Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemoj se!

Svi to ponekad radimo.:bleh:

 

OT: Što za vraga se događa s tim myspace-om???:blink: Nikako ne mogu napraviti da bi ono što imam napisanu u general, movies....bilo bez linkova.:thumbdown::mad:

 

A linkove možeš da brišeš u kodu!:wink2:

Ako mislimo na isto...:blush-anim-cl: Ono ''i ti isto možeš da napraviš layout'' može da se izbriše!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Upppppssssssssssssssssssss!:blush-anim-cl: Nešto mi večeras sporazumevanje ne ide!:blush-anim-cl:

 

Nema problema.

Ako ideš na moj spejs videt ćeš što mislim...ovo što je napisano na modrem ja bih željela da bude na violetni boji. A ne radi....:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Nema problema.

Ako ideš na moj spejs videt ćeš što mislim...ovo što je napisano na modrem ja bih željela da bude na violetni boji. A ne radi....:thumbdown:

 

Gde je sad Ivona?:sneaky2:

 

Pa probaj tamo gde si pravila layout ili idi na ono edit profile pa profile editor...pa onda izabereš neki kontakt table pa ga obrišeš jer su svi grozni i tu biraš koje će ti boje biti slova!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Gde je sad Ivona?:sneaky2:

 

Pa probaj tamo gde si pravila layout ili idi na ono edit profile pa profile editor...pa onda izabereš neki kontakt table pa ga obrišeš jer su svi grozni i tu biraš koje će ti boje biti slova!:wink2:

 

To mena ništa s layoutom. Prije nego sam išla na skijanje sve je radilo normalno ali sad je sve :insane:. Ah, bit će bolje.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

To mena ništa s layoutom. Prije nego sam išla na skijanje sve je radilo normalno ali sad je sve :insane:. Ah, bit će bolje.:naughty:

 

Spejs je počeo da brlja ozbiljno! SAd više niko nije online!:blink:

Link to comment
Share on other sites

Gde je sad Ivona?:sneaky2:

 

Pa probaj tamo gde si pravila layout ili idi na ono edit profile pa profile editor...pa onda izabereš neki kontakt table pa ga obrišeš jer su svi grozni i tu biraš koje će ti boje biti slova!:wink2:

 

Morala sam da restartujem komp...poludeo je...

 

To mena ništa s layoutom. Prije nego sam išla na skijanje sve je radilo normalno ali sad je sve :insane:. Ah, bit će bolje.:naughty:

 

Eto, nema te par dana i već opšte rasulo (a ne ko kad sam ja otišla, niko nije ni primetio da me nema...čak ni myspace:no: )... To da imaš na umu sledeći put kad budeš odlazila!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Eto, nema te par dana i već opšte rasulo (a ne ko kad sam ja otišla, niko nije ni primetio da me nema...čak ni myspace:no: )... To da imaš na umu sledeći put kad budeš odlazila!:bleh:

 

Uh, ja sam VIP.:mf_rosetinted:

:roftl:

 

Bez brige- meni si nedostajala kad si bila na zimovanju.:wink2:icon_31.gif

Link to comment
Share on other sites

Nije crkla, ja je vidim.:wink2:

 

:yay: Samo da ti radi!

 

I ja je sad vidim ali malopre joj nije radila!:wink2: Crko je server pa proradio!:wink2:

 

A tako on mene stalno zeza...jednom nije hteo celo popodne da radi!Počeo je tek u 9 sati uveče!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ah, ništa ne radi....što ako se jednog dana ubudimo i interneta neće više biti???:shocked: :shocked: :shocked:

 

 

 

:naughty:

 

Ana nemoj da baksuziraš...meni 2 dana nije radio myspace na ovom kompu...poludela sam!:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

To je to. :original:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=13032

 

Malo pročitaj i sve će ti biti jasno. Ajde, pridruži se. I Ivona ti isto...i svi vi odvje u našem ex-yu threadu!:thumb_yello:

 

Evo, idem ja sad...moram pročitati još nekoliko stranica HP, sad me baš zanima kako će se završiti.:blush-anim-cl:

 

Lepo spavaj i se čujemo sutra! Sanjaj nešto lepo!

Ćaaaaaaaaooooo!

Link to comment
Share on other sites

Bez brige- meni si nedostajala kad si bila na zimovanju.:wink2:icon_31.gif

 

:flowers2:

 

Ivona crkla ti je slika u potpisu!

 

Znam, stalno mi nestaje...treba da promenim hosting site. Imate neki predlog?

 

To je to.

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=13032

 

Malo pročitaj i sve će ti biti jasno. Ajde, pridruži se. I Ivona ti isto...i svi vi odvje u našem ex-yu threadu

 

Evo, idem ja sad...moram pročitati još nekoliko stranica HP, sad me baš zanima kako će se završiti.

 

 

Evo ja sam se prijavila za mug!:wink2:

 

A šta kažeš...navukla si se na Harija? Znala sam!!!:naughty::wink2: Ja te knjige ne ispuštam iz ruku dok ih ne pročitam....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy