Jump to content

The Lithuanian thread


Foxxy

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ne, šiandien kai grįš iš darbo prašysiu. Prieš tai susitinku su Diana, gal ji turės kokių gerų idėjų dėl video/kaip paaiškinti tėvui, kodėl man reikia kameros. Apeinant WAG video klipo žiūrėjimą beaiškinant, nes jau jo aš tikrai nerodysiu :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Blem, nemačiau. Nieko, kitą kartą perduosiu. Tiksimės per Mikos gimtadienį :naughty: Juk ji visgi turės man PdP gražint :teehee:

Gal kaip nors apsieisiu be tokių drastiškų veiksmų :lmao:

;oo PER KOKĮ KANALĄ?! KODĖL MAN NIEKS NEPASAKĖ?!! (Čiūj būčiau iš centro namo parbėgus :naughty:)

Link to comment
Share on other sites

O kodėl nebesusitikot? :blink::naughty:

Per RTL :naughty: Įsijungiau bevalgydaam pusryčius, o ten tokia Paoletta šnekėjo, tai ji ir sako "ahora Mika con We are golden" aš "Uuu! Jėga :naughty:" Bet cenzūruotą rodė :sad:

Link to comment
Share on other sites

Rimtai? :naughty: Bet jaučiu visiems daugiau ar mažiau gaila, kad jo nebėr :teehee:

Per kompą galima pažiūrėti necenzūruotą. Dar net susistabdyti vaizdą ar paleisti "Slow motion" :drool:

Link to comment
Share on other sites

Bet Choi jai labai patiko :naughty:

Beje, Diana man visai nepadėjo dėl to WAG video! :sneaky2: Na, tik leido savo piešinius naudot :naughty: Kai papasakojau apie tą baisųjį punktą, kur sakoma, kad "All entries will become the property of Universal Music and will not be returned", ana tokia ";o" tai išgirdusi buvo, o aš ir taip jį pamačiusi pati išsigandau... :no:

Džyzs, Foxx :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Taigi paskui viską susitvarkiau :teehee: O šiaip tai kai vos Dianos piešiniai nesuplyšo, bijojau ką ir bedaryt :x Bet galiu parodyt, kaip viskas baigės:

http://i297.photobucket.com/albums/mm203/EmilijaTermopolis/P1010038.jpg

:naughty:

Bet jei rimtai, tai man nuoširdžiai gaila Mikos. Na ką jis blogo padarė, kad turi tiek tų fangurls? :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy