Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

...dok mi ne promenimo pravila te glupeeeee, glupeeee igre...koju neko svrstava čak i pod sport!:mf_rosetinted:

 

:aah::aah:

 

Meni sada pada nekoliko pravila na pamet, ali bolje da ih zadrzim za sebe:naughty::naughty::wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bih dodala i Girlzzzzzzzzzzzzzz:biggrin2:

 

posto su oni ovde misaona imenica i ja glasam za grrrlz!

 

hhahhaha word, vedranaaa! :naughty:

i ja glasam samo za gaaals XD

 

A zašto girlz? :blink: Meni je to bezveze, pa nisu Mikini fanovi samo žene. Ja znam njih nekoliko u mojoj školi koji su dečaci. nema veze što oni nisu ovde učlanjeni. Ipak neću da se čovek deprimira kad vidi natpis, sve ŽENE oko njega pa i sad u Srbiji, mislim duuh:naughty::roftl:

Ostaviću samo Serbian And Ex-Yu MFC.:thumb_yello:

 

Ja sam juče kupila boje, zastave sam gledala ali su sve sa onim grbom, a neće stati natpis ako bude grb. Pa sam zato pitala svog najboljeg druga, i on mi je ponudio svoju zastavu koja je velika a nema grb, već samo boje srpske zastave, ali će mi je dati kad se završi Mundijal. Što će biti negde početkom jula jer naši najverovatnije neće ući u finale :aah:

 

E, a što se novca tiče... ovo svi zajedno radimo, zar ne? Pošto, meni džeparac nije baš najveći, a ne mogu da sama puknem 2000-3000 hiljade za rekvizite na Exitu... :sad:

:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

A zašto girlz? :blink: Meni je to bezveze, pa nisu Mikini fanovi samo žene. Ja znam njih nekoliko u mojoj školi koji su dečaci. nema veze što oni nisu ovde učlanjeni. Ipak neću da se čovek deprimira kad vidi natpis, sve ŽENE oko njega pa i sad u Srbiji, mislim duuh:naughty::roftl:

Ostaviću samo Serbian And Ex-Yu MFC.:thumb_yello:

 

Ja sam juče kupila boje, zastave sam gledala ali su sve sa onim grbom, a neće stati natpis ako bude grb. Pa sam zato pitala svog najboljeg druga, i on mi je ponudio svoju zastavu koja je velika a nema grb, već samo boje srpske zastave, ali će mi je dati kad se završi Mundijal. Što će biti negde početkom jula jer naši najverovatnije neće ući u finale :aah:

 

E, a što se novca tiče... ovo svi zajedno radimo, zar ne? Pošto, meni džeparac nije baš najveći, a ne mogu da sama puknem 2000-3000 hiljade za rekvizite na Exitu... :sad:

:thumb_yello:

 

Naravno, i ja sam za to da troškove podelimo...

 

Ali sam i za "girls"...:teehee: Ja kontam da iza te zastave stoji nas nekolicina sa Ex-yu i serbian speaking threada....a ne svi fanovi koje on ima u Srbiji... Mislim, možda njega vole i dečaci iz Srbije, al nek oni prave svoje transparente, ovim mu poručujemo da ga volimo MI...zar ne?

Link to comment
Share on other sites

Naravno, i ja sam za to da troškove podelimo...

 

Ali sam i za "girls"...:teehee: Ja kontam da iza te zastave stoji nas nekolicina sa Ex-yu i serbian speaking threada....a ne svi fanovi koje on ima u Srbiji... Mislim, možda njega vole i dečaci iz Srbije, al nek oni prave svoje transparente, ovim mu poručujemo da ga volimo MI...zar ne?

 

da ne pisem istu stvar, sve se slazem.

Link to comment
Share on other sites

E, a što se novca tiče... ovo svi zajedno radimo, zar ne? Pošto, meni džeparac nije baš najveći, a ne mogu da sama puknem 2000-3000 hiljade za rekvizite na Exitu... :sad:

:thumb_yello:

 

NARAVNO!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Naravno, i ja sam za to da troškove podelimo...

 

Ali sam i za "girls"...:teehee: Ja kontam da iza te zastave stoji nas nekolicina sa Ex-yu i serbian speaking threada....a ne svi fanovi koje on ima u Srbiji... Mislim, možda njega vole i dečaci iz Srbije, al nek oni prave svoje transparente, ovim mu poručujemo da ga volimo MI...zar ne?

 

da ne pisem istu stvar, sve se slazem.

 

NARAVNO!:thumb_yello:

 

Ok onda, ja se nadam da će stati na zastavu taj natpis.:thumb_yello:

Mogu da vam pošaljem nacrt kako sam zamislila da ta zastava izgleda!

Link to comment
Share on other sites

Mogu da vam pošaljem nacrt kako sam zamislila da ta zastava izgleda!

Pusti, pusti, pustiiii :thumb_yello:

 

 

Devojke jos 1.30h do tekme...:soccer_h4h::biggrin2:

 

edit::boxed::boxed::boxed::boxed:

Edited by crnobeli
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, pa mi imamo još jedan thread???:shocked:

 

Sram me bilo...:mf_rosetinted::bleh:

 

sram, sram, nego!:mf_rosetinted:

 

 

paadaaaa, vidis ima sad taj international deo foruma...pa se mi razbaskarili:naughty:

 

 

Od koga je dosta je

ejjj, ne znam ni sta da kazem...:boxed: rastuzili su me :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

sram, sram, nego!:mf_rosetinted:

 

 

paadaaaa, vidis ima sad taj international deo foruma...pa se mi razbaskarili:naughty:

 

 

 

 

A što ti i Ivona znate da me ocrnite :bleh:

 

Ma nisam bila ovde 100 godina...vidi šta nas je odjednom!Za svaku pohvalu!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

ejjj, ne znam ni sta da kazem...:boxed: rastuzili su me :mf_rosetinted:

 

Ae molim te...Jel se oni nerviraju kada nama nesto ne ide?? Dragi kolega vazno je ucestvovati.:naughty::thumb_yello:

Ma nisam bila ovde 100 godina...vidi šta nas je odjednom!Za svaku pohvalu!:biggrin2:

 

Aaaahhhhhaaaaa, i ja sam nova...Sad ni metlom ne mogu da me isteraju:biggrin2:!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ae molim te...Jel se oni nerviraju kada nama nesto ne ide?? Dragi kolega vazno je ucestvovati.:naughty::thumb_yello:

 

 

Aaaahhhhhaaaaa, i ja sam nova...Sad ni metlom ne mogu da me isteraju:biggrin2:!!!!

 

Neka, neka...i ja sam nekad bila nova pa sam spavala na MFC-u! :bleh::wink2:

Link to comment
Share on other sites

 

Ma nisam bila ovde 100 godina...vidi šta nas je odjednom!Za svaku pohvalu!:biggrin2:

daaaaa, mnozimo se! naroctio ovo pred Exit!

Ae molim te...Jel se oni nerviraju kada nama nesto ne ide?? Dragi kolega vazno je ucestvovati.:naughty::thumb_yello:

 

 

Aaaahhhhhaaaaa, i ja sam nova...Sad ni metlom ne mogu da me isteraju:biggrin2:!!!!

 

ma problem je sto se oni dozivljavaju kao "mi" :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy