Jump to content

Hii to everyone from Czech Republic :)!


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Heyy, hallo, ahoj, shalom, hola, salut, ciao, terve everyone! :)

I'm new in this forum.. and I'm from Czech Republic...

is there anyone else here from this country? :P

... I hope I'll get to know another Mika fans from any country! :)

I first heard about Mika in february (or so) and since then, I'm a huuuuge fan!

On 5 Nov, I'm gonna see Mika live in Berlin :thumb_yello: Can't wait...! Only 11 days left...! ^^

 

Ahoj!! Vitaj v klube, Barunka! (-: Neviem, ci tu je niekto z Ciech, ale sme tu zopar zo Slovenska, ak ti to pomoze..

 

Ja idem zase na koncert v Londyne, neviem sa dockat, 3. decembra.

 

Rebeka

Link to comment
Share on other sites

Ahooj, diky za uvitani! :-)

Prave jsem tady zatim nasla jenom jednu cesku... (teda spis ona si nasla me :-) ) ... ale jsem rada i za ty slovaky tady!! Hned si vas vsechny vyhledam :-) Pro me je cech jako slovak, to je jedno, stejne si vsichni rozumime :-)

do Londyna?? aaaa tak na to se da rict jenom "velka ticha zavist" ... :-) proc zrovna az tam?

Link to comment
Share on other sites

Ahooj, diky za uvitani! :-)

Prave jsem tady zatim nasla jenom jednu cesku... (teda spis ona si nasla me :-) ) ... ale jsem rada i za ty slovaky tady!! Hned si vas vsechny vyhledam :-) Pro me je cech jako slovak, to je jedno, stejne si vsichni rozumime :-)

do Londyna?? aaaa tak na to se da rict jenom "velka ticha zavist" ... :-) proc zrovna az tam?

 

Ahoooj (-:

 

Ten Londyn, neviem, pozrela som si kde vsade bude spievat v najblizsej dobe, a povedala som si, ze pojdem na koncert tam, kde chcem ist inac aj na vylet, a vysiel mi Londyn (-: Uz som tam sice raz bola, ale to bolo davno.. a ty, preco si si vybrala Berlin? Mozno z podobneho dovodu ako ja?

 

Nho, tak zo Slovenska su tu okrem mna Veronca, Kucerka a Doduliena. Su to dve sestry a ich sesternica, zabavne nie? A aky nick ma ta druha ceska?

 

Rebeka

Link to comment
Share on other sites

:-) Ahojda =)

Jojo, já kdybych mohla, tak bych si taky vybrala Londýn.. :-) Problém je v tom, že je mi teprve 16 a to by pro naše asi trochu byl problém.. no dobře, Berlín taky není nejblíž, ale asi je to pro ně lepší, nebo já nevím... ale na Berlín se taky těším, ještě sem tam nebyla.. (v Londýně sice jo, ale tam bych mohla jezdit pořád :-) ) ..

Teda, taková rodina :D A odkad ze Slovenska jste? :) Ja sem z Brna...;) I kdyz jsem puvodne taky Slovenka, z Blavy :P

Ta druhá má nick Terou :-)

Link to comment
Share on other sites

Heyy, hallo, ahoj, shalom, hola, salut, ciao, terve everyone! :)

I'm new in this forum.. and I'm from Czech Republic...

is there anyone else here from this country? :P

... I hope I'll get to know another Mika fans from any country! :)

I first heard about Mika in february (or so) and since then, I'm a huuuuge fan!

On 5 Nov, I'm gonna see Mika live in Berlin :thumb_yello: Can't wait...! Only 11 days left...! ^^

 

Yes, I'm from Czech Republic:naughty:

Welcome:)

Link to comment
Share on other sites

Ze??? Ja bych uplne byla pro, aby sme se znovu spojili... vzdyt si beztak vsichni rozumime a mame na obou stranach rodiny... :) Proste je blbost prechazet hranice, kdyz jedu k babicce, ktera bydli tri kilometry za nima! o.O

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy