi na to nakupovali a sbírali body neskutečně dlouho a pak jim to je takhle odepřeno? Jasný, je sice super, že vůbec nějaký takovýhle akce pořádaj, ale přece jenom... tohle není fair play... :dunno:

 

To mě fakt mrzí. :(

 

Já je zkusím trochu omluvit - pokud vím, tak ty ceny nebyly určený pořadím, ale počtem bodů, a podle toho asi Beatka nárok neměla :blink:

Ale vzhledem k tomu, že počet těch co body opravdu měli byl malý, tak jsem čekala, že to trochu rozšířej...

Ale na vedeo vzkaz máš Beatko určitě nárok, ten si zkus vydupat!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

... to som tu niekde zmeskala, Lubi - aku to mas temu?

 

Dopad globalnej ekonomickej recesie na ekonomicky rozvoj Slovenskej Republiky

 

Kratky nazov, ze? :naughty:

 

Skoda, ze musim pisat o SR, keby to bolo mienene vseobecne na svet, tak to zbucham aj za mesiac, ale konzultant mi nedovolil pozmenit to.:sneaky2:

Prva kapitola sa pisala v pohode, teoria bola v knihach. S druhou castou mam celkom problem - knih je velmi malo, resp. nasla som dve, ktore su pouzitelne.

Nad tretou sa zatial neodvazujem zamyslat - konzultant mi raz na zaciatku roka nadsene navrhol, ze tretiu kapitolu by som mohla venovat svojmu nazoru na Slovensko ako perspektivnej krajine Europskej Unie. (Nakopal by ma asi do zadku, keby mu tam napisem svoj nazor) :roftl:

Link to comment
Share on other sites

a vraj dnes je ten zahadny tajny sukromny gig, ktory som nevyhrala...

 

Pozerala som odtial nejake videa - vyzeralo to dobre. Naozaj obyvackovy koncert.

Ale co si ja osobne myslim - bol to podraz. Vitazi si mohli doviest najskor jednoho a potom dokonca dvoch ludi so sebou. To teda v mojich ociach nie je vobec ferove, pretoze su ludia, ktori do toho dali kopu prachov a ti sa tam nedostali, kdezto sa tam dostali ti, co ani prstom nepohli. To rovno mohli do pravidiel napisat - v pohode podvadzajte, na jeden ucet mozu byt traja ludia, rozdelte si to nejako. :sneaky2: To sme sa mohli aj my medzi sebou dohodnut a mohli sme sa tam dostat vsetky.

Hold ja stale hovorim, ze Bermudsky trojuholnik je nic oproti mikasounds :winksmiley02:

Link to comment
Share on other sites

Řekla bych, že u nás je to spíš i nemožný a člověk se rovnou musí obrátit na pana interneta... :wink2: ....

 

Tak jsi měla štěstí, že ti ho aspoň objednali :thumb_yello: Já jsem takhle zažila nakupování DVDčka s kamarádem, kde pochopitelně jsme museli spellovat jméno Mika (jméno DVDčka nemluvě) a pak na nás zírali, jakože takovýho zpěváka jsme si určitě vymysleli.. :roftl:

 

Vaše obchody jsou evidentně líp zásobovaný :thumb_yello:

 

Je fakt ironie a krásně to jen vystihuje naše myšlenky o tom, jak málo Miku hrajou, když si dokážeme přesně vzpomenout na momenty, kdy ho v rádiu hráli... ty momenty jsou vždycky rozhodně skvělý :thumb_yello: Ale vzácný... V tom Tescu musel pracovat asi nějakej fanoušek, My Interpretation by fakt asi jen tak nehráli :)

 

Taky jsem nikdy stoprocentně nepochopila, proč Mika u nás nebyl úplně přijat, i když důvody by se za tím daly najít, jako zkrátka jeho extravagance, na kterou není naše publikum zvyklý.... takže se trochu bojím, že Mikovi v tomhletom jakýkoliv další album nepomůže, i když bych si to moc přála :) Spíš mě udivil (a to celosvětově, nejen u nás) pokles zájmu o Miku u druhýho alba... už jen to, že byla obnovena před nedávnem Mikova "secret society" na propagaci Miky, protože si dobře uvědomují, že se to dost zhoršilo, mluví samo za sebe... :blink:

 

Toto bude mozno blba otazka, ale co myslis tym "secret society" ??

Link to comment
Share on other sites

Ach, ještě doteď závidím, už mi kriticky schází výjezdy do zahraničí ... Na fotky pořád čekám :! (Anebo jsem slepá, ale mám pocit, žes je tam ještě nedávala? :-) ) ... Jo, zrovna to počasí se na Silvestra fakt vyřádilo... já pořádala Silvestra u sebe a vím, že jsem si říkala, že jsem i ráda, že nemusím ven...

Hehe, s těma motokárama tě přesně chápu! Já je zrovna v létě taky zkoušela a byla jsem taky úplně mimo a ze začátku jsem furt vrážela do těch zábran a pak už jsem jen radši jezdila pomalu ze strachu nárazu...: Mám pocit, že fajn, ale nevím, jestli bych do toho vlezla znovu: A taky teda ta cena...:

 

Naštěstí v létě budou napevno skoro tři měsíce I když abych pravdu řekla, dokážu z nich zaplnit jenom část a zbývají mi skoro dva měsíce, se kterýma moc nevím, co naložit..

 

Teď ještě tři zkoušky a "je to"... uuuuf... :

 

Jak jde bakalářka? :-) Teď ani nevím, ptala jsem se, na jaký téma píšeš?

 

Do zahranicia by som hned sla aj ja. Ked pozeram fotky na Facebooku kde to bol - Londyn, Rim, Pariz...eee, nie nezavidim, ani trochu :teehee:

Fotky som este nepridala, ale spravna pripomienka, ze by som ich uz mohla nahodit, ved uz je februar :blush-anim-cl:

Co sa tyka cien motokar - o tom radsej pomlcim. Je to zabava, ale pokial by sa tomu clovek chcel venovat...V mojom pripade, by som sa mohla pomaly zacat balit a obzerat si miesto pod mostom. :mf_rosetinted:

 

Gratulujem k hotovym skuskam - drzim prsty, aby ste to mali s Martinkou co najskor za sebou. (alebo mozno uz mate?) :)

 

Ja prave zacinam riesit dilemu kam si podat prihlasky na Ing. Co som pozerala moznosti na internete vzhladiska mojho odboru - Bratislava, Nitra, Banska Bystrica a ... este neslavna Trencianska Univerzita.

Priznam sa, ze stale ma mata ta masmedialna komunikacia, alebo aspon marketingova komunikacia. Citala som nejake instrukcie ohladne prijimaciek, trocha ma pobavilo, ked tam bola poznamka k tej marketingovej komunikacii, ze si treba priniest ceruzky a papiere, lebo chcu vediet ake maju ludia talentove schopnosti. Vzdy som si myslela, ze talentove skusky z kreslenia, su len ma umelecky zameranych skolach. :blink:

Zvazujem dve moznosti - bud by som sa zubami, nechtami snazila dostat do tej Blavy na Ing., ale to by tiez asi nebola ziadna vyhra, pretoze moj odbor Verejna Sprava ma pomerne male uplatnenie.

Druha moznost je, ze by som pokracovala u nas v Trencine a inziniera by som si spravila v inom navaznom odbore - ludske zdroje a personalny manazment, ktory tiez nie je prave vyhra, pretoze prave cachre-machre v tomto odbore nas tak "preslavili". Pokial by som zostala studovat v Trencine, tak by som si podala externe prihlasku na tu masmedialnu/marketingovu komunikaciu. Financne by to bolo narocne, tahat dve skoly naraz, ale mozno by som do toho sla. :dunno:

Link to comment
Share on other sites

: Je to tak... :teehee: Na druhou stranu by toho člověk litoval, kdyby našel něco, co opravdu stojí za to a nepořídil by si to jen proto, že nemá zřízenej paypal nebo tak něco

Ooo, no teda Brácha se fakt vyzná! :thumb_yello: (korejština, to si asi počteš, co :naughty: ) To mu o těch věcech asi říkáš, ne? To by byl fakt machr, kdyby si zjistil sám, jaký speciální edice čeho zrovna existujou a jsou žádaný... :

Povídej a přeháněj, co se v něm dá najít?

Ach, všemocný ebay. :wub2:

 

Mas pravdu, vela toho nenacitam, ale to mi vobec nevadi :teehee: Prehanat vobec nemusim - jednym slovom je to nadhera. Vybrali skvele fotky a este su aj vo vybornej kvalite :wub2: Mozem ho priniest na buduci zraz, ak by ste si ho niekto chceli pozriet. :)

Ja osobne by som za to tolko penazi nedala, kedze uz mam doma deluxe verziu CD, zdalo sa mi to zbytocne kupovat si nieco dalsie, ale beriem slova spat. Stoji to zato.

Co sa tyka Vianoc a darcekov u nas doma funguje trocha zvlastny sposob, ziadne velke prekvapenia sa nekonaju, tie skvor na narodeniny - brat sa vzdy opyta mamy co by ma potesilo (lepsie povedane opyta sa, ake CD, alebo na nazov knihy :teehee: ) a ja tiez poslem mamu na vyzvedy, ake alternativy su v jeho pripade. Je to takto lepsie, pretoze ja by som si niektore veci nedopriala, predsa len som student a brat pracuje, takze tak. (Tym nechcem povedat, ze by som si nejake drahe darceky pytala. On je uz raz taky.)

 

A ebay mi ani nepripominaj :naughty:

Minule som sa tak dozrala na jednej aukcii - v poslednych 10 sekundach ma niekto outbit-oval. A ja som sa uz tesila, ze budem mat doma cd Muse :sneaky2:

Stale zasnem nad tym, ze u nas stoji cd-cko niekedy aj 3x viac ako inde. Ked som si sla kupovat spominanu delux verziu TBWKTM, tak som skoro odpadla, ked mi predavacka povedala, ze stoji 28 eur. Bohuzial, je asi jasne, odkial ju nakoniec mam :blush-anim-cl:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello: Ten pocit, že Mika není jen přízrak, kterej vidí jenom Anglie, Francie a pár "vyvolených" jako my... :naughty:

 

Tak ma teraz napadol jeden rozhovor :naughty:. Raz som pocuvala pred prednaskou mp3 a profesorka prisla skor. Zacala si rozkladat na stole veci a vtedy si vsimla, ze mam na usiach sluchatka. Tak sa ma z nicoho nic opytala:

"Co pocuvate?"

Ja: "Miku, to Vam asi vela nepovie."

Profesorka nato: "Mika? Odkedy Mika spieva?

Ja: ????

Profesorka: "No ved ten Mika, ten z televizie Markiza, nie?"

Ja: .... :roftl::roftl:

 

Potom som jej vysvetlila o koho sa jedna, samozrejme jej to nic nehovorilo, ale aspon vie, ze exriaditel televize Markiza sa nedal na spevacku karieru :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Sraz hlavně utekl neskutečně rychle :shocked: Martinka tentokrát zůstala jenom pět hodin (však chápeš, co to pro nás je.. pět hodin :naughty: ) a Ľubka jen o trochu dýl.... ! :wink2:

 

Nie zraz neutiekol...my sme utekali za autobusom :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Dik, Baru:naughty:

Dovolenku som si celkom uzila, aj ked som vacsiu cast prelezala v posteli.

Pred odchodom domov som priserne ochorela, kaslala soma ako tuberak - ale podla tunajsej lekarky mi nic nebolo. Vraj to je len nejaky virus a netreba na to nic, dala mi len obycajny paracetamol.

Nedalo mi to a o dva dni som isla k lekarovi znova - tentokrat uz na doma na Slovensku - a ten sa uplne zhrozil, vraj som len tak tak na hranici zapalu pluc.

Sa pytal, kde studovala ta "lekarka" u ktorej som bola v Belgicku:naughty:

Uz som ok, len som sa na zaciatku dovolenky musela vyhybat mojej tehotnej sestre a jej detickam; aby som ich nenakazila, takze som si ich velmi neuzila:boxed:

 

Ani som vam pocas vasho stretka nemohla zavolat - bola som totiz takmer 10 dni bez hlasu:naughty:

 

Ale inak bolo ok - povinne sledovanie rozpravok a starych ceskych komedii - ziadne lepsie filmy na celom svete neexistuju !!!!:thumb_yello:

 

Ježiš, tos teda narazila na kvalitní doktorku v Belgii... :blink: Ještě, že tě napadlo jít i k té doma, to mohlo nakonec být hodně nepříjemný.... :shocked:

 

S tím voláním si nedělej hlavu, to je úplně pochopitelný a myslely jsme na tebe i tak, to se neboj :) Doufám, že příště už tam s náma budeš moct být :)

 

A je fajn, že i když ta dovolená nevyšla tak, jak sis představovala, tak sis i tak odpočinula, koneckonců zevl a pohádky a další filmy je to, co by člověk i často chtěl dělat v rámci odpočinku, ale pak ho to vždycky nahlodá a skončí u něčeho "aktivnějšího" (a pak si říká, že měl radši taky trochu zevlit :teehee: )

 

Souhlasím, že starý český filmy jsou naprosto skvělý! :):thumb_yello: Myslíš ty úplně starý - černobílý?

Link to comment
Share on other sites

Ano, to slubene turne v 2011 ma prekvapilo - prijemne samozrejme:wub2:

Aj ked si s tym vianocnym prianim vela roboty nedal:sneaky2:

 

Tak doufejme, že si tu práci dává spíš s plánováním toho turné, které tentokrát bude zahrnovat i země, kde ještě nebyl... takže už snad postačí zajet jenom k nám... :naughty:

 

Pořád mi to přijde divný, koneckonců svoje si už s druhým albem odkoncertoval, takže by to všechno teď mělo směřovat spíš ke třetímu CDčku, to fakt nevím, jestli zvládne oboje letos...

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy