Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

iiiiii!! can't wait!

EDIT: Ty! no ja zawiedziona jestem, myslalam ze sie pobrechtam a Ty nawet za duzego obciachu nie zrobilas! Sara ma konkurencje :biggrin2: no i Ci zazdroszcze, masz takie nieirytujacy glos jak spiewasz

yyyyy no właśnie doświadczyłas wersji z chrypą... to JEST wersja do brechtania....albo poczekaj podeślę ci HE wersję do brechtania :roftl:

 

no jak nie jak tak, trzeci raz slucham! :naughty:

EDIT: zobacz edita poprzedniego

yyyyy ty chcesz sobie słuch popsuć...? poczekaj na coś lepszego xD

Link to comment
Share on other sites

yyyyy no właśnie doświadczyłas wersji z chrypą... to JEST wersja do brechtania....albo poczekaj podeślę ci HE wersję do brechtania :roftl:

 

 

yyyyy ty chcesz sobie słuch popsuć...? poczekaj na coś lepszego xD

 

THERE'S MORE??????? GIMMIE!!!!!!

uwielbiam jak akcentujesz 'whore' w pierwszej zwrotce :roftl:

w HE trzeba wyciagac, juz sie ciesze!! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

THERE'S MORE??????? GIMMIE!!!!!!

uwielbiam jak akcentujesz 'whore' w pierwszej zwrotce :roftl:

w HE trzeba wyciagac, juz sie ciesze!! :biggrin2:

 

hahah słychać to whore? własnie specjalnie to ZAWSZE robię... xD tak samo robi Martin...tylko on jeszcze wtedy wykonuje znaczący gest biodrami :roftl:

 

EDIT HE musze skonwertować ;) musisz poczekac sek

Link to comment
Share on other sites

hahah słychać to whore? własnie specjalnie to ZAWSZE robię... xD tak samo robi Martin...tylko on jeszcze wtedy wykonuje znaczący gest biodrami :roftl:

 

EDIT HE musze skonwertować ;) musisz poczekac sek

 

hehe, ja tez, i wtedy ludzie pytaja czemu zmieniam slowa jak tam nie slychac whore.. hmm, musze zobaczyc ten znaczacy gest :roftl:

 

czekam, nigdzie nie ide, end aaaaaaaj fil ez if am łejstin, czekam na to 'aaaaj' :roftl:

Link to comment
Share on other sites

hehe, ja tez, i wtedy ludzie pytaja czemu zmieniam slowa jak tam nie slychac whore.. hmm, musze zobaczyc ten znaczacy gest :roftl:

 

czekam, nigdzie nie ide, end aaaaaaaj fil ez if am łejstin, czekam na to 'aaaaj' :roftl:

 

hehe jak nie słychać WHORE jak słychać :wink2: a co do Martina i jego gestu to np tutaj... szlenstwo Martina na scenie

uwielbiam to wideo...pokazuje jak bardzo zryty umysł ma Martin :roftl:

 

EDIT

mail juz poszedl... a o aaaaaaaj nie masz sie co martwic....gorzej jest pozniej xD

Link to comment
Share on other sites

hehe jak nie słychać WHORE jak słychać :wink2: a co do Martina i jego gestu to np tutaj... szlenstwo Martina na scenie

uwielbiam to wideo...pokazuje jak bardzo zryty umysł ma Martin :roftl:

 

EDIT

mail juz poszedl... a o aaaaaaaj nie masz sie co martwic....gorzej jest pozniej xD

 

eeehehehehe, jakby to powiedzial jeden z wielkich myslicieli:

that is, that is mad, how did that happen? that's crazy!

ale wiesz, to jest piekne jak sie tak wczuwasz, widac ile ta muzyka dla Ciebie znaczy :roftl: :roftl: blagam, nagraj cala plyte! :punk:

Link to comment
Share on other sites

eeehehehehe, jakby to powiedzial jeden z wielkich myslicieli:

that is, that is mad, how did that happen? that's crazy!

ale wiesz, to jest piekne jak sie tak wczuwasz, widac ile ta muzyka dla Ciebie znaczy :roftl: :roftl: blagam, nagraj cala plyte! :punk:

 

HAHAHA nooo najbardziej widać to na tym brechu w samym środku piosenki xD :roftl: a obejrzałaś szalejącego Martina?

Link to comment
Share on other sites

HAHAHA nooo najbardziej widać to na tym brechu w samym środku piosenki xD :roftl: a obejrzałaś szalejącego Martina?

 

no ten brecht to byl wybitnie nieprofesjonalny!

sama nie wierze, ale juz widzialam tego Martina, musialas go juz wczesniej pokazywac :naughty: uwielbiam te skoki na balonie :roftl:

Link to comment
Share on other sites

no ten brecht to byl wybitnie nieprofesjonalny!

sama nie wierze, ale juz widzialam tego Martina, musialas go juz wczesniej pokazywac :naughty: uwielbiam te skoki na balonie :roftl:

 

no tak...shame on me.... :roftl: mam tego w cholere na dysku... musze sie wreszcie wziac do kupy i z zewnetrznym mikrofonem nagrac... bo z tym wbudowanym to kiszka :thumbdown:

 

a ten filmik z Martinem chyba faktycznie juz pokazywalam :roftl: on jest nieziemski... a ja lubie to jak balona głaszcze i na koniec jak robi aniolka w konfetti... no i te skoki na balonie tez...jak sie Mika z niego brechta :naughty:

Link to comment
Share on other sites

no tak...shame on me.... :roftl: mam tego w cholere na dysku... musze sie wreszcie wziac do kupy i z zewnetrznym mikrofonem nagrac... bo z tym wbudowanym to kiszka :thumbdown:

 

a ten filmik z Martinem chyba faktycznie juz pokazywalam :roftl: on jest nieziemski... a ja lubie to jak balona głaszcze i na koniec jak robi aniolka w konfetti... no i te skoki na balonie tez...jak sie Mika z niego brechta :naughty:

 

cos ci wyslalam... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

hehe jak nie słychać WHORE jak słychać :wink2: a co do Martina i jego gestu to np tutaj... szlenstwo Martina na scenie

uwielbiam to wideo...pokazuje jak bardzo zryty umysł ma Martin :roftl:

hahaha trochę Martinowi odbiło na scenie, ale za to Go przecież lubimy :naughty:

 

aga, Sarge ale pojechałyście z postami, może jednak uda nam się stworzyć part 2 przed końcem tego roku :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy