Jump to content

The Romanian Thread


crina

Recommended Posts

cel putin te-a onorat cu un CD cu Inna:dance_man: de care sigur te vei bucura :glasses3:

 

 

De aia e bine s-o cumparam!:aah: dar heeei, poate e vb de septembrie de anu viitor:mf_rosetinted:

 

 

right :roftl:

Mai, drept sa spun, nu mi-a dat CD cu Inna :groovy: Am fost dezamagita la inceput, dar mi-a trecut acum.. :roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LMFAOOOO :lmfa o:

*joins to LMFAO together* :roftl:

 

right :ro ftl:

Mai, drept sa spun, nu mi-a dat CD cu Inna :gro ovy: Am fost dezamagita la inceput, dar mi-a trecut acum.. :ro ftl:

oh da, desigur si eu as fi fost dezamagita :annoyed_h4h: si chiar as fi suferit :crybaby: deci inteleg prin ce ai trecut si sa stii ca te sustin:naughty:

 

nu...nu...NU TI-A DAT CD CU INNA? :tear s: i'm speechless.

blasfemie! cum au putut...:tear s:

[...]

NOT!:roftl:

Eu m-am RUGAT:bash::bonk::chair::poke: de ei sa-mi dea fara INNA:shocked::boxed: asa ca Cherisse ... Esti sigura ca e din Septembrie?

 

 

:kachinga:

 

 

EDIT: cei care au citit articolul din BRAVO despre Sziget: oare la ce se refera prin elemente 3D pe scena? La gonflabile&co? [pentru cei care nu au citit inca si sunt interesati pm me]

Edited by adda
Link to comment
Share on other sites

 

EDIT: cei care au citit articolul din BRAVO despre Sziget: oare la ce se refera prin elemente 3D pe scena? La gonflabile&co? [pentru cei care nu au citit inca si sunt interesati pm me]

 

buna intrebare. si eu ma gandeam. faza e ca nu mai tin minte decorul de la Sziget... :dunno: poate se refereau la copacii aia de o parte si de alta a scenei sau screen-ul din spate ce proiecteaza imagini? :blink: nici nu ma pricep la chestii 3D:naughty:

Link to comment
Share on other sites

buna intrebare. si eu ma gandeam. faza e ca nu mai tin minte decorul de la Sziget... :dunno: poate se refereau la copacii aia de o parte si de alta a scenei sau screen-ul din spate ce proiecteaza imagini? :blink: nici nu ma pricep la chestii 3D:naughty:

 

Ai dreptate. Nici eu:teehee:, dar Nu cred ca ai nevoie sa te pricepi ca sa spui ca ceva e 3D. Dupa ei si daca punea un magar pe scena era "element 3D" :roftl: - si nu Ma refer ca bietul animal e plat sau nu ci pur simplu la exprimarea lor. Dar hei, ne-au dat sau nu poster:glasses3: cu Mika:wub2:

Link to comment
Share on other sites

*joins to LMFAO together* :rof tl:

 

 

oh da, desigur si eu as fi fost dezamagita :annoyed_h4h: si chiar as fi suferit :crybaby: deci inteleg prin ce ai trecut si sa stii ca te sustin:naughty:

 

 

Eu m-am RUGAT:ba sh::bo nk::ch air::poke: de ei sa-mi dea fara INNA:shocked::boxed: asa ca Cherisse ... Esti sigura ca e din Septembrie?

 

 

:kachinga:

 

 

EDIT: cei care au citit articolul din BRAVO despre Sziget: oare la ce se refera prin elemente 3D pe scena? La gonflabile&co? [pentru cei care nu au citit inca si sunt interesati pm me]

 

Cred ca, la cat de profesionali sunt cei care scriu in Bravo, au vrut sa se refere la elementele 3D din show-ul celor de la Muse :teehee: stiti voi, luminile alea ciudate si norii care par sa se vada prin ele... a fost World Stage cu Muse acum cateva zile si au avut chestiile astea integrate in show, probabil asa a fost si la Sziget :dunno:

Link to comment
Share on other sites

Cred ca, la cat de profesionali sunt cei care scriu in Bravo, au vrut sa se refere la elementele 3D din show-ul celor de la Muse :teehee: stiti voi, luminile alea ciudate si norii care par sa se vada prin ele... a fost World Stage cu Muse acum cateva zile si au avut chestiile astea integrate in show, probabil asa a fost si la Sziget :dunno:

 

your gif !!! :wub2:

 

offtopic,il stiti pe Mircea Badea,nu? bineinteles ca il stiti. eu una ii urmaresc emisiunile destul de des. astazi mi-am amintit ca daca a fost o editie speciala Jurnalul National cu cd atunci chiar dupa gig in 27 iulie si cum M.Badea analizeaza fiecare ziar,probabil ar fi zis cateva cuvinte si despre respectiva editie.si nu m-am inselat.

 

http://ingurapresei.antena1.ro/emisiuni/In-gura-presei_1244.html

 

vorbeste despre Mika de la 33:11 incolo. Parca mi-am schimbat parerea despre el:boxed:

Link to comment
Share on other sites

your gif !!! :wub2:

 

offtopic,il stiti pe Mircea Badea,nu? bineinteles ca il stiti. eu una ii urmaresc emisiunile destul de des. astazi mi-am amintit ca daca a fost o editie speciala Jurnalul National cu cd atunci chiar dupa gig in 27 iulie si cum M.Badea analizeaza fiecare ziar,probabil ar fi zis cateva cuvinte si despre respectiva editie.si nu m-am inselat.

 

http://ingurapresei.antena1.ro/emisiuni/In-gura-presei_1244.html

 

vorbeste despre Mika de la 33:11 incolo. Parca mi-am schimbat parerea despre el:boxed:

 

uhm..

 

eu nu am avut nici o parere despre el pana acum si prefer sa nu am nici in continuare :roftl:

Link to comment
Share on other sites

eu vreau sa merg...doar ca nu m-as duce singura ...

 

Salut si bine ai venit aici! :naughty:

Portugalia e cam departe, nu stiu daca se incumeta cineva de la noi sa mearga pana acolo, mai ales ca majoritatea suntem la scoala/universitate atunci... dar posibilitatea nu e exclusa!

 

Asa, si app... nimeni in afara de Cherisse si de mine nu mai participa la Yearbook? :tears: pe 1 octombrie e deadline-ul deja... (nu ca eu m-as fi pus sa scriu... trebuie sa ma apuc zilele astea pana nu uit :blink:)

Link to comment
Share on other sites

Salut si bine ai venit aici! :naughty:

Portugalia e cam departe, nu stiu daca se incumeta cineva sa mearga pana acolo, mai ales ca majoritatea suntem la scoala/universitate atunci... dar posibilitatea nu e exclusa!

 

Asa, si app... nimeni in afara de Cherisse si de mine nu mai participa la Yearbook? :tears: pe 1 octombrie e deadline-ul deja... (nu ca eu m-as fi pus sa scriu... trebuie sa ma apuc zilele astea pana nu uit :blink:)

 

Corect.. go and sign up! :mf_rosetinted:

 

Si in legatura cu concertul, nici nu am auzit multe lucruri pozitive. Gen.. lots of space, lots of drunk people and lots of food :roftl: Now.. nici nu stiu ce sa cred, dar oricum, e cam exclus sa merg. School and others.. mai bine ne pastram pentru un concert adevarat :naughty: cine stie.. poate o sa faca ceva in perioada sarbatorilor prin Londra or something :teehee:

Link to comment
Share on other sites

your gif !!! :wub2:

 

offtopic,il stiti pe Mircea Badea,nu? bineinteles ca il stiti. eu una ii urmaresc emisiunile destul de des. astazi mi-am amintit ca daca a fost o editie speciala Jurnalul National cu cd atunci chiar dupa gig in 27 iulie si cum M.Badea analizeaza fiecare ziar,probabil ar fi zis cateva cuvinte si despre respectiva editie.si nu m-am inselat.

 

http://ingurapresei.antena1.ro/emisiuni/In-gura-presei_1244.html

 

vorbeste despre Mika de la 33:11 incolo. Parca mi-am schimbat parerea despre el:boxed:

 

si eu ii urmaresc emisiunile si mi-am facut o idee despre el in general oh si crede-ma asta nu o schimba deloc :roftl:

 

sincer now, la ce te asteptai de la el?:mf_rosetinted:

 

 

 

Girls, sunt eu singura care nu a reusit sa reziste mai mult de 13 minute de 'Kick Ass' ?:teehee:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Girls, sunt eu singura care nu a reusit sa reziste mai mult de 13 minute de 'Kick Ass' ?:teehee:

 

I loved it! :roftl: A fost obligatoriu sa rezist pentru ca l-am vazut la cinema, dar foarte bine am facut pentru ca la sfarsit, mi s-a parut brilliant :pinkbow: Uita-te si tu la tot, si la sfarsit o sa iti placa si tie, sunt sigura :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Asa, si app... nimeni in afara de Cherisse si de mine nu mai participa la Yearbook? :tears: pe 1 octombrie e deadline-ul deja... (nu ca eu m-as fi pus sa scriu... trebuie sa ma apuc zilele astea pana nu uit :blink:)

 

 

nu stiu despre ce e vorba, dar m-ar interesa!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

I loved it! :roftl: A fost obligatoriu sa rezist pentru ca l-am vazut la cinema, dar foarte bine am facut pentru ca la sfarsit, mi s-a parut brilliant :pinkbow: Uita-te si tu la tot, si la sfarsit o sa iti placa si tie, sunt sigura :biggrin2:

 

Imi place tot in afara de scenele violente- it's just me:sneaky2: O sa incerc sa ma uit la tot.:biggrin2: - oare la final o fi Mika-Kick Ass?:mf_rosetinted:

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Imi place tot in afara de scenele violente- it's just me:sneaky2: O sa incerc sa ma uit la tot.:biggrin2: - oare la final o fi Mika-Kick Ass?:mf_rosetinted:

 

 

 

Mie ideea de film in sine mi s-a parut super tare, dar except that... :mf_rosetinted: Recunoosc ca am rezistat pana la capat doar su speranta ca apare melodia la un moment dat... Si merita vazut numai pentru ca pe Mika l-a impresionat inr-atat incat sa ii scrie o melodie :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Mie ideea de film in sine mi s-a parut super tare, dar except that... :mf_rosetinted: Recunoosc ca am rezistat pana la capat doar su speranta ca apare melodia la un moment dat... Si merita vazut numai pentru ca pe Mika l-a impresionat inr-atat incat sa ii scrie o melodie :naughty:

 

pacat insa ca melodia e chiar la credits,la sfarsit. ultima din tot filmul. rar mai vad oameni care sa stea la cinema si pentru credits. de aceea sansele sunt *destul* de mici ca el sa fie descoperit prin intermediul filmului :thumbdown:

asta,daca nu cumva descarci filmul de pe internet si te uiti acasa cu prietenii si eventual asistati si la credits poate se mai intampla ceva interesant:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

pacat insa ca melodia e chiar la credits,la sfarsit. ultima din tot filmul. rar mai vad oameni care sa stea la cinema si pentru credits. de aceea sansele sunt *destul* de mici ca el sa fie descoperit prin intermediul filmului :thumbdown:

asta,daca nu cumva descarci filmul de pe internet si te uiti acasa cu prietenii si eventual asistati si la credits poate se mai intampla ceva interesant:mf_rosetinted:

 

Asta e un motiv in plus pentru care m-a enervat filmul... Adica, wtf?? MIKAAA iti dedica o mel si tu nici nu o pui in valoare? :mf_rosetinted:

P.S.: Daca nu imi spuneai, nici nu stiam ca e la finalul creditsurilor... :aah:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy