Jump to content

The Romanian Thread


crina

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dar merg in Februarie din nou nici o problema !!!!!:wink2:

 

Nu ma iei si pe mine?! :bleh:

 

Am reusit sa-i dau lui John,manager -ul lui !

 

Asta e foarte bine! Totusi speram sa vad o poza cu Mika uitandu-se la tricoul tau... Nu de alta, dar is curioasa ce intelegi tu prin "un smiley care e mai pervers"...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Sigur ca vrem!

Daca se poate, desigur...:biggrin2:

 

Stii cum zicea Mika referitor la fani: "Cu cat mai ciudati cu atat mai bine!"

 

da...aia ciudati e interesant sa te uiti la ei,dupa care bagi retragere subtila :roftl:

asa face si el,numa ca unii fani au ei realitatea lor in care mika e prietenu lor cel mai bun

 

 

pai m-am reapucat de ceea ce faceam mai demult,si anume,scris (musica,ca la debitari ma plictisesc :roftl: )desenat,design,cusut,fabricat,chestii de genu

Link to comment
Share on other sites

Nu ma iei si pe mine?! :bleh:

 

 

 

Asta e foarte bine! Totusi speram sa vad o poza cu Mika uitandu-se la tricoul tau... Nu de alta, dar is curioasa ce intelegi tu prin "un smiley care e mai pervers"...:naughty:

 

Ba da dar iti trebuie bilet !

 

Si eu dar nu arata prea bine cand o fata i-a dat cartea facuta de noi :boxed:

Link to comment
Share on other sites

pai m-am reapucat de ceea ce faceam mai demult,si anume,scris (musica,ca la debitari ma plictisesc :roftl: )desenat,design,cusut,fabricat,chestii de genu

 

Super fain! Nu stiam ca te pricepi la atat de multe lucruri.

Link to comment
Share on other sites

Super fain! Nu stiam ca te pricepi la atat de multe lucruri.

 

Initial vroiam sa dau le design,da am zis ca la noi si asa e in urma toata chestia creativa

Adica sunt putin ramasi prin erele melancolice ,si ce e nou,de fapt e o copie mai smechera

 

tot mai bine unde sunt acum la faculta :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Initial vroiam sa dau le design,da am zis ca la noi si asa e in urma toata chestia creativa

Adica sunt putin ramasi prin erele melancolice ,si ce e nou,de fapt e o copie mai smechera

 

tot mai bine unde sunt acum la faculta :naughty:

 

La ce facultate spuneai ca esti?

Daca imi amintesc bine, ceva legat de relatii publice?

Link to comment
Share on other sites

Fain! Canti bine! Imi place vocea ta.

 

Pot doar sa-mi inchipui (si sigur nu se apropie de realitate...) cum e sa poti canta si ce anume simti la un concert de lui Mika!

 

Multumesc !Video -ul e facut de o persoana care a stat langa mine !

 

Wow !!!Eu m-am simtit grozav ,nu am cuvinte ,eu eram atenta numai la el !:biggrin2::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Fain! Canti bine! Imi place vocea ta.

 

Pot doar sa-mi inchipui (si sigur nu se apropie de realitate...) cum e sa poti canta si ce anume simti la un concert de lui Mika!

 

 

paaai...te cam loveste adrenalina

adica nu stiu,eu dupa 30 de secunde din relax deja saream

cantatu vine de la sine

in gerenal nu cant la any Other world,e prea perfect cantecu,si in Munchen la Happy Ending n-am cantat ca era cu gatu varza

Se tot freca la gat si cum in primu rand numa Rose si cu mine cantam am zis ca ma opresc.Mi-a multumit dup-aia ,ca daca primu rand nu face galagie,si restu tac (stie tactica baiatu):bleh:

In videourile mele n-are sens...ca mai tare ma aud eu...si debilu care imi fluiera in spate

 

exemplu: http://myspacetv.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=21864219 :lol3:

Link to comment
Share on other sites

Uau, Ioana, ce timbru vocal frumos ai!

 

Ce mi-a placut sfarsitul! "I prayed for johnny but now johnny prays ... and prays ... and prays..." :roftl: Si ce frumos s-a intors la urma "for me!"

 

 

debilu care imi fluiera in spate

:lmfao: :lmfao: :lmfao:
Link to comment
Share on other sites

Uau, Ioana, ce timbru vocal frumos ai!

 

Ce mi-a placut sfarsitul! "I prayed for johnny but now johnny prays ... and prays ... and prays..." :roftl: Si ce frumos s-a intors la urma "for me!"

 

Multumesc :biggrin2:

 

Partea aia a fost misto de tot :naughty:

Ca ii tot tinea acolo,si am zis faza cu ''they're running out of breath'' si s-a intors cu un ranjet d-ala sanatos si a bagat "for meee" :lol3:

 

In Munchen am zis sa schimb faza si o tineam cu "Kill'em!Kill'eeeeem!" si i-o tinut :roftl: dupa care iar s-a intors spre mine cu ditamai zambetu satisfacut :lol3:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy