Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Mika Live@Home - 40 perces tv show, több dal akusztikus változatával itt:

 

Dailymotion link

link a letöltéshez:

Video download link

 

erről a thread-ről másoltam ide:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=22975

 

igeen.Na ezt a 40 percet néztem meg ma kb 5-ször.De hála istennek lefordították és értettem is vmit belőle...

Amúgy csak hogy tiszta legyen,ez egy házikó amibe a műsor vendégei bemennek erre az interjúra?:blush-anim-cl:

 

És amúgy a Love today vége,amikor leesik a székről...Arról csináltam vagy 50 képet,mert az így kellett:roftl:

 

Kezdek rájönni,hogy szerintem én internetfüggő lettem ettől a HÜLYE oldaltól...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Jajj....ideje lenne megvennem azt a Prágai jegyet....csak mindig kimegy a fejemból...jön a vizsgaidőszak és ááááá.....teljesen kikészít. Jegyvétel még mindig csak azon az oldalon van amit linkeltél Suzie? :original:

Link to comment
Share on other sites

Igen, szerintem még mindig lehet jegyet kapni. Most az egyszerűség kedvéért idézem magamat a prágai jegyvásárlási útmutatóért:

http://www.ticketportal.hu/ itt kell regisztrálni.

 

Aztán a koncertet magát azt hiszem, csak a cseh (ticketportal.cz) oldalon találod meg.

itt a "standi u podium"-ra kattincs, ha színpad közeli, álló jegyet szeretnél:wink2:

 

Ezek után pedig a "print ticket" opciót érdemes választani, ha a jegyet ki tudod nyomtatni (pdf jön ki , így akár le is tudod menteni). Ez sokkal biztonságosabb és egyszerűbb, mint a postára bízni - szerintem.

De akár a jegypénztárban is fel lehet venni.

 

A csütörtöki árfolyamon mindossze 8700 Ft volt a jegy:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

eloszor is bocsi, ekezet nelkul tudok csak irni innen a sulibol. :biggrin2:

nah de szoval meg elek es olvasom is a forumot, csak altalaban sulibol nezem es mar nem szokott maradni ido arra, h valaszoljak is :naughty:

eloszor is pucsesz orom volt olvasni az elmenybeszamolodat :teehee::s nagyon aranyos az angyalkad :teehee:

es koszi mindenkinek a jo kis videokat, meg nem volt idom mindet megnezni, de mar dolgozom az ugyon :wink2:

Link to comment
Share on other sites

eloszor is bocsi, ekezet nelkul tudok csak irni innen a sulibol. :biggrin2:

nah de szoval meg elek es olvasom is a forumot, csak altalaban sulibol nezem es mar nem szokott maradni ido arra, h valaszoljak is :naughty:

eloszor is pucsesz orom volt olvasni az elmenybeszamolodat :teehee::s nagyon aranyos az angyalkad :teehee:

es koszi mindenkinek a jo kis videokat, meg nem volt idom mindet megnezni, de mar dolgozom az ugyon :wink2:

 

:naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello mindenki!Eléggé régen írtunk ide utoljára...

Szóval,jaa igen.Nem teljesen fogtam fel(csak félig):aah: ezt a mika's secret society-s cuccot...Kb.annyit értettem,hogy 2005-2006ban segítettek Mikának,hogy ismert legyen,stb.és most azt akarják,hogy Mikát mindenki ismerje stb.stb

Erről tudtok valamit?:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

helló mindenki! :biggrin2: végre sikerült találnom egy oldalt, ahol vannak magyar Mika rajongók. sokan vagyunk egyébként?

őszintén bevallva én csak nemrég kattantam rá a számaira, viszont azóta éjjel-nappal hallgatom őket. a dallamok fülbemászók, a szövegek nagyon jók és a hangja valami elképesztő. és nem is tudnám senkihez hasonlítani, akit eddig énekesként/énekesnőként ismertem. ja, és a klipjei pedig tele vannak fantáziával :teehee: koncertre pedig egyszer nagyon szívesen elmennék már, de az európai turnéról sikeresen lemaradtam...

na de sebaj, majd legközelebb :roftl: egyszer igazán jöhetne hozzánk is :teehee:

Link to comment
Share on other sites

helló mindenki! :biggrin2: végre sikerült találnom egy oldalt, ahol vannak magyar Mika rajongók. sokan vagyunk egyébként?

őszintén bevallva én csak nemrég kattantam rá a számaira, viszont azóta éjjel-nappal hallgatom őket. a dallamok fülbemászók, a szövegek nagyon jók és a hangja valami elképesztő. és nem is tudnám senkihez hasonlítani, akit eddig énekesként/énekesnőként ismertem. ja, és a klipjei pedig tele vannak fantáziával :teehee: koncertre pedig egyszer nagyon szívesen elmennék már, de az európai turnéról sikeresen lemaradtam...

na de sebaj, majd legközelebb :roftl: egyszer igazán jöhetne hozzánk is :teehee:

 

Hello hello Mindig jó hír új magyar "rajongót" üdvözölni itt :boing:

 

Ha gondolod, írhatsz magadról itt vagy a bemutatkozó thread-en, de az is elég, ha megírod, mióta hallgatod, melyek a kedvenc számaid, stb.

Itt van az angol nyelvű bemutatkozó rész:

http://www.mikafanclub.com/forums/forumdisplay.php?f=3

Az újaknak érdemes az első 3 kiemelt thread 1. post-ját elolvasni, nagyon sok hasznos info van Mikáról és a fórumról is. Ez után érdemes egy kis bemutatkozó thread-et nyitni, és ott üdvözölnek a többiek.

 

Angolul jól tudsz? Ha nem, fordításan / pontosításban segíthetünk.

A magyar thread elején (első oldal) kilistáztam, mely felhasználó nevek magyarok - a mi tudomásunk szerint. Felírtalak Téged is. :original:

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Hello hello Mindig jó hír új magyar "rajongót" üdvözölni itt :boing:

 

Ha gondolod, írhatsz magadról itt vagy a bemutatkozó thread-en, de az is elég, ha megírod, mióta hallgatod, melyek a kedvenc számaid, stb.

Itt van az angol nyelvű bemutatkozó rész:

http://www.mikafanclub.com/forums/forumdisplay.php?f=3

Az újaknak érdemes az első 3 kiemelt thread 1. post-ját elolvasni, nagyon sok hasznos info van Mikáról és a fórumról is. Ez után érdemes egy kis bemutatkozó thread-et nyitni, és ott üdvözölnek a többiek.

 

Angolul jól tudsz? Ha nem, fordításan / pontosításban segíthetünk.

A magyar thread elején (első oldal) kilistáztam, mely felhasználó nevek magyarok - a mi tudomásunk szerint. Felírtalak Téged is. :original:

 

Köszönöm szépen a segítséget! Elolvastam mindent (elvileg). :biggrin2:

Asszem inkább írok itt egyenlőre, aztán talán majd később megpróbálkozom a bemutatkozón is...

Nemsokára 16 éves leszek, Budapest közelében lakom és szeretek rajzolni (tulajdonképpen egy képregényen is gondolkozom...). Aztán... nem tudom mi lenne még érdekes... :aah: Körülbelül egy hónapja ismerem Mika összes számát, korábban is hallottam már egyet-kettőt, de még nem nagyon figyeltem fel rájuk. Kedvenc számaim a Love Today, a Lollipop, a Grace Kelly, a Rain, Stuck In The Middle, Billy Brown, Toy Boy, Blame It on The Girls, Big Girl (You Are Beautiful) és a Good Gone Girl. A többit is szívesen hallgatom, amit annyira nem szeretek az az Any Other World, Blue Eyes és a Pick Up Off The Floor, de azért ezeket is meghallgatom, persze. :aah:

És tervezem jövő héten megnézni a Ha/Vert, (Kick Ass), aminek ugye ő énekli a főcímdalát. :teehee: (Nagyon ajánlom nekik, h belerakják az egészet... :aah: )

Angolul valamennyire tudok, aztán ha nem megy, fogom a szótárat... De ha úgy sem megy, akkor kérdezek. Köszönöm ezt is! :biggrin2:

Remélem, azért leszünk majd többen magyarok... Szerintem sokan szeretjük itthon Mikát, de nem biztos, h mindenki jut gép közelébe (pl. barátnőm), vagy megtalálja ezt az oldalt... (Én se elsőre estem ide...)

Viszont egy kérdésem lenne: írt innen valaki már neki rajongói levelet? És ha igen, válaszol/küld autógrammot? Utóbbihoz kell képet küldeni? És kb. mennyi idő után válaszol?

Előre is köszi :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Körülbelül egy hónapja ismerem Mika összes számát, korábban is hallottam már egyet-kettőt, de még nem nagyon figyeltem fel rájuk. :

Akkor ezek szerint relatív új rajongó vagy. Ez esetben figyelmedbe ajánlom ezt az oldalt - az 1. postban felírtam azokat a feldolgozásokat is, amelyeket megtalálhatsz tőle a YT-on.

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=18152

 

És itt a teljes diszkográfia oldal:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=6396&highlight=discography

 

És tervezem jövő héten megnézni a Ha/Vert, (Kick Ass), aminek ugye ő énekli a főcímdalát. :teehee:

aha… szóval ez a magyar címe…. Azt hiszem, én nem nézem meg, nem igazán érdekel :teehee:

 

Angolul valamennyire tudok, aztán ha nem megy, fogom a szótárat... De ha úgy sem megy, akkor kérdezek. Köszönöm ezt is! :biggrin2:

Ezt is kipróbálhatod:

http://translate.google.hu

ide egyszerűen bemásolod a szöveget (akár hosszút is), és kérsz egy angol-magyar fordítást. Persze nem tökéletes, de a kezdőknek jó :wink2:

 

Remélem, azért leszünk majd többen magyarok... Szerintem sokan szeretjük itthon Mikát, de nem biztos, h mindenki jut gép közelébe (pl. barátnőm), vagy megtalálja ezt az oldalt... (Én se elsőre estem ide...)

Elgondolkodtam, amit írtál már az első kommentedben is…:doh: Azt hiszem, átírom ennek a thread-nek az 1. kommentjét olyan kulcsszavakkal, hogy a magyar Mika rajongókat a google egyből ide irányítsa.

 

Viszont egy kérdésem lenne: írt innen valaki már neki rajongói levelet? És ha igen, válaszol/küld autógrammot? Utóbbihoz kell képet küldeni? És kb. mennyi idő után válaszol?

Előre is köszi :teehee:

 

Már nem szoktak autogrammért levelet írni az ismert embereknek. Mika esetén könnyen kaphatsz autogrammot, ha elmész egy koncertre. A koncertek után ugyanis általában oszt autogrammot, és lehet vele beszélni 1-2 szót. Az itteni magyar fórumozók közül legalább öten találkoztak már vele, van, aki többször is. :teehee:

 

A hozzánk legközelebbi fesztivál egyébként az EXIT lesz Újvidéken, július 8-án. Éjfélkor fog fellépni, napijegyet azonban csak Szerbiában lehet kapni rá, a neten csak 4 napos fesztiváljegyet árulnak.

Link to comment
Share on other sites

Akkor ezek szerint relatív új rajongó vagy. Ez esetben figyelmedbe ajánlom ezt az oldalt - az 1. postban felírtam azokat a feldolgozásokat is, amelyeket megtalálhatsz tőle a YT-on.

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=18152

 

És itt a teljes diszkográfia oldal:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=6396&highlight=discography

 

 

aha… szóval ez a magyar címe…. Azt hiszem, én nem nézem meg, nem igazán érdekel :teehee:

 

 

Ezt is kipróbálhatod:

http://translate.google.hu

ide egyszerűen bemásolod a szöveget (akár hosszút is), és kérsz egy angol-magyar fordítást. Persze nem tökéletes, de a kezdőknek jó :wink2:

 

 

Elgondolkodtam, amit írtál már az első kommentedben is…:doh: Azt hiszem, átírom ennek a thread-nek az 1. kommentjét olyan kulcsszavakkal, hogy a magyar Mika rajongókat a google egyből ide irányítsa.

 

 

 

Már nem szoktak autogrammért levelet írni az ismert embereknek. Mika esetén könnyen kaphatsz autogrammot, ha elmész egy koncertre. A koncertek után ugyanis általában oszt autogrammot, és lehet vele beszélni 1-2 szót. Az itteni magyar fórumozók közül legalább öten találkoztak már vele, van, aki többször is. :teehee:

 

A hozzánk legközelebbi fesztivál egyébként az EXIT lesz Újvidéken, július 8-án. Éjfélkor fog fellépni, napijegyet azonban csak Szerbiában lehet kapni rá, a neten csak 4 napos fesztiváljegyet árulnak.

 

Köszönöm az összes linket! A számait már mind ismertem mondjuk korábbról, de az érdekes, hogy ő miket szokott hallgatni. :biggrin2:

 

Egyébként ma néztem meg a filmet, és nem játszották benne a számot, amin eléggé meglepődtem, viszont előtte barátnőm említette, hogy hallotta, hogy a Neo Fm-en Mika is szerepel az egyik reklámban (legalábbis megemlítik), és később hallottuk is a Happy Endinget a rádióban (csak érdekességképp, hogy itthon is játsszák.)

 

Hm, ha autogrammért nem szokás írni, akkor pl. egy amerikai színész/színésznő esetében elég nehéz dolga lehet az embernek...

 

A koncert-infót is köszönöm, de kizárt dolognak tartom, hogy eljutok rá :sad:

Link to comment
Share on other sites

Jó hírek jó hírek jó hírek....

 

http://www.sziget.hu/festival_english/news/mainstage_rulez.9961.html

 

:woot_jump:

 

Aug. 13. péntek, Sziget Nagyszínpad:thumb_yello:

 

Angol thread:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=23919

később lesz az MFC-n visszajelzési lehetőség is, de addig is:

Ki jön a magyarok közül?

1., Suzie

 

 

Edit: szerintem mindenki :teehee:

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

áááááááááááááááá!!!EEZ KOOMOOOLY???ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Remélem, előbb utóbb mindenkihez eljut a hír. Eddig nincs valami nagy érdeklődés :dunno:

:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Jó hírek jó hírek jó hírek....

 

http://www.sziget.hu/festival_english/news/mainstage_rulez.9961.html

 

Aug. 13. péntek, Sziget Nagyszínpad

Angol thread:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=23919

később lesz az MFC-n visszajelzési lehetőség is, de addig is:

Ki jön a magyarok közül?

1., Suzie

 

ÚÚRÍSTEEEEEEEEEEN! 10 PERCE SÍROK ÖRÖMÖMBEN! SIKÍTANI ÉG UGRÁLNI AKAROK! (csak arra valószínű a nővérem felébredne :naughty:)

Jaaaaaaaaaaaj Suzie te egy istennő vagy, hogy közvetítetted nekem ezt a hírt! Komolyan valami hihetetlenül szörnyű napom, volt, már teljesen bedepiztem ééés éééés most meg bőgök örömömben! :roftl::roftl: ÉS NEM BÍROM ABBAHAGYNI!!! :aah:

 

KÖSZÖNÖM MIKA!!!!! KÖSZÖNÖM MIKA!!!!! KÖSZÖNÖM MIKA!!!!! KÖSZÖNÖM MIKA!!!!! KÖSZÖNÖM MIKA!!!!! KÖSZÖNÖM MIKA!!!!! KÖSZÖNÖM MIKA!!!!! KÖSZÖNÖM MIKA!!!!! KÖSZÖNÖM MIKA!!!!! KÖSZÖNÖM MIKA!!!!! KÖSZÖNÖM MIKA!!!!! KÖSZÖNÖM MIKA!!!!! KÖSZÖNÖM MIKA!!!!! KÖSZÖNÖM MIKA!!!!! KÖSZÖNÖM MIKA!!!!!

ISTENEM VÉÉÉÉGRE! :wub2::teehee::yikes::groupwave::trumpet::boing::group_hug::arf2:

 

najóóó asszem most túl boldog vagyok, amiatt, h nem kell az összes megkeresett pénzemet a külföldi koncikra utazásra költeni, szóval semmi értelmeset nem bírok kinyőgni!

WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHH

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ =D

 

jaaa és izéé, Suzie, írj fel engem is, hétvégén szerintem veszem a jegyem!!!

Link to comment
Share on other sites

Gondoltam szólok, hogy néhányan már e-mailt kaptak arról, hogy elmarad a prágai koncert.

Ha többet tudok, majd írok...

nah igen, egészen máig halál szomorú voltam emiatt, mert már megvolt a pénzem a jegyre is és oda akartam menni. DE MIKA JÖN A SZIGETREEEE!!! SZÓVAL NEM SZÁMÍT!:roftl: najó, a prágai rajongókat azért sajnálom =/

 

helló mindenki! végre sikerült találnom egy oldalt, ahol vannak magyar Mika rajongók. sokan vagyunk egyébként?

őszintén bevallva én csak nemrég kattantam rá a számaira, viszont azóta éjjel-nappal hallgatom őket. a dallamok fülbemászók, a szövegek nagyon jók és a hangja valami elképesztő. és nem is tudnám senkihez hasonlítani, akit eddig énekesként/énekesnőként ismertem. ja, és a klipjei pedig tele vannak fantáziával. koncertre pedig egyszer nagyon szívesen elmennék már, de az európai turnéról sikeresen lemaradtam...

na de sebaj, majd legközelebb. egyszer igazán jöhetne hozzánk is

Szijjjja! Üdv a magyar rajongók között!!! Én nagyon örülök, h ide találtál! Jó fórumozást! :biggrin2:

 

Nemsokára 16 éves leszek, Budapest közelében lakom és szeretek rajzolni (tulajdonképpen egy képregényen is gondolkozom...). Aztán... nem tudom mi lenne még érdekes... Körülbelül egy hónapja ismerem Mika összes számát, korábban is hallottam már egyet-kettőt, de még nem nagyon figyeltem fel rájuk. Kedvenc számaim a Love Today, a Lollipop, a Grace Kelly, a Rain, Stuck In The Middle, Billy Brown, Toy Boy, Blame It on The Girls, Big Girl (You Are Beautiful) és a Good Gone Girl. A többit is szívesen hallgatom, amit annyira nem szeretek az az Any Other World, Blue Eyes és a Pick Up Off The Floor, de azért ezeket is meghallgatom, persze.

És tervezem jövő héten megnézni a Ha/Vert, (Kick Ass), aminek ugye ő énekli a főcímdalát. (Nagyon ajánlom nekik, h belerakják az egészet...)

Angolul valamennyire tudok, aztán ha nem megy, fogom a szótárat... De ha úgy sem megy, akkor kérdezek. Köszönöm ezt is!

Remélem, azért leszünk majd többen magyarok... Szerintem sokan szeretjük itthon Mikát, de nem biztos, h mindenki jut gép közelébe (pl. barátnőm), vagy megtalálja ezt az oldalt... (Én se elsőre estem ide...)

Viszont egy kérdésem lenne: írt innen valaki már neki rajongói levelet? És ha igen, válaszol/küld autógrammot? Utóbbihoz kell képet küldeni? És kb. mennyi idő után válaszol?

Előre is köszi

Juuuuj én szeptemberben leszek 16 és Budapesten lakooom!!!! *-* és DuMika is pesti!! Nem lenne kedved valamikor talizni velünk? :)

Amúgy, tök jó, h te is nagy "rajzos" vagy, a magyarok közül Zsina is gyönyörűen rajzol! Jó, hogy ilyen sok tehetség van közöttünk! =)

éés igen a Kick ass, hát én hétfőn láttam nővéremmel... persze h Mika csak a stáb lista alatt volt berakva zenének...:boxed: de nekem azért tetszett a film, nem lesz egy nagy kedvenc, de azért nem volt rossz. =) de viszont azt aki fordította le kéne lőni:shocked: eleve a címe... Milyen cím már az, h HA/VER? :S Mi köze ennek a Kick asshez? :aah: Na és hát a szereplők nevei... no comment...

éés persze én is remélem, h leszünk még sokan magyarok! Jó lenne nagyon! =) de abban én is biztos vagyok, h többen vagyunk, csak hát tényleg sokan nem találnak ide, vagy ha ide is találnak nem mernek szétnézni, mert rossz az angoljuk, esetleg meg se találják a magyar threadot... =/

éés az autogrammos kérdésedre meg már Suzie válaszolt! ;) gyere el te is a Szigetre aug. 13-án éés szerintem ott majd szerezhetsz tőle aláírást! =D én is fogok szerezni a poszteremre (igaz nekem 1 már van...).

 

fúú na így mára ennyi, nagyon boldog vagyok! csodás Mikás álmokban gazdag éjszakát mindenkinek! remélem aug. 13-án a szigeten majd találkozunk is sokan! =))

Edited by Dorii
Link to comment
Share on other sites

Remélem, előbb utóbb mindenkihez eljut a hír. Eddig nincs valami nagy érdeklődés :dunno:

:teehee:

 

Suzie, ezt nem írtad tegnap az sms-ben - nem hiszem el! Péntek 13. - jön a Szigetre? Még ott tartottunk, hogy a prágai jegy árát valahogy vissza kell szerezni...még azt sem intéztem el...

Kicsi Lányok, a Mika-val történt svájci találkozásunk óta velem több rossz történt mint jó, úgyhogy elég depis vagyok - de Suzie tartja a lelket bennem, meg persze Ti is a kedves levelezésetekkel - DuMika-t néhol látom, más fórumokon is közbeszólni, meg talán Dorii-t - de tényleg nem nagyon követem a történéseket az utóbbi hónapban...

Legyetek jók, ha tudtok:group_hug::group_hug::group_hug::group_hug::group_hug:

Link to comment
Share on other sites

Suzie, ezt nem írtad tegnap az sms-ben - nem hiszem el!

 

Bocsi, nem voltam biztos abban, hogy jókor írom meg. Úgy gondoltam, hogy ha lesz kedved felmenni az MFC-re, akkor már igazán tudsz örülni ennek is..:teehee:

 

Most megyek, de este majd írok.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

sziasztok!!!

 

én csak ma szereztem róla tudomást!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁ!!!! tuti megyek!!!!!:aah:

 

Akkor hamarosan ismét találkozunk! :boing:

 

Amúgy Újvidékre jön valaki a jövő héten?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy