Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Evo nas!!! :blush-anim-cl:

 

A nemojte sada ignorirati ovaj thread! ;)

 

Razpišite se!!!!! :thumb_yello: Pa da vidim koliko nas ima! :wink2:

 

of course i didn't understand a word..but, if you can gather here ppl from ALL ex-yugoslavia, without caring about racial, religion and political differences...oh well...it will be wonderful!!!

 

Mika, if you can do this...you 'll rule the world! ppl gathering in yr name in peace!!! i suffered all yr wars from Italy, you see, and felt so unable to help!

 

have fun here!!!

Link to comment
Share on other sites

Hey, Robertina!!!

 

Yes, I really do believe that Mika can unite people, not only from the ex-Yugoslavian countries, but from all over the world!!

 

It is up to every individual how they feel and think of the past and current situations, but I don't bear any grudge and I truly believe that there are many people from this region who share similar thoughts and feelings! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Evo nas!!! :blush-anim-cl:

 

A nemojte sada ignorirati ovaj thread! ;)

 

Razpišite se!!!!! :thumb_yello: Pa da vidim koliko nas ima! :wink2:

 

Bok :thumb_yello: Drago mi je da se barem tu mogu zaboraviti predrasude

Link to comment
Share on other sites

Bok :thumb_yello: Drago mi je da se barem tu mogu zaboraviti predrasude

 

Pa nekdje mora postojati i ovakvo mjesto! :)

 

Nadam se, da čete me razumijeti, jer ne znam baÅ¡ dobro hrvatski i budem ponekad pisala malo "čudno"...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Oh kak fajn, da se lahko malo v domačem jeziku razpiÅ¡em.:biggrin2::bleh:

Saj bo malo miksa-malo vsakega jezika, se bomo že sporazumeli:D

 

And it's true, Mika can unite the whole world. He's just the best.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Oj!

 

Ja, maÅ¡ prav!! Se bomo razumeli, če se bomo le hotli! :wink2:

Drugače pa prav paÅ¡e, ja, ne preveč razmiÅ¡ljat, če je katera beseda res najbolj primerna!! :biggrin2:

 

In, kako si kaj? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Hm, ne vem Å¡e, me mika!!!! Hehe, Mika me mika!! :naughty::wink2:

Če bom naÅ¡la kako delo poleti, pol se zna nardit, ja!

 

Ti pa greÅ¡, a ne? Že komaj čakaÅ¡, a? ;)

 

Ja, tale forum te lahk prav obsede!!!! Mene sicer full dolg ni blo tu, zdej pa kr pogosto pokukam kaj je novega... Ne morem brez!!!!

Link to comment
Share on other sites

WOOOHOOOOOOO :D

 

ExYU :thumb_yello:

 

da li smo vec imali Ex-YU Thread il' ne???

 

i molim te - pricajte na srpsko-hrvatsokm!!! Mnogo Srba, Hrvata, Makedonaca, Bosanaca i Crnagoraca ne razumeju slovenacki, al' sve moze da govore srpski/hrvatski!!!

 

hvala ;):bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ok, nema problema! Izvini, BennieMK!!! :wink2:

Ali nadam se, da čete i vi razumijeti, da ja nisam baÅ¡ najbolja u hrvatskom... Pa najvažnije, da se zna o čemu se priča, jel? :biggrin2:

 

Pa neznam da bi več imali ovakav thread... Ako več nekdje postoji, onda se ispričavam!!! :blush-anim-cl:

 

I, kako ste mi? ;)

Link to comment
Share on other sites

Freya- ja jaz grem in res že komaj čakam! Uh bi blo super, če bi ti tud Å¡la, ker trenutno sem naÅ¡la samo enega kolega, ki je pripravljen it pa ta Å¡e ne ve točno kak huda je moja obsedenost.:naughty: Upam, da ne bo preveč Å¡okiran.:roftl:

 

Ja Mika me mika.:blush-anim-cl::naughty:

 

Saj sem te že pogreÅ¡ala veÅ¡, te res ni blo kaj dosti gor. Je pa to en tak ogromen forum, da mu včasih kr težko slediÅ¡.

 

BennieMK-Ok, se bom potrudla kaj napisat v srbo-hrvaÅ¡čini, ampak ne me obesit, če bo kaj napak.:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Ja, jz bom še stopla v akcijo in poskusla sestrično prepričat, k jo tud mika Mika... :thumb_yello: Sej se da dobit karta tud sam za en dan, ne?

 

Edit: Ja, da ne boš misla, da jz nism pogrešala nobenga od tu! ;)

Link to comment
Share on other sites

BennieMK-Ok, se bom potrudla kaj napisat v srbo-hrvaščini, ampak ne me obesit, če bo kaj napak.:biggrin2:

 

Zakaj imamo Ex-YU Thread ce boste napisale samo v slovenscini??

 

Mislim da potrebujemo Thread Slovenscine, Thread Srbscine/Hrvascine in Thread Makedonscine.

Link to comment
Share on other sites

Zakaj imamo Ex-YU Thread ce boste napisale samo v slovenscini??

 

Mislim da potrebujemo Thread Slovenscine, Thread Srbscine/Hrvascine in Thread Makedonscine.

 

Zato, ker sva s Freyo Slovenki in se pač meniva v najinem jeziku. A je to res tak problem?:blink:

Navsezadnje je bila SLO tudi del bivše Juge in tako je bil tud naš jezik.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ok, hvala ti Ana, pogledat ču!

 

Za sve koji nisu razumijeli, govorile smo o Sziget festivalu i o tom ako se može kupiti karta samo za jedan dan... :blush-anim-cl:

 

Edit: Pa nema problema!!!! Možemo mi pričati na hrvatskom!! Budemo se još naučile tako! :)

Link to comment
Share on other sites

Ok, nema problema!

Možemo pričati na srbskom/hrvatskom,...Ali stvarno-izvinjavam se za sve Å¡to ne bude u redu.:blush-anim-cl:

 

lol nema na cemu - UVEK ima greske kad govorim srpski :roftl: al' ima ovde samo malo broj jugoslovenaca :biggrin2::mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy