Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

joj jeste Shaki i meni, malopre mi je doslo da krenem da mesim krofne:roftl: sreca brzo me proslo:mf_rosetinted: trending- 10 tema na tviteru o kojoima se najvise prica, Serbia i srb je vec neko vreme tu, cudi me samo kako Nemacka nije:blink: kako god jeeedan nulllllaaaaaaaa!!!

srbijabre.gifavatar136418_19.gifsrbijabre.gifavatar136418_19.gif

Link to comment
Share on other sites

meaning: goal!!! ? :wink2:

 

:roftl::roftl::roftl: yeah! actually means 1:0 :naughty: I wasn't very optimistic about match with Germany, fact is they are better than us, so I'm soooo happy now that we are leading:biggrin2:

 

 

 

 

Shaki, zapravo ja fudbal uposte ne volim :lmfao: ali svetska prvenstva volim i sto se tice domaceg fudbala iskljucivo kad igra reprezentacija, nas domaci, klupski fudbal je sramotan.

Edited by Vedrana
Link to comment
Share on other sites

jeeeedan nulaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Da...čujem...jer komšija razbija sve po stanu. I zašto ja sad morammmmm da slušam prenos, kad me uopšteeee ne zanima! Božeeeeee, daj da bude primljen u zvezde granda, da se obogati i ODSELI!!!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

what was Vidic thinking with those hands in the air

I would really like to know:blink: anyway , we had soooo much luck:woot_jump:

Da...čujem...jer komšija razbija sve po stanu. I zašto ja sad morammmmm da slušam prenos, kad me uopšteeee ne zanima! Božeeeeee, daj da bude primljen u zvezde granda, da se obogati i ODSELI!!!:mf_rosetinted:

 

hahaha soorryyy kad se ponovo prijavi ti preuzmi kampanju za glasanje za njega i resen problem!:thumb_yello::naughty:

Link to comment
Share on other sites

hahaha soorryyy kad se ponovo prijavi ti preuzmi kampanju za glasanje za njega i resen problem!:thumb_yello::naughty:

 

Urlik, pa onda "je*em ti mamu", i razbijanje nečeg...npr. stolice... pretpostavljam da nije goll, jel?:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

jeeeedan nulaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Mnogo su svi razočarani našom pobedom.

Uključujući i Miku :sad:

Ja rekoh da će bar znati gde je Srbija i po tome će nas valjda upamtiti.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

'Bar dan :) vidim ovdje se prica o fudbalu...nmg da vjerujem :aah:

cak i na italiane,tacnije *musicku* tv rtl 102.5 su pricali o toj utakmici srbija-njemacka(valjda)... kako je to dosadno xD

 

enivej,htjela sam da se pozalim xD ja nemam nikakvu inspiraciju ..da miki naslikam nesto...

tako me to smara,da se bojim da cu na kraj poc praznih ruq :boxed:

jel neko planira nesto da mu poklanja od vas...?

 

:bye:

Link to comment
Share on other sites

'Bar dan :) vidim ovdje se prica o fudbalu...nmg da vjerujem :aah:

cak i na italiane,tacnije *musicku* tv rtl 102.5 su pricali o toj utakmici srbija-njemacka(valjda)... kako je to dosadno xD

 

enivej,htjela sam da se pozalim xD ja nemam nikakvu inspiraciju ..da miki naslikam nesto...

tako me to smara,da se bojim da cu na kraj poc praznih ruq :boxed:

jel neko planira nesto da mu poklanja od vas...?

 

:bye:

 

Pa ako ti nećeš, ne možeš... valjda će neko moći.:teehee:

Možda neka tvoja drugarica koja dobro crta?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Mnogo su svi razočarani našom pobedom.

Uključujući i Miku :sad:

Ja rekoh da će bar znati gde je Srbija i po tome će nas valjda upamtiti.:naughty:

 

u što mi ih žao! :sneaky2:

a dotičnom gospodinu bi bilo bolje da pripazi šta priča s obzirom da dolazi za dvadesetak dana:mf_rosetinted: jedan verni fan je na korak do toga da se naljuti:mf_rosetinted:

 

potpuno je neverovatno da smo ih zaista pobedili, ali fakat jesmo tako da jeeeee!! jeee!!!! bravooooo!!!

:yay:avatar136418_19.gif:yay:

srbijabre.gif

 

avatar136418_19.gif

 

 

Dani, ni ja nemam nikakvu ideju šta bih mu mogla poneti tako da vrrrrlo verovatno neću ništa. A još neki onakav tvit pa ima da na koncertu vičem uaaa!:sneaky2::mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

u što mi ih žao! :sneaky2:

a dotičnom gospodinu bi bilo bolje da pripazi šta priča s obzirom da dolazi za dvadesetak dana:mf_rosetinted: jedan verni fan je na korak do toga da se naljuti:mf_rosetinted:

 

potpuno je neverovatno da smo ih zaista pobedili, ali fakat jesmo tako da jeeeee!! jeee!!!! bravooooo!!!

:yay:avatar136418_19.gif:yay:

srbijabre.gif

 

avatar136418_19.gif

 

 

Dani, ni ja nemam nikakvu ideju šta bih mu mogla poneti tako da vrrrrlo verovatno neću ništa. A još neki onakav tvit pa ima da na koncertu vičem uaaa!:sneaky2::mf_rosetinted:

 

Lajkujem Vedranin post very much!!!! :huglove:

Taj mladi gospodičić do juče nije ni znao šta je futbal btw:sneaky2:

Pa Keti će valjda nešto nacrtati na zastavi. Danas je konačno završila školu.

Link to comment
Share on other sites

GOTOVA ŠKOLA! Najzad~!:biggrin2: prolazim sa tri četvorke i sve ostalo petice, što mu dođe valjda...oko 4,80 :biggrin2:

 

I TOOO za Srbijuuu :punk: (jeste da ne pratim fudbal ali sam srećna što smo pobedili:roftl:)

Link to comment
Share on other sites

GOTOVA ŠKOLA! Najzad~!:biggrin2: prolazim sa tri četvorke i sve ostalo petice, što mu dođe valjda...oko 4,80 :biggrin2:

 

I TOOO za Srbijuuu :punk: (jeste da ne pratim fudbal ali sam srećna što smo pobedili:roftl:)

 

Svaka čast!:thumb_yello: Prva godina je uvek najteža!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast!:thumb_yello: Prva godina je uvek najteža!:wink2:

 

Hvala tiii:biggrin2: Pa jeste! Starije drugarice mi uvek kažu da će mi posle biti lakše. Ali u principu najteže su 1. i 3. :)

Link to comment
Share on other sites

POBEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

Ja sam poslednjih 10 min odgledala stojeci:naughty:...pa kada nisam imala zivaca da sedim:wink2:

Mnogo su svi razočarani našom pobedom.

Uključujući i Miku :sad:

Ja rekoh da će bar znati gde je Srbija i po tome će nas valjda upamtiti.:naughty:

 

MIKA SE RAZOCARAO!!!!!!!:shocked::shocked::shocked:

Odakle vam to????

GOTOVA ŠKOLA! Najzad~!:biggrin2: prolazim sa tri četvorke i sve ostalo petice, što mu dođe valjda...oko 4,80 :biggrin2:

 

I TOOO za Srbijuuu :punk: (jeste da ne pratim fudbal ali sam srećna što smo pobedili)

 

 

 

BRAVO KETIIIIIIIII :clap::thumb_yello:

 

edit* videla na tviteru...ahhhh, neka kuka do sutra ako hoce : SRBIJA!!!!!SRBIJA!!!!!

Edited by crnobeli
Link to comment
Share on other sites

POBEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

Ja sam poslednjih 10 min odgledala stojeci:naughty:...pa kada nisam imala zivaca da sedim:wink2:

 

 

MIKA SE RAZOCARAO!!!!!!!:shocked::shocked::shocked:

Odakle vam to????

 

 

Ma pravio se nesto bitan na twitteru...kao, aj da i on prokomentarise. :sneaky2: Ali smo mu kolektivno zapusile usta!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ma pravio se nesto bitan na twitteru...kao, aj da i on prokomentarise. :sneaky2: Ali smo mu kolektivno zapusile usta!:naughty:

 

Lazes???? EXTRA!!!!!!!!!!! :thumb_yello:

Mislim volim ja njega...ali Srbija je Srbija!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

POBEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

Ja sam poslednjih 10 min odgledala stojeci:naughty:...pa kada nisam imala zivaca da sedim:wink2:

 

 

MIKA SE RAZOCARAO!!!!!!!:shocked::shocked::shocked:

Odakle vam to????

 

 

 

 

BRAVO KETIIIIIIIII :clap::thumb_yello:

 

edit* videla na tviteru...ahhhh, neka kuka do sutra ako hoce : SRBIJA!!!!!SRBIJA!!!!!

 

LOL:roftl::roftl:

Al' smo svi postali patrioti.:naughty: A zaista smo dobro igrali, iznenađujuće dobro.:wub2:

Stojković, Jovanović, Žigić, Krasić, Vidić....sjajno devojke, pardon momci:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

LOL:roftl::roftl:

Al' smo svi postali patrioti.:naughty: A zaista smo dobro igrali, iznenađujuće dobro.:wub2:

Stojković, Jovanović, Žigić, Krasić, Vidić....sjajno devojke, pardon momci:thumb_yello:

 

Mmmm...da...odlično smo igrali! Bar koliko sam čula kroz zidove...:naughty:

Ali, stvarno je lepo...svi ljudi na ulici nasmejani, mašu jedni drugima iz kola...pa čak i ako je za tu kolektivnu sreću kriva jedna TAAAAAKVAAAA GLUPOSTTTT kao sto je fudbal!

Link to comment
Share on other sites

LOL:roftl::roftl:

Al' smo svi postali patrioti.:naughty: A zaista smo dobro igrali, iznenađujuće dobro.:wub2:

Stojković, Jovanović, Žigić, Krasić, Vidić....sjajno devojke, pardon momci:thumb_yello:

 

:roftl::roftl:

 

Ja sam bila posvecena klupi...kkkhhhmmm Ivanu Obradovicu:wub2:, a posle sam bila i na terenu...Kkhhhmmm Gojko Kacar:wub2: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Mmmm...da...odlično smo igrali! Bar koliko sam čula kroz zidove...:naughty:

Ali, stvarno je lepo...svi ljudi na ulici nasmejani, mašu jedni drugima iz kola...pa čak i ako je za tu kolektivnu sreću kriva jedna TAAAAAKVAAAA GLUPOSTTTT kao sto je fudbal!

 

:roftl::roftl:

 

Ja sam bila posvecena klupi...kkkhhhmmm Ivanu Obradovicu:wub2:, a posle sam bila i na terenu...Kkhhhmmm Gojko Kacar:wub2: :naughty:

 

Neki moji poznanici iz Novog Sada su otišli tamo da navijaju za naše.

Baš sam se upinjala da ih vidim na TV-u, ali mrka kapa. :naughty:

E, neka...da i nas jednom posluži sreća. Kad igraju naši teniseri, svi navijaju protiv njih.:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy