Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Teda! Takže se tu o Mikovi už zase aspoň trochu bude vědět Rozuměj.. na Slovensku se bude vědět. U nás jestli tu písničku budou někdy hrát, tak 100% tak za měsíc až dva možná...

 

Hlavně že je na 99. místě naší rádiové hitparády (celonárodní) American Idiot od Green Day, písnička stará 7 let...

 

Česká rádia forever!

 

Jsem zvědavá, jak bude domácí publikum reagovat na Miku, když je ke všemu ve francoužštině... ale je fakt, že často se chytnou písničky v jazycích, kterým většina lidí ani nerozumí... viz Alors on danse Tak třeba to tu Mikovi vážně vyjde teďka... *áách*.

 

A co se videa týče... no musím s tebou kompletně souhlasit. Toho klipu jsem si všimla relativně brzo poté, co ho hodili na youtube, pustila jsem si ho... a po minutě prostě vypla.... protože jsem si říkala, že to asi musí být nějaký vtip či omyl. Pak jsem pochopila, že nebyl... ale musím se přiznat, že jsem se nedonutila se na něj podívat znovu, až doteď, jen abych mohla říct, že jsem se na něj tedy vážně podívala a mohla nějak adekvátně reagovat na tvůj příspěvek...

 

A pořád s tebou 100% souhlasím, nemůžu tomu přijít na chuť, taky mi to přijde divný. Když pominu první zásadní problém - absenci Miky :teehee: .. protože to se ještě přežít dá... tak i tak nechápu, co se mi ten klip snaží říct... snažila jsem si v tom najít nějaký významy, metafory, cokoliv... ale nemůžu se pořád zbavit pocitu, že prostě jenom sebrali bandu pravděpodobně slavných Francouzů a řekli jim, ať se do té písničky zkusí vžít, že to pak nějak nastříhají a bude z toho klip a všichni budou spokojení. Nebo jinak si to vážně neumím vysvětlit...

 

Je sranda, že zrovna zatímco tenhle příspěvek píšu, řešíme stejné téma s Jacksie na chatu a ona v zásadě mé myšlenky shrnula hezky, když jsem se : "myslím si, že hlavně posbírali nějaké slavné francouzské lidi, které my neznáme a mysleli si, že když je nechají natřásat se ve vintážobarevném prostředí, nikdo už ani smysl hledat nebude" ...

 

... Zkrátka... nevím. :blink:

 

A ti sousedé... muhaha... :roftl: Fakt trochu jo. :teehee:

 

 

U nas v stajni mame vzdy naladene fun radio a som milo prekvapena ze tak 2x za den sa mi elle me dit podari zapocut (ha, najlepsie je ked sedite na koni, ma to dobry rytmus, fajn sa nato jazdi :biggrin2:) - alebo nejaky iny song od Miku. (Rozumie sa Grace Kelly, alebo Happy ending). Tazko povedat ci je ta pesnicka popularna, ale je zaradena vo funku do playlistu 5 summer songs alebo do niecoho takeho. Dokonca ta pesnicka bola aj oficialne uvedena http://www.funradio.sk/powerplay/powerplay-mika-elle-me-dit Tak musime drzat prsty, aby sa uchytila... U vas stale nic?

A ten klip...ked si to clovek pozrie viac krat tak sa mu to zda uz celkom fajn? To by som povedala z mojho pohladu :blink: Vlastne sme to uz prebrali na facebooku, takze to nebudem viac rozvijat. Akurat som natrafila na nejaky remix, uz ste ho poculi? http://soundcloud.com/beataucue/mikaremix

Link to comment
Share on other sites

A ze zcela neodůvodnitelných důvodů (asi aby se mohlo říct, že občas o Mikovi najdu něco i já :teehee: ) sem prostě musím hodit tuhle fotku :roftl:

 

websl.jpg

 

Tie vlasy..su....proste...super :roftl::thumb_yello:

Barunka ty nenajdes len o Mikovy, ale aj o inych nemenovanych ludoch a vzdy nieco co vyrazi dych :shocked:

Link to comment
Share on other sites

 

To je trefné s tou Lochneskou : Díky, když se mě teď někdy někdo zeptá "Řekl ti někdy někdo Lochnesko?", můžu odpovědět ano

Mrzí mě, že než přiběhnou pozorovatelé tak vždycky odpluju, ale věř mi že vůbec nešlo o nějakou schválnost, prostě to tak bylo nejlepší :wink2:

 

Jj, jak už jsem psala, Karen mě prostě dostala a každý večer věnuju poctivých pět minut - ač zapřísáhlý ateista - motlitbě, aby studiová verze zachytila duši a drive který skrývá...

 

Díky za optání, trošku váhám jestli zdvořilostně odpovědět "Daří se fajn, co tobě?" :naughty: nebo to trošku rozvést... nu, rozhodla jsem se pro druhou možnost protože holt nesnáším zdvořilostní klišé...

V podstatě se dá říct, že se u mě nic zásadního nezměnilo - obrovská změna nastala "jen" v tom, jak se na to všechno dívám. Když jsi fanoušek HIMYM tak si neodpustím parafrázi že najednou vidím králíka místo kachny... ňProblém zůstal, jen ho najednou vidím jinak...Není to výhra, ale protože o tu už vůbec nejde a já dávno prohrála, je to alespoň velká úleva.

No a jinak mě kromě hudby pořád nejvíc baví sport (pasivně...) a hlavně filmy/seriály. Je to pro mě něco jako droga - únik z reality do jakéhosi alternativního, perfektního světa. Poslední dobou jsem narazila na pár obzvlášť geniálních kousků které mě nesmírně baví, takže pomalu nemám čas to všechno sledovat ale jsem za ně nesmírně vděčná.

 

Takže tak, snad tahle odpověď obsahem a rozsahem vyhovuje

 

A co u tebe nového? :-) Klidně i staronového, dlouho jsme se neviděly... :naughty::teehee: Hádám že mám stejně jako já absťák co se týče Miky live... :-(

 

Btw, nevím proč najednou nemůžu dostat z hlavy: "...Brno hučí jako turbííína. Neděláááme nic na polovinu plynu..." :lol3::fisch:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aha a tu mam odpoved ake si mala leto :) Trifi, ale preco pises ze pozorovat je najlepsie....?? :blink: Nemozem hovorit za vsetkych, ale ja by som bola rada, keby sa ozves aj castejsie a je jedno ci sa prides vystazovat, ponadavat si, alebo pokecat k veci :)

Link to comment
Share on other sites

Aha a tu mam odpoved ake si mala leto :) Trifi, ale preco pises ze pozorovat je najlepsie....?? :blink: Nemozem hovorit za vsetkych, ale ja by som bola rada, keby sa ozves aj castejsie a je jedno ci sa prides vystazovat, ponadavat si, alebo pokecat k veci :)

 

Psala jsem to proto, protože to opravdu bylo nejlepší ;-) Ale to období je už za mnou a teď sem budu chodit a prudit tu :naughty: Protože to tu mám prostě strašně ráda... :wub2:

 

A děkuju :blush-anim-cl:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kocky viem, ze nie ste hokejove fanynky, ale asi ste uz zapoculi, ze padlo cele lietadlo hokejistov a medzi nimi Palo Demitra (Trencan) Fakt super clovek... :rip_1:

 

Já teda hokejová fanynka jsem a tahle tragédie mě strašně zasáhla. Nám dokonce vzala tři skvělé hokejisty. A když si k tomu člověk ještě domyslí tu šíleně hořkou ironii osudu:

 

Například Honza Marek přestoupil do Jaroslavli doslova před pár týdny a letěl hrát prakticky první ostrý zápas za tento klub. Navíc se nedávno svěřil, že má strach z létání a hlavně - byl čerstvý táta a tak chtěl po této sezoně přestoupit do Sparty a být pohromadě s rodinou v Česku.

 

Karel Rachůnek zase v Jaroslavli hrál už před sedmi lety, pak ale ho ale zlákala NHL a do Jaroslavli se vrátil zase až loni.

A aby těch ironií nebylo málo... U vás na Slovensku asi neznámá, tu však zlidovělá hláška Roberta Záruby "Rachna-kachna to to letělo" když vyrovnával ve čtvrtfinále loňského MS sedm sekund před koncem na 2:2 teď získala novou, neuvěřitelně hořkou pachuť...

Ne, bohužel to neletělo...

 

 

K takové ztrátě skvělých lidí je každý smajl zbytečný, to prostě člověka trhá uvnitř to vědomí že se to nemělo stát. A jim ne dvojnásob, byli to srdcaři a skromné hvězdy, které se nebály ani slz (třeba Palo při loučení s repre...).

 

HOŠI, JESTLI JSTE TEĎ V NEBI TAK DEJTE ZA MĚ TOMU DĚDKOVI JEDEN BODYČEK ABY SE UŽ KONEČNĚ VZPAMATOVAL...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Já teda hokejová fanynka jsem a tahle tragédie mě strašně zasáhla. Nám dokonce vzala tři skvělé hokejisty. A když si k tomu člověk ještě domyslí tu šíleně hořkou ironii osudu:

 

Například Honza Marek přestoupil do Jaroslavli doslova před pár týdny a letěl hrát prakticky první ostrý zápas za tento klub. Navíc se nedávno svěřil, že má strach z létání a hlavně - byl čerstvý táta a tak chtěl po této sezoně přestoupit do Sparty a být pohromadě s rodinou v Česku.

 

Karel Rachůnek zase v Jaroslavli hrál už před sedmi lety, pak ale ho ale zlákala NHL a do Jaroslavli se vrátil zase až loni.

A aby těch ironií nebylo málo... U vás na Slovensku asi neznámá, tu však zlidovělá hláška Roberta Záruby "Rachna-kachna to to letělo" když vyrovnával ve čtvrtfinále loňského MS sedm sekund před koncem na 2:2 teď získala novou, neuvěřitelně hořkou pachuť...

Ne, bohužel to neletělo...

 

 

K takové ztrátě skvělých lidí je každý smajl zbytečný, to prostě člověka trhá uvnitř to vědomí že se to nemělo stát. A jim ne dvojnásob, byli to srdcaři a skromné hvězdy, které se nebály ani slz (třeba Palo při loučení s repre...).

HOŠI, JESTLI JSTE TEĎ V NEBI TAK DEJTE ZA MĚ TOMU DĚDKOVI JEDEN BODYČEK ABY SE UŽ KONEČNĚ VZPAMATOVAL...

 

 

 

Trifi celkom chapem ako to myslis...Palo tento rok ukoncil posobenie v slovenskej hokejovej reprezentacii a chcel sa viac venovat rodine. Pre nas Trencanov je to no... - este pred par tyzdnami s nim decka u nas na namesti pri fontane stavali z vrchnakov od flias "stanley cup", vydavali sme ho v meste na obede...atd. Vcera bola kopa ludi zapalit sviecky pri hokejovom stadione, bola tam uplne depresivna nalada a padlo aj vela slz. Mozno sa to zda niekomu prehnane, ked takto reagujeme na cloveka/ludi, ktorych prakticky nepozname, ale ako si sama napisala "byli to srdcaři a skromné hvězdy, které se nebály ani slz..."

Teraz je to uz marne pisat, ale preco vobec dovolili,aby taka stara vykopavka 19 rocna odletela zo zeme, mali ju poslat priamou ciarou do srotu a nie cakat este dalsie 3 tyzdne. Proste nepoucitelny, nestacila im ta potopena lod na Volge.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

To je trefné s tou Lochneskou Díky, když se mě teď někdy někdo zeptá "Řekl ti někdy někdo Lochnesko?", můžu odpovědět ano

Mrzí mě, že než přiběhnou pozorovatelé tak vždycky odpluju, ale věř mi že vůbec nešlo o nějakou schválnost, prostě to tak bylo nejlepší

 

Jj, jak už jsem psala, Karen mě prostě dostala a každý večer věnuju poctivých pět minut - ač zapřísáhlý ateista - motlitbě, aby studiová verze zachytila duši a drive který skrývá...

 

Díky za optání, trošku váhám jestli zdvořilostně odpovědět "Daří se fajn, co tobě?" nebo to trošku rozvést... nu, rozhodla jsem se pro druhou možnost protože holt nesnáším zdvořilostní klišé...

V podstatě se dá říct, že se u mě nic zásadního nezměnilo - obrovská změna nastala "jen" v tom, jak se na to všechno dívám. Když jsi fanoušek HIMYM tak si neodpustím parafrázi že najednou vidím králíka místo kachny... Problém zůstal, jen ho najednou vidím jinak...Není to výhra, ale protože o tu už vůbec nejde a já dávno prohrála, je to alespoň velká úleva.

No a jinak mě kromě hudby pořád nejvíc baví sport (pasivně...) a hlavně filmy/seriály. Je to pro mě něco jako droga - únik z reality do jakéhosi alternativního, perfektního světa. Poslední dobou jsem narazila na pár obzvlášť geniálních kousků které mě nesmírně baví, takže pomalu nemám čas to všechno sledovat ale jsem za ně nesmírně vděčná.

 

Takže tak, snad tahle odpověď obsahem a rozsahem vyhovuje

 

A co u tebe nového? :-) Klidně i staronového, dlouho jsme se neviděly... Hádám že mám stejně jako já absťák co se týče Miky live... :-(

 

Btw, nevím proč najednou nemůžu dostat z hlavy: "...Brno hučí jako turbííína. Neděláááme nic na polovinu plynu..."

 

 

 

Ano, nazývání Lochneskou je jedna z těch věcí, kterými si člověk v dospívání zkrátka projít musí :wink2: .. A čím dřív, tím líp... jako neštovice :mf_rosetinted:

 

No, schválnost to byla, ale věci udělané naschvál nemusí vždy být jen čistě negativní :wink2: ... Však každý ne vždy má čas či náladu.... jen jsem u tebe nikdy nepochopila, proč si myslíš, že to tak bylo nejlepší :)

 

:naughty: Modlitby coby zapřísáhlý ateista... ty znám taky :wink2: ... Těch využívám v tolika situacích, že by se jeden nedopočítal...

 

Mezitím nás Mika stihl oblažit novou "Underwater", co na ni říkáš/říkáte? Já z té koncertní verze až tak moc dobře "nečtu", ale zatím na mě ta písnička působí velmi dobře... cítím další potenciální hit :blush-anim-cl:

A tedy, ten komentář Mikovy sestry k té písničce... a následný Mikův komentář o sestře! :naughty:

 

Odpovídáním popravdě jsi mi udělala velikou radost, taky nesnáším zdvořilostní klišé, pro mě, když se někoho zeptám "Jak se máš?", tak mě vážně zajímá, jak se má... a je mi jedno, jestli to povede k hodině stěžování si... fakt nepotřebuju slyšet stereotypní "Fajn, co ty?" ... to nemůže být víc bezduchý...

takže... :thumb_yello:

 

A pěkná reference na HIMYM :-)) (Mimochodem, už máš rozkoukanou sedmou řadu? :-) ) .... jen si tedy nejsem jistá, jestli změnou náhledu myslíš náhled na celý život... nebo jenom něco konkrétního, co mi momentálně nedochází... ale vždycky je fajn se na něco podívat i z druhé strany a jestli ti to ještě nějakým způsobem přineslo úlevu, o to líp a o to víc jsem za tebe ráda :-)

 

S filmy/seriály ti rozumím... já sice nemám až tak moc času, ale je fakt, že denně určitě aspoň na jeden seriál mrknu a je to perfektní odreagování.... hlavně, když se u toho můžu zasmát :)

máš nějaký doporučení...? :wink2:

 

A co u mě nového... inu, asi nic moc... pomalu mi končí prázdniny (za které jsem tak trochu objela Čínu a Anglii) a nastupuju do druháku na VŠ... proboha, jak strašně to utíká. Mám pocit, že poslední dva roky jsem neměla čas na pořádně nic jinýho, než učení, teď jsem si trochu uzpůsobila kombinac oborů tak, abych měla víc času a doufám, že začnu žít i mimo školu... takže díky tomu u mě vlastně až tak moc novýho není...

 

Samozřejmě absťákuju silně a říkám si, jak to mám sakra ještě rok vydržet... :-)) (Jestli pak vůbec něco bude! )

 

:roftl: To neznám, od koho to je? (Zní to každopádně jako něco od Mládka.. =D )

Link to comment
Share on other sites

Vynechal, nevynechal - hlavne ze som stihla bus domov :mf_rosetinted:

Ja som zasa kratko po zraze zacala chodit ku konom, uf...moj spankovy deficit balancoval prvy tyzden na pokraji zaspatia na bicykli ked som sla domov zo stajne, takze ti uplne rozumiem :blink: Normalne som si povedala, ze ked pojdem do skoly rano na 8, ze sa asi konecne normalne vyspim :naughty:

Tie fotky su tento rok celkom originalne...teda aspon podla mojho nazoru ta cajovna bola eeeh no celkom exoticke miesto (pre mna) :blush-anim-cl: A rozluckova manikura a vlaciky boli tiez super ... myslim, ze na tomto zraze sme stihli navstivit uplne TOP miesta (Terou az to budes nahodou citat, tak vdaka za tip na kaviaren :flowers2:)

 

That's the spirit! :thumb_yello:

 

Panejo... :shocked: Nakolik mě ta představa člověka spícího na zemi na kole baví :roftl:, jsem ráda, že se to fakt nestalo... máš spánku nabráno už aspoň o trochu víc? :) A co škola, už jsi nastoupila? Všechno v pohodě?

 

Hehe, čajovna byla dost originální, ale o tom to všechno je... objevovat co nejvíc zajímavých míst... máš pravdu... bylo to prostě úplně top :wink2: .. Terou jsem za nás všechny už poděkovala, byla ráda, že se nám líbilo :-)) ... Musím za sebe říct, že se moc těším, až (kdekoliv) budem objevovat další místa :wink2: .. A příště to upgradnem na celej beauty den... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

U nas v stajni mame vzdy naladene fun radio a som milo prekvapena ze tak 2x za den sa mi elle me dit podari zapocut (ha, najlepsie je ked sedite na koni, ma to dobry rytmus, fajn sa nato jazdi :biggrin2:) - alebo nejaky iny song od Miku. (Rozumie sa Grace Kelly, alebo Happy ending). Tazko povedat ci je ta pesnicka popularna, ale je zaradena vo funku do playlistu 5 summer songs alebo do niecoho takeho. Dokonca ta pesnicka bola aj oficialne uvedena http://www.funradio.sk/powerplay/powerplay-mika-elle-me-dit Tak musime drzat prsty, aby sa uchytila... U vas stale nic?

A ten klip...ked si to clovek pozrie viac krat tak sa mu to zda uz celkom fajn? To by som povedala z mojho pohladu :blink: Vlastne sme to uz prebrali na facebooku, takze to nebudem viac rozvijat. Akurat som natrafila na nejaky remix, uz ste ho poculi? http://soundcloud.com/beataucue/mikaremix

 

Je super vědět, že aspoň vaše rádia se mu věnujou aspoň o něco víc než u nás :) Já teda rádio popravdě vůbec neposlouchám, ale občas se podívám do rádiové hitparády, abych zjistila co a jak a Mika se u nás v top 100 ani neobjevil. :( U vás je momentálně na 98. místě, mimochodem :naughty: ... O nic moc lepší, ale pořád aspoň něco... :boxed: ... Inu... nevzdávejme naději a počkejme na vydání třetího alba.

 

Já si na klip teda pořád nějak tak nezvykla. Ale co už. :naughty:

 

Remix jsem neslyšela, poslechla jsem si až teďka... řekla bych, že to je docela vydařenej remix po směru použitých nástrojů a je to docela nápaditý... ale přesto já moc na remixy nejsem, abych pravdu řekla, zvlášť takový ty, které z té písničky pro mě vezmou to "něco"... tenhle to taky tak trochu udělal... ale v zásadě stejně musím říct good job :) A co ty na to?

Link to comment
Share on other sites

Tie vlasy..su....proste...super :roftl::thumb_yello:

Barunka ty nenajdes len o Mikovy, ale aj o inych nemenovanych ludoch a vzdy nieco co vyrazi dych :shocked:

 

Ach ano, 22letý Mika... :blush-anim-cl: To byly časy.... ale stejně, zraje nám.... :wink2:

 

O, děkuji :teehee: Budu se tedy snažit své špehovské schopnosti rozvíjet dále.. :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Psala jsem to proto, protože to opravdu bylo nejlepší ;-) Ale to období je už za mnou a teď sem budu chodit a prudit tu :naughty: Protože to tu mám prostě strašně ráda... :wub2:

 

A děkuju :blush-anim-cl:

 

A tak je to správně :thumb_yello:

 

Juch, děláte mi radost, děti :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Kocky viem, ze nie ste hokejove fanynky, ale asi ste uz zapoculi, ze padlo cele lietadlo hokejistov a medzi nimi Palo Demitra (Trencan) Fakt super clovek... :rip_1:

 

Já teda hokejová fanynka jsem a tahle tragédie mě strašně zasáhla. Nám dokonce vzala tři skvělé hokejisty. A když si k tomu člověk ještě domyslí tu šíleně hořkou ironii osudu:

 

Například Honza Marek přestoupil do Jaroslavli doslova před pár týdny a letěl hrát prakticky první ostrý zápas za tento klub. Navíc se nedávno svěřil, že má strach z létání a hlavně - byl čerstvý táta a tak chtěl po této sezoně přestoupit do Sparty a být pohromadě s rodinou v Česku.

 

Karel Rachůnek zase v Jaroslavli hrál už před sedmi lety, pak ale ho ale zlákala NHL a do Jaroslavli se vrátil zase až loni.

A aby těch ironií nebylo málo... U vás na Slovensku asi neznámá, tu však zlidovělá hláška Roberta Záruby "Rachna-kachna to to letělo" když vyrovnával ve čtvrtfinále loňského MS sedm sekund před koncem na 2:2 teď získala novou, neuvěřitelně hořkou pachuť...

Ne, bohužel to neletělo...

 

 

K takové ztrátě skvělých lidí je každý smajl zbytečný, to prostě člověka trhá uvnitř to vědomí že se to nemělo stát. A jim ne dvojnásob, byli to srdcaři a skromné hvězdy, které se nebály ani slz (třeba Palo při loučení s repre...).

 

HOŠI, JESTLI JSTE TEĎ V NEBI TAK DEJTE ZA MĚ TOMU DĚDKOVI JEDEN BODYČEK ABY SE UŽ KONEČNĚ VZPAMATOVAL...

 

 

 

Trifi celkom chapem ako to myslis...Palo tento rok ukoncil posobenie v slovenskej hokejovej reprezentacii a chcel sa viac venovat rodine. Pre nas Trencanov je to no... - este pred par tyzdnami s nim decka u nas na namesti pri fontane stavali z vrchnakov od flias "stanley cup", vydavali sme ho v meste na obede...atd. Vcera bola kopa ludi zapalit sviecky pri hokejovom stadione, bola tam uplne depresivna nalada a padlo aj vela slz. Mozno sa to zda niekomu prehnane, ked takto reagujeme na cloveka/ludi, ktorych prakticky nepozname, ale ako si sama napisala "byli to srdcaři a skromné hvězdy, které se nebály ani slz..."

Teraz je to uz marne pisat, ale preco vobec dovolili,aby taka stara vykopavka 19 rocna odletela zo zeme, mali ju poslat priamou ciarou do srotu a nie cakat este dalsie 3 tyzdne. Proste nepoucitelny, nestacila im ta potopena lod na Volge.

 

Shirl, máš pravdu, já konkrétně hokejová fanynka moc nejsem, ale takováhle tragédie zasáhne vždycky a absolutně souhlasím s tím, že ještě to byly tak strašně sympatické, lidem tolik blízké "hvězdy" ... Ten den, kdy se to stalo, jsem zrovna letěla pryč a těsně před odletem jsem volala našim, kteří ukončili hovor slovy "Hezký let... teďka někde v Rusku spadlo letadlo s hokejovým týmem, byli tam i tři naši" a mě v tu chvíli vůbec nenapadlo, že by se mohlo jednat o známé reprezentanty (ne že by to, kdyby byli neznámí, nějak tragédii ulehčovalo) a vůbec mi to nedošlo, až dokud jsme asi dva dny poté nečetli, co se vlastně stalo... a o Demitrovi jsem se dozvěděla více než týden poté. Jeden šok za druhým zkrátka... :(

 

Je fakt, že všechno, co mohlo být řečeno, už asi řečeno bylo, ale musím vám prostě dát za pravdu.. neměli takhle riskovat... a tohle se prostě nemělo stát a někdo tam nahoře by si vážně zasloužil facku a konečně se probral... :/.

 

Odpočívejte v pokoji, kluci... :(

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kocky uz ste si to stihli vypocut? :wub2::wub2::wub2:

Jojo, viz v mé odpovědi Trifi...

 

... a každým dnem je lepší a lepší :wub2:

 

Maestro nám dává hezké malé dávky... Třeba když bude dávkovat postupně po písničce až do vydání alba, bude to přežitelný.... ale pak by to už nebylo žádný překvapení... :shocked: *dilema*

Link to comment
Share on other sites

Ano, nazývání Lochneskou je jedna z těch věcí, kterými si člověk v dospívání zkrátka projít musí .. A čím dřív, tím líp... jako neštovice

 

No, schválnost to byla, ale věci udělané naschvál nemusí vždy být jen čistě negativní... Však každý ne vždy má čas či náladu.... jen jsem u tebe nikdy nepochopila, proč si myslíš, že to tak bylo nejlepší

 

Modlitby coby zapřísáhlý ateista... ty znám taky... Těch využívám v tolika situacích, že by se jeden nedopočítal...

 

Mezitím nás Mika stihl oblažit novou "Underwater", co na ni říkáš/říkáte? Já z té koncertní verze až tak moc dobře "nečtu", ale zatím na mě ta písnička působí velmi dobře... cítím další potenciální hit

A tedy, ten komentář Mikovy sestry k té písničce... a následný Mikův komentář o sestře!

 

Odpovídáním popravdě jsi mi udělala velikou radost, taky nesnáším zdvořilostní klišé, pro mě, když se někoho zeptám "Jak se máš?", tak mě vážně zajímá, jak se má... a je mi jedno, jestli to povede k hodině stěžování si... fakt nepotřebuju slyšet stereotypní "Fajn, co ty?" ... to nemůže být víc bezduchý...

takže...

 

A pěkná reference na HIMYM :-)) (Mimochodem, už máš rozkoukanou sedmou řadu? :-) ) .... jen si tedy nejsem jistá, jestli změnou náhledu myslíš náhled na celý život... nebo jenom něco konkrétního, co mi momentálně nedochází... ale vždycky je fajn se na něco podívat i z druhé strany a jestli ti to ještě nějakým způsobem přineslo úlevu, o to líp a o to víc jsem za tebe ráda :-)

 

S filmy/seriály ti rozumím... já sice nemám až tak moc času, ale je fakt, že denně určitě aspoň na jeden seriál mrknu a je to perfektní odreagování.... hlavně, když se u toho můžu zasmát

máš nějaký doporučení...?

 

A co u mě nového... inu, asi nic moc... pomalu mi končí prázdniny (za které jsem tak trochu objela Čínu a Anglii) a nastupuju do druháku na VŠ... proboha, jak strašně to utíká. Mám pocit, že poslední dva roky jsem neměla čas na pořádně nic jinýho, než učení, teď jsem si trochu uzpůsobila kombinac oborů tak, abych měla víc času a doufám, že začnu žít i mimo školu... takže díky tomu u mě vlastně až tak moc novýho není...

 

Samozřejmě absťákuju silně a říkám si, jak to mám sakra ještě rok vydržet... :-)) (Jestli pak vůbec něco bude! )

 

To neznám, od koho to je? (Zní to každopádně jako něco od Mládka.. =D )

 

 

Takový Marshmalounek :naughty: by měl z našeho Lochneského intermezza určitě radost :naughty::teehee:

 

Under water těžko zatím hodnotit páč je zatím, přesně ja říkáš, dost nečitelná, ale ten Mikův slovní prolog stojí zato :-D A ta klavírní linka se mi moc líbí, nádhera!...

Z novinek je ale zatím pro mě pořád jasnou jedničkou Karen, a to o parník. (A maestro se bude muset vytáhnout z hodně vybroušeným klenotem aby nebyla top songem z nového alba :-) )

 

Jsem moc ráda že jsem se trefila do stylu odpovědi, tušila jsem že to cítíme stejně:thumb_yello: Ale právě že razím zásadu "Nematlat svým bahnem ostatní", je lepší držet se někdy bokem ;-)

 

 

Sedmou sezonu HIMYM chci nakousnout o víkendu, tak nějak doufám že v sobě tvůrci dokážou ještě najít tu genialitu prvních čtyř řad... Teda ne že by se mi to nelíbilo ale prostě už se pár věcí "zajídá", Teda už skoro nemůžu vystát :-D, Barney se začíná nebezpečně karikaturovat no a tak prostě... :-D :-D Chtělo by to finish a rozjet spin-off s názvem který se přímo nabízí: How I Met Your Dad :naughty:

Doporučovat je těžké, potřebovala bych vědět na jaký styl seriálu máš chuť... ;-) Ale obecně vždy, všude a každému doporučuju dva skvosty: seriál mého srdce Freaks and Geeks a britský Sugar Rush. Tyhle dva seriály prostě bytostně miluju... No a když ses zmiňovala tom zasmání... tak to nemůžu nezmínit Robot Chicken, což je genialita od Setha Rogena (btw. hraje ve Freaks and Geeks). Je to strašně specifický seriál (hlavně vizuálně) ale není moc seriálů při kterých se člověk tak pobaví. Dodnes si pamatuju jak jsem při parodii na Pokémony (je to tuším v druhém díle) vyprskla colu do noťasu a ten to málem nepřežil :roftl:

Ani jedno není novinka, ale když už něco doporučit tak to co považuju za nejlepší ;-)

 

Wow, Čína? :-o Teda, upřímně za sebe musím říct, že mě by tam nikdo nedostal ani kdyby mi nabídl jmění za sepsání cestopisu z té cesty:naughty: Ale to je u mě otázka ideologického přesvědčení a je můj problém že se přes to neumím povznést. A navíc,některé scenérie už jen z fotek berou dech takže to musel být zážitek :-) Kde jsi přesně byla? :-) Proč jsi tam byla? :-D (A kdo ti to sponzoroval? :-D :naughty:)

Naopak procestovat Británii je můj obrovský sen :wub2: Londýn na pár hodi, to se když tam jedu na koncert, to se nedá počítat... Ale aspoň na dva týdny - týden Londýn a okolí a druhý týden Brighton (moje nejmilovanější zahraniční město :wub2:) Mám v plánu spojit to s Olympiádou příští rok tak snad to vyjde, musím ještě přeskočit dost překážek...

 

 

PS: Heh, myslela jsem že to budeš znát, to je song z reklamy na Starobrno :lol3: A prej si ho brňáci zamilovali :fisch: :-D, běží to fakt každou chvíli tak snad na něj časem natrefíš a vzpomeneš si na mou maličkost :-)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj holky,

tak už je ze mě studentka!!! (teda už 4 týdny, ale až teď jsem se dotala k tomu sem napsat)

Zatím si to báječně užívám - škola mě baví a jsme skvělá parta. Připadám si sice jako úchyl (teď jdu v pátek třeba na studentskou párty :aah:), ale jinak je to bezva :biggrin2:

 

Jinak přijedu do Prahy 23.-31.10., ale bojím se, že to je moc brzo a moc krátký na to, abychom něco vymyslely. Ale třeba bych si v týdnu mohla udělat malý výlet do Brna... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Holky nevím jestli jste na to narazily a poté co jsem na tom právě teď ulítla během tohodle týdne už potřetí jsem si řekla že by to byla strašná škoda kdyby náhodou ne...

 

Přece jen, profesionálně nasnímaných koncertů Miky (a navíc takhle kompletních - skoro hodina a půl... :wub2:) opravdu není moc takže určitě sosejte geniální festivalovou show v Paleu

 

http://www.uloz.to/10411982/mika-paleo-festival-show-new-concept-mp4 :wink2:

 

 

A dokonce jsem si už i zvykla na ten "Mozartovský look" :naughty: protože Mika je prostě (jako vždy) cute že bych si ho nejradši namazala na chleba :naughty: a kapela neuvěřitelně šlape, zraje jako víno a Mikovy se začíná hromsky vyplácet že nemění sestavu...

 

Většina písní dostala nový kabát, ale bohužel ne vždy lepší - třeba aranž Rain je určitě krokem zpátky oproti famózní "Coldplay verzi" z minulých akcí, ale třeba je to nucená změna protože jim Coldplay pohrozili žalobou. :naughty:

No a taky fakt nevím kam pořád kvaltují při tom intru Love Today, ale to jsou jediné malé výtky co se aranží týče. Btw., pochopil někdo z vás co se maestro snaží sdělit tou "vraždící sekvencí" uprostřed LT? Opakuje to už poněkolikáté a nechápu to :naughty: (Nehledě na to, že mi to k Mikovi prostě nesedí...)

 

K tomu, že je celý koncert věnován Amy Winehouse se raději nebudu vyjadřovat, ale ještě jedna malá výtka mě napadla: Opravdu musí skoro vždy zaznít dvakrát Grace Kelly když je v zásobě tolik jiných pecek? :sneaky2:

 

 

No ale tím hlavním je určitě dou novinek- Elle Me Dit zní fantasticky a v mých očích se posunula mnohem výš :blush-anim-cl:

A taky už neplatí, že Blame It On The Wind je jediná Mikova píseň která se mi nelíbí. Tedy ne že bych si ji zamilovala, ale prostě má něco do sebe když ji člověk slyší konečně v plné síle...

Jen škoda že zrovna Karen vynechali, holt si budu muset na profi-sound ještě počkat :(

 

 

 

Prostě skvělá show ve které se Mika nezdráhal zastavit během songu kapelu když se mu něco nelíbilo :aah:

 

 

Ehm, chtěla jsem jenom upozornit na koncert a je z toho skoro recenze :shocked: Sakra, já si prostě nemůžu pomoct...:naughty:

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ahoj holky,

tak už je ze mě studentka!!! (teda už 4 týdny, ale až teď jsem se dotala k tomu sem napsat)

Zatím si to báječně užívám - škola mě baví a jsme skvělá parta. Připadám si sice jako úchyl (teď jdu v pátek třeba na studentskou párty :aah:), ale jinak je to bezva :biggrin2:

 

Jinak přijedu do Prahy 23.-31.10., ale bojím se, že to je moc brzo a moc krátký na to, abychom něco vymyslely. Ale třeba bych si v týdnu mohla udělat malý výlet do Brna... :wink2:

 

 

Ikdyž nevím podrobnosti... tak od srdce gratuluju :flowers2:

 

Myslím, že než ti tu někdo odpovítak už budeš z Česka zase pryč... :naughty: Ale snad se pletu :wink2::thumb_yello:

 

Snad to nevyznělo moc sarkasticky, prostě mě občas chytne nostalgická vzpomínka na to, jak se tu dokázalo popsat i dvacet stránek za jediný den... :sad:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ahoj holky,

tak už je ze mě studentka!!! (teda už 4 týdny, ale až teď jsem se dotala k tomu sem napsat)

Zatím si to báječně užívám - škola mě baví a jsme skvělá parta. Připadám si sice jako úchyl (teď jdu v pátek třeba na studentskou párty :aah:), ale jinak je to bezva :biggrin2:

 

Jinak přijedu do Prahy 23.-31.10., ale bojím se, že to je moc brzo a moc krátký na to, abychom něco vymyslely. Ale třeba bych si v týdnu mohla udělat malý výlet do Brna... :wink2:

 

Ahoj Mati,

gratulujem k studiu! :)

Ale aky uchyl...ty vyzeras max. na 25 takze ma ani neprekvapuje, ze medzi nich bez problemov zapadas :teehee::wink2:

Co sa mna tyka zraz by mohol byt, ale potrebovala by som vediet dopredu blizsi datum, aby som sa prisposobila - osobne by mi najviac vyhovoval bud svtrtok alebo piatok, ale keby nieco dala by sa poriesit aj streda, popripade sobota.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Mati,

gratulujem k studiu! :)

Ale aky uchyl...ty vyzeras max. na 25 takze ma ani neprekvapuje, ze medzi nich bez problemov zapadas :teehee::wink2:

Co sa mna tyka zraz by mohol byt, ale potrebovala by som vediet dopredu blizsi datum, aby som sa prisposobila - osobne by mi najviac vyhovoval bud svtrtok alebo piatok, ale keby nieco dala by sa poriesit aj streda, popripade sobota.

 

Já bych mohla v úterý, čtvrtek, v pátek, eventuelně středu. V sobotu už něco mám.

Ale chtělo by to asi nějaký přímější způsob kontaktu, jestli to půjde přes MFC tak myslím že , jak to Trifi psala, než se domluvíme tak už budu zpátky ve Francii..:teehee:

Tak jestli se na něčem domluvíte tak mi prosím dejte co nejdřív vědět, ať si to můžu zařadit do nabitého programu :wink2:

V každém případě bych vás moc ráda viděla :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Já bych mohla v úterý, čtvrtek, v pátek, eventuelně středu. V sobotu už něco mám.

Ale chtělo by to asi nějaký přímější způsob kontaktu, jestli to půjde přes MFC tak myslím že , jak to Trifi psala, než se domluvíme tak už budu zpátky ve Francii..:teehee:

Tak jestli se na něčem domluvíte tak mi prosím dejte co nejdřív vědět, ať si to můžu zařadit do nabitého programu :wink2:

V každém případě bych vás moc ráda viděla :blush-anim-cl:

 

Hmmm, to mas pravdu - poslala som spravu Barunke na Fb a poslem aj Martinibaby, nech sem nazru a nieco poriesime :)

Link to comment
Share on other sites

Holčiny, nemám moc času, ale k aby bylo k věci - já mám bohužel všechno, co je pondělí-čtvrtek, natřískáno tak strašně moc, že tam by se mi to určitě nikam nevešlo (90% předmětů mám povinných a ulít se z nich nemůžu :( ), ale koukám, že byste snad mohly v pátek? :) To by bylo 28. tedy, jestli se nepletu? To je zrovna státní svátek... což nevím, jestli nebude třeba komplikovat nějak dopravu či tak... ale... ale.. mohlo by to vyjít! :blush-anim-cl: Co vy na to :wink2: ..

Link to comment
Share on other sites

 

Takový Marshmalounek by měl z našeho Lochneského intermezza určitě radost

 

Under water těžko zatím hodnotit páč je zatím, přesně ja říkáš, dost nečitelná, ale ten Mikův slovní prolog stojí zato :-D A ta klavírní linka se mi moc líbí, nádhera!...

Z novinek je ale zatím pro mě pořád jasnou jedničkou Karen, a to o parník. (A maestro se bude muset vytáhnout z hodně vybroušeným klenotem aby nebyla top songem z nového alba :-) )

 

Jsem moc ráda že jsem se trefila do stylu odpovědi, tušila jsem že to cítíme stejně: Ale právě že razím zásadu "Nematlat svým bahnem ostatní", je lepší držet se někdy bokem ;-)

 

 

Sedmou sezonu HIMYM chci nakousnout o víkendu, tak nějak doufám že v sobě tvůrci dokážou ještě najít tu genialitu prvních čtyř řad... Teda ne že by se mi to nelíbilo ale prostě už se pár věcí "zajídá", Teda už skoro nemůžu vystát :-D, Barney se začíná nebezpečně karikaturovat no a tak prostě... :-D :-D Chtělo by to finish a rozjet spin-off s názvem který se přímo nabízí: How I Met Your Dad

Doporučovat je těžké, potřebovala bych vědět na jaký styl seriálu máš chuť... ;-) Ale obecně vždy, všude a každému doporučuju dva skvosty: seriál mého srdce Freaks and Geeks a britský Sugar Rush. Tyhle dva seriály prostě bytostně miluju... No a když ses zmiňovala tom zasmání... tak to nemůžu nezmínit Robot Chicken, což je genialita od Setha Rogena (btw. hraje ve Freaks and Geeks). Je to strašně specifický seriál (hlavně vizuálně) ale není moc seriálů při kterých se člověk tak pobaví. Dodnes si pamatuju jak jsem při parodii na Pokémony (je to tuším v druhém díle) vyprskla colu do noťasu a ten to málem nepřežil

Ani jedno není novinka, ale když už něco doporučit tak to co považuju za nejlepší ;-)

 

Wow, Čína? Teda, upřímně za sebe musím říct, že mě by tam nikdo nedostal ani kdyby mi nabídl jmění za sepsání cestopisu z té cesty:naughty: Ale to je u mě otázka ideologického přesvědčení a je můj problém že se přes to neumím povznést. A navíc,některé scenérie už jen z fotek berou dech takže to musel být zážitek :-) Kde jsi přesně byla? :-) Proč jsi tam byla? :-D (A kdo ti to sponzoroval? )

Naopak procestovat Británii je můj obrovský sen Londýn na pár hodi, to se když tam jedu na koncert, to se nedá počítat... Ale aspoň na dva týdny - týden Londýn a okolí a druhý týden Brighton (moje nejmilovanější zahraniční město ) Mám v plánu spojit to s Olympiádou příští rok tak snad to vyjde, musím ještě přeskočit dost překážek...

 

 

PS: Heh, myslela jsem že to budeš znát, to je song z reklamy na Starobrno A prej si ho brňáci zamilovali :-D, běží to fakt každou chvíli tak snad na něj časem natrefíš a vzpomeneš si na mou maličkost :-)

 

 

To teda rozhodně měl :-) I když, jak zmiňuješ dál, jeden už u něj neví, jestli vůbec tohle ještě je součástí jeho osobnosti (i když asi jo, když je v té třetí řadě záběr na 50leté Lily a Marshalla, tak je tam kdesi tuším na zdi výstřižek z novin, něco jako „New York lawyer discovers the Loch Ness monster :-))) )… protože stejně jako Barney (mimochodem, Barney má holku a oni to tak strašně odstrčí do pozadí? A přijde jí do práce zpívat „When a man loves a woman“, prostě… hehle mehle .. a teď tedy doufám, že jsi sedmou sezónu již opravdu nakousla =D ), už je společně i s Lily neskutečně zkarikaturován…. Vlastně když se tak zamýšlím nad všemi… oni jsou už karikatury všichni. Marshall byl takovej ten v pohodě, open-minded, lehce infantilní, cool týpek… Ted měl chytrý vtípky a byl roztomile naivní romantik… Robin byla taková ta nezávislá ženská, která ví, jak to chodí… Lily byla taky cool, dobrý hlášky, ne moc girly, ideální slečna… a Barney bez komentáře, tam je to jasné… a teď mi akorát přijdou všichni jako banda debilů, že to tak musím říct, ale i když je mi jasné, že vývoj postav musí být, tohle NENÍ vývoj postav, to je jenom zříkání se všeho, na čem pracovali na začátku… není dílu, kdy bych si aspoň chvilku neříkala u libovolné postavy „CO děláš/říkáš, bože?!“ o.O Pardon za takové rozepsání, speciálně když jsme to tu už určitě předtím řešily, ale tohle téma mě nikdy nenechá chladnou.. :teehee: Zkrátka a dobře, souhlasím s tebou. :-)

Co se seriálů týče, děkuju moc za doporučení, ty budeš opravdový fajnšmekr, ani o jednom z nich jsem v životě neslyšela… rozuměj, tím nechci říct, že bych byla nějaká znalá ohledně seriálů, ale člověk zkrátka ze všech stran slýchá ta stejná doporučení… a dostat jich hned několik, které nikdo předtím nezmínil, to je něco :) Děkuju ještě jednou! Já i přes svou dloouhou věrnost některým klasickým a známým (místy i neznámým seriálům, došla nedávno k poznání, že jsem ještě některé zásadní neviděla a postupně na tom pracuju… přes léto jsem se naučila po třech letech odmítání mít ráda The Big Bang Theory a teď, byť už jsem to dokoukala, na tom úplně visím… :-) .. Jinak specifické seriály já můžu, některé jsou tak specifické, že když jsem je některým lidem ukázala, tak jen prudce nechápali.. :naughty: Takže myslím, že v tvých doporučeních se vyžiju :-))

Jinak rozumím, jak to vidíš, ohledně toho „Nematlat svým bahnem ostatní“, ale já bych řekla, že to má své různé úrovně. Podle mě nikdy není špatné vyjádřit, co si člověk myslí… to matlání nastává podle mě, až když člověk neodhadne nějakou hranici toho, kdy už se moc opakuje a ostatní už to nemohou vystát… což by se tady ale podle mě asi taky jen tak nestalo… zkrátka a dobře, asi je nejlepší najít nějakou zlatou střední cestu mezi absolutním mlčením a přílišným mluvením… ale samozřejmě, všechno nakonec sejde na osobním soudu a náladě člověka, se o své „bahno“ dělit :-)

Já jsem se ještě zcela nerozhodla, co u mě zatím pro nové album vede, jelikož kromě Elle me dit jsem ty písničky většinou, musím se přiznat, ještě neposlouchala… :blush-anim-cl: Všechny mám samozřejmě poslechlý minimálně dvakrát, ale snažím se je neposlouchat pravidelně, protože… nevím… asi chci, aby to na mě všechno nějak vyskočilo, až vyjde samotné album… A tak už si ani pořádně nepamatuju, jak Karen či Under water zní.. :shocked: … A já právě doufám, že se Maestro vytáhne s obřími klenoty! :)

 

Hm, hm, hm, koukám, že jsi byla (a vlastně možná i já) dostatečně dlouho mimo fórum, aby ti unikly některé novinky z (například) mého osobního života :naughty: … Zkrátka, já teď čínštinu studuju na VŠ… společně s angličtinou, tedy. Takže záměr je jasný, poznat tu zemi (samozřejmě tím, že tam budeš měsíc, a ke všemu na jednom místě, a ke všemu v Pekingu, kterej je ta „nejdivnější“ Čína, co můžeš najít, ti to nezaručí… ale alespoň dostaneš představu.), trochu pocvičit mou zatím prakticky neexistující schopnost mluvit.. Eh, koukám, že jsem rovnou odpověděla i na otázku, kde jsem byla… v Pekingu tedy, který jsem až na jeden výjezd na Zeď neopustila… a byla jsem na mezinárodní letní škole. (Kdo mi to sponzoroval… zčásti ti, se kterými žiju, zčásti naše drahé ministerstvo :-) Cena nebyla asi taková, jakou si ji představuješ. :)) … No, jinak musím říct, že chápu, o čem mluvíš, ale tohle je na delší, mimointernetovou debatu. Víš, ono je třeba se na to dívat z jiné stránky taky… já musela nějak zkombinovat touhu jít na školu, která mě bude bavit, s nějakým potenciálním využitím do budoucnosti… takže anglistka je prostě čistě srdcová záležitost, jenže co s tím potom? Učit na střední škole? Ne, díky… takže jsem k tomu přibrala čínštinu. Nic jsem o té zemi nevěděla, kromě „ahoj“ jsem neuměla říct jediné slovo, věděla jsem, že je tam kdesi Peking, Šanghaj, Velká zeď, že rádi nudle.. a tím to haslo. Postupně se učím tomu jazyku tedy nějak přicházet na kloub a na chuť, stejně jako tamější kultuře… člověk si prostě najde věci, proč to tam mít rád… Ale jak říkám… o tom hodíme řeč, až se zase uvidíme, a já doufám, že se uvidíme :wink2:

 

Jinak procestovat Británii chci ještě taky, i když jsem jistou část už zvládla, ale pořád mi toho hooodně chybí.. :-) … já moc doufám, že ti to na příští rok vyjde, snad to budeš moct zařídit co nejdřív, slyšela jsem, že ubytování v Londýně je už teďka hooooodně mastné… budu moc držet palce :thumb_yello: Pak ti kdyžtak poradím nějaká zajímavá místa, kam zajít, kde jsi třeba ještě nebyla… :-))

Co se reklamy týče, neviděla jsem, aspoň se tímto jednou a provždy dokazuje mé tvrzení, že na telku fakt nekoukám… ale jestli na něj narazím, určitě si vzpomenu :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy