Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bok Ivona!

 

A zašto si :thumbdown: ?

 

Takav mi horoskop valjda...Ana moja:tears: ! Jako sam loše, i depresivno...i uffff!

 

Evo nije loše....još 2 dana i vraćam vam se na ful čet!:biggrin2::wink2:

 

Imam još 2 časa u OŠ-2 su prošla prilično uspešno!:thumb_yello:

 

Kakvi su petaci? Jel pričaju na času?

Link to comment
Share on other sites

Takav mi horoskop valjda...Ana moja:tears: ! Jako sam loše, i depresivno...i uffff!

 

 

 

Kakvi su petaci? Jel pričaju na času?

 

Ma super su samo što su mnogo bučni...samo žele da se dokazuju ko više zna...Ali su zato 7-maci užas!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Nešto mi to "bolje" ne deluje da je u blizini...:thumbdown:

 

Znam da bih sad trebala reći nešto pozitivno...ali s obzirom na to kako se sama već dugo osjecam mogu ti samo kazati velkom tu da klab.:boxed:

 

ahahahahahahahahaha...sad sam se setila...ništa devojkee uživajte...odoh ja da smišljam šta ću i kako ću sutra...Ljubim vas!Laku noć!:wink2:

 

Laku noć! Lepo spavaj i sanjaj nešto lepo.:)

Link to comment
Share on other sites

ahahahahahahahahaha...sad sam se setila...ništa devojkee uživajte...odoh ja da smišljam šta ću i kako ću sutra...Ljubim vas!Laku noć!:wink2:

 

Ćaos Draganče!

 

Znam da bih sad trebala reći nešto pozitivno...ali s obzirom na to kako se sama već dugo osjecam mogu ti samo kazati velkom tu da klab.:boxed:

Laku noć! Lepo spavaj i sanjaj nešto lepo.:)

 

Pa i dosta smo dugo bili edukativan thread! Sad možemo da predjemo u depresivan! "Ako još uvek niste smislili dovoljno dobar razlog da počinite samoubistvo...mi ćemo vam pomoći! Dođite da tražimo zajedno!":naughty:

Link to comment
Share on other sites

Pa i dosta smo dugo bili edukativan thread! Sad možemo da predjemo u depresivan! "Ako još uvek niste smislili dovoljno dobar razlog da počinite samoubistvo...mi ćemo vam pomoći! Dođite da tražimo zajedno!":naughty:

 

 

:roftl:

Ma da...kako se već kaže? Nešto gnjilobnega se događa? I ovom threadu.:mf_rosetinted:

 

Možda da počnemo ko s nekom sektom?:roftl:

Link to comment
Share on other sites

:roftl:

Ma da...kako se već kaže? Nešto gnjilobnega se događa? I ovom threadu.:mf_rosetinted:

 

Možda da počnemo ko s nekom sektom?:roftl:

 

Može...

Eto, obrede već imamo osmišljene...žrtvovanje i spremaje bivšetine!

Sad još samo da smislimo naziv...i program delovanja, ciljeve i sl!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Može...

Eto, obrede već imamo osmišljene...žrtvovanje i spremaje bivšetine!

Sad još samo da smislimo naziv...i program delovanja, ciljeve i sl!:bleh:

 

Haha.

 

Evo idem ja sad. Čujemo se sutra, ok.:wink2:

Laku noć i lepo spavaj!:)

Link to comment
Share on other sites

Zdravo zenske,ja sam nazalost samo na kratko svratila,sutra cu na duze,pa evo samo da se javim.

 

Pa i dosta smo dugo bili edukativan thread! Sad možemo da predjemo u depresivan! "Ako još uvek niste smislili dovoljno dobar razlog da počinite samoubistvo...mi ćemo vam pomoći! Dođite da tražimo zajedno!":naughty:

ja sam taaaaako na pravom mestu:mf_rosetinted:

 

Ljubim vas,cujemo se :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ok, prije u istino idem, još nešto.

 

A zar nije malo čudno što uzimaš kao pretpostavku da ta devojka nije žensko? Zar time ne prebacuješ i njemu nešto,ili insinuiraš?Ja tako nešto nikad ne bih pomislila. A što se tiče pića,svi ljudi su nekad pijani pa i on,nije tu ništa strašno!

 

Pogledaj svoj post još jednom. Meni se čini kao da ti prebacuješ da je on s njom samo zato jer mu je alkohol unicio mozak. Ako to nije žaljivo, onda ne znam što je. Meni osobno on i ne zgleda pijano, ali dobro...već je sam kazao da voli piti. I šta onda? Sigurna sam da ne pije svaki dan, i da je daleko od toga da bi mu alkohol unicio njegov mozak.

Nope,it's not Jodi Marr!

Oh God...that girl looks really...weird. Just look at her moles at her face and that tooth...

 

 

It looks like alchohol has seriously damaged Mika's brain.He should really drink less.

Znam da vjerovatno i nisi željela napisati toga da bi tako ispalo. Ali možda jesi. Imamo drukčije poglede na ovo, i vjerovatno je u istino bolje da o tome ne razgovaramo više.

Link to comment
Share on other sites

Ok, prije u istino idem, još nešto.

 

 

 

Pogledaj svoj post još jednom. Meni se čini kao da ti prebacuješ da je on s njom samo zato jer mu je alkohol unicio mozak. Ako to nije žaljivo, onda ne znam što je. Meni osobno on i ne zgleda pijano, ali dobro...već je sam kazao da voli piti. I šta onda? Sigurna sam da ne pije svaki dan, i da je daleko od toga da bi mu alkohol unicio njegov mozak.

 

Znam da vjerovatno i nisi željela napisati toga da bi tako ispalo. Ali možda jesi. Imamo drukčije poglede na ovo, i vjerovatno je u istino bolje da o tome ne razgovaramo više.

 

Vidim da nismo na istoj talasnoj dužini...dobro...:roftl:

Rasprava je završena - laku noć!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy