Jump to content

The Lithuanian thread


Foxxy

Recommended Posts

Nelabai :roftl: Laaaaabai laukiu :wub2:

 

Aš irgi :teehee: Tik gaila kad vėl viskas prancūziškai bus ir vėl nieko negalėsiu suprasti kas ką šneka :aah: Na bet šį kartą bent jau kažkiek daugiau jis padainuos, ne taip kaip per tuos Victoires apdovanojimus, kai reikėjo neaišku kiek laiko laukti, kad išgirstume vieną Mikos dainą :roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aš irgi :teehee: Tik gaila kad vėl viskas prancūziškai bus ir vėl nieko negalėsiu suprasti kas ką šneka :aah: Na bet šį kartą bent jau kažkiek daugiau jis padainuos, ne taip kaip per tuos Victoires apdovanojimus, kai reikėjo neaišku kiek laiko laukti, kad išgirstume vieną Mikos dainą :roftl:

 

Aš pradedu suprast tik tada, kai apie Miką pradeda kalbėt :aah: Tikiuos, bus tikrai įdomesni, nei Victoires. Ten bent jau pradžioj pačioj jis pasirodė, po to nežinau kaip, bet ištempiau keturias valandas, kad pamatyčiau, jog jis nelaimėjo :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Aš pradedu suprast tik tada, kai apie Miką pradeda kalbėt :aah: Tikiuos, bus tikrai įdomesni, nei Victoires. Ten bent jau pradžioj pačioj jis pasirodė, po to nežinau kaip, bet ištempiau keturias valandas, kad pamatyčiau, jog jis nelaimėjo :boxed:

Spėju visiems tada buvo lengvas šokas, kai paskelbė nugalėtojus :aah: Džiaugiuosi, kad dabar bus ne kokie tai vėl apdovanojimai, bus galima žiūrėti be didesnės įtampos. :naughty: Šiaip tai labai faina, kad jį pasikvietė į tą šou, tikėkimės jam tai padės prasimušti iš pradžių į Kanados, o paskui jau ir į JAV rinką.

Link to comment
Share on other sites

Spėju visiems tada buvo lengvas šokas, kai paskelbė nugalėtojus :aah: Džiaugiuosi, kad dabar bus ne kokie tai vėl apdovanojimai, bus galima žiūrėti be didesnės įtampos. :naughty: Šiaip tai labai faina, kad jį pasikvietė į tą šou, tikėkimės jam tai padės prasimušti iš pradžių į Kanados, o paskui jau ir į JAV rinką.

 

Man tai buvo nelengvas :aah: Po to sėdėjau iki penkių ryto, dėl tų nervų :biggrin2:

Pritariu, ir tikiuos, kad didžioji dalis kanadiečių žiūrės :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Turim!! Kokios nuomonės? :teehee:

 

:fangurl::fangurl::fangurl:

Manau tai neblogai atspindi kokia mano nuomonė apie dainą :naughty: Jau ketvirtą dieną jos be perstojo klausausi ir niekaip negaliu atsiklausyti. Nesu didelė elektroninės muzikos gerbėja ir anksčiau tikrai nemaniau, kad man galėtų šitaip patikti kokia nors to žanro daina. Netikėjau net kad Mikai pavyks padaryti taip, kad pamėgčiau šitą muzikos tipą, bet... po tiek laiko jau turėčiau geriau žinoti, ką sugeba Mika :naughty: Vienu žodžiu, daina nereali (bent jau man) :wub2:

O ką tu manai? :teehee:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

kaip seniai čia buvau :wub2:

 

nors MFC yra jau kelios dešimtys albumų apžvalgų, ir taip pat, neabejoju - lietuviškam fan klube, bet ką apie albumą mano būtent MFC lietuvaičiai, mm?

 

atnaujinam lietuvių būstinę :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Labas vakaras, braliukas!

I really need your help!

The thing is: At the moment i live in another country, but i'm on a vacation back at home in Latvia. And i have this friend from Lithuania. I would really love to bring him a present. I want to buy something special that would remind him of home, of Lithuania. Maybe something he really misses all this time being away. But i want to make it a surprise. Maybe there are like some national sweets that every lithuanian loves or something like that. And its important that it would be something that i can buy here in Latvia.

 

Any ideas would be most welcome. :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy