Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imaju kljesta ili klesta?:blink:

:boxed:

ne znam ni ja sta je od to dvoje, na ijekavskom je kljesta, a za ekavski ne znam.

Velike su :wink2:

 

pa pogazi ih ili poprskaj necim ili pobegni, ako su velike onda ih dobro vidis, ne pustaj da te jedu!

Gasho, ako nastavis da toliko sedis ispred racunara do kraja raspusta ces imati ko zna koliku dioptriju, idi napolje!

 

sva sam u goloj vodi...odoh narode...cujemo se!

Link to comment
Share on other sites

ne znam ni ja sta je od to dvoje, na ijekavskom je kljesta, a za ekavski ne znam.

 

 

pa pogazi ih ili poprskaj necim ili pobegni, ako su velike onda ih dobro vidis, ne pustaj da te jedu!

Gasho, ako nastavis da toliko sedis ispred racunara do kraja raspusta ces imati ko zna koliku dioptriju, idi napolje!

 

sva sam u goloj vodi...odoh narode...cujemo se!

 

One dodju preko noci :thumbdown: Pa ne sedim vise toliko :blink: Pocela je glava da me boli :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Skidala sam pesme od Katy Perry i Kate Nash i sad sedim sa sestrom :boxed:

A ti?

 

E,reci mi molim te kako skidaš pesme? Ja sam upravo probala da skinem jednu od Adele ali ne znam preko kog sajta :boxed: nigde ne piše download...

 

Ja malo radim na sajtu i tako :wink2: kako si?

Link to comment
Share on other sites

E,reci mi molim te kako skidaš pesme? Ja sam upravo probala da skinem jednu od Adele ali ne znam preko kog sajta :boxed: nigde ne piše download...

 

Ja malo radim na sajtu i tako :wink2: kako si?

 

Skidam preko BearShare-a :wink2:

Dobro sam.A ti?

Link to comment
Share on other sites

Oooo Vedrana :das: Pa ne mogu da te ne primetim zato sto sam te dodala na buddy listu i pojavi se plus kad si tu :naughty: Ketii?

 

hej, da i vi meni imate plusice:wink2:

 

sta ima kod vas? kako je bilo na nemackom keti?

Link to comment
Share on other sites

hej, da i vi meni imate plusice:wink2:

 

sta ima kod vas? kako je bilo na nemackom keti?

 

Ćaos!! Ok je bilo,položila sam sa ocenom B :wink2: to ti je kao devetka :naughty::wink2:

Ali sam mrtva umorna...od pola 10 do 4 popodne sam tamo bila...čekala sam 4 sata na usmeni ispit :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Sto tolikooo?:shocked:

 

Zato što nas je bilo...krdo! Krdo kandidata! A ja sam još morala poslednja da odgovaram...tako im je upisano...:mf_rosetinted: tako da sam stigla kući oko 4,totalno ubijena. I feel RUBBISH,što kaže Mika :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Zato što nas je bilo...krdo! Krdo kandidata! A ja sam još morala poslednja da odgovaram...tako im je upisano...:mf_rosetinted: tako da sam stigla kući oko 4,totalno ubijena. I feel RUBBISH,što kaže Mika :bleh:

 

:huglove:.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy