Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

Pssst, ma samo jos Anu da ubedim da proba malo tog mog "specijaliteta" i pridruzice nam se i ona! Al ti me bojkotujes Dragana! Saradjuj!!! :thumb_yello:

 

Ana bre probaj...šta te košta...:wink2:

Veoma je Mikastično...:thumb_yello:

Jel sam ubedljiva?:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Probat cu...ali imam jedan uvjet...ne smije sadržovati mesa.:mf_rosetinted:

 

Hm...recimo da ni jedna zivotinja nije stradala da bih ja napravila svoj specijalitet...samo cu to reci!:bleh:

 

(ljude ne racunamo u zivotinje, zar ne?):mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Hm...recimo da ni jedna zivotinja nije stradala da bih ja napravila svoj specijalitet...samo cu to reci!:bleh:

 

(ljude ne racunamo u zivotinje, zar ne?):mf_rosetinted:

 

Mah, znaš kako je...ljudi mogu biti vece zivotnije kao zivotinje ponekad.:mf_rosetinted:

 

Saliiiiim se!!! (Dragana, ni reci!!!) Salim se samo, Ana...ta lobanja sto viri iz lonca, to je samo....ma dekoracija samooooooooo!!! :biggrin2:

 

Lobanja za dekoraciju!:thumb_yello: Zvuči vrlo primamljivo.:naughty: Koga si žrtvovala?:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ufff...ja i moj dugačak jezik! Previše pričam! Sad će mi se Mika uplašiti!

 

Mikooo, nisu svi moji bivši tako završili! Časna reč! Evo, ako nas dvoje ikad budemo zajedno, ja svečano obećavam...pred svedocima...da nikad nećeš završiti u loncu!

Link to comment
Share on other sites

Ufff...ja i moj dugačak jezik! Previše pričam! Sad će mi se Mika uplašiti!

 

Mikooo, nisu svi moji bivši tako završili! Časna reč! Evo, ako nas dvoje ikad budemo zajedno, ja svečano obećavam...pred svedocima...da nikad nećeš završiti u loncu!

 

:lmfao::lmao::lmfao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Ufff...ja i moj dugačak jezik! Previše pričam! Sad će mi se Mika uplašiti!

 

Mikooo, nisu svi moji bivši tako završili! Časna reč! Evo, ako nas dvoje ikad budemo zajedno, ja svečano obećavam...pred svedocima...da nikad nećeš završiti u loncu!

 

E da! Još nešto treba da znaš! Lepša sam u prirodi...nego na onoj slici pored lonca! Tu nemam šminku, a i Dragan je slikala...a ona je amater!!! :wink2: :wink2: :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Odoh ja da spavam da i ja ne završim u loncu!:shocked:

Laku noć!

 

Uplašila sam se!:shocked:

 

Vidi sada...ode nam Dragana! Samo se nadam da neće imati nikavkih nocnih mora.:bleh: Bez brige...ako budeš dobra Ivona te neće skuvati.:naughty:

 

E da! Još nešto treba da znaš! Lepša sam u prirodi...nego na onoj slici pored lonca! Tu nemam šminku, a i Dragan je slikala...a ona je amater!!! :wink2: :wink2:

 

:lmfao:

Link to comment
Share on other sites

Chao! Ja sam new Mika fan, danas sam otkrila ovaj thread. Nadam se da nechete mi se smejati zoshto ne znam bash najbolje da pricham srpski, iz makedonija sam. :biggrin2: Aj podobro da pricham makedonski, oti vaka glupo se osekjam! :biggrin2: :biggrin2:

Kazhete mi dali ima nekoj od mk??

Link to comment
Share on other sites

Chao! Ja sam new Mika fan, danas sam otkrila ovaj thread. Nadam se da nechete mi se smejati zoshto ne znam bash najbolje da pricham srpski, iz makedonija sam. :biggrin2: Aj podobro da pricham makedonski, oti vaka glupo se osekjam! :biggrin2: :biggrin2:

Kazhete mi dali ima nekoj od mk??

 

Hej!

 

Prvo- dobrodošla!:welcomeani:

Nadam se da češ razumijeti moj srpski (ja sam inače iz Slovenije;)), možeš da pričaš makedonski...ako čitam lagano mogu razumijeti.

Ali ne znam ima li koga od MK.

Link to comment
Share on other sites

Chao! Ja sam new Mika fan, danas sam otkrila ovaj thread. Nadam se da nechete mi se smejati zoshto ne znam bash najbolje da pricham srpski, iz makedonija sam. :biggrin2: Aj podobro da pricham makedonski, oti vaka glupo se osekjam! :biggrin2: :biggrin2:

Kazhete mi dali ima nekoj od mk??

 

E pa dobro ti nama došla! Ja se samo nadam da se ti nećes smejati, kad vidiš šta smo mi ovde sve pisale i lupetale! :biggrin2:

Super pričaš srpski, ali ako ti je lakše slobodno pričaj makedonski...Ana je ovde naš dežurni poliglota, koji će sve da nam prevodi!:bleh:

 

P.S. Super mi je sta si napisala pod 'location'! In the middle of nowhere!

Dragana, mogle bismo i ti i ja to da napisemo! Mislim da to sve govori!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy