Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Xtyna részletes beszámolót kértél,úgyhogy:

12:08 perckor megérkeztünk Wien West-be.Dórinak pisilnie kellett ezért pénzt váltottunk és mentünk pisilni:)

Rögtön utána felszálltunk az U3-as metróra,ami pont a Gasometer előtt tett le minket.Kb.fél 1re ott voltunk.Nemsokkal utána,miután odaértünk találkoztunk Suzieékkal,akik felírtak ilyen fekete számot a kezünkre és ez annyit jelentett,hogy az első 50embert,akik legelőször odaértek előbb beengedték 1órával.Nem sokáig vártunk és megláttuk Cherisse-t.(és nem támadtuk hátba...)

Aztán el is ment...Azután nem sokkal kijött Mika Turnémenedzsere és Big girl-öket és Lollipop girl-öket szervezett(vagy mitcsinált)És nem mentünk beee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sneaky2:

Marha sokat álltunk,amíg bejutottunk de 100%ig megérte.7kor bementünk a helyszínre.20:00-kor egy előzenekar,a Zweitfrau játszott fél 9ig.Szerintem pontban 21órakor Mika elkezdte a koncertet a Rain-nel(:wub2:)

utána jött a Big girl és aztán a Stuck in the middle(jaa és igen,ha valaki felírta vagy megjegyezte,hogy hogy jött tovább,akkor az leírná létszii:blush-anim-cl:)

Lement a koncert,szerintem nem kell mondanom,hogy ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá! volt...:)

éésésésésésééséséés eljátszotta az Over my shoulder-t,és neeem áá dehogy bőgtem:roftl:

Mikor vége lett kijutottunk,de utána még elmentünk Mikás cuccokat vennii,áá rajtam van a póólóóóóóóóm!!!!!!!!!

Páran mondták,hogy látták már Mikát,úgyhogy rohantunk,hogy elérjük.Odaértünk,először a billentyűsember volt ott utána Eljött Martin,aki eléggé sietett aztán nem sokkal utána Cherisse:wub2:.Ő nagyon aranyos volt,adott nekünk autógrammot és beszélgetett velünk.Utána még páran jöttek ki,többek között iMMa is,Mika háttérénekese.Ő is eléggé sietett,úgyhogy vele SEM lehetett fotózkodni:sneaky2:

ÉSÉSÉÉSÉSÉSÉSÉSÉÉÉÉSÉÉÉSSSSS CSODÁK CSODÁJÁRA SOK-SOK VÁRAKOZÁS UTÁN ELŐJÖTT Ő!!!!!

Had ne mondjam,megláttam ilyen izzadtkis fejjel,meg egy pólóval a hátán majdnem elájultam,Dórival együtt...

Nagyonnagyon cuki volt,odaadtuk neki az ajándékát,látszólag tetszett neki,hmm...

Aztáán lefényképeztük,kértünk aláírást stb.Utána mikor már MAJDNEM elment odamentem hozzá és aláírattam a telefonomat:mf_lustslow:

Kaptam szárnyasszivecskéééééét meg Mika aláíráást és annyyiiraaa deee annnyyiiiira ééédiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!

Majdnem elbőgtem magam,már nézett rám a nagy csillogó kis szemeivel,hogy:NEEEE!úgyhogy inkább nem tettem.Megkérdeztem tőle,hogy nem jön-e Magyarországra és azt mondta,hogy már régóta szeretne,és van rá esély,hogy eljön.

 

Ennyire emlékszem,ha vkinek van részletesebb,akkor ki lehet egészíteni:thumb_yello:

 

BESTDAYOFMYLIFE

Link to comment
Share on other sites

Xtyna részletes beszámolót kértél,úgyhogy:

12:08 perckor megérkeztünk Wien West-be.Dórinak pisilnie kellett ezért pénzt váltottunk és mentünk pisilni:)

Rögtön utána felszálltunk az U3-as metróra,ami pont a Gasometer előtt tett le minket.Kb.fél 1re ott voltunk.Nemsokkal utána,miután odaértünk találkoztunk Suzieékkal,akik felírtak ilyen fekete számot a kezünkre és ez annyit jelentett,hogy az első 50embert,akik legelőször odaértek előbb beengedték 1órával.Nem sokáig vártunk és megláttuk Cherisse-t.(és nem támadtuk hátba...)

Aztán el is ment...Azután nem sokkal kijött Mika Turnémenedzsere és Big girl-öket és Lollipop girl-öket szervezett(vagy mitcsinált)És nem mentünk beee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sneaky2:

Marha sokat álltunk,amíg bejutottunk de 100%ig megérte.7kor bementünk a helyszínre.20:00-kor egy előzenekar,a Zweitfrau játszott fél 9ig.Szerintem pontban 21órakor Mika elkezdte a koncertet a Rain-nel(:wub2:)

utána jött a Big girl és aztán a Stuck in the middle(jaa és igen,ha valaki felírta vagy megjegyezte,hogy hogy jött tovább,akkor az leírná létszii:blush-anim-cl:)

Lement a koncert,szerintem nem kell mondanom,hogy ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá! volt...:)

éésésésésésééséséés eljátszotta az Over my shoulder-t,és neeem áá dehogy bőgtem:roftl:

Mikor vége lett kijutottunk,de utána még elmentünk Mikás cuccokat vennii,áá rajtam van a póólóóóóóóóm!!!!!!!!!

Páran mondták,hogy látták már Mikát,úgyhogy rohantunk,hogy elérjük.Odaértünk,először a billentyűsember volt ott utána Eljött Martin,aki eléggé sietett aztán nem sokkal utána Cherisse:wub2:.Ő nagyon aranyos volt,adott nekünk autógrammot és beszélgetett velünk.Utána még páran jöttek ki,többek között iMMa is,Mika háttérénekese.Ő is eléggé sietett,úgyhogy vele SEM lehetett fotózkodni:sneaky2:

ÉSÉSÉÉSÉSÉSÉSÉSÉÉÉÉSÉÉÉSSSSS CSODÁK CSODÁJÁRA SOK-SOK VÁRAKOZÁS UTÁN ELŐJÖTT Ő!!!!!

Had ne mondjam,megláttam ilyen izzadtkis fejjel,meg egy pólóval a hátán majdnem elájultam,Dórival együtt...

Nagyonnagyon cuki volt,odaadtuk neki az ajándékát,látszólag tetszett neki,hmm...

Aztáán lefényképeztük,kértünk aláírást stb.Utána mikor már MAJDNEM elment odamentem hozzá és aláírattam a telefonomat:mf_lustslow:

Kaptam szárnyasszivecskéééééét meg Mika aláíráást és annyyiiraaa deee annnyyiiiira ééédiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!

Majdnem elbőgtem magam,már nézett rám a nagy csillogó kis szemeivel,hogy:NEEEE!úgyhogy inkább nem tettem.Megkérdeztem tőle,hogy nem jön-e Magyarországra és azt mondta,hogy már régóta szeretne,és van rá esély,hogy eljön.

 

Ennyire emlékszem,ha vkinek van részletesebb,akkor ki lehet egészíteni:thumb_yello:

 

BESTDAYOFMYLIFE

 

 

Jézusom! Hol találtátok meg végül?

Kár hogy nekem mennem kellett, de apám már majdnem elaludt a kocsiban. 3 órán keresztül kellett rikácsolnom a kocsiban, hogy ébrentartsan. Mondanom sem kell hogy nem kellemes.....

de majd legközelebb énis elkapom!! >:3

(és persze remélem Kriszti is találkozott vele, ha már ilyen értelemesen rohangásztunk az épület előtt xD)

 

xxx!

Link to comment
Share on other sites

Hello! Jó volt mindenkivel találkozni!

 

Ha gondoljátok, írjatok néhány szót angolul is a bécsi koncert thread-re::wink2:

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=22617

 

jajj igen részletes beszámolóm:majdnem elbőgtem magam miközben aláírta a telefonomat.ÉS tényleeg!van rajta szivecskeee meg van szárnyaaa

 

Amúgy igen,Jó volt találkozni:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Jézusom! Hol találtátok meg végül?

Kár hogy nekem mennem kellett, de apám már majdnem elaludt a kocsiban. 3 órán keresztül kellett rikácsolnom a kocsiban, hogy ébrentartsan. Mondanom sem kell hogy nem kellemes.....

de majd legközelebb énis elkapom!! >:3

(és persze remélem Kriszti is találkozott vele, ha már ilyen értelemesen rohangásztunk az épület előtt xD)

 

xxx!

 

elkaptuk a backstage-nél:roftl:

annnyiiiiiraaa cukiii vooooooooooolt!!a kis izzadt feje meg a póló a vállán:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

:huglove:

 

de azért elvileg lehet, hogy még az idén kijön valami új dologgal, csak nem feltétlenül valószínű....:teehee:

 

hátttddeeeeeeeehááátttdee mondott vmit valahol,hogy csinál valamit valakivel nem?

 

(dejólmegfogalmaztammagam!)

Link to comment
Share on other sites

hátttddeeeeeeeehááátttdee mondott vmit valahol,hogy csinál valamit valakivel nem?

 

(dejólmegfogalmaztammagam!)

 

:roftl:

 

Ebben a Rómában felvett rádióinterjúban, aminek a 2. felét most reggel tették fel, azt mondja, hogy most valami projetcten dolgozik 'programozókkal'...

Nem fejtette ki bővebben. Ha zenei programozókról van szó, akkor a RedOne pl. ilyen.

 

Itt az interjú. A 2. végén találod meg.

 

part 1 http://www.sendspace.com/file/fnuac7

part 2 http://www.sendspace.com/file/d0ynzi

Link to comment
Share on other sites

:roftl:

 

Ebben a Rómában felvett rádióinterjúban, aminek a 2. felét most reggel tették fel, azt mondja, hogy most valami projetcten dolgozik 'programozókkal'...

Nem fejtette ki bővebben. Ha zenei programozókról van szó, akkor a RedOne pl. ilyen.

 

Itt az interjú. A 2. végén találod meg.

 

part 1 http://www.sendspace.com/file/fnuac7

part 2 http://www.sendspace.com/file/d0ynzi

 

Éppen most hallgatom:thumb_yello:

 

De olyan jóóóóóóóóleenneeeee ha lenne valami új.Nekem nem elég a Kick-ass

Link to comment
Share on other sites

Xtyna részletes beszámolót kértél,úgyhogy:

12:08 perckor megérkeztünk Wien West-be.Dórinak pisilnie kellett ezért pénzt váltottunk és mentünk pisilni:)

Rögtön utána felszálltunk az U3-as metróra,ami pont a Gasometer előtt tett le minket.Kb.fél 1re ott voltunk.Nemsokkal utána,miután odaértünk találkoztunk Suzieékkal,akik felírtak ilyen fekete számot a kezünkre és ez annyit jelentett,hogy az első 50embert,akik legelőször odaértek előbb beengedték 1órával.Nem sokáig vártunk és megláttuk Cherisse-t.(és nem támadtuk hátba...)

Aztán el is ment...Azután nem sokkal kijött Mika Turnémenedzsere és Big girl-öket és Lollipop girl-öket szervezett(vagy mitcsinált)És nem mentünk beee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sneaky2:

Marha sokat álltunk,amíg bejutottunk de 100%ig megérte.7kor bementünk a helyszínre.20:00-kor egy előzenekar,a Zweitfrau játszott fél 9ig.Szerintem pontban 21órakor Mika elkezdte a koncertet a Rain-nel(:wub2:)

utána jött a Big girl és aztán a Stuck in the middle(jaa és igen,ha valaki felírta vagy megjegyezte,hogy hogy jött tovább,akkor az leírná létszii:blush-anim-cl:)

Lement a koncert,szerintem nem kell mondanom,hogy ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá! volt...:)

éésésésésésééséséés eljátszotta az Over my shoulder-t,és neeem áá dehogy bőgtem:roftl:

Mikor vége lett kijutottunk,de utána még elmentünk Mikás cuccokat vennii,áá rajtam van a póólóóóóóóóm!!!!!!!!!

Páran mondták,hogy látták már Mikát,úgyhogy rohantunk,hogy elérjük.Odaértünk,először a billentyűsember volt ott utána Eljött Martin,aki eléggé sietett aztán nem sokkal utána Cherisse:wub2:.Ő nagyon aranyos volt,adott nekünk autógrammot és beszélgetett velünk.Utána még páran jöttek ki,többek között iMMa is,Mika háttérénekese.Ő is eléggé sietett,úgyhogy vele SEM lehetett fotózkodni:sneaky2:

ÉSÉSÉÉSÉSÉSÉSÉSÉÉÉÉSÉÉÉSSSSS CSODÁK CSODÁJÁRA SOK-SOK VÁRAKOZÁS UTÁN ELŐJÖTT Ő!!!!!

Had ne mondjam,megláttam ilyen izzadtkis fejjel,meg egy pólóval a hátán majdnem elájultam,Dórival együtt...

Nagyonnagyon cuki volt,odaadtuk neki az ajándékát,látszólag tetszett neki,hmm...

Aztáán lefényképeztük,kértünk aláírást stb.Utána mikor már MAJDNEM elment odamentem hozzá és aláírattam a telefonomat:mf_lustslow:

Kaptam szárnyasszivecskéééééét meg Mika aláíráást és annyyiiraaa deee annnyyiiiira ééédiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!

Majdnem elbőgtem magam,már nézett rám a nagy csillogó kis szemeivel,hogy:NEEEE!úgyhogy inkább nem tettem.Megkérdeztem tőle,hogy nem jön-e Magyarországra és azt mondta,hogy már régóta szeretne,és van rá esély,hogy eljön.

 

Ennyire emlékszem,ha vkinek van részletesebb,akkor ki lehet egészíteni:thumb_yello:

 

BESTDAYOFMYLIFE

 

JAjj köszi köszi köszi a beszámolót :) sárga vok az irigységtől(nem ám örülök h elmehettetek ) és naaagyon szomorú vok hogy nem lehettem ott, de sajnos sehova se engednek el :((( wááá olyan mázlisták vagytok

Link to comment
Share on other sites

JAjj köszi köszi köszi a beszámolót :) sárga vok az irigységtől(nem ám örülök h elmehettetek ) és naaagyon szomorú vok hogy nem lehettem ott, de sajnos sehova se engednek el :((( wááá olyan mázlisták vagytok

 

nyugii,majd jössz a következőre:thumb_yello:

 

Szerbia?:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Nah lányok...Prága nyáron? :biggrin2:

 

Nemtom vonattal mennyibe kerülne ,de még nem votlam sosem Prágában és biztosan szép......lehet veszek jegyet, de még meggondolom. :]

 

Most kérdeztem meg: lehet kedvezményes vonatjegyet venni max 3 hónappal az utazás előtt (tehát ápr. végétől). Egy odaút így kedvezményesen 5100 Ft (és persze vissza is ugyanannyi). Az éjszakai vonatokra ez nem érvényes, az azt hiszem dupla ár.

És természetesen van busz is - hasonló árban. A kettőt akár kombinálni is lehet.

 

Szóval, az utazás ára jó. Én már többször voltam Prágában, így csak a koncertre mennék, mint Bécsben.

Link to comment
Share on other sites

Nah lányok...Prága nyáron? :biggrin2:

 

Nemtom vonattal mennyibe kerülne ,de még nem votlam sosem Prágában és biztosan szép......lehet veszek jegyet, de még meggondolom. :]

 

Jaaaj,az tökjóó.És szerintem édesanyám is belemenne,mert Prága.Én még nem voltam,de nagyon szeretnék menni,már csak a város miatt is...

És a vonat:shocked:

A kedvezményes az milyen?:biggrin2:

Mert nekem Bécsbe 3ezer vmennyi volt,és ez Prágába akkor nagyon jó...

Juppííííí!!!

Link to comment
Share on other sites

A kedvezményes az milyen?:biggrin2:

 

A kedvezményesnél meg kell pontosan mondanod, hogy melyik napon, melyik vonattal szeretnél utazni. Ha lekésed, elveszik a jegyed.

 

A diákkedvezményekről nem tudok semmit, az már engem rég nem érint.:teehee:

Link to comment
Share on other sites

A kedvezményesnél meg kell pontosan mondanod, hogy melyik napon, melyik vonattal szeretnél utazni. Ha lekésed, elveszik a jegyed.

 

A diákkedvezményekről nem tudok semmit, az már engem rég nem érint.:teehee:

 

Juppííí,basszus az olcsóbb,mint Bécsbe...

Jajjdejóóó!

Köszii:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ez egy kicsit meglep, mert a nyáron még a kisebb fesztiválokon (kis román tengerparti buli, újvidéki fesztivál..stb), de innen semmi hír.

Prágában és Rigában viszont aréna koncertje lesz a nyáron - ami még az előbbieknél is meglepőbb... Nehezen hiszem el, hogy el tudják adni a jegyeket rá.

Na mindegy. Nálunk szerintem még ennél is kevésbé népszerű, így valószínűtlen, hogy a Sportarénába vagy a Kisstadionba szerveznének koncertet, de reméljük a legjobbakat. Legalább a Szigetet összehozhatnák valahogy.

ha hallotok valamit, majd írjátok meg!

Jaaaj engem is meglepnek ezek a hírek! :shocked: Deeee naggggyon valószínű, hogy Prágába tudok majd menii szóóóóóóóóóval JAAAAAAJ KÖSZÖNÖM MIKA, H ODA IS MÉSZ! :mf_lustslow::teehee::wub2::biggrin2:De hát igen, azlrt ne adjuk fel a reményt, a legjobb a Sziget lenne azért az biztos! ;]

 

Románia?Fesztivál?Ez komoly?És akkor miért nem jön hozzánk?Amúgy én szinte minden nap szavazok,nemtudom ez mennyit ér

 

és Prágában arénás koncert?????????KIZÁÁÁÁÁÁÁÁÁRT

és akkor egy ilyen kis egynapos nyomi fesztivál miért nem fér bele?

Namindegy!EMBEREEEEEEEEEEEEEK!!!!!HOLNAP KONCEEEEEEEEEEEEEEEEEEERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

höhö úgy bírom ezeket az érzelmi kifakadásaidat :naughty: nem mintha nekem nem lennének hasonlók, de azért bírom na:blush-anim-cl: ééés am igazad is van! És jaaaaaaaaaj dejóóóó volt a koncert! Istenem! leírhatatlan!!!!!!!

 

Hát ha már igy ezeket bevállata akkor simán beleférne neki egy Sziget nem?

Na mind1 Ugy ahogy mondod: Reméljük a legjobbakat.

Bezzony teljesen egyetértek!!

 

Szia mindenkinek.

 

Utolsó pillanatban, de sajnos így fordultak a dolgaim: mégsem tudok elmenni a bécsi koncertre. Nem is a jegy ára zavar, hanem a tény, hogy milyen régóta készültem már rá.

Marad az Exit, remélem, nem mondja le.

Óh annyira sajnálom, h végül nem tudtál jönni! :[ Jó lett volna téged is megismerni! És amúgy gyere Prágába az jobb lesz mint az Exit (mert én is ott leszek valószínű xD)

 

@ Dorina az élménybeszámolódra csak ennyit tudok mondni:

Jaaaaaaaaj te beteg nőőszemély! XD azért a kedvenc részem ez: Dórinak pisilnie kellett ezért pénzt váltottunk és mentünk pisilni" XD na de szóóóvaaal jaaaj jaaaj hihetetlenül jó volt!!! Xtyna, kiváncsi vagy az én beszámolómra is? mert ha nem, akk nem szenvedek vele, nagyjából ugyanaz mint Dorináé :naughty: Dee azért végülis, lehet majd leírom picit később, vagy holnap :]

 

Jézusom! Hol találtátok meg végül?

Kár hogy nekem mennem kellett, de apám már majdnem elaludt a kocsiban. 3 órán keresztül kellett rikácsolnom a kocsiban, hogy ébrentartsan. Mondanom sem kell hogy nem kellemes.....

de majd legközelebb énis elkapom!! >:3

(és persze remélem Kriszti is találkozott vele, ha már ilyen értelemesen rohangásztunk az épület előtt xD)

 

xxx!

Óh hát a backstagenéél (LLL) éés gratula a kitartásodért, h sikerült ébrentartanod apud! =D Ja és így utólag visszagondolva tök menő volt, h nekünk magyaroknak volt lufink, nem?? :roftl:

Jaa ééés legközelebb majd neked is feltétlenül jönnöd kell velünk zaklatni őt koncert után!!! Prága? ;]

 

jajj igen részletes beszámolóm:majdnem elbőgtem magam miközben aláírta a telefonomat.ÉS tényleeg!van rajta szivecskeee meg van szárnyaaa

 

Amúgy igen,Jó volt találkozni

Fúúúj utállak amiért neked rajzolt is!!! :teehee: Ráadásul a mobilodra!!! és a CDidet is aláírta!!!! Nekem meg csak a Songs for Sorrow booklet-et és még a poszteremet sem! Mondjuk én azzal voltam elfoglalva, hogy odaadjam neki az ajándékomat...:roftl:

 

hátttddeeeeeeeehááátttdee mondott vmit valahol,hogy csinál valamit valakivel nem?

 

(dejólmegfogalmaztammagam!)

menj el költőnek! XD komolyan olyan jókat bírok az ilyeneken röhögni! =DD

 

JAjj köszi köszi köszi a beszámolót :] sárga vok az irigységtől(nem ám örülök h elmehettetek ) és naaagyon szomorú vok hogy nem lehettem ott, de sajnos sehova se engednek el :[ wááá olyan mázlisták vagytok

jaaj egyszer majd biztos jössz te is!!

 

Nah lányok...Prága nyáron?

 

Nemtom vonattal mennyibe kerülne ,de még nem votlam sosem Prágában és biztosan szép......lehet veszek jegyet, de még meggondolom. :]

Juuuj én megyek valóóószínűűű!!!!! És Dorina is jön velem valószínűű!!! Szóóóval gyere te is! ;] És am én már voltam ott egyszer, tényleg naggyon szép!

 

Most kérdeztem meg: lehet kedvezményes vonatjegyet venni max 3 hónappal az utazás előtt (tehát ápr. végétől). Egy odaút így kedvezményesen 5100 Ft (és persze vissza is ugyanannyi). Az éjszakai vonatokra ez nem érvényes, az azt hiszem dupla ár.

És természetesen van busz is - hasonló árban. A kettőt akár kombinálni is lehet.

 

Szóval, az utazás ára jó. Én már többször voltam Prágában, így csak a koncertre mennék, mint Bécsben.

Én most valószínű tudok menni családdal autóval! Oh yeah! =D így nem kell a vonatot fizetnem szerencsére!

 

Juppííí,basszus az olcsóbb,mint Bécsbe...

Jajjdejóóó!

Köszii:wink2:

Veeelünk jössz kocsivaaaaaaal! még a vonatra se kell költened! ;]

(de sajna nagy a család így mást már nem tudunk vinni)

Link to comment
Share on other sites

nyugii,majd jössz a következőre:thumb_yello:

 

Szerbia?:biggrin2:

 

ááá de jó a képed :) (perez hilton) imáádom a csávót persze mikával együtt olyan gusztustalan de szókimondó és anyiranyira wááá XD

jó rekció mi? amugy hányok a gusztustalan emberektől de őt nagyon birom mert ultra jofej sztem

Link to comment
Share on other sites

ááá de jó a képed :) (perez hilton) imáádom a csávót persze mikával együtt olyan gusztustalan de szókimondó és anyiranyira wááá XD

jó rekció mi? amugy hányok a gusztustalan emberektől de őt nagyon birom mert ultra jofej sztem

 

jáhááj,köszii,sztem is extranagyoncukii!Perezt én nagyon bírom,mondjuk Mikával,hááááát...

 

@Dóri:

A felét elfelejtettem annak,amit írtál,de sebaj.Lényeg:MEGYÜÜNKPRÁGÁÁÁGGÁGGÁÁÁÁÁÁÁÁBAAAA!!!!!!!!!!!!!:blush-anim-cl:

 

Ja és igen,PONT költőnek készülök:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Ha véletlenül néztétek az előbb az M2-t, a BBC Radio1 Live Lounge 2008februári műsorából volt részlet Mikával.

 

Itt az eredeti, 3 részben:

 

 

M2?jáppí!

am köszi a linkeket!:huglove:Egyszer már láttam,de elfeljtettem.Jó volt megint megnézni!

 

Ugye megyünk Prágába??:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy