Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

e,gledala sam ja jednom u nekoj od onih prirodnjackih emisija Jovana Memedovica, tu negde po Srbiji, cini mi se negde kod Valjeva sa nekim cikom je hvatao skakavce po livadi i onda su ih isprzili na vrelom ulju i jeli i on kaze da ima ukus kao cips!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

:shocked::shocked::shocked:

 

Nikad videla!!! I ne želim da je vidim!!

 

To nisu klješta....to su klješčurine!!!:shocked:

 

 

sad kad si klišta spomenila, sumnjan na jednu bubu- al ne smin pogledat!!!:mf_rosetinted:

dragana makni taj link:crybaby: popustit ću pa ću pogledat i onda neću od straha spavat pola osmog miseca:crybaby:

Link to comment
Share on other sites

bravo Dragana :clap:

to su one! glavom i antenama!:thumb_yello::

ja onda uglavnom vidjam muzjake.

 

Hvala Vedrana...i ja izgleda viđam samo mužijake, mada bi bolje bilo da ih uopšte ne viđam...:cool:

 

A ne...taj komentar se odnosio na pečene/kuvane leteće skakavce....ne na groždje. Ja groždje i onako ne volim...a kad vidim kakvi su mu stanovnici, sad ga TEK ne volim!!!:mf_rosetinted:

 

Ja skakavce nisam probala niti nameravam da ih probam...

 

možda su dobri sa šalšom:floor::floor:

 

a šta je šalš??:blink:

Link to comment
Share on other sites

Hvala Vedrana...i ja izgleda viđam samo mužijake, mada bi bolje bilo da ih uopšte ne viđam...:cool:

 

 

 

Ja skakavce nisam probala niti nameravam da ih probam...

 

 

 

a šta je šalš??:blink:

 

 

šalša je umak od paradajza

Link to comment
Share on other sites

e,gledala sam ja jednom u nekoj od onih prirodnjackih emisija Jovana Memedovica, tu negde po Srbiji, cini mi se negde kod Valjeva sa nekim cikom je hvatao skakavce po livadi i onda su ih isprzili na vrelom ulju i jeli i on kaze da ima ukus kao cips!:thumb_yello:

 

Uhhh...taj čovek baš svašta stavlja usta!:bleh: Mislim, dobre su mu emisije...al...treba imati granicu!

Link to comment
Share on other sites

e,gledala sam ja jednom u nekoj od onih prirodnjackih emisija Jovana Memedovica, tu negde po Srbiji, cini mi se negde kod Valjeva sa nekim cikom je hvatao skakavce po livadi i onda su ih isprzili na vrelom ulju i jeli i on kaze da ima ukus kao cips!:thumb_yello:

 

čips? e to je kvalitetno samozavaravanje:roftl:

Link to comment
Share on other sites

e,gledala sam ja jednom u nekoj od onih prirodnjackih emisija Jovana Memedovica, tu negde po Srbiji, cini mi se negde kod Valjeva sa nekim cikom je hvatao skakavce po livadi i onda su ih isprzili na vrelom ulju i jeli i on kaze da ima ukus kao cips!

 

 

Eeee moguće...Znaš da je on lud ko struja!:naughty:

 

sad kad si klišta spomenila, sumnjan na jednu bubu- al ne smin pogledat!!!:mf_rosetinted:

dragana makni taj link:crybaby: popustit ću pa ću pogledat i onda neću od straha spavat pola osmog miseca:crybaby:

 

 

Aj dođeš ti kod mene i onda nećeš uopšte spavati dok ne prođe leto...:bleh:

Noćas meni od silnog nespavanja i trzanja se pripiški...i ustanem ti ja to da obavim i usput da ubacim ručak za sledeći dan u frižider i idem onako u plusnu i razmišljam u sebi:''sad ja otvorim frižide i nađem još jednog ''- verovatno mi je veštičji instinkt proradio jer to što sam pomislila i zbilo se!:cool:

Moraću da se odreknem svojih natprirodnih moći zarad sopstvenog spasa!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Aj dođeš ti kod mene i onda nećeš uopšte spavati dok ne prođe leto...:bleh:

Noćas meni od silnog nespavanja i trzanja se pripiški...i ustanem ti ja to da obavim i usput da ubacim ručak za sledeći dan u frižider i idem onako u plusnu i razmišljam u sebi:''sad ja otvorim frižide i nađem još jednog ''- verovatno mi je veštičji instinkt proradio jer to što sam pomislila i zbilo se!:cool:

Moraću da se odreknem svojih natprirodnih moći zarad sopstvenog spasa!:bleh:

 

Draganče...ja mislim da to tebi, ustvari, kosmos poručuje, da treba da se odselite od svekra i svekrve!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

je, znaš ono tjestenina milanese, to je manistra sa šalšom!!

 

Mmmmmm mislim da znam šta je to...samo j testo izbegavam jer me boli stomak od njega...:thumbdown: tako da se slabo razumem u testenine...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

vidiš, buba ima skriveno značenje, tribala si pogledat u šta: sanjaricu,horoskop, ..:doh:

 

Jeste, jeste...ili da bacim pasulj pa da protumačim:bleh:

 

 

Devojke, skoro je pola podne i ja odoh da se smestim u svoj krevetac...

 

Želim vam laku noć i lepe snove!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy