Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

:bow: eee to!:naughty::mf_rosetinted:

 

Pa jeste, to je ono uobičajeno razmišljanje onih koji ne vole fudbal.:roftl:

Ta su pravila vrlo nezgodna i komplikovana i ja sam danas Keti nešto objašnjavala, ali ona to zasada teško kapira i kaže da su pravila glupa.:aah:

Tako je pričala i za tenis, pa kad je shvatila onda joj se mnogo svidelo.

Najbolja je naša prodekanica koja pita "a ko je onaj u žutom"? misleći na sudiju:lmfao:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Jesu.:mf_rosetinted: Al ja ipak glasam za Toresa, onog plavog što su ga uvatili da se u nekom budžaku ljubi s jednim tipom. Inače čovek oženjen s decom, ma kao Billy Brown. A čujem da se sviđa i Miki. Pa mogu oni svi na Exit, šta mislite?:roftl::roftl:

 

Pa to je sad skroz "IN". Mislim, kad može Pajtić...:mf_rosetinted:

 

Pa jeste, to je ono uobičajeno razmišljanje onih koji ne vole fudbal.:roftl:

Ta su pravila vrlo nezgodna i komplikovana i ja sam danas Keti nešto objašnjavala, ali ona to zasada teško kapira i kaže da su pravila glupa.:aah:

Tako je pričala i za tenis, pa kad je shvatila onda joj se mnogo svidelo.

Najbolja je naša prodekanica koja pita "a ko je onaj u žutom"? misleći na sudiju:lmfao:

 

Yup...ja i dalje ne kontam sta je ofsajd...:aah:

Link to comment
Share on other sites

Pa mogu oni svi na Exit, šta mislite?:roftl::roftl:

 

Jaoj Tores :mf_lustslow: , moze :roftl:!!!

Yup...ja i dalje ne kontam sta je ofsajd...:aah:

 

Ja sam mojoj sestri dobrih 10 min objasnjava, crtala...i nista :boxed:...zato ti verujem!

Link to comment
Share on other sites

Jel to bese neki pevac? Ako nije onda nekam pojma ko je taj RT. U svakom slucaju gledanje fudbala mu ne gine

blizanci http://www.football-pictures.net/data/media/560/RAFAEL-AND-FABIO.jpg

Bar su lepsi od Ronalda!!!!

jeste pevac:thumb_yello: on ima neke drugare Srbe, u Queensu, bio je i kod njih za Bozic, i tvitovao "Ziveli":naughty:

 

uff ne svidjaju mi se ama bas ni malo, mozes da ih zadrzis. obojicu.

Ok, znam Bekama, i Ronaldinja, i Zidana...i Piksija...i Darka Panceva...:bleh:

e bravo za Panceva!:naughty:

Hvala bogu da i nas neko zarezuje. A Ronalda je sreo i Mika u nekom portugalskom hotelu, ali se ovaj nije nešto okreanuo za njim

Pa nije baš on za bacanje, mislim u telu...

 

A ko kaže da Bekam nije zgodan, taj laže

 

Jesu.:mf_rosetinted: Al ja ipak glasam za Toresa, onog plavog što su ga uvatili da se u nekom budžaku ljubi s jednim tipom. Inače čovek oženjen s decom, ma kao Billy Brown. A čujem da se sviđa i Miki. Pa mogu oni svi na Exit, šta mislite?:roftl::roftl:

jaaaoj, e to mi je bas gadno, mislim ok je budi gej, nemam ama bas nista protiv, ali da imas zenu i decu a po budzacima da se privatavas sa nekima to mi je bas odvratno! razvedi se pa radi sta hoces. barem malo casti i postenja. odvratno je i kad je sa drugom zenom, a sa tipom jos gore. zapravo ne znam sta je gore.

 

videla sam malopre na vestima u Zagrebu je bila parada ponosa, a slogan im je bio legendaran - "Hrvatska to moze da proguta" :lmfao: Srbija jos uvek ne moze.:mf_rosetinted: A prikazivali su i neke iz Srbije koji su ucestvovali.

Yup...ja i dalje ne kontam sta je ofsajd...:aah:

:lmfao:

 

pa mislim da je najjednostavnije objasnjene da igrac ekipe koja napada ne sme biti iza linije odbrane suparnickog tima, tj. ne sme u takvoj poziciji primiti loptu. o pravilima fudbala jos i znam nesto, o ostalim sportovima pooojma nemam.

Link to comment
Share on other sites

Pa to je sad skroz "IN". Mislim, kad može Pajtić...:

 

Absolutely. And not only him.:naughty::mf_rosetinted:

 

 

 

Jaoj Tores :mf_lustslow: , moze

 

 

Ja sam mojoj sestri dobrih 10 min objasnjava, crtala...i nista :boxed:...zato ti verujem!

 

Aha, pa solidan je on, ali nije lepši od onog Kaniđe iz Argentine, al taj je igrao kad si ti bila mala deca.:aah:

 

jeste pevac:thumb_yello: on ima neke drugare Srbe, u Queensu, bio je i kod njih za Bozic, i tvitovao "Ziveli":

 

uff ne svidjaju mi se ama bas ni malo, mozes da ih zadrzis. obojicu.

 

e bravo za Panceva!:

 

jaaaoj, e to mi je bas gadno, mislim ok je budi gej, nemam ama bas nista protiv, ali da imas zenu i decu a po budzacima da se privatavas sa nekima to mi je bas odvratno! razvedi se pa radi sta hoces. barem malo casti i postenja. odvratno je i kad je sa drugom zenom, a sa tipom jos gore. zapravo ne znam sta je gore.

 

videla sam malopre na vestima u Zagrebu je bila parada ponosa, a slogan im je bio legendaran - "Hrvatska to moze da proguta" :lmfao: Srbija jos uvek ne moze.:mf_rosetinted: A prikazivali su i neke iz Srbije koji su ucestvovali.

 

 

 

pa mislim da je najjednostavnije objasnjene da igrac ekipe koja napada ne sme biti iza linije odbrane suparnickog tima, tj. ne sme u takvoj poziciji primiti loptu. o pravilima fudbala jos i znam nesto, o ostalim sportovima pooojma nemam.

 

Pa sad Vedrana, to je duh vremena, čovek se napio valjda i nikom ništa.

To se moglo desiti i nekom "pravom geju" da ga uhvate sa ženom, nije baš sve to tak jednostavno.:roftl: U principu se slažem, ali izeš ga, naši odoše u Zagreb da propagiraju svoju različitost. A čini se kao da smo mi drugi više ugroženi, jer dođemo kao neke device.:boxed::aah:

 

A ovo za ofsajd je veoma tačno objašnjenje. Svaka čast!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Mama se porađala, tata gledao fudbal. Tipično. :naughty:

 

Aha, zato ti tako dobro znas fudbal:thumb_yello::wink2:

Aha, pa solidan je on, ali nije lepši od onog Kaniđe iz Argentine, al taj je igrao kad si ti bila mala deca.:aah:

 

Poslednje 2-3 strane samo o fudbalu :roftl::roftl:

 

E jel sam ja jedina koja misli da se Subotic prolepsao od proslog puta (mislim utakmice:biggrin2:), pustio covek bradicu mmmmmm:wub2:

Link to comment
Share on other sites

 

pa mislim da je najjednostavnije objasnjene da igrac ekipe koja napada ne sme biti iza linije odbrane suparnickog tima, tj. ne sme u takvoj poziciji primiti loptu. o pravilima fudbala jos i znam nesto, o ostalim sportovima pooojma nemam.

 

Hmh...pogrešno sam se izrazila. Skontam ja to, kad se potrudim...al nikako da mi ostane u pamćenju. A i kad skontam, to pravilo mi se čini EXTRA glupo!!! Pa zbog toga i daju gol po utakmici. Da nema ofsajda, bilo bi i neke konkretne akcije...:mf_rosetinted:

Treba zenama da daju da osmisle pravila...

Link to comment
Share on other sites

Aha, zato ti tako dobro znas fudbal:thumb_yello::wink2:

 

 

Poslednje 2-3 strane samo o fudbalu :roftl::roftl:

 

E jel sam ja jedina koja misli da se Subotic prolepsao od proslog puta (mislim utakmice:biggrin2:), pustio covek bradicu mmmmmm:wub2:

 

Stojković i Krasić isto nisu za bacanje, a Boy George misli da je Vidić baš tip za njega.:roftl:

 

Hmh...pogrešno sam se izrazila. Skontam ja to, kad se potrudim...al nikako da mi ostane u pamćenju. A i kad skontam, to pravilo mi se čini EXTRA glupo!!! Pa zbog toga i daju gol po utakmici. Da nema ofsajda, bilo bi i neke konkretne akcije...:mf_rosetinted:

Treba zenama da daju da osmisle pravila...

 

Kao da slušam Keti lol:lmfao:

Jel idete ne Boy Georga? On gostuje 3. jula u NS. Uh, možda i dođem, obožavam njegovu muziku.:wub2:

Link to comment
Share on other sites

 

Kao da slušam Keti lol:lmfao:

Jel idete ne Boy Georga? On gostuje 3. jula u NS. Uh, možda i dođem, obožavam njegovu muziku.:wub2:

 

Ne idem...pre bih isla na Billy Idola u BG. Njegov koncert na Exitu je bio da se smrzneš! I ko ga do tad nije slusao, poceo je! Fenomenalnoooooooooooooooooooooooooo!!!

Link to comment
Share on other sites

Ne idem...pre bih isla na Billy Idola u BG. Njegov koncert na Exitu je bio da se smrzneš! I ko ga do tad nije slusao, poceo je! Fenomenalnoooooooooooooooooooooooooo!!!

 

Jao, jeste, ja totalno zaboravih na njega.:aah: I mnogo ga volim, ali nemam para:sad: Drugo, volela bih i na Massive Atack:wub2:

 

Auuuuu vidi vidi kako gleda tu loptu... Onako se udubio, razmišlja.....:naughty:

 

"bas bih mogao da napisem neku pesmu o fudbalskoj lopti"

 

Pa ja mislim da Antić treba da ga primi u reprezentaciju makar i kao rezervu.

Podići će našim momcima moral nekom dobrom himnom o fudbalskoj lopti.:roftl::naughty:

Link to comment
Share on other sites

E ljudi.. za ovaj baner/zastavu. Jesmo li se dogovorili zasigurno da će pisati Serbian And Ex-Yu MFC? Ja sutra idem da pogledam zastave, i da nađem boje za tkaninu. :original:

 

Ja bih dodala i Girlzzzzzzzzzzzzzz:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

E ljudi.. za ovaj baner/zastavu. Jesmo li se dogovorili zasigurno da će pisati Serbian And Ex-Yu MFC? Ja sutra idem da pogledam zastave, i da nađem boje za tkaninu. :original:
Ja bih dodala i Girlzzzzzzzzzzzzzz:biggrin2:

:thumb_yello::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

A šta je sa dečkima?:roftl::naughty:

 

ah, oni neka gledaju fudbal :naughty::wink2:

posto su oni ovde misaona imenica i ja glasam za grrrlz!
hhahhaha word, vedranaaa! :naughty:

i ja glasam samo za gaaals XD

Girl power!!!

 

:thumb_yello::thumb_yello::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy