Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

Uuu, dobro je! Prešli smo sa insekata, na strane reči i izraze! :wink2:

Manistra = testenina!!!:naughty:

 

je, znaš ono tjestenina milanese, to je manistra sa šalšom!!

 

svasta cu veceras da naucim:thumb_yello:

 

dobro....da vidimo...ja cu sutra da pravim manistru sa šalšom, bez slanutaka, a salata ce da bude od poma i EVOO (to je od Rejčel Rej:naughty:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste, jeste...ili da bacim pasulj pa da protumačim:bleh:

 

 

Devojke, skoro je pola podne i ja odoh da se smestim u svoj krevetac...

 

Želim vam laku noć i lepe snove!:wink2:

 

Laku noć...

Ja tebi želim mirne snove...bez posetilaca!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

svasta cu veceras da naucim:thumb_yello:

 

dobro....da vidimo...ja cu sutra da pravim manistru sa šalšom, bez slanutaka, a salata ce da bude od poma i EVOO (to je od Rejčel Rej:naughty:)

 

:floor:

 

:bye::bye:

Link to comment
Share on other sites

Cccccc e to će te udati devojko

 

:floor::clap:

 

Uuu...što si me zabrinula sad!:bleh:

 

j...... moran ić i ja, dižen se u 6 a moran još i kosu sredit aaaaa

vidimo se sutra bilo mi je super:gathering:

:cheerful_h4h:

 

 

Laku noć! I nemoj sanjati groždje!!! A ni čips!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Videću za taj chat room...

 

A što im odbijaš Gašo?

Zato sto su seljaci!I necu nikog ko je isao u moju skolu :naughty:

sta god pome bile, moja omiljena kombinacija je paradajiz+feta+maslinovo ulje, celo leto mogu na tome...i moze jos malo przenih paprika sa belim lukom

Aaaaaaaaaaa :drool:

ja sam pravila par puta lazanje i bila sam skroz zadovoljna...sad se nešto ne sećam koliko su kore(dok mama i tata placaju, slabo se to gleda)

 

nista, onda lepo motorku u ruke

 

jeste, sto od grozdja moze zacas da se ugoji! (imam iskustvo jedne takve jeseni)

 

a ta buba ima na jednom kraju tela nesto sto izgleda kao klesta i prilicno je pljosnata, mozda vam pomogne da se setite:naughty:

Jao imam i ja onda ulezeeeeee :shocked:

Ali nisu takvi :blink:

Link to comment
Share on other sites

mašala! da i ja više dođen jednom prva,eh:bow:

iako..ne bi mi smetalo malo društva:naughty:

 

Mašala! Hihihihi...od kad to nisam čula!:wink2:

 

Evo mene, ako si još tu?

Link to comment
Share on other sites

eej! čak jesam:wink2: čačkam po youtubeu! šta ti radiš, jel gotovo za danas?

 

Eh...da bar. Za danas tek počinje. Nismo se sastajali danas, nego podelili prijekat u delove, pa svako kod svoje kuće. A ja nikako da se sastavim danas, da počnem. Bezveze je kad si sam...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Eh...da bar. Za danas tek počinje. Nismo se sastajali danas, nego podelili prijekat u delove, pa svako kod svoje kuće. A ja nikako da se sastavim danas, da počnem. Bezveze je kad si sam...:thumbdown:

 

vidiš ja volim radit sama, u suprotnom ne napravim ni po posla, zaćakulam se.. i vrime prolazi i prolazi...

ej, maloprije san bila u dućanu i mislila usput kupit čips- sitila se skakavaca i vratila se doma s žvakama:bleh:bar nečemu da posluže stupid skakavci

Link to comment
Share on other sites

vidiš ja volim radit sama, u suprotnom ne napravim ni po posla, zaćakulam se.. i vrime prolazi i prolazi...

ej, maloprije san bila u dućanu i mislila usput kupit čips- sitila se skakavaca i vratila se doma s žvakama:bleh:bar nečemu da posluže stupid skakavci

 

Hehehe, otkrili smo idealnu dijetu...bez jo-jo efekta!:bleh: Mada...meni kad se stvarno jede čips, sve ružne asocijacije bih potisnula u momentu:mf_rosetinted: Ona tvoja fora sa oblačenjem kupaćeg, pre sezone kupanja, mislim da bi još bila i najdelotvornija... Al pošto ove godine nemam more u planu, bolje da ga i ne isprobavam... Da ne padam u još veću depresiju, od ove moje redovne...:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ćaos Gaško!:wink2:

 

Jel izlaziš na kraj nekako, sa svim tim slobodnim vremenom koje imaš?:bleh:

 

Mislim, ako ti je previše, da meni malo pozajmiš...:naughty:

 

Dosadno mi je :bored: Ali pre nekoliko dana mi je nedostajala skola a sad mi se smuci kad pomislim na nju :puking: Mogu da ti pozajmim mozda 2 nedelje :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Hehehe, otkrili smo idealnu dijetu...bez jo-jo efekta!Mada...meni kad se stvarno jede čips, sve ružne asocijacije bih potisnula u momentu Ona tvoja fora sa oblačenjem kupaćeg, pre sezone kupanja, mislim da bi još bila i najdelotvornija... Al pošto ove godine nemam more u planu, bolje da ga i ne isprobavam... Da ne padam u još veću depresiju, od ove moje redovne...:bleh:

 

moran napomenit i da san taman prije ulaska u dućan vidila svoj odraz iz profila na gigantskom prozoru:shocked: skakavci su imali pomoć..:naughty:

a ja more iman a ka da ga neman,ne mogu se kupattrenutačno:mad3::mad3: a i gušt mi se kupat ujutro, šta je neizvedivo jer radin:mf_rosetinted: popodne je gužva, a gužvu mrzin:hair:

Link to comment
Share on other sites

Dosadno mi je :bored: Ali pre nekoliko dana mi je nedostajala skola a sad mi se smuci kad pomislim na nju :puking: Mogu da ti pozajmim mozda 2 nedelje :bleh:

 

hello! šta dosadno, pa uživaj-nemaš obaveza, druži se..guštaj dok možeš:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Hehehe, otkrili smo idealnu dijetu...bez jo-jo efekta!:bleh: Mada...meni kad se stvarno jede čips, sve ružne asocijacije bih potisnula u momentu:mf_rosetinted: Ona tvoja fora sa oblačenjem kupaćeg, pre sezone kupanja, mislim da bi još bila i najdelotvornija... Al pošto ove godine nemam more u planu, bolje da ga i ne isprobavam... Da ne padam u još veću depresiju, od ove moje redovne...:bleh:

 

ta metoda se zaobiđe kupnjom novog kupaćeg- debljeg donjeg dijela:naughty:

Link to comment
Share on other sites

moran napomenit i da san taman prije ulaska u dućan vidila svoj odraz iz profila na gigantskom prozoru:shocked: skakavci su imali pomoć..:naughty:

a ja more iman a ka da ga neman,ne mogu se kupattrenutačno:mad3::mad3: a i gušt mi se kupat ujutro, šta je neizvedivo jer radin:mf_rosetinted: popodne je gužva, a gužvu mrzin:hair:

 

 

Ma i gužvu bih trpela...samo da mogu da se bućnem, po ovoj vrućini... Pogotovo na dan poput današnjeg, kada sam se tri puta vozila busom. Pakao dobija potpuno novo značenje u javnom prevozu, na +40!!!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy