Jump to content

The Romanian Thread


crina

Recommended Posts

Adda... Keep the faith! Nu se stie niciodata, crede-ma ca mi s-au intamplat lucruri la care nici macar nu visam. :) Mai ales atunci cand iti doresti ceva cu adevarat si crezi ca este posibil!

 

Eu o sa ies cu prietenele mele in club haha (doar una dintre ele este fan Mika). Intai o sa mergem la o prajiturica si apoi la dans. Ma gandeam sa fac si un video pentru el cu ce o sa facem maine. :wub2:

 

sounds great :das: have fun! :wub2:

si sa nu uiti sa ne arati si noua video-ul daca iese ceva:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

you're welcome :huglove:

 

 

buna asta.:mf_rosetinted:

 

 

stiu:mf_rosetinted:

 

*isi da jos ochelarii*

 

*se uita la ei cu o sprinceana ridicata*

 

*un "hm" apreciativ*

 

Imi plac ochelarii astia.

 

*puts 'em back*

 

:mf_rosetinted:

 

Adda... Keep the faith! Nu se stie niciodata, crede-ma ca mi s-au intamplat lucruri la care nici macar nu visam. :) Mai ales atunci cand iti doresti ceva cu adevarat si crezi ca este posibil!

 

Eu o sa ies cu prietenele mele in club haha (doar una dintre ele este fan Mika). Intai o sa mergem la o prajiturica si apoi la dans. Ma gandeam sa fac si un video pentru el cu ce o sa facem maine. :wub2:

 

Multumesc mult! :huglove:

 

 

Have fun!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

 

 

stiu:mf_rosetinted:

 

*isi da jos ochelarii*

 

*se uita la ei cu o sprinceana ridicata*

 

*un "hm" apreciativ*

 

Imi plac ochelarii astia.

 

*puts 'em back*

 

:mf_rosetinted:

 

 

 

ce ne-am face fara smiley-ul asta? ...

 

 

simt ca e o parte din mine:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Programul meu special de maine va include vreo 4 ore de singuratate acasa in care voi petrece cu castile la maxim sau, daca il vor da la tv, cu tv-ul la maxim...

 

In cazul in care vestea ajunge mai departe la altcineva din casa (aka la fratelo), includem un mini-partay dimineata la care va participa tot cartierul :mf_rosetinted: (nu degeaba am 4 boxe mari acasa... pacat ca nu-s conectate la calculatorul meu :lmfao:)

Link to comment
Share on other sites

multumesc mult dragele mele de urari :group_hug:...din pacate n-o sa petrec prea placut ziua mea pt k sunt departe de cei dragi, o sa fiu la munca pe meleaguri straine :sneaky2:...dar voi fi pe aici cu voi :wub2:...imi iau eu revansa insa pe 19 august, la show :biggrin2:, unde o sa imi fac de cap, in sens bun, bineinteles :teehee:

Link to comment
Share on other sites

si eu as vrea sa vad acel desen ...imi place tare cum desenezi:thumb_yello:...you really have a gift dear :wub2:...keep up the good workwith :wink2:

 

aw thank you very much! :blush-anim-cl: *shrug* I will do my best! :huglove:

Link to comment
Share on other sites

multumesc mult dragele mele de urari :group_hug:...din pacate n-o sa petrec prea placut ziua mea pt k sunt departe de cei dragi, o sa fiu la munca pe meleaguri straine :sneaky2:...dar voi fi pe aici cu voi :wub2:...imi iau eu revansa insa pe 19 august, la show :biggrin2:, unde o sa imi fac de cap, in sens bun, bineinteles :teehee:

 

now that's one hell of a birthday present :punk:

spune-i sa-ti cante "happy birthday" :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

okay girls,e trecut de 12 la noi. so...:mf_rosetinted:

 

 

HAPPY BIRTHDAY MIKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :wub2::wub2::wub2:

 

12:04 Gee I'm late

 

Yeah Happy Fabby Birthday MIKA! :wub2: and cheers :cheers: everybody here!:group_hug: cuz this is all what Mika's Birthday is about for us :huglove:

 

*prepares to write a proper hb wish on twitteh *

Link to comment
Share on other sites

Happy Birthday, Mika! :wub2: I hope you have a blast today! Thank you for being here for me through your music all these years.. and thank you for the chance of meeting in person so many wonderful and dedicated people - your fans.

 

Cum era? Cine se aseamana, se aduna.. :biggrin2::teehee:

 

This one goes out for you! :cheers::huglove::gathering::partytime2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy