Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Devojke moje odoh ja da se kupam i spremam čas za sutra...čujemo se sutra...lepo spavajte i sanjajte nešto lepo(Miku na primer :naughty: a ja će se snaći sa momkom iz mog sign-a :naughty: -donjeg)

 

Laku noć!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Devojke moje odoh ja da se kupam i spremam čas za sutra...čujemo se sutra...lepo spavajte i sanjajte nešto lepo(Miku na primer :naughty: a ja će se snaći sa momkom iz mog sign-a :naughty: -donjeg)

 

Laku noć!:wink2:

 

Laku noc!Cao Vedrana!:wink2: A idem i ja sad brat me isteruje :thumbdown: Laku noooccc!;)

Link to comment
Share on other sites

Devojke moje odoh ja da se kupam i spremam čas za sutra...čujemo se sutra...lepo spavajte i sanjajte nešto lepo(Miku na primer :naughty: a ja će se snaći sa momkom iz mog sign-a :naughty: -donjeg)

 

Laku noć!:wink2:

 

subotom cas? eh,sta ces...

 

laku noc gasho:wink2: vidimo se sutra...

 

E,Dragana,a zar si ti unkind?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Uffffffffffffff...ja opet,kao i uvek,došla previše kasno...:thumbdown:

Vratila sam se pre pola sata iz grada,bila sam sa drugaricama u Knez Mihailovoj.Bila je neka akcija sniženja od 20% - 30% u svim buticima u Knezu,pa smo malo pazarile...:naughty:

Eeee,žao mi što nema nikoga...dobro,čujemo se valjda sutra..:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

OK, da ti lepo po vrsti odgovorim. Uh, hvala da si mi povedla, samo si jaz tak tega ne bom kupla, ker nimam nobenih postrov na stenah.:biggrin2: Mam samo eno slikico od Mike, ko sem sama nardila okvir pa vse (saj vem, froc do konca sem:naughty: ). Bo ga tak ziher kaka sestrična kupla in pol meni dala poster.:naughty: Kaki pa je? Kira slika je?

 

 

 

Ja, BAJE naj bi dobival neka pisma, kjer bi mu naj folk grozil s smrtjo...ne vem, če je to 100% res, se je tud na forumu debatiralo o tem, vem da da je enkrat bolj na začetku sam rekel, da je dobival neka grozilna pisma. Jaz ne vem kje se na tem svetu najde tak debilni in kretenski folk, ampak maš vse vrste ljudi žal.:thumbdown: Še večja žalost, če gre za njegove ''fane'', ker ne razumem kak lahko nekoga, ki bi ga naj imel rad zasleduješ, mu ne daš dihat, na koncu pa mu še groziš s smrtjo. Za take, ki pa niso fani pa to delajo samo zato, ker jim gre na živce pa samo to- naj si nabavijo življenje, no.

On je rekel nekaj v tem smislu: da mu VSI gnjavijo, da naj pohiti z drugo plato, ampak da se njemu nikamor ne mudi, da si bo vzel čas zanjo in da bo tud ta nova, ravno tak kak je LICM, briljanten hurikan!

 

 

Lepo bodi!!:biggrin2:

haha. učerej mi je iz službe prinesla mami slike od mikata ker sm ji po mejlu poslala da mi jih sprinta. potem pa je v službe prosila sodelavca naj ji na večji format in barvno. tko da sm dubila tri a3 formate full lepga mikata:D. zravn mi je pa ponesreč dau še eno enako sliko mikata. če hočeš ti jo pošlem po pošti samo naslov mi dej. če pa ti nočeš pa lahko komu drugmu rečeš pa mu bom poslala ker res nevem kaj nej z dvema enakima plakatoma=).

to mi res full čudn glede kao nekih fenov. kako si lahk fen nekoga če ga želiš ubit? res čudn.

za plakat pa res povej=)!

lep dan

Manca

Link to comment
Share on other sites

aja v bravotu je pa una obična slika kjer zgleda tko zamorjen - slika mičkn večja ampak enaka kot na zadni strani LICM une knjigce slikc in besedila pesmi v kotu spodaj pa piše mika.

aja ei a ma mika kkšn fetiš na čaje? ker sm že velikrat opazla v forumih da govorijo o čajih. a je kej to z njim povezano?

lp Manca

Link to comment
Share on other sites

Ok prije ideš...imaš li ti kakvo ideju za moj custom title? Želim promijeniti a ne znam u što.

 

je li ti moj izgleda kao da ga je smislio neko pun ideja?:naughty:

nisam ja dovoljno kreativna da nesto tako smislim:thumbdown: ja sam sebi pisala uglavnom to kako se osecam,prvo sam volela Miku,a sad volim MFC! mislim,volim ja i Miku i dalje:wub2: ,ali ovde mi je tako nekako lepo,i nevezano za njega.

Link to comment
Share on other sites

je li ti moj izgleda kao da ga je smislio neko pun ideja?:naughty:

nisam ja dovoljno kreativna da nesto tako smislim:thumbdown: ja sam sebi pisala uglavnom to kako se osecam,prvo sam volela Miku,a sad volim MFC! mislim,volim ja i Miku i dalje:wub2: ,ali ovde mi je tako nekako lepo,i nevezano za njega.

 

Ma meni se sviđa tvoj title.:wink2: I ja volim MFC...mislim da ga svi.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

haha. učerej mi je iz službe prinesla mami slike od mikata ker sm ji po mejlu poslala da mi jih sprinta. potem pa je v službe prosila sodelavca naj ji na večji format in barvno. tko da sm dubila tri a3 formate full lepga mikata:D. zravn mi je pa ponesreč dau še eno enako sliko mikata. če hočeš ti jo pošlem po pošti samo naslov mi dej. če pa ti nočeš pa lahko komu drugmu rečeš pa mu bom poslala ker res nevem kaj nej z dvema enakima plakatoma=).

to mi res full čudn glede kao nekih fenov. kako si lahk fen nekoga če ga želiš ubit? res čudn.

za plakat pa res povej=)!

lep dan

Manca

 

No, če maš en plakat viška pa res ne veš kam z njim pa mi ga mogoče res lahko pošlješ.:blush-anim-cl: Ti pošljem naslov po PMu ali prek spejsa?

No, saj to niso fani...po moje so to samo eni obsedenci, pa ljudi brez življenja, ki v glavi nimajo ravno porihtanih zadev.

 

aja v bravotu je pa una obična slika kjer zgleda tko zamorjen - slika mičkn večja ampak enaka kot na zadni strani LICM une knjigce slikc in besedila pesmi v kotu spodaj pa piše mika.

aja ei a ma mika kkšn fetiš na čaje? ker sm že velikrat opazla v forumih da govorijo o čajih. a je kej to z njim povezano?

lp Manca

 

Aha, vem katero misliš.

Heh, ja- on ma rad čaje in ga pije samo, če je prav pripravljen. Pač perfekcionist tud tu.:wink2:

 

Lepo bodi!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bok Ivona!:biggrin2:

 

Kako si?

 

Ćaos Ana!

 

E, pa sad sam dobro...

Inače je ona jučerašnja migrena prerasla u drhtavicu, i temperaturu 39,2!

A uopšte nisam bolesna!:shocked:

 

Šta ima kod tebe?

Link to comment
Share on other sites

:shocked: To sad imaš ili si imala takvo temperaturu??

 

Ja sam tak-tak. Mislila sam da ću danas izaci malo a svi nešto rade tako da ostajem kod kuće kao uvijek. :sneaky2:

 

Ne sad...noćas sam imala.

Sad sam kao nova!:wink2:

 

Ni ja nisam izašla već 100 godina!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ah, dobro. Ja se već uplašila da se sad osjecaš tako loše.:wink2: To je vjerovatno bilo zbog migrene...Jao, ja tako mrzim migrenu, ništa ne možeš raditi i jakoooooo boliii.:thumbdown:

 

Ma da...osjecam se kao neka baka.:old: Uvijek kod kuće, ispred knjig ili na MFCu...bez dečka, bez svega...Ja prava sam baka.:old:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy