Jump to content

'thirteenturningfourteensoonandallMikaobssessives' PART 4


Mafaaaa

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

loooooooooool :roftl:

 

uuuuuuuuuu,sto je neko ne voooli...

 

a otkad je ne volis? od uvjek? il je to zbog njene "veze" s mikom?:blink:

 

Od uvek. Majke mi,od uvek. Čim sam čula onu njenu 'pesmu' ,smučilo mi se sve...ono kao,osrednje žalosno,počela tuga da me 'vata :naughty: a samo je vrte na Vh1...ima da ih tužim...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Od uvek. Majke mi,od uvek. Čim sam čula onu njenu 'pesmu' ,smučilo mi se sve...ono kao,osrednje žalosno,počela tuga da me 'vata :naugty: a samo je vrte na Vh1...ima da ih tužim...:mf_roseinted:

 

hahahahahaha:lmfao:

ja bi samo one glupe novinare Brava(ili je to bio OK?:blink:) da tuzim:mf_rosetinted:

ma sve cu ih tuzit sto u ne posvecuju dovoljne paznje, pi**e jedne:mf_rosetinted:

 

I'm just.. :boxed:

 

 

 

 

wha?:boxed:

Link to comment
Share on other sites

hahahahahaha:lmfao:

ja bi samo one glupe novinare Brava(ili je to bio OK?k:) da tuzim:mf_rosetinted:

ma sve cu ih tuzit sto u ne posvecuju dovoljne paznje, pi**e jedne:mf_rosetinted

 

 

 

wha?:boxed:

 

Ja ću sad pisati Bravu,OK-u i Gloriji da napišu nešto o njemu,a moja mama poznaje urednicu OK-a pa će je pitati da nešto napišu o Miki. Pisali su oni o njemu par puta,dva puta duži tekstovi (jedan na dve strane a drugi na jednoj strani) i još nekoliko puta one kao male informacije...ali u Bravu kad kog pišu uvek se napljuju po njemu žešće!! :mf_rosetinted:

Vala baš su p....e kao što kažeš :mf_rosetinted:

Mogu o onoj fuxetini da pišu strane i strane i da objavljuju na stotine postera a o našem dečku ne? E pa neće moći više..

Link to comment
Share on other sites

Ja ću sad pisati Bravu,OK-u i Gloriji da napišu nešto o njemu,a moja mama poznaje urednicu OK-a pa će je pitati da nešto napišu o Miki. Pisali su oni o njemu par puta,dva puta duži tekstovi (jedan na dve strane a drugi na jednoj strani) i još nekoliko puta one kao male informacije...ali u Bravu kad kog pišu uvek se napljuju po njemu žešće!!

Vala baš su p....e kao što kažeš

Mogu o onoj fuxetini da pišu strane i strane i da objavljuju na stotine postera a o našem dečku ne? E pa neće moći više..

 

znas sto,dobra ti je ta! i ja cu da znas,pa kad vide vise "istih" pljuvanja :naughty: mozda se zapitaju i napisu nesto g**a** 1 b***or*sn* s*ip** 1 p**vrt**ve g**p*:mad3:

 

da,da,pisacu im..nace se vremena:naughty::mf_rosetinted:

 

nego!

SPONGE BOB'S GONNA START IN FEW MINS,G2G SEE YA IN 8!:bleh:

 

love ya all!

x

Link to comment
Share on other sites

znas sto,dobra ti je ta! i ja cu da znas,pa kad vide vise "istih" pljuvanja :naughty: mozda se zapitaju i napisu nesto g**a** 1 b***or*sn* s*ip** 1 p**vrt**ve g**p*

 

da,da,pisacu im..nace se vremena:nau

 

nego!

SPONGE BOB'S GONNA START IN FEW MINS,G2G SEE YA IN 8!:bleh:

 

love ya all!

x

 

Hahhaah :roftl: tako je!:thumb_yello:

 

Okay...have fun watching Sponge Bob :naughty:

 

Kiss :huglove:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy